Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta Майнлаб грунда tesoro TEKNETICS wave пират GOLD нишани врътка Coil deus Minelab голден VANQUISH Spectrum маск kupuvam Simplex miladinka prodavam nexus 5000 lorenz Fisher mask
 

 Дистанционни локатори-мит или реалност ...?

Go down 
+21
Ne6o
emilio
кирката
бобо
ton69
Petronii
Kiril62
comander
borislav123
vvurbanov
mario321
chiko
pechkata
maas7eer
baibradyr
FELIX
atina
sitalk
Трибал-М
RelicHuntingVT
Radislav
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
borislav123
Консул
Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 11:20 am

Не, че нещо но колегата Върбанов е един от най знаещите и разбиращите хора в този форум. Най-вероятно ги е пробвал тези багети щом казва че не стават.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 11:59 am

chiko написа:
,
Колега не съм влязал във форума за да ти обяснявам какво и как съм намерил .Ти колега как мислиш -участва човек в действието ,къде и как присъства фактора човек ?Не може без багет.Багета е датчик и индикатор на подсъзнанието, а ел.генератор е помощник улесняващ работата на подсъзнанието, с цел от хилядите ни сигнали които ни заобикалят ,да избере подходящия и най важното- да ни спести много време.Ако ти мислиш че това е нищо  и за това нищо да получавам нещо, е аз не мисля така.Радиестезията и нейното приложение за търсене на метали е наука изгубена във времето вследствие техническия прогрес, но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.

Не искам подробности колега.Просто ми кажи единични монети ли си намирал, реликви ли, вода ли, гърнета ли ?Това имах на ум.
Като заговорихме за подсъзнателни умове, няма от къде информацията, която е написана от друг ум и закодирана да влезе в твоя ей така.Подсъзнателният ти ум няма от къде да вземе тези файлове...Той е могъщ, може много неща, никога не спи но няма как да вземе това, което на теб ти трябва.Сигурно вярваш и в гледачките, замислял ли си се щом наистина познават, защо не познават никога числата от тотото...
Ако нещата ти работят, значи ти си богат човек, защо ти е да ги продаваш.Подарявай ги!
Знаеш ли какво, много бих искал да си прав и да ти повярвам!
Преди да плямпам съм направил моите опити и за мен си съм се убедил, че тези неща не работят.
Ако ми докажеш, че работят багетите ти аз ще си купя едни от теб.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 12:15 pm

chiko написа:
.....но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.

Ето тук има много истина,според мен!
Единствено по концептуални причини се появи темата за монетаристи и монетаркаджий-кисела тема,но в"Благи приказки".А малкото колеги,които я разбраха, не пожелаха да коментират...
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 1:52 pm

RelicHuntingVT написа:
chiko написа:
,
Колега не съм влязал във форума за да ти обяснявам какво и как съм намерил .Ти колега как мислиш -участва човек в действието ,къде и как присъства фактора човек ?Не може без багет.Багета е датчик и индикатор на подсъзнанието, а ел.генератор е помощник улесняващ работата на подсъзнанието, с цел от хилядите ни сигнали които ни заобикалят ,да избере подходящия и най важното- да ни спести много време.Ако ти мислиш че това е нищо  и за това нищо да получавам нещо, е аз не мисля така.Радиестезията и нейното приложение за търсене на метали е наука изгубена във времето вследствие техническия прогрес, но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.

Не искам подробности колега.Просто ми кажи единични монети ли си намирал, реликви ли, вода ли, гърнета ли ?Това имах на ум.
Като заговорихме за подсъзнателни умове, няма от къде информацията, която е написана от друг ум и закодирана да влезе в твоя ей така.Подсъзнателният ти ум няма от къде да вземе тези файлове...Той е могъщ, може много неща, никога не спи но няма как да вземе това, което на теб ти трябва.Сигурно вярваш и в гледачките, замислял ли си се щом наистина познават, защо не познават никога числата от тотото...
Ако нещата ти работят, значи ти си богат човек, защо ти е да ги продаваш.Подарявай ги!
Знаеш ли какво, много бих искал да си прав и да ти повярвам!
Преди да плямпам съм направил моите опити и за мен си съм се убедил, че тези неща не работят.
Ако ми докажеш, че работят багетите ти аз ще си купя едни от теб.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 2:16 pm

RelicHuntingVT написа:
chiko написа:
,
Колега не съм влязал във форума за да ти обяснявам какво и как съм намерил .Ти колега как мислиш -участва човек в действието ,къде и как присъства фактора човек ?Не може без багет.Багета е датчик и индикатор на подсъзнанието, а ел.генератор е помощник улесняващ работата на подсъзнанието, с цел от хилядите ни сигнали които ни заобикалят ,да избере подходящия и най важното- да ни спести много време.Ако ти мислиш че това е нищо  и за това нищо да получавам нещо, е аз не мисля така.Радиестезията и нейното приложение за търсене на метали е наука изгубена във времето вследствие техническия прогрес, но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.

Не искам подробности колега.Просто ми кажи единични монети ли си намирал, реликви ли, вода ли, гърнета ли ?Това имах на ум.
Като заговорихме за подсъзнателни умове, няма от къде информацията, която е написана от друг ум и закодирана да влезе в твоя ей така.Подсъзнателният ти ум няма от къде да вземе тези файлове...Той е могъщ, може много неща, никога не спи но няма как да вземе това, което на теб ти трябва.Сигурно вярваш и в гледачките, замислял ли си се щом наистина познават, защо не познават никога числата от тотото...
Ако нещата ти работят, значи ти си богат човек, защо ти е да ги продаваш.Подарявай ги!
Знаеш ли какво, много бих искал да си прав и да ти повярвам!
Преди да плямпам съм направил моите опити и за мен си съм се убедил, че тези неща не работят.
Ако ми докажеш, че работят багетите ти аз ще си купя едни от теб.

Колега ,първо подсъзнанието няма нищо общо с ума-какви са тия подсъзнателни умове?Подсъзнанието или така наречената душа е енергия - пратеник на бога в човешкото тяло и в нея са заключени знанията на цялата вселена.То е като малко дете което живее в нас и се подчинява безпрекословно на съзнанието ни-нашата воля.То се програмира от съзнанието и изпълнява,включва с времето автоматично програмата която си му задал.ЗА ТОВА РАДИЕСТЕЗИЯТА НЕ Е ДАДЕНОСТ, А СЕ ПРИДОБИВА СЪС ЗНАНИЯ -ТРЕНИРАНЕ ,ОБУЧЕНИЕ НА ПОДСЪЗНАНИЕТО. Ще кажеш каква е тая душа ,какви са тия глупости .Научно е доказано че съществува и даже се знае колко тежи .Тя заема формата на тялото и се подава навън от него на 5 см и я наричат още енергодвойник..Имам електронен уред който я регистрира.Ако по някаква причина душата излезе от тялото и не се върне -тялото умира.По някога тя излиза и пътешества по време на сън и ни носи информация всякаква.Нашето съзнание може да я накара да излезе и провери нещо и да ни даде информация.Пътува със скоростта на светлината умножена по десет на девета степен.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 2:19 pm

RelicHuntingVT написа:

Ако ми докажеш, че работят багетите ти аз ще си купя едни от теб.
Ей това само не се знае как ще стане...
На полигон работят - това не важи...
В реални условия как ще се докаже че работят - много ми е интересно...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 2:25 pm

chiko написа:
..... но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.


Ако ги направят по-дълбоки може да им се размине ма монетарите.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 2:40 pm

Трибал-М написа:
chiko написа:
.....но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.

Ето тук има много истина,според мен!
Единствено по концептуални причини се появи темата за монетаристи и монетаркаджий-кисела тема,но в"Благи приказки".А малкото колеги,които я разбраха, не пожелаха да коментират...

Благодаря колега .И ще ти кажа че много хора са доста праволинейни и не искат за миг даже да погледнат на страни,но не им се сърдя.Това е заложено в човека .Представи си един връх и път който върти по баира на горе Хората вървят един след друг в редица и не поглеждат на никъде-нито даже и на горе, поне да видят на къде отиват.В един момент тия които са вече близо до върха поглеждат на горе и виждат светлината,виждат къде отиват.Защо другите не поглеждат-защото не им е дошло още времето.Така и с някои хора от форума.Винаги има препятствия които спират човека да продолее нещо ,да свърши нещо и те го спират-това е кармата .Не си готов още за това да го получиш и си още в началото на пътя към върха.Кармата колега може да се промени обаче и нещата да се случват.Трябва воля и то желязна ,както писах дупе трябва.И чак тогава от големия компютър наречен бог с който сме в постоянна връзка да вдигнат ръце и да ти го дадат.Да ме извинят модераторите за отклонението, но то косвено засяга темата .
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 2:44 pm

pechkata написа:
RelicHuntingVT написа:

Ако ми докажеш, че работят багетите ти аз ще си купя едни от теб.
Ей това само не се знае как ще стане...
На полигон работят - това не важи...
В реални условия как ще се докаже че работят - много ми е интересно...

Освен да изкараш един курс при мен ,но чак есента.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 7:05 pm

pechkata написа:
RelicHuntingVT написа:

Ако ми докажеш, че работят багетите ти аз ще си купя едни от теб.
Ей това само не се знае как ще стане...
На полигон работят - това не важи...
В реални условия как ще се докаже че работят - много ми е интересно...

Точно на полигон все още никой не е доказал, че работят. В реални условия най-лесно се доказва че работят, отива се в произволна местност и се кара "феномена" да открие даден метал.
И естествено като не го открие, се кара да намери желязо, няма начин да няма, със сигурност също пак няма да намери нищо. Затова и изобщо няма да се наеме никой да се пробва, само ще заблуждават балъците, колко неразбираеми и висока технология са електронните багети.
Подобни хора не трябва да се опитват да продават, трябва да се лекуват, поне лекарствата в тази сфера, които влиаят на душата и подсъзнанието  Laughing  са подробно изучени( тук все пак има откритие и прозрение, досега никой все още не е определил , че душата=подсъзнание, еврика).
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 7:45 pm

Petronii написа:

Точно на полигон все още никой не е доказал, че работят. В реални условия най-лесно се доказва че работят, отива се в произволна местност и се кара "феномена" да открие даден метал.
Преди 3/4 години ми се наложи да пробвам една Нокта ония с 3D-то и не можах да си намеря мерките на полигона който беше правен преди 15год. за тестване на рамки и др. беше плъзнала коприва около метър...
Тогава се сетих за багетите - и познай какво стана да ли ги намерих...?
Сигнали те са:
Медно котле - 4/5л.
Сребърна чаша(кана) - 2л.
Бронзови и медни монети изсипани - 4/5кг.

Ама за желязо да търся не съм се сетил - ей това е идея...
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyНед Апр 20, 2014 8:37 pm

Petronii написа:
pechkata написа:
RelicHuntingVT написа:

Ако ми докажеш, че работят багетите ти аз ще си купя едни от теб.
Ей това само не се знае как ще стане...
На полигон работят - това не важи...
В реални условия как ще се докаже че работят - много ми е интересно...

Точно на полигон все още никой не е доказал, че работят. В реални условия най-лесно се доказва че работят, отива се в произволна местност и се кара "феномена" да открие даден метал.
И естествено като не го открие, се кара да намери желязо, няма начин да няма, със сигурност също пак няма да намери нищо. Затова и изобщо няма да се наеме никой да се пробва, само ще заблуждават балъците, колко неразбираеми и  висока технология са електронните багети.
Подобни хора не трябва да се опитват да продават, трябва да се лекуват, поне лекарствата в тази сфера, които влиаят на душата и подсъзнанието  Laughing  са подробно изучени( тук все пак има откритие и прозрение, досега никой все още не е определил , че душата=подсъзнание, еврика).

Пич, само на мен не ми ги говори тия ,защото точно лекари ми пращат пациенти за такива болести свързани с душата.Медицината е БЕЗСИЛНА в тая посока.Тя подтиска усещанията но не лекува.А подобни хора като мен ,винаги ги мислят че нещо не са наред и аз това много добре го знам и очаквах някой да се включи и с тази теза.Така че нищо ново под слънцето.Като един колега в друг форум ,искаше да даде технология за добиване на енергия от йоносферата и глупаците не го разбраха и взеха да говорят като теб колега и познай кой спечели от цялата работа - никой.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyПон Апр 21, 2014 5:41 pm

chiko написа:
Трибал-М написа:
chiko написа:
.....но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.

Ето тук има много истина,според мен!
Единствено по концептуални причини се появи темата за монетаристи и монетаркаджий-кисела тема,но в"Благи приказки".А малкото колеги,които я разбраха, не пожелаха да коментират...

Благодаря колега .И ще ти кажа че много хора са доста праволинейни и не искат за миг даже да погледнат на страни,но не им се сърдя.Това е заложено в човека...

Точно този цитат от поста ти е една от основните характеристики на монетаркаджията!
И за него много ти благодаря!


Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyПон Апр 21, 2014 9:04 pm

Трибал-М написа:
chiko написа:
Трибал-М написа:
chiko написа:
.....но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.

Ето тук има много истина,според мен!
Единствено по концептуални причини се появи темата за монетаристи и монетаркаджий-кисела тема,но в"Благи приказки".А малкото колеги,които я разбраха, не пожелаха да коментират...

Благодаря колега .И ще ти кажа че много хора са доста праволинейни и не искат за миг даже да погледнат на страни,но не им се сърдя.Това е заложено в човека...

Точно този цитат от поста ти е една от основните характеристики на монетаркаджията!
И за него много ти благодаря!

Благодаря ти много колега за отношението и разбирането .То това си е действителността.Всяко начало си има и край и е време да се отвори ново начало с нови методи.Лошото е че сме още неразбрани.Такава е заложбата.Но се надявам че в този форум успях да попречупя поне малко настройките на някои колеги и да им дам повод за размисъл.


Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyПон Апр 21, 2014 9:08 pm

chiko написа:

Благодаря ти много колега за отношението и разбирането .То това си е действителността.Всяко начало си има и край и е време да се отвори ново начало с нови методи.Лошото е че сме още неразбрани.Такава е заложбата.Но се надявам че в този форум успях да попречупя поне малко настройките на някои колеги и да им дам повод за размисъл.


 Cool Cool Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyВто Апр 22, 2014 10:46 am

[quote="Трибал-М"]
chiko написа:
Трибал-М написа:
chiko написа:
.....но след като вече се вижда края на ерата на бръмчилата -монетари на къде ,като в дълбочина има още според колеги .Това е един метод с който може да се постигнат успехи и не трябва да се отхвърля с лека ръка.

Ето тук има много истина,според мен!
Единствено по концептуални причини се появи темата за монетаристи и монетаркаджий-кисела тема,но в"Благи приказки".А малкото колеги,които я разбраха, не пожелаха да коментират...

Благодаря колега .И ще ти кажа че много хора са доста праволинейни и не искат за миг даже да погледнат на страни,но не им се сърдя.Това е заложено в човека...


"Праволинейни" звучи много деликатно,колега.
Вероятно заради това и теб са те полазили "червените кърлежи" в предишното мнение...
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyВто Апр 22, 2014 1:10 pm

Има един американец-Карл Мореланд,който може би от десетилетие предлага доста тлъста премия за всеки,който докаже работоспособността на подобна търсеща техника.До колкото помня беше 20000$.На негов полигон на ,който има мишени ,заровени по това време.До сега няма отзовал се на поканата
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyВто Апр 22, 2014 7:06 pm

ton69 написа:
Има един американец-Карл Мореланд,който може би от десетилетие предлага доста тлъста премия за всеки,който докаже работоспособността на подобна търсеща техника.До колкото помня беше 20000$.На негов полигон на ,който има мишени ,заровени по това време.До сега няма отзовал се на поканата

Здравей,колега.Не ми стана ясно точно коя техника имаш предвид,би ли уточнил?
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyВто Апр 22, 2014 8:05 pm

Електронните дистанционни локатори
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyВто Апр 22, 2014 10:42 pm

ton69 написа:
Има един американец-Карл Мореланд,който може би от десетилетие предлага доста тлъста премия за всеки,който докаже работоспособността на подобна търсеща техника.До колкото помня беше 20000$.На негов полигон на ,който има мишени ,заровени по това време.До сега няма отзовал се на поканата

То и никой няма да отиде, защото знае, че ще бере голям смях и срам.
Производителя първо не може да обясни принципа и логиката на техническото решение за работа на уреда, а е тръгнал да го предлага като изделие. Всички други методи на детекция са изяснени и доказани, IB,Puls, BFO, от ясни по-ясни, само тези багети се базират на съмнителни принципи . Показателно е, че няма човек, който си е купил подобно нещо, да не се е опитал да се отърве бързо от него. И пак е чудно, че все пак има хора, които се набутват и дават хиляди левове, ама то алчноста няма граници.


Последната промяна е направена от Petronii на Вто Апр 22, 2014 11:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyВто Апр 22, 2014 10:52 pm

Petronii написа:
ton69 написа:
Има един американец-Карл Мореланд,който може би от десетилетие предлага доста тлъста премия за всеки,който докаже работоспособността на подобна търсеща техника.До колкото помня беше 20000$.На негов полигон на ,който има мишени ,заровени по това време.До сега няма отзовал се на поканата

То и никой няма да отиде, защото знае, че ще бере голям смях и срам.
Производителя първо не може да обясни принципа и логично техническо решение на работа на уреда, а е тръгнал да го предлага като изделие. Всички други методи на детекция са изяснени и доказани, IB,Puls, BFO, всички от ясни по-ясни, само тези багети се базират на съмнителни методи . Показателно е, че няма човек, който си е купил подобно нещо, да не се е опитал да се отърве бързо от него. И все пак е чудно, че все пак има хора, които се набутват и дават хиляди левове, ама то алчноста няма граници.





Високата цена играе ролята на гарант за качество.Ако струва 500 евро ,няма да му обърнат внимание .Ще си кажат такива възможности за тези пари  Question не може да бъде  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyСря Апр 23, 2014 6:28 am

Най голямата измама с тия дистанционни локатори е успял да осъществи британеца Джеймс Маккормик.Рекламирал ги е като казвал че се ползват и при охраната на президента на САЩ.А технологията им е толкова секретна че за да се запази тайната не е патентовал откритието.Така е натрупал 76 милиона долара като ги е продавал по 40 000 долара всеки локатор.Това са суми далеч надхвърлящи мечтите на по дребните негови последователи мошенници.Той даже не ги е произвеждал ,а ги е закупил от САЩ по 20 долара бройката като търсачки на топки за голф.Сред клиентите му са полицията на Кения ,затворите на Хонгконг,египетската армия,Саудитска Арабия,Грузия,Ливан,Пакистан,Ирак и Мексико.Даже службата в ООН поръчала от тях ,но като ги пробвали се отказали.Ирак са закупили локатори за няколко десетки милиона.
През 2010 година ,Маккормик е арестуван , преди две години се очакваше присъдата му.
http://lenta.ru/articles/2013/04/24/mccormick/
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyСря Апр 23, 2014 7:20 am

ton69 написа:
Има един американец-Карл Мореланд,който може би от десетилетие предлага доста тлъста премия за всеки,който докаже работоспособността на подобна търсеща техника.До колкото помня беше 20000$.На негов полигон на ,който има мишени ,заровени по това време.До сега няма отзовал се на поканата

Колега ,такива експерименти почти винаги са обречени на провал.Причината е че по време на работа посъзнанието и съзнанието трябва да са в директен контакт.Този контакт се осъществява само когато мозъка е в алфа ритъм -между 8 и 13 херца ,тоест човек трябва да е много спокоен.Когато човек е във възбудено състояние мозъка е вече в бета ритъм-от13 до 30 херца и връзката се губи.По време на такъв експеримент няма как да останеш алфа ритъм ,понеже това си е вид стрес.А за измамите - тях ги има и при монетарите дори .Майлаб наскоро прорева от китайски ментета.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyСря Апр 23, 2014 10:36 am

chiko написа:
ton69 написа:
Има един американец-Карл Мореланд,който може би от десетилетие предлага доста тлъста премия за всеки,който докаже работоспособността на подобна търсеща техника.До колкото помня беше 20000$.На негов полигон на ,който има мишени ,заровени по това време.До сега няма отзовал се на поканата

Колега ,такива експерименти почти винаги са обречени на провал.Причината е че по време на работа посъзнанието и съзнанието трябва да са в директен контакт.Този контакт се осъществява само когато мозъка е в алфа ритъм -между 8 и 13 херца ,тоест човек трябва да е много спокоен.Когато човек е във възбудено състояние мозъка е вече в бета ритъм-от13 до 30 херца и връзката се губи.По време на такъв експеримент няма как да останеш алфа ритъм ,понеже това си е вид стрес.А за измамите - тях ги има и при монетарите дори .Майлаб наскоро прорева от китайски ментета.
При монетарите има оригинални марки които са защитени с патенти.В случая става въпрос за прекрасни металотърсачи на които китайците правят калпави ментета.При дистанционните локатори няма въобще работещи ,те нямат патенти ,нямат оригинали всички до един са си ментета.Няма място за сравнение.Всички които ги произвеждат ,рекламират и продават са мошенници.Не може производителя да не знае какво има в тия мошенгии и че те не могат да работят ,просто е невъзможно.Изключено е той да не знае че нищо не може да се намери с тях ,няма как.Произвеждането ,рекламирането и продажбата на тия дистанционни локатори е мошенничество.То се извършва от измамници ,те може да са големи като Маккормик или по малки като тебе ,но всички без изключение са престъпници.chiko ,тия приказки за ядрено магнитен резонанс,алфа ритъм ,за душата ,съзнанието и откритията които си направил при багетите не са просто брътвежи на обикновена откачалка ,както бях си помислил отначало.Ти съвсем не си заблуден.Престъпната упоритост с която рекламираш  не оставя никакво съмнение че си мошенник цялящ с всичко това да реализира измами чрез продажбата на тия дистанционни локатори.Тука е привлекателно място да се промотират тия ментета ,но една от целите на форумите е да предпазят търсачите от такива измамници.Защо ме караш да ти казвам тия работи chiko ? Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 4 EmptyСря Апр 23, 2014 4:31 pm

chiko написа:
ton69 написа:
Има един американец-Карл Мореланд,който може би от десетилетие предлага доста тлъста премия за всеки,който докаже работоспособността на подобна търсеща техника.До колкото помня беше 20000$.На негов полигон на ,който има мишени ,заровени по това време.До сега няма отзовал се на поканата

Колега ,такива експерименти почти винаги са обречени на провал.Причината е че по време на работа посъзнанието и съзнанието трябва да са в директен контакт.Този контакт се осъществява само когато мозъка е в алфа ритъм -между 8 и 13 херца ,тоест човек трябва да е много спокоен.Когато човек е във възбудено състояние мозъка е вече в бета ритъм-от13 до 30 херца и връзката се губи.По време на такъв експеримент няма как да останеш алфа ритъм ,понеже това си е вид стрес.А за измамите - тях ги има и при монетарите дори .Майлаб наскоро прорева от китайски ментета.
Бае Върбанов добре ти го е казал,аз няма го повтарям,щот не ми се минава в бета ритъм Twisted Evil Razz 
Върнете се в началото Go down
 
Дистанционни локатори-мит или реалност ...?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Детектор локатори "MINEORO"
» ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ
» ХР metal detectors-Реалност или НЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: