Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Lorenz Deepmax Z1
fisher 5 на морския плаж!  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Търся зарядно за GPX 4000
fisher 5 на морския плаж!  EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Пинпоинтер
fisher 5 на морския плаж!  EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
пират Fisher tejon голден Spectrum маск golden miladinka Майнлаб prodavam mask TEKNETICS wave грунда POWER металотърсач kupuvam Coil nexus нишани lorenz продавам врътка tesoro GOLD deus
Golden Mask 4 RO S
Share

fisher 5 на морския плаж!

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

fisher 5 на морския плаж!  Empty
ПисанеЗаглавие: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 5:03 pm

Вижте  , Колеги , какво е намерил на  плажа около нашето Черноморие един мой
много -добър приятел днес  + 60лв книжни!

http://snimki.be//store/1/731387633893.jpg

Снимката е правена с телефона и затова не е с добро качество! Браво!  Cool
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 5:12 pm

Дай поече инфо, колега с фишера ли с коя антена че ме убеждаваха че на мокрия пясък не можел да работи cheers 
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 5:15 pm

atina написа:
Дай поече инфо, колега с фишера ли с коя антена че ме убеждаваха че на мокрия пясък не можел да работи cheers 

Със сигурност фишер 5 - 100%  . 11" ДД сонда , която аз му я продадох!  На-много ме кефи ланеца! Сигурно е над 100 лв.

Ето и днешни снимки!

http://snimki.be//store/1/601387638732.jpg
http://snimki.be//store/1/471387638816.jpg
http://snimki.be//store/1/761387639113.jpg

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo

ПисанеЗаглавие: миронимо   fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 5:29 pm

Добър излед е бил супер  Very Happy  Very Happy
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 6:49 pm

Добре се е представил колегата.По принцип есента след турист.сезон е хубаво време за хобито,така също и преди на4алото на сезона,когато тракторите "изглаждат" 4аст от плажовете.
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 7:09 pm

Да бяхте направили клип по достоверно щеше да е - сними в нета колкото щеш...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 7:14 pm

на плажа е най интересно май да се практикува хобито браво на колегата накефил се е поне яко
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 7:22 pm

На плажа е гот,но и другите места са интересни особенно ако има и някоя бяла или друга пара  Wink 
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 7:28 pm

Еей стига ве свършиха страниците на форума - едрах ти слушалките голяма лакомия...

ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 8:52 pm

pechkata написа:
Еей стига ве свършиха страниците на форума - едрах ти слушалките голяма лакомия...

Печка никакъв монтаж не е ! Човека пише във форума! Ако иска може за се включи! Поздрави!  Very Happy 

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 10:35 pm

ivanasen написа:

Ха дано,ама надали!Няма плаж на балканския полуостров дет да пусне толкова за един ден.Особено в тоя сезон.Освен ако не го е застъпал от тъмно до тъмно Very Happy голям глад е и там ейиии Razz 
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyСъб Дек 21, 2013 10:46 pm

бобо написа:
ivanasen написа:

Ха дано,ама надали!Няма плаж на балканския полуостров дет да пусне толкова за един ден.Особено в тоя сезон.Освен ако не го е застъпал от тъмно до тъмно Very Happy голям глад е и там ейиии Razz 

Колега , това не е бъзик , а самата истина ! Дори около обяд ми се обади приятеля да ми каже , че е намерил на около 40см в пясъка близо до морето верижка за куче , а виж какъв ланец си оказа!  Cool 

pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 1:03 am

pechkata написа:

до колегите ПЕЧКИ,БОБОВЦИ .......
Днес бях от 10ч.до 15ч за тези които говорят за да си чешат езика
А за другите утре може би живот и здраве пак към 10 ч ще съм на другата половина от плажа да заповядат гр.Варна до хотел НОЙ   sunny
И тогава там на место ще си броим сигналите  Laughing не във форума
Прозвуча малко като покана за дуел  :legio: 
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 9:36 am

pavli_q написа:
pechkata написа:

А за другите утре може би живот и здраве пак към 10 ч ще съм на другата половина от плажа да заповядат гр.Варна до хотел НОЙ   sunny
Колега pavli_q,няма смисъл да си губиш времето с хора,които не са стъпвали на плажа да работят,както и с това,че не са запознати със спецификата на сезоните и техните особености при плажният детектинг.
Дерзай и продължавай по-плажа в този дух и както казват яникте:Работа и прогрес (Work and Progress)!!!
Късмет,ако излизаш днес и Нека Фортуна бъде с теб!!!  находка 
atina
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 9:37 am

Само късмет ти пожелавам днес е хубав ден!
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 9:57 am

pavli_q написа:
pechkata написа:

Колега хотел НОИ не е точно във Варна ...или аз се бъркам?
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 10:03 am

Колега  хотел НОИ не е точно във Варна ...или аз се бъркам?[/quote]
Ок,бре,подробности-вилна зона,М-ст"Кабакум",северно от града,но все пак ако не се лъжа е прилежаща територия на Кметство р-н "Приморски" гр.Варна. Сега де е,в града или извън града???  Wink 
Не е ли по-добре да си вземем уредите и да си спретнем едно плажно търсене там днес?
atina
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 10:08 am

Кво се чудите бе там бракониери няма като при мене.Жалко че съм далече Mad 
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 10:08 am

KASPAR-AN-BVLGA написа:
Колега  хотел НОИ не е точно във Варна ...или аз се бъркам?
Ок,бре,подробности-вилна зона,М-ст"Кабакум",северно от града,но все пак ако не се лъжа е прилежаща територия на Кметство р-н "Приморски" гр.Варна. Сега де е в града или извън града???  Wink 
Не е ли по-добре да си вземем уредите и да си спретнем едно плажно търсене там днес?[/quote]

Добре е ,че си проверил в гугъл ама има разликата между градски и курортен плаж Smile 

https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 10:20 am

sdsds написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:
Колега  хотел НОИ не е точно във Варна ...или аз се бъркам?
Ок,бре,подробности-вилна зона,М-ст"Кабакум",северно от града,но все пак ако не се лъжа е прилежаща територия на Кметство р-н "Приморски" гр.Варна. Сега де е в града или извън града???  Wink 
Не е ли по-добре да си вземем уредите и да си спретнем едно плажно търсене там днес?

Добре е ,че си проверил в гугъл ама има разликата между градски и курортен плаж Smile [/quote]
Не искам да влизам в ненужен спор,тъпо е.За Варна и околности не ми е нужно гуглето,както и на теб-градски и курортен плаж за Варна вече е много относително и разтегливо понятие,при условие,че повечето варненци предпочитат извън градските плажове,а "Кабакум" е един от тях...но има ли смисъл да ти го казвам точно на теб?!
Извинявам се за спамът!!!!
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 11:00 am

pavli_q написа:

Много добре и направи клип - овековечи излета...
Малко така на приказки не е достоверно - както каза колегата "голям глад е"...

бобо
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 11:27 am

KASPAR-AN-BVLGA написа:
pavli_q написа:
pechkata написа:

Колега pavli_q,няма смисъл да си губиш времето с хора,които не са стъпвали на плажа да работят,както и с това,че не са запознати със спецификата на сезоните и техните особености при плажният детектинг.
Дерзай и продължавай  по-плажа в този дух и както казват яникте:Работа и прогрес (Work and Progress)!!!
Е,хеее,о де ша знам кат най близкия плаж е на цели 100  Razz Razz метра от вкъщи Embarassed Лятото всяка сутрин ги друсат колегите плажовете,кво да очаквам.Е, винаги има шанс да изскочи нещо....Ще ви разкажа една случка:преди двайсе и кусур години едно младо семейство почива на Китен лятото и младоженката за съжаление си загубва годежната халка.Е,нищо ново,но живота винаги е склонен да се шегува с нас-наскоро същата жена пак почива на Китен,но вече с внучето,и докато правят разните замъци и си играят със ситото познайте какво изскача Razz  Razz  Razz -същата тази годежна халка Very Happy Трудно е да го повярва човек,но е истина............................ПП-Тааа,ко рече за спецификата на сезоните и техните особености при плажния детектинг Razz Razz Razz 
atina
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 11:31 am

ееееее язък че си на метри от плажа  Laughing 
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 11:41 am

pavli_q написа:
pechkata написа:

Евала колега! А на лаладжии като " ютията или печката или казана" , да не обръщаш внимание! Късмет, и следващият път синджира да е с цвета на слънцето!!! Very Happy 
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA

ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  EmptyНед Дек 22, 2013 11:47 am

бобо написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:
pavli_q написа:
pechkata написа:

Дерзай и продължавай  по-плажа в този дух и както казват яникте:Работа и прогрес (Work and Progress)!!!
Е,хеее,о де ша знам кат най близкия плаж е на цели 100  Razz Razz метра от вкъщи Embarassed Лятото всяка сутрин ги друсат колегите плажовете,кво да очаквам.Е, винаги има шанс да изскочи нещо....Ще ви разкажа една случка:преди двайсе и кусур години едно младо семейство почива на Китен лятото и младоженката за съжаление си загубва годежната халка.Е,нищо ново,но живота винаги е склонен да се шегува с нас-наскоро същата жена пак почива на Китен,но вече с внучето,и докато правят разните замъци и си играят със ситото познайте какво изскача Razz  Razz  Razz -същата тази годежна халка Very Happy Трудно е да го повярва човек,но е истина............................ПП-Тааа,ко рече за спецификата на сезоните и техните особености при плажния детектинг Razz Razz Razz 
Интересна история...колкото и да е странна,не е невъзможна  Very Happy  Късмет,Чист Късмет!!!
Относно плажовете и сезоните...щом живееш на 100 метра от брега,що дириш пред компа,ами не бришеш из плажа...и защо въобще е нужно да ти обяснявам тогава за морските бури носещи "дарове" от плиткото на морето (там където е дълбоко м/у 15-20см до към 1,5 метра) и отнасящи горният "културен" слой на тазгодишният пясък-разкривайки по-дълбоки нечути сигнали от бяло и жълто,помоща на дигите...и т.н. и тн.???

fisher 5 на морския плаж!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: