Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 fisher 5 на морския плаж!

Go down 
+20
mario321
Dim4o
Трибал-М
koceto
boo23
Lamas
Mladencho
rahan
Golden Mask
Gandalf
sdsds
KASPAR-AN-BVLGA
pavli_q
бобо
adventurer
pechkata
FELIX
mironimo
atina
ivanasen
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 4:51 pm

Честита Коледа!
Колеги,трудно ми е да допусна чак толкова големи разлики между подобни машини!
Сякаш една от фирмите до онзи ден е правила зеблени чували и конопени въжета,а от вчера е минала на измервателна електроника...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 6:09 pm

Garrett ACE 350 със стандартна антена превъзхожда трите детектора по дълбочина и скорост на въстановяване - тези от клипа по назат в темата...
А може би Гарет когато са правили детектори другите са плели зеблени чували - знаеш ли...?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 6:24 pm

pechkata написа:
ivanasen написа:
Нека притежателите на ф 5 се произнесат.

Но това вече не ме вълнува вече!

 
Що ве взе ли си мерака вече от Ф5...?

Мерака Ве на ф5 никога не ми е изчезнал. Просто ми писна да споря с теб!

Мерака ми е към твоите обувки- УНИКАТ! ИСКАМ ДА ГИ КУПЯ ! КОЙ РАЗМЕР СА? Колко ги продаваш?

И накрая специално само за клиповете ли ги пазиш?

Аре Ве не ме мотай! Казвай цената !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 6:28 pm

ivanasen написа:


Аре Ве не ме мотай! Казвай цената !
Ако си търсач би трябвало да знаеш че униката няма цена...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 6:48 pm

pechkata написа:
ivanasen написа:


Аре Ве не ме мотай! Казвай цената !
Ако си търсач би трябвало да знаеш че униката няма цена...

що като са уникат , Ве! всичко си има цена! Аре давай я цената и обувките Ве!

защо си ве продаваш XLT? Защо ти те ареса фишер 5, а?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 6:51 pm

ivanasen написа:
pechkata написа:
ivanasen написа:


Аре Ве не ме мотай! Казвай цената !
Ако си търсач би трябвало да знаеш че униката няма цена...

що като са уникат , Ве! всичко си  има цена! Аре давай я цената и обувките Ве!  

защо си ве продаваш XLT? Защо ти те ареса фишер 5, а?




А Ве май му е аресал петака ама ся не знай как да си го признай че бая ла...на изяде за него!!!  Very Happy Very Happy Laughing 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 6:55 pm

Gandalf написа:
ivanasen написа:
pechkata написа:
ivanasen написа:


Аре Ве не ме мотай! Казвай цената !
Ако си търсач би трябвало да знаеш че униката няма цена...

що като са уникат , Ве! всичко си  има цена! Аре давай я цената и обувките Ве!  

защо си ве продаваш XLT? Защо ти те ареса фишер 5, а?




      А Ве май му е аресал петака ама ся не знай как да си го признай че бая ла...на изяде за него!!!  Very Happy Very Happy Laughing 


 Cool super21 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 7:16 pm

ХЛТ-то не е мое само го ползвам понякога - решили са да го продават и аз го продавам...
Тежона и Фишера също са на колеги - ползвам ги временно...
И никъде не съм писал че Фишер Ф5 е лош детектор само дето вътъка му е малко в режим дискиминация - като почти всички западни детектори...
А пък ви го правите извънземен особенно със ултимата - скоро ще пусна клип и със нея да видим как е...


Последната промяна е направена от pechkata на Сря Дек 25, 2013 7:25 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 7:21 pm

pechkata написа:
ХЛТ-то не е мое само го ползвам понякога - решили са да го продават и аз го продавам...
Тежона и Фишера също са на колеги - ползвам ги временно...

Да Ве ! Верваме Ти! XLT не е било твое :fessee: ?

То и обувките ще кажеш , че не са твои! Вземай Ф5 и давай обувките! Аре без обяснение!


Последната промяна е направена от ivanasen на Сря Дек 25, 2013 7:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 7:38 pm

ПРЕДЛАГАМ ДА ЗАПОЧНЕ ТЪГА ЗА НА ПЕЧКАТА ОБУВКИТЕ АЗ ДАВАМ 10 ЛВ ------ НЕ ЧУВАМ КОЙ КАЗА 15 долар 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 7:40 pm

maslinata написа:
ПРЕДЛАГАМ ДА ЗАПОЧНЕ ТЪГА ЗА НА ПЕЧКАТА ОБУВКИТЕ АЗ ДАВАМ 10 ЛВ ------ НЕ ЧУВАМ КОЙ КАЗА 15 долар 

15  долар 
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 7:46 pm

17 ЛВ ОТ МЕН ИМАМ ИНФОРМАЦИЯ ЧЕ БИЛИ ОТ НА ХИТЛЕР БАЛА :Tir: долар 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 8:00 pm

maslinata написа:
17 ЛВ ОТ МЕН ИМАМ ИНФОРМАЦИЯ ЧЕ БИЛИ ОТ НА ХИТЛЕР БАЛА :Tir: долар 




19лв. - ако са от периода на Хитлер новобранската!!! Very Happy 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 8:02 pm

ivanasen написа:
pechkata написа:
ivanasen написа:
Нека притежателите на ф 5 се произнесат.

Но това вече не ме вълнува вече!

 
Що ве взе ли си мерака вече от Ф5...?

Мерака Ве на ф5 никога не ми е изчезнал. Просто ми писна да споря с теб!

Мерака ми е към твоите обувки- УНИКАТ! ИСКАМ ДА ГИ КУПЯ ! КОЙ РАЗМЕР СА? Колко ги продаваш?

И накрая специално само за клиповете ли ги пазиш?

Аре Ве не ме мотай! Казвай цената !
Май се опитваш да избягаш от резила си а??!!!Оревахте мястото,че Фишерите колко добри били,Ф5 биел детектори от по горен клас,правел ги за смях......бла...бла,ама ся по фланга,а....
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 8:04 pm

бобо написа:
ivanasen написа:
pechkata написа:
ivanasen написа:
Нека притежателите на ф 5 се произнесат.

Но това вече не ме вълнува вече!

 
Що ве взе ли си мерака вече от Ф5...?

Мерака Ве на ф5 никога не ми е изчезнал. Просто ми писна да споря с теб!

Мерака ми е към твоите обувки- УНИКАТ! ИСКАМ ДА ГИ КУПЯ ! КОЙ РАЗМЕР СА? Колко ги продаваш?

И накрая специално само за клиповете ли ги пазиш?

Аре Ве не ме мотай! Казвай цената !
Май се опитваш да избягаш от резила си а??!!!Оревахте мястото,че Фишерите колко добри били,Ф5 биел детектори от по горен клас,правел ги за смях......бла...бла,ама ся по фланга,а....




Ф5 не е кой знае кво! Доволен ли си?!?!?!? Но за класа си е супер!
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 8:06 pm

20 лв давам ако са 42 номер и връските са здрави  Laughing 
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 8:09 pm

25 ПАРИ ОТ МЕН  Cool РАЗБРАХ ,ЧЕ В СЕДМИЦАТА ТРИ ПЪТИ ГИ МАЖЕЛ С ПАЧА МАС ДА НЕ ПРОПУСКАЛИ ВОДА И ДА ЛЪЩЯТ КАТО ТИГАН НА МЕСЕЧИНА


Последната промяна е направена от maslinata на Сря Дек 25, 2013 8:15 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 8:09 pm

23лв , ако са 43 номер.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 8:45 pm

[quote="Gandalf"][quote="бобо"][quote="ivanasen"][quote="pechkata"]
ivanasen написа:





         Ф5 не е кой знае кво! Доволен ли си?!?!?!?
Мислиш,че казваш нещо ново за мен ли,че очакваш да съм доволен scratch scratch А че е супер за класа си -бих се съгласил,но нищо повече-супер е ,но само за класа си,който за съжаление е доста нисък!!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 8:51 pm

бобо написа:
Gandalf написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
pechkata написа:
ivanasen написа:





         Ф5 не е кой знае кво! Доволен ли си?!?!?!?
Мислиш,че казваш нещо ново за мен ли,че очакваш да съм доволен scratch scratch А че е супер за класа си -бих се съгласил,но нищо повече-супер е ,но само за класа си,който за съжаление е доста нисък!!!!

Случайно не си ли fеliх? affraid
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 9:18 pm

бобо написа:
Gandalf написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
pechkata написа:
ivanasen написа:





         Ф5 не е кой знае кво! Доволен ли си?!?!?!?
Мислиш,че казваш нещо ново за мен ли,че очакваш да съм доволен scratch scratch А че е супер за класа си -бих се съгласил,но нищо повече-супер е ,но само за класа си,който за съжаление е доста нисък!!!!



Е ти кво искаш, много ясно че за класа си е добър, както е известно за средния клас детектори е най добър, но не и по-нагоре, само до там! Не може да си купиш нещо евтино и да очакваш да е нещо много повече от скъпото! Smile 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyСря Дек 25, 2013 9:18 pm

ivanasen написа:
бобо написа:
Gandalf написа:
бобо написа:
ivanasen написа:
pechkata написа:
ivanasen написа:





         Ф5 не е кой знае кво! Доволен ли си?!?!?!?
Мислиш,че казваш нещо ново за мен ли,че очакваш да съм доволен scratch scratch А че е супер за класа си -бих се съгласил,но нищо повече-супер е ,но само за класа си,който за съжаление е доста нисък!!!!

Случайно не си ли fеliх? affraid
 Razz Razz Razz Razz :mdr97: :mdr97: :mdr97: :mdr97: :mdr97: Ко ти стана бе Иванееее,бобо няма други никове,освен bobo,който не е активен от горе долу две годин,щото е баннат,бе стига с тая параноя!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyЧет Дек 26, 2013 11:49 am

30л. давам за обувките на печката , но само , ако са 43 номер!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyЧет Дек 26, 2013 11:58 am

бобо написа:

Май се опитваш да избягаш от резила си а??!!!Оревахте мястото,че Фишерите колко добри били,Ф5 биел детектори от по горен клас,правел ги за смях......бла...бла,ама ся по фланга,а....
Да Бобо виж колко умело бягат по фланга с топката също като ръгбисти...
Истината май боли...






Последната промяна е направена от pechkata на Чет Дек 26, 2013 12:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 4 EmptyЧет Дек 26, 2013 11:59 am

И на мен ми харесаха 33лв , ако са 42 номер!
Върнете се в началото Go down
 
fisher 5 на морския плаж!
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Fisher f75 програма за плаж
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: