Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
НОВО Multi Kruzer

ПРОМО ЦЕНИ НА ...

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се металотърсач Pulse
Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
Продава се металотърсач Pulse
- 999 лв.
телефон

0894364351

търкане
Специално за самородно …

Comments: 2
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Продавам ТМ 808
Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
Keywords
kupuvam tesoro Майнлаб GOLD продавам врътка грунда wave mask tejon POWER lorenz Coil pirate металотърсач пират deus Spectrum nexus нишани prodavam маск golden голден miladinka minelab
Share | 

МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !

Go down 
АвторСъобщение
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Пон Дек 23, 2013 11:30 am

Колеги,в името на правдата СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ПОДНЕСА МОЙТЕ ИЗВИНЕНИЯ КЪМ АДВОКАТ ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ И ЧЛЕНОВЕТЕ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БНФМД,КАКТО И КЪМ ВСИЧКИ ЧЛЕНОВЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И КОЛЕГИ !!!!
Допусната е техническа грешка при постването на въпросната статия! Системата на форума е подменила автоматично думата "Им----яр" с думата "Търсач" което мен ме заблуди и аз останах с впечатлението ,че г-н Георгиев е против Търсачите.
А в интерес на истината г-н Гергиев е казал съвсем друго!
Ето линка на оригиналната статия: http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/11/26/2190317_grijata_za_kulturnoto_nasledstvo_popadna_v_rucete_na/

ОЩЕ ЕДИН ПЪТ МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ,КАКТО ПЕРСОНАЛНО Г-Н ГЕОРГИЕВ,ТАКА СЪЩО И БНФМД И ВСИЧКИ КОИТО СА БИЛИ ЗАСЕГНАТИ С МОИТЕ ПОСТОВЕТЕ !
Върнете се в началото Go down
Traqn-1
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Пон Дек 23, 2013 2:33 pm

БНФМ се казва
nasko75
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Пон Дек 23, 2013 6:02 pm

Браво колега прави ти чест че се извини публично
мъжка постъпка  Cool 

който търси намира
ivanasen
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Пон Дек 23, 2013 6:05 pm

От мен също получаваш адмирации!  Cool super21 

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Пон Дек 23, 2013 6:16 pm

Човешко е да се греши, достойно е да си признаеш грешката.
На всеки може да му се случи.
Важното е да имаме разбирателство и да да си бъдем приятели, колеги, търсачи...и да знаем, че можем да се осланяме, разитаме един на друг и да делим скърбите и радостите заедно.
"Обединението прави силата !", а не разединението.
Хубави празници и ползотворно "търкане" по празниците.
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Пон Дек 23, 2013 8:28 pm

buntar.1971 написа:
Колеги,в името на правдата СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ПОДНЕСА МОЙТЕ ИЗВИНЕНИЯ КЪМ АДВОКАТ ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ И ЧЛЕНОВЕТЕ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БНФМД,КАКТО И КЪМ ВСИЧКИ ЧЛЕНОВЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И КОЛЕГИ !!!!
Допусната е техническа грешка при постването на въпросната статия! Системата на форума е подменила автоматично думата "Им----яр" с думата "Търсач" което мен ме заблуди и аз останах с впечатлението ,че г-н Георгиев е против Търсачите.
Ето линка на оригиналната статия: http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2013/11/26/2190317_grijata_za_kulturnoto_nasledstvo_popadna_v_rucete_na/

ОЩЕ ЕДИН ПЪТ МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ,КАКТО ПЕРСОНАЛНО Г-Н ГЕОРГИЕВ,ТАКА СЪЩО И БНФМД И ВСИЧКИ КОИТО СА БИЛИ ЗАСЕГНАТИ С МОИТЕ ПОСТОВЕТЕ !

Колега,това извинение е мъжка постъпка,поздрави за него!
Но ти си подведен от всеобщото притеснение-да не изписваме думата имАняр,да правим маймунджилъци,както и аз в момента.Нашата позиция е ясна:Ние сме против търсачството,но сме много силно за узаконеното търсачество!Поздрави!

Хаосът е или временен,или гибелен!
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Пон Дек 23, 2013 8:30 pm

Трибал-М написа:
buntar.1971 написа:

Колега,това извинение е мъжка постъпка,поздрави за него!
Но ти си подведен от всеобщото притеснение-да не изписваме  думата имАняр,да правим маймунджилъци,както и аз в момента.Нашата позиция е ясна:Ние сме против имАнярството,но сме много силно за узаконеното търсачество!Поздрави!

Хаосът е или временен,или гибелен!
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Вто Дек 24, 2013 12:47 am

Radislav написа:
Човешко е да се греши, достойно е да си признаеш грешката.
На всеки може да му се случи.
Важното е да имаме разбирателство, да си бъдем приятели, колеги, търсачи...и да знаем, че можем да се осланяме, разчитаме един на друг и да делим скърбите и радостите заедно.
"Обединението прави силата !", а не разединението.
Хубави празници и ползотворно "търкане" по празниците.
batned
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Чет Дек 26, 2013 12:29 pm

buntar.1971 написа:

Колеги не знам да ли ще доживеем някой български политик да се извини за кражбите си по този начин а Very Happy 
werewolf1
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   Чет Дек 26, 2013 12:37 pm

buntar.1971 написа:

Браво колега! Това го може един достоен човек!

МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: