Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka TEKNETICS VANQUISH Simplex wave маск kupuvam deus prodavam грунда Fisher mask врътка Coil Майнлаб nokta nexus нишани GOLD пират tesoro Minelab lorenz 5000 Spectrum голден
 

 teknetics t2 ltd

Go down 
+7
mario321
Балкански
pechkata
astervil
lobo
adminn
krass
11 posters
АвторСъобщение
krass
Новобранец
Новобранец




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyВто Дек 24, 2013 6:36 pm

моля колеги някакви мнения предварително благодаря
Върнете се в началото Go down
krass
Новобранец
Новобранец




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyСря Дек 25, 2013 10:53 am

никой ли неработи с teknetics t2 ltd
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyСря Дек 25, 2013 11:16 am

Доста хора, вече са със Т2 ЛТД
същия като Ф75 ЛТД, но тук няма статичен режим на търсене, т.е. намо режим без движение.
Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyСъб Яну 25, 2014 10:11 pm

Възможно ли е Технетикса да не е настроен правилно?
Или възможностите са му толкова.

Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyПон Яну 27, 2014 8:41 am

lobo написа:
Възможно ли е Технетикса да не е настроен правилно?
Или възможностите са му толкова.






Виж този клип със подобни предмети-желязо и 1лв.Чува се че ги дискриминира в различните "пози"


https://youtu.be/lupP4jHRvxE
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyПон Яну 27, 2014 11:28 am

lobo написа:
Възможно ли е Технетикса да не е настроен правилно?
Или възможностите са му толкова.

А представи си ХР-то да е с по малка антена...
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyЧет Яну 30, 2014 12:21 pm

astervil написа:
lobo написа:
Възможно ли е Технетикса да не е настроен правилно?
Или възможностите са му толкова.






Виж този клип със подобни предмети-желязо и 1лв.Чува  се че ги дискриминира в различните "пози"

https://youtu.be/dYbnSBDJQm0


Тук на клипа Т2-то е с голямата!Ами със снайперката /5"/ как ще е?
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyЧет Яну 30, 2014 3:49 pm

https://youtu.be/gsHPW9eMLeI
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: иска подробно изследване   teknetics t2 ltd EmptyСъб Ное 15, 2014 6:40 pm

astervil написа:
https://youtu.be/gsHPW9eMLeI

Хубаво видео браво...
Дискриминацията е мн.хубава , но след като разгледах много различни видеа по нета , за дълбочината неми стана много ясно , Варира твърде много в някои случаи твърде малка дълбочина в някои пък хваща 1 стотинка на супер дълбочина.... вече съм твърде решен поне по 1 нещо , преди да си купя каквато и да е машина първо ще поработя на терен за да видя как е , с тия видеа по нета много объркващо !??!?!
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyПон Ное 17, 2014 9:37 am

Балкански написа:
astervil написа:
https://youtu.be/gsHPW9eMLeI

Хубаво видео браво...
Дискриминацията е мн.хубава , но след като разгледах много различни видеа по нета , за дълбочината неми стана много ясно , Варира твърде много в някои случаи твърде малка дълбочина в някои пък хваща 1 стотинка на супер дълбочина.... вече съм твърде решен поне по 1 нещо , преди да си купя каквато и да е машина първо ще поработя на терен за да видя как е , с тия видеа по нета много объркващо !??!?!
Дълбочините на всичките VLF машини не се различават същественно.Зависи от много неща,като тежка,лека,влажна или суха почва,колко е престояло "добичето" в земята и т.н.Но по важно е на тежките почви да бърка и дискриминира нормално,и да има бързо възтановяване на сигнала./Ако ти е лека почвата пък нямаш грижи/.Моя това го има,но да обикаляш горите и поляните като луд,и да се криеш като мишок,за да си изкараш поне бензина не е хараби.Взе да ми омръзва нещо хобито при тия закони.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyПон Ное 17, 2014 10:00 am

astervil написа:
Балкански написа:
astervil написа:
https://youtu.be/gsHPW9eMLeI

Хубаво видео браво...
Дискриминацията е мн.хубава , но след като разгледах много различни видеа по нета , за дълбочината неми стана много ясно , Варира твърде много в някои случаи твърде малка дълбочина в някои пък хваща 1 стотинка на супер дълбочина.... вече съм твърде решен поне по 1 нещо , преди да си купя каквато и да е машина първо ще поработя на терен за да видя как е , с тия видеа по нета много объркващо !??!?!
Дълбочините на всичките VLF машини не се различават същественно.Зависи от много неща,като тежка,лека,влажна или суха почва,колко е престояло "добичето" в земята и т.н.Но по важно е на тежките почви да бърка и дискриминира нормално,и да има бързо възтановяване на сигнала./Ако ти е лека почвата пък нямаш грижи/.Моя това го има,но да обикаляш горите и поляните като луд,и да се криеш като мишок,за да си изкараш поне бензина не е хараби.Взе да ми омръзва нещо хобито при тия закони.

Астервилл. Големи благодарности за подробностите дето описа ! Аз лично не съм работил с Текнетикса, но ме впечатли с някои видеа ( но знам , че с видеа до някъде ) , със сигурност е добра монетарка но както ти самия каза трябва да се види как се държи в различни почви. Аз имам Пулс Индукция , но ми трябва и монетарка с която бързо да проверя дали е на дълбоко или плитко и дали е нещо добро като метал. Гледам , че на Текнетикса може да се сложат сондите Ултимейт и Нел Торнадо с които става много добър !
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyПон Ное 17, 2014 6:24 pm

Каква ти е пулсарката?То по принцип се иска само копане с нея и късмет.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyПон Ное 17, 2014 8:16 pm

astervil написа:
Каква ти е пулсарката?То по принцип се иска само копане с нея и късмет.

Mole Impulse Pro

Имам дискриминация на черен и цветен метал, дисплей на който ми изкарва вида , силата на сигнала и с цифри показва качеството на метала. Но аз съм нов изобщо в целия бранш Smile . А това ми е първата машина , малко избързах с избора , без книжка направо се качих на кола Smile , нещо такова се получи Smile . Аз исках да е най доброто като дълбочина, разглеждах всички марки но нищо не отиваше на дълбоко както Пулс Индукцията и затова си зех такава Smile .

http://www.notsi.com/image.php?width=230&height=230&image=http://www.notsi.com/wp-content/uploads/2013/07/digitalddpro-fullpack.jpg
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyВто Ное 18, 2014 2:16 pm

Балкански написа:
astervil написа:
Балкански написа:
astervil написа:
https://youtu.be/gsHPW9eMLeI

Хубаво видео браво...
Дискриминацията е мн.хубава , но след като разгледах много различни видеа по нета , за дълбочината неми стана много ясно , Варира твърде много в някои случаи твърде малка дълбочина в някои пък хваща 1 стотинка на супер дълбочина.... вече съм твърде решен поне по 1 нещо , преди да си купя каквато и да е машина първо ще поработя на терен за да видя как е , с тия видеа по нета много объркващо !??!?!
Дълбочините на всичките VLF машини не се различават същественно.Зависи от много неща,като тежка,лека,влажна или суха почва,колко е престояло "добичето" в земята и т.н.Но по важно е на тежките почви да бърка и дискриминира нормално,и да има бързо възтановяване на сигнала./Ако ти е лека почвата пък нямаш грижи/.Моя това го има,но да обикаляш горите и поляните като луд,и да се криеш като мишок,за да си изкараш поне бензина не е хараби.Взе да ми омръзва нещо хобито при тия закони.

Астервилл. Големи благодарности за подробностите дето описа ! Аз лично не съм работил с Текнетикса, но ме впечатли с някои видеа ( но знам , че с видеа до някъде ) , със сигурност е добра монетарка но както ти самия каза трябва да се види как се държи в различни почви. Аз имам Пулс Индукция , но ми трябва и монетарка с която бързо да проверя дали е на дълбоко или плитко и дали е нещо добро като метал. Гледам , че на Текнетикса може да се сложат сондите Ултимейт и Нел Торнадо с които става много добър !

Колега на видеа не вярвай, Даже и на такива дето се хвалят лъжливо пак не вярвай !
Аз за малко така да се излъжа и да си продам Ф75 ЛТД и да взема една друга марка, но се срещнах с един пич от форума с които си направихме сравнения и тестове с машините и сега за нищо не си го давам ЛТД-то, а иначе има много бля бля-човци дето спорят ! Човека е много точен Евала на такива хора Cool
Та моя съвет е, харесай си поне 2-3 детектора и се разбери, по отделно с хора от форумите като мен, да ти покажат на реален терен какво могат, така най добре ще разбереш какво ти трябва, голяма работа че ще сипеш 20-30 лева гориво, но поне ще знаеш какво ти е харесало лулата на мира
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyВто Ное 18, 2014 6:04 pm

Балкански написа:
astervil написа:
Каква ти е пулсарката?То по принцип се иска само копане с нея и късмет.

Mole Impulse Pro

Имам дискриминация на черен и цветен метал, дисплей на който ми изкарва вида , силата на сигнала и с цифри показва качеството на метала. Но аз съм нов изобщо в целия бранш Smile . А това ми е първата машина , малко избързах с избора , без книжка направо се качих на кола Smile , нещо такова се получи Smile . Аз исках да е най доброто като дълбочина, разглеждах всички марки но нищо не отиваше на дълбоко както Пулс Индукцията и затова си зех такава Smile .

http://www.notsi.com/image.php?width=230&height=230&image=http://www.notsi.com/wp-content/uploads/2013/07/digitalddpro-fullpack.jpg
Тогава за какво ти е монетарка,като имаш дискриминация.Монетарката е най-вече за дребни неща, и с по голяма скорост на търсене,а твоя с малката сонда ще е същият,но по-бавен.В трудните,минерализирани почви каквито са при нас,ти няма да имаш проблем ,а монетарът VLF в пъти му намаля дълбочината.По принцип е хубаво да имаш и двата ,ако можеш да си го позволиш.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyВто Ное 18, 2014 7:56 pm

astervil написа:
Балкански написа:
astervil написа:
Каква ти е пулсарката?То по принцип се иска само копане с нея и късмет.

Mole Impulse Pro

Имам дискриминация на черен и цветен метал, дисплей на който ми изкарва вида , силата на сигнала и с цифри показва качеството на метала. Но аз съм нов изобщо в целия бранш Smile . А това ми е първата машина , малко избързах с избора , без книжка направо се качих на кола Smile , нещо такова се получи Smile . Аз исках да е най доброто като дълбочина, разглеждах всички марки но нищо не отиваше на дълбоко както Пулс Индукцията и затова си зех такава Smile .

http://www.notsi.com/image.php?width=230&height=230&image=http://www.notsi.com/wp-content/uploads/2013/07/digitalddpro-fullpack.jpg
Тогава за какво ти е монетарка,като имаш дискриминация.Монетарката е най-вече за дребни неща, и с по голяма скорост на търсене,а твоя с малката сонда ще е същият,но по-бавен.В трудните,минерализирани почви каквито са при нас,ти няма да имаш проблем ,а монетарът VLF в пъти му намаля дълбочината.По принцип е хубаво да имаш и двата ,ако можеш да си го позволиш.

Виж сега азз съм нов още , затова не са ми ясни още много неща това е ясно ! Аз искам хубава монетарка като Минелаб Експлорер СЕ и да му сложа хубава сонда .. Та на това че имам дискриминация имам , но то е за цвят а за цвят има много неща , и примерно като хвана сигнал на 1м. дълбочина искам като копая 50 санта , следващите 50 да не копая ако няма нужда , защото само с копане е бая труд . С монетарки на 30-40см няма проблем но на дълбоко почвата е все по твърда и ако имаш хубава монетарка която да ти спести поне половината усилия ще е добре. на 10 дупки по 50см да спестя това са си половина работа , а да не говоря че някои неги копая защото сигнал ИМА но е твърда почава и направо ме прецаква . Затова вече само с приятел излизам сам и машината е тежка и копане че бая труд. Иначе судоволствие ще споделя и какво съм вадил за този период от време но да него правя защото може да се ползва това срещу мене Smile ( за мене не е чак голямо нещо , но чета как някои колеги се оплакват от законите и наказанията в нас Smile ). Иначе е хубаво хоби Wink , по добре от това да седя пред компа, хубавото при мене е че и зимата неми пречи Smile
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyВто Ное 18, 2014 8:06 pm

mario321 написа:
Балкански написа:
astervil написа:
Балкански написа:
astervil написа:
https://youtu.be/gsHPW9eMLeI

Хубаво видео браво...
Дискриминацията е мн.хубава , но след като разгледах много различни видеа по нета , за дълбочината неми стана много ясно , Варира твърде много в някои случаи твърде малка дълбочина в някои пък хваща 1 стотинка на супер дълбочина.... вече съм твърде решен поне по 1 нещо , преди да си купя каквато и да е машина първо ще поработя на терен за да видя как е , с тия видеа по нета много объркващо !??!?!
Дълбочините на всичките VLF машини не се различават същественно.Зависи от много неща,като тежка,лека,влажна или суха почва,колко е престояло "добичето" в земята и т.н.Но по важно е на тежките почви да бърка и дискриминира нормално,и да има бързо възтановяване на сигнала./Ако ти е лека почвата пък нямаш грижи/.Моя това го има,но да обикаляш горите и поляните като луд,и да се криеш като мишок,за да си изкараш поне бензина не е хараби.Взе да ми омръзва нещо хобито при тия закони.

Астервилл. Големи благодарности за подробностите дето описа ! Аз лично не съм работил с Текнетикса, но ме впечатли с някои видеа ( но знам , че с видеа до някъде ) , със сигурност е добра монетарка но както ти самия каза трябва да се види как се държи в различни почви. Аз имам Пулс Индукция , но ми трябва и монетарка с която бързо да проверя дали е на дълбоко или плитко и дали е нещо добро като метал. Гледам , че на Текнетикса може да се сложат сондите Ултимейт и Нел Торнадо с които става много добър !

Колега на видеа не вярвай, Даже и на такива дето се хвалят лъжливо пак не вярвай !
Аз за малко така да се излъжа и да си продам Ф75 ЛТД и да взема една друга марка, но се срещнах с един пич от форума с които си направихме сравнения и тестове с машините и сега за нищо не си го давам ЛТД-то, а иначе има много бля бля-човци дето спорят ! Човека е много точен Евала на такива хора Cool
Та моя съвет е, харесай си поне 2-3 детектора и се разбери, по отделно с хора от форумите като мен, да ти покажат на реален терен какво могат, така най добре ще разбереш какво ти трябва, голяма работа че ще сипеш 20-30 лева гориво, но поне ще знаеш какво ти е харесало лулата на мира  

Много си прав колега , така ще постъпя ! Но с тия монетарки и с моя опит трудна работа , още много трябва да уча и да видя как е положението с тях. Ориентацията ми е следната: 1-во Минелаб Еьплорер СЕ про или Минелаб Е-Трак с хубави сонди или White's MXT ALL PRO ( която ми я препоръча специалист от един магазин ,с който се чувам от време на време ) или Фишер Ф75 блак лимитед едитион ИЛИ Текнетикса и Дееп Теча , засега се спрях на тях и ги разглеждам от близо но още съм на етап проучване. Гледам има едно АКА - Руско но то няма дискриминация като гледам , после има едно БГ уред Блистол ( чудовището ) но изобщо не вдъхва доверие Sad . Та както казах още ги разглеждам "монетарките са твърде много , много избор" и докато ги науча в реални условия няма да стане за кратко време, затова мисля да участвам на сбирките на БАТСЗМ и да се уча реално от колегите.
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyПет Фев 06, 2015 6:34 pm

Защо Teknetics t2 е по скъп от Teknetics t2 ltd

Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyПет Фев 06, 2015 7:20 pm

Т2 отдавна е спрян, дори и обикновенния Т2лтд е спрян, сега вече продаваме Т2лтд- DST , с най-новия софтуер.
Само ние сме официален представител на Технетикс и внимавайте много защото вече плакаха.

http://www.shop.imperio.bg/teknetics-metalotarsachi
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyСъб Фев 07, 2015 8:14 am

www.mdetectors.com написа:
Т2 отдавна е спрян, дори и обикновенния Т2лтд е спрян, сега вече продаваме Т2лтд- DST , с най-новия софтуер.
Само ние сме официален представител на Технетикс и внимавайте много защото вече плакаха.

http://www.shop.imperio.bg/teknetics-metalotarsachi
Каква е разликата в софтуера между  обикновенния Т2лтд и Т2лтд-DSC ?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyСъб Фев 07, 2015 10:14 am

DSC софтуера подтиска някои шумове породени от електрически смущения - най-общо казано... Но всяко орязване може да доведе до изпускане на по-слабите сигнали.
Късмет.

astervil likes this post

Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyСъб Фев 07, 2015 10:30 am

jordan_nenov написа:
DSC софтуера подтиска някои шумове породени от електрически смущения - най-общо казано... Но всяко орязване може да доведе до изпускане на по-слабите сигнали.
Късмет.
Здравей Данчо!Ако е само това с моя нямам такива проблеми. Very Happy
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyСъб Фев 07, 2015 12:10 pm

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tjBuROO6KOI

Тук има един Ф-75 с тунинг.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



teknetics t2 ltd Empty
ПисанеЗаглавие: Re: teknetics t2 ltd   teknetics t2 ltd EmptyСъб Фев 07, 2015 12:49 pm

astervil написа:
jordan_nenov написа:
DSC софтуера подтиска някои шумове породени от електрически смущения - най-общо казано... Но всяко орязване може да доведе до изпускане на по-слабите сигнали.
Късмет.
Здравей Данчо!Ако е само това с моя нямам такива проблеми. Very Happy
Здрасти,
категорично ще мога да кажа за разликите между двата софтуера след среща между двете машини. Но като програмист по професия мога да кажа: Софтуера може да оптимизира и прецизира работата на хардуера, но не и да усили параметрите на хардуера, в случая дълбочината...
super21
Върнете се в началото Go down
 
teknetics t2 ltd
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Teknetics T2
» SEF ILI ULTIMATE 33SM.DD
» NEW Teknetics G2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Teknetics Металдетектори-
Идете на: