Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher mask нишани tesoro врътка nokta грунда VANQUISH prodavam Coil lorenz kupuvam Майнлаб nexus маск Spectrum Simplex GOLD 5000 TEKNETICS miladinka голден пират wave deus Minelab
 

 Антена за МД ПИРАТ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
laki
Консул
Консул




Антена   за  МД ПИРАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Антена за МД ПИРАТ   Антена   за  МД ПИРАТ EmptyВто Дек 24, 2013 7:46 pm

Колеги ,предлагам  бартер- антена за ПИРАТ дд32  от  новите,сивия   кабел-почти  не  използвана за най- малката   сефка  за  ПИРАТ.Антената,   която  предлагам е  в  перфектно  техническо  и визоално  сьстояние.Причината   за  бартера ,е  че  дд32  е  антена  повече  за    гори   и  не  е  за  много  замьрсено.На  мен  ми  трябва   антенка  за  много  замьрсено  място.Поздрави  на всички   и  весели  празници.
Върнете се в началото Go down
edjalev
Легионер
Легионер
edjalev



Антена   за  МД ПИРАТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Антена за МД ПИРАТ   Антена   за  МД ПИРАТ EmptyВто Дек 31, 2013 2:59 pm

laki написа:
Колеги ,предлагам  бартер- антена за ПИРАТ дд32  от  новите,сивия   кабел-почти  не  използвана за най- малката   сефка  за  ПИРАТ.Антената,   която  предлагам е  в  перфектно  техническо  и визоално  сьстояние.Причината   за  бартера ,е  че  дд32  е  антена  повече  за    гори   и  не  е  за  много  замьрсено.На  мен  ми  трябва   антенка  за  много  замьрсено  място.Поздрави  на всички   и  весели  празници.
Колега имам 28 см.кръглата със сивия кабел ако ти върши работа пиши на мен ми е малка.
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




Антена   за  МД ПИРАТ Empty
ПисанеЗаглавие: по темата    Антена   за  МД ПИРАТ EmptyВто Дек 31, 2013 3:32 pm

Антената
отдавна е намерена .Темата е за
триене
Върнете се в началото Go down
 
Антена за МД ПИРАТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Антена за ПИРАТ-бартер
» Продавам Пират Bleck Devil 2in1 с 32см антена 320лв Продаден
» продавам ПИРАТ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: