Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Дават на концесия археологически обекти

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
sten69
Легионер
Легионер
sten69



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyНед Май 03, 2009 11:37 pm

http://dnes.dir.bg/2009/05/03/news4393941.html

Наш'то културно наследство е скара-бирата! А той, концесионера, вервам, изобщо няма да рови - просто прави фитнес с лопата Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyВто Май 05, 2009 10:18 am

Големи ,,умници'' са това канцеларските плъхове, нещо им е трудно да виждат по далече от ръба на бюрото си. Такъв ,,завършен'' обект беше и Арчар-па после мале мале то било цел град ,и па иманярите са виновни.
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 12:54 pm

правят законите така както на тях им харесва....защо и до кога ..тов не престпление така ли иначе обвиняват хорат които искат да саздат федрация по металодетектинг какви ли не на искараха а иначе такива архетектурни паметници могат да рушат на воля и какво после ще кажа е на не сме ние те бяха (иманярите)ех БЬЛГАРИО кога ще се оправиш и кога ще имаш смислени закони.....


Последната промяна е направена от sparta79 на Сря Фев 17, 2010 4:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 1:01 pm

Дано разберат че само ние и те, управниците можем да спасим културното наследство на Балгария заедно ако всичко е в ред и ще има доста неща по музеите и самата история ще седи в БАЛГАРИЯ а няма да се продава на ван, дано разберат наи после че и ние сме за опазването и изписването на балгарската изтория даи бойе да го разберат наи сетне и дадат право на федерацията да си баде федрация и да можем да си опражняваме хобито на воля даи боже.....
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 2:00 pm

пише се БЪЛГАРИЯ.трябва да ти дадът специялен ранг-форумна къртица Very Happy
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 2:31 pm

Спарганец,ако си на кирилизатор с латински букви ЕР голям е на мястото на латинския игрек!!!!
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 2:33 pm

знам как се пише просто сам обаркал кво ще кажеш 4е ти не си бьркал ли или си доста компетентен че да ми правиш забележка смятам че сам доста грамотен просто сам обаркал а и с малко дте което седи в теб на стола по цял ден е до мен малкия няма как да не обаркаш пак и пове4ето пиша на латиница че още немога да свикна с буквите ОК.
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 4:42 pm

топи написа:
пише се БЪЛГАРИЯ.трябва да ти дадът специялен ранг-форумна къртица Very Happy
каде е тази буква Ъ не че не сам на ти с комп. но на кирилица рядко пиша даже почти не;копирал сам я от теб не сам я писал просто тарсих но не намерих мерси за отговора....
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 5:04 pm

Y=Ъ -И на мен ми беше трудно ма се свиква-Но най добре си джиткай на Кирилица -нъл знаеш че нащте букви са повечко от Латинските. Smile
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 5:22 pm

stan960 написа:
Y=Ъ -И на мен ми беше трудно ма се свиква-Но най добре си джиткай на Кирилица -нъл знаеш че нащте букви са повечко от Латинските. Smile
мерси и аз я намерих ама на BG се пише по трудно един час тарся буквите ама караи няма проблеми смятам че сега за едно Ъ няма да правим проблем все пак е на кирилица нали а и полесно се намират буквите BР мерси все пак колега мисля че не е проблем че сам обаркал една буква че да ми вика (форумна Картица) ами тои не е ли....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 5:31 pm

sparta79 написа:
топи написа:
пише се БЪЛГАРИЯ.трябва да ти дадът специялен ранг-форумна къртица Very Happy
каде е тази буква Ъ не че не сам на ти с комп. но на кирилица рядко пиша даже почти не;копирал сам я от теб не сам я писал просто тарсих но не намерих мерси за отговора....
Laughing Laughing Laughing колегата ти вика форумна кратица оти си изровил те писал по много стари теми тогаз бехме диваци Laughing Laughing Laughing несе бехме покрастили Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Дават на концесия археологически обекти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дават на концесия археологически обекти   Дават на концесия археологически обекти EmptyСря Фев 17, 2010 5:58 pm

а ок ми аз от скоро сам в този форум и за мен са нови сега сам отпуска и затова седя на компа пак и колегите не са тук за да излезем че отговарям по темата пак и други пишат явно все още са интересни извинявам се ако не сам разбрал или сам обидил нещо все пак мерси за информацията ама пак казвам за мен са нови теми
Върнете се в началото Go down
 
Дават на концесия археологически обекти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Заменки-Археологически обекти.
» мина злата
» Обекти за фотографиране

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: