Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск TEKNETICS lorenz 5000 Minelab нишани miladinka Simplex пират Майнлаб nexus mask Coil nokta грунда Fisher tesoro Spectrum kupuvam врътка wave голден GOLD VANQUISH deus prodavam
 

 Spectrum XLT писна ми

Go down 
+8
pet1r90
kris1111
ivanasen
Ceco_
Mladencho
atina
Gandalf
morgan
12 posters
АвторСъобщение
morgan
Новобранец
Новобранец
morgan



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyСъб Дек 28, 2013 11:11 pm

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyСъб Дек 28, 2013 11:55 pm

morgan написа:




Супер е машинката, щом лови и хартия е 6!!! Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
morgan
Новобранец
Новобранец
morgan



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 12:00 am

Gandalf написа:
morgan написа:




       Супер е машинката, щом лови и хартия е 6!!! Laughing Laughing Laughing 
Перфектна .... с две думи нямам думи хаха
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 12:10 am

morgan написа:
Gandalf написа:
morgan написа:




       Супер е машинката, щом лови и хартия е 6!!! Laughing Laughing Laughing 
Перфектна .... с две думи нямам думи хаха



Дай я на някой истински а не пишман майстор да я провери! Иначе си е добър металотърсач! Smile 
Върнете се в началото Go down
morgan
Новобранец
Новобранец
morgan



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 12:24 am

Gandalf написа:
morgan написа:
Gandalf написа:
morgan написа:




       Супер е машинката, щом лови и хартия е 6!!! Laughing Laughing Laughing 
Перфектна .... с две думи нямам думи хаха



       Дай я на някой истински а не пишман майстор да я провери! Иначе си е добър металотърсач! Smile 
Охо аз съм много по добър ... но както и да е ... следващия път ще гледаш как се проверява xlt от баш майстор "С КИРКАТА ПО МАШИНКАТА ЗА ДА Е ПО СТАБИЛНА"
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 12:32 am

morgan написа:
Gandalf написа:
morgan написа:
Gandalf написа:
morgan написа:




       Супер е машинката, щом лови и хартия е 6!!! Laughing Laughing Laughing 
Перфектна .... с две думи нямам думи хаха



       Дай я на някой истински а не пишман майстор да я провери! Иначе си е добър металотърсач! Smile 
Охо аз съм много по добър ... но както и да е ... следващия път ще гледаш как се проверява xlt от баш майстор "С КИРКАТА ПО МАШИНКАТА ЗА ДА Е ПО СТАБИЛНА"



Може би проблемът да е малък и да не ти излезе скъп ремонта... Smile 
Върнете се в началото Go down
morgan
Новобранец
Новобранец
morgan



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 12:45 am

Gandalf написа:
morgan написа:
Gandalf написа:
morgan написа:
Gandalf написа:
morgan написа:




       Супер е машинката, щом лови и хартия е 6!!! Laughing Laughing Laughing 
Перфектна .... с две думи нямам думи хаха



       Дай я на някой истински а не пишман майстор да я провери! Иначе си е добър металотърсач! Smile 
Охо аз съм много по добър ... но както и да е ... следващия път ще гледаш как се проверява xlt от баш майстор "С КИРКАТА ПО МАШИНКАТА ЗА ДА Е ПО СТАБИЛНА"



 Може би проблемът да е малък и да не ти излезе скъп ремонта... Smile 
нЕ НЕ За такъв апарат не искам и да чувам ..... ще го натроша мамичката му ще еба
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 10:37 am

олиии,  не троши убавата машинка ми я продаи на некои мераклия дя си я поправи. Cool 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 11:32 am

Very Happy докато гледах клипа не спрях да се смея
иначе апарта явно е повреден и трябва някой да го погледне...
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 5:51 pm

Колега преди да го начупиш първо иди на майстор да ти види кабела на антената и самата антена. Моето мнение е , че на апарата му няма нищо . И накарай някой , който е работил с такъв да ти покаже как се настройва и работи с него .Програмите от форумите на 50% не стават за работа или поне не на всеки терен .
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 6:01 pm

Ceco_ написа:
Колега преди да го начупиш първо иди на майстор да ти види кабела на антената и самата антена. Моето мнение е , че на апарата му няма нищо . И накарай някой , който е работил с такъв да ти покаже как се настройва и работи с него .Програмите от форумите на 50% не стават за работа или поне не на всеки терен .

Може би брат му! То има такъв уред ............. What a Face albino 
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 6:16 pm

Колега намери някои със същата машина да ти покаже как се работи с нея.Може проблема да е в кабела или в буксата или нещо съвсем дребно.Поздрави.
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 6:35 pm

според мен антената ,
пробвай с друга .
ако не е от антената , пиши ми да ти дам номер на човек който ще го оправи гаранция .
не се сърди на машината тя си е изкарала парите когато е трябвало , това че ние искаме да купим една и с нея да ни заровят си е друга работа .
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Дек 29, 2013 8:05 pm

Ееее,ко му са връзвате,той пича майтап си праи.Пък и да си беше в ред апарата,с тея бомбета на обувките,и с тоя пръстен на ръката Razz Razz Razz Razz ...........
Върнете се в началото Go down
morgan
Новобранец
Новобранец
morgan



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyПон Дек 30, 2013 12:21 am

ммм наистина не работи и не знам какво да го правя мисля да го държа за красота в нас и да си взема др. пробвах какви ли не програми на някои е тих но я няма дълбочината каквото и да го правя една кирка не може да я хване на повече от една пяда .....
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyПон Дек 30, 2013 7:49 am

когато го купих моето хлт беше с същия проблем мрънкаше навсякъде , след много разпитвания се оказа екранировката на кабела . След смяната апарата млъкна и се държеше стабилно . Ако решиш ще ти дам номера на майстора ,гаранция че ще ти го оправи . Както ти казаха колегите ,намери друга антена и я смени за да си сигурен че е от нея . Успех !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyПон Дек 30, 2013 11:54 am

бобо написа:
Ееее,ко му са връзвате,той пича майтап си праи.Пък и да си беше в ред апарата,с тея бомбета на обувките,и с тоя пръстен на ръката Razz Razz Razz Razz ...........
Браво Бобо усети материята - та аз за това не взех отношение по въпроса... super21 
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Яну 05, 2014 3:58 am

pet1r90 написа:
според мен антената ,
пробвай с друга .
ако не е от антената  ,  пиши ми да  ти дам номер  на човек който ще го оправи гаранция .
не се сърди на машината  тя си е  изкарала   парите  когато е трябвало , това че ние  искаме  да  купим една  и с нея  да ни заровят си е друга работа .

kolega  i  as  imam  sashtata  no  pri  men  si  bachka  noooo  na  pove4e  ot  15cm dalbochina   ne  iska  i  neznam  otkakvo e pak  i  sam  novobranetz  jiveia  izvan  bg i mi e podarak  ot  edin  ispanetz koito mi  kaza  4e kato  nova e  vadil  moneti na  40cm bes problema ako ima6  niakakvi  idei  POMOGNI.....
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Яну 05, 2014 1:31 pm

vasilio написа:
pet1r90 написа:
според мен антената ,
пробвай с друга .
ако не е от антената  ,  пиши ми да  ти дам номер  на човек който ще го оправи гаранция .
не се сърди на машината  тя си е  изкарала   парите  когато е трябвало , това че ние  искаме  да  купим една  и с нея  да ни заровят си е друга работа .

kolega  i  as  imam  sashtata  no  pri  men  si  bachka  noooo  na  pove4e  ot  15cm dalbochina   ne  iska  i  neznam  otkakvo e pak  i  sam  novobranetz  jiveia  izvan  bg i mi e podarak  ot  edin  ispanetz koito mi  kaza  4e kato  nova e  vadil  moneti na  40cm bes problema ako ima6  niakakvi  idei  POMOGNI.....

на 40 см никога няма да чуеш монета .
между другото , бях купил един игъл със същия проблем мънкаше като луд ,
когато го хванеха лудите нямаше окротяване , след това си работеше добре , повредата ми беше в палеца за рефреш .

от всичко може да е !
но като за начало пробвай с друга антена .
моя майстор ми беше споменал че имало няква част която от годините се прецаква и пак може да прави такива шмекерий .
най добре майстор Smile
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Spectrum XLT писна ми   Spectrum XLT писна ми EmptyНед Яну 05, 2014 11:06 pm

pet1r90 написа:
vasilio mersi  kolega 6te  vidia  da  potarsia  niakade rabote6ta antena daño da  nameria 6toto  majinkata e na godinki no  neiskam  daia pogrebvam написа:
pet1r90 написа:
според мен антената ,
пробвай с друга .
ако не е от антената  ,  пиши ми да  ти дам номер  на човек който ще го оправи гаранция .
не се сърди на машината  тя си е  изкарала   парите  когато е трябвало , това че ние  искаме  да  купим една  и с нея  да ни заровят си е друга работа .

kolega  i  as  imam  sashtata  no  pri  men  si  bachka  noooo  na  pove4e  ot  15cm dalbochina   ne  iska  i  neznam  otkakvo e pak  i  sam  novobranetz  jiveia  izvan  bg i mi e podarak  ot  edin  ispanetz koito mi  kaza  4e kato  nova e  vadil  moneti na  40cm bes problema ako ima6  niakakvi  idei  POMOGNI.....

на 40 см  никога няма да чуеш монета .
между другото , бях купил един игъл със  същия проблем мънкаше като луд ,
 когато го хванеха лудите  нямаше окротяване , след това  си работеше добре , повредата ми  беше  в  палеца  за рефреш .

от всичко може  да е !
но като за начало пробвай с друга антена .
моя майстор  ми беше споменал че имало няква  част  която от годините се прецаква и пак  може да прави такива шмекерий .
най  добре майстор Smile
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Spectrum XLT писна ми Empty
ПисанеЗаглавие: novobranetz   Spectrum XLT писна ми EmptyСря Яну 08, 2014 3:49 pm

vasilio написа:
 ako nee taina  razbirase  kade se  namira  tvoia maistor niakavi kordinati Rolling Eyes daño da e  blisko do Sofia
pet1r90 написа:
vasilio mersi  kolega 6te  vidia  da  potarsia  niakade rabote6ta antena daño da  nameria 6toto  majinkata e na godinki no  neiskam  daia pogrebvam написа:
pet1r90 написа:
според мен антената ,
пробвай с друга .
ако не е от антената  ,  пиши ми да  ти дам номер  на човек който ще го оправи гаранция .
не се сърди на машината  тя си е  изкарала   парите  когато е трябвало , това че ние  искаме  да  купим една  и с нея  да ни заровят си е друга работа .

kolega  i  as  imam  sashtata  no  pri  men  si  bachka  noooo  na  pove4e  ot  15cm dalbochina   ne  iska  i  neznam  otkakvo e pak  i  sam  novobranetz  jiveia  izvan  bg i mi e podarak  ot  edin  ispanetz koito mi  kaza  4e kato  nova e  vadil  moneti na  40cm bes problema ako ima6  niakakvi  idei  POMOGNI.....

на 40 см  никога няма да чуеш монета .
между другото , бях купил един игъл със  същия проблем мънкаше като луд ,
 когато го хванеха лудите  нямаше окротяване , след това  си работеше добре , повредата ми  беше  в  палеца  за рефреш .

от всичко може  да е !
но като за начало пробвай с друга антена .
моя майстор  ми беше споменал че имало няква  част  която от годините се прецаква и пак  може да прави такива шмекерий .
най  добре майстор Smile
Върнете се в началото Go down
 
Spectrum XLT писна ми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» инструкция за WHITES eagle spectrum;spectrum XLT
» Продавам Spectrum XLT
» Продавам XLT Spectrum

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: