Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?

Go down 
+25
FELIX
mario321
B.K.
borislav123
Radislav
maas7eer
stoqn
buntar.1971
Трибал-М
jagler
s.saitov
sitalk
stater
Magikman
pechkata
sony147
stan960
Skrapadjiata
naikon42
white_prince
deso
djendaka
wallb
imperio
AlexP
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyПет Мар 14, 2014 9:31 pm

borislav123 написа:
Не съм много вярващ за тези клетви по иманетата. Shocked Ще го търсим да не е клето тогава. Very Happy 







Аз също не вярвам и затова нищо не намирам  Very Happy Гърнетата се дават все на вярващи Shocked Shocked Shocked 
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyПон Мар 17, 2014 11:40 pm

Аз познавам човек който намери 70 кила и хубаво не видя и в затвора лежа за това злато ,но не защото има нещо свръх естествено а защото много му знаеше устата .
Човека беше милионер но за 10-ина дена , после и ченгетата дето му го иззеха и те се облажиха по цялата верига .
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyВто Мар 18, 2014 11:03 am

Напълно нормален развой за щата "Булгаристан".
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyВто Мар 18, 2014 8:18 pm

maas7eer написа:
Вярвам единствено ,ако някой открадне от човек  блъскал цял живот ,дето се вика с кървав пот събирал някой лев за деца и за старини.Там проклятието няма да му се размине .И най -страшното е ,че не страда крадеца  а неговите деца.


Де да беше така,но и това не е сигурно! Или не се случва задължително на гадовете.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 6:41 pm

B.K. написа:
Аз познавам човек който намери 70 кила и хубаво не видя и в затвора лежа за това злато ,но не защото има нещо свръх естествено а защото много му знаеше устата .
Човека беше милионер но за 10-ина дена , после и ченгетата дето му го иззеха и те се облажиха по цялата верига .
Ами те за това старите хора са казали-
Мълчанието е злато !!! Cool 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 7:08 pm

mario321 написа:
B.K. написа:
Аз познавам човек който намери 70 кила и хубаво не видя и в затвора лежа за това злато ,но не защото има нещо свръх естествено а защото много му знаеше устата .
Човека беше милионер но за 10-ина дена , после и ченгетата дето му го иззеха и те се облажиха по цялата верига .
Ами те за това старите хора са казали-
                              Мълчанието е злато !!! Cool 





На вълкът му е дебел врата защото сам си вършел работата Very Happy Very Happy Very Happy
това пак са го казали старите хора бира  
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 7:57 pm

maas7eer написа:
mario321 написа:
B.K. написа:
Аз познавам човек който намери 70 кила и хубаво не видя и в затвора лежа за това злато ,но не защото има нещо свръх естествено а защото много му знаеше устата .
Човека беше милионер но за 10-ина дена , после и ченгетата дето му го иззеха и те се облажиха по цялата верига .
Ами те за това старите хора са казали-
                              Мълчанието е злато !!! Cool 





На  вълкът му е дебел врата защото сам си вършел работата Very Happy Very Happy Very Happy
това пак са го казали старите хора  бира  
 super21   бира 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 8:24 pm

По принцип не се имам за "имотен" 4овек,но доста съм скитал и бая пара е минала през ръцете ми.Винаги когато съм бил на "гребена" на вълната,съм си задавал въпроса:без какво мога да живея,или както хората хортуват-баба знае две и двеста.Най големия проблем който следва парите е лакомията,ако 4овек знае кога да намали "оборотите",може спокойно да си позволи лукса да се наспива  Wink. Когато 4овек се самозабрави,все нещо го "4уква" да се опомни,или да го "отърве" от многото "грижи"...
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 8:37 pm

Мисля накрая да дам някакъв смислен \за мен разбира се \отговор на човека.С какъв апарат може да се намери турско злато?
Моят отговор е , апарата не е толкова от значение ,може и обикновен правеняк. Very Happy А който има късмет може и без апарат.Чувал съм за хора на времето които по случайност са намирали ,в къща ,в градина и в една стара круша Very Happy Но не съм чувал ,някой умишлено да е намерил Very Happy Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 8:47 pm

FELIX написа:
По принцип не се имам за "имотен" 4овек,но доста съм скитал и бая пара е минала през ръцете ми.Винаги когато съм бил на "гребена" на вълната,съм си задавал въпроса:без какво мога да живея,или както хората хортуват-баба знае две и двеста.Най големия проблем който следва парите е лакомията,ако 4овек знае кога да намали "оборотите",може спокойно да си позволи лукса да се наспива  Wink. Когато 4овек се самозабрави,все нещо го "4уква" да се опомни,или да го "отърве" от многото "грижи"...



Много си прав .Обаче един човек без пари и акъл не мисли така.При него баба знае само двеста Very Happy И от там се почват проклятия и клетви за каквито се сетиш. Very Happy Малко са хората които го мислят и правят като теб  Cool 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 9:38 pm

Ето един от тай-добрите апарати за търсене на дълбоко турско злато, в момента даже е на промоционална цена, не пропускайте този уникален шанс!!!

http://prodavalnik.com/jeohunter-3d-dual-system-promo-i44098113
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 9:41 pm

Ето и едно бюджетно решение на апарат от същия клас:

http://prodavalnik.com/dlbochinen-radar-metalotrsach-za-metali-i-kuhini-do-5metra-dlbochina-s-3d-izobrazhenie-i44755417
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 9:46 pm

Ще вземеш да подведеш някой с тея турски боклуци .
Върнете се в началото Go down
F-75
Новобранец
Новобранец




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 9:54 pm

не,бе колегата просто е търговски представител!
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyСря Мар 19, 2014 10:43 pm

Ами Турско злато само с Турски апарарат ще се намери.Симплич от къде ги вадиш тези обяви  Laughing ,сега е момента да им предложиш около 350 лв. и да мерясаш.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyНед Мар 30, 2014 9:06 pm

maas7eer написа:
Мисля накрая да дам някакъв смислен \за мен разбира се \отговор на човека.С какъв апарат може да се намери турско злато?
Моят отговор е , апарата не е толкова от  значение ,може и обикновен правеняк. Very Happy А който има късмет може и без апарат.Чувал съм за хора на времето които по случайност са намирали ,в къща ,в градина и в една стара круша Very Happy Но не съм чувал ,някой умишлено да е намерил Very Happy Very Happy Very Happy 


В този случай апаратът е бил от решаващо значение...
Намерили котлето,но се оказало празно...Дядото грабнал брадвата и подгонил бабата,която му била втора жена и някога,в момент на креватна слабост,взел,че си развързал езика...После доведения син направил каквото трябвало.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyПон Мар 31, 2014 3:18 am

иеее типи4но по булгарски :Д :Д  Cool Cool Cool има едно мом4е от моя краи на има хасан...дядо му му расправял 4е на нивата в малиа андак до 4ере6ата имало 2 или 3 буци или кул4ета злато...да идат някои пут хем за дурва хем да видят дали 6е ги намерят...хасан ба4кал в 6ива6ки цех и на другиа ден споделил на негов прув приател и колего с които се познават и израснали заедно 4е дядото постоянно говорил за кул4ета....та кул4ет...ама с тиа смени нямало мн време :Д та края на седмицата приатела на сан4о се ка4ил на своя опел кадет и до малкиа андак намерил 4ере6ата то4но както описал сан4о.... и по4нал да копа около нея колко и какво е намерил не знам то4но но на следва6тиа ден не оти6ал на работа нито по следва6тиа..след време хасан оти6ал с дядо си на нивата и само намерил парцали или не6то като 4ерги до 4ере6атаа а тя цялата извартяна с ров... :Д а неговиа приател се явясал с груцка слк класа :Д и до днес е с груцки номера и до днес ни6то не работи..ас ги познавам тиа мом4ета.. но не знаех за тая историа маика ми я расказа скоро..... дявол дявол дявол дявол 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyПон Мар 31, 2014 11:58 am

А при нас има една стара турска къща в нея живее само една стара баба беше викнала някакъв майстор да и зида вътре нещо комина но намерил в него една камара жълтици и избягал след това до една година се разболяха цялото му семейство тоя крадец не можа да си купи новата ес класа
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyПон Мар 31, 2014 11:31 pm

инжекция инжекция е има няква сила която може да е непосилна за мн хора...и да не издържат на напрежението...я от страданието на такива хора като бабата
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyВто Апр 01, 2014 9:40 pm

Не знам каква му е силата ама и старите хора го казват че от крадено злато ай яр няма та по добре да си е на късмет.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyВто Апр 01, 2014 10:32 pm

mario321 написа:
Не знам каква му е силата ама и старите хора го казват че от крадено злато ай яр няма та по добре да си е на късмет.



Вярно е ,и аз съм убеден в това.Обаче клетвата не важи когато откраднеш от крадец  Very Happy ако можеш разбира се  Shocked 
 Cool 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyВто Апр 01, 2014 11:01 pm

Е колега тука си много прав. Наздраве.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyВто Апр 01, 2014 11:11 pm

mario321 написа:
Е колега тука си много прав. Наздраве.


Парите са за да направят живота ни по-лек  Very Happy ако не са крадени а само намерени никакви клетви ,и черни магии не бива да ви притесняват Very Happy на намерилите честито и на здраве от мен Very Happy 

 бира 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyВто Апр 01, 2014 11:12 pm

щом си рекъл наздраве да е отивам да сипя Cool 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 3 EmptyВто Апр 01, 2014 11:22 pm

Ами аз тогава да вадя мезета. Наздраве.
Върнете се в началото Go down
 
Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Помощ! В двора си имам турско злато!
» Какъв детектор да си купя?
» Търсене на злато с детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: