Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask маск tesoro GOLD пират голден Майнлаб prodavam lorenz 5000 nokta грунда miladinka nexus wave врътка VANQUISH Coil Minelab Fisher Simplex Spectrum kupuvam deus TEKNETICS нишани
 

 Fisher F80,F85

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



Fisher F80,F85 Empty
ПисанеЗаглавие: Fisher F80,F85   Fisher F80,F85 EmptyНед Яну 12, 2014 11:02 pm

колеги чува се нещо за нови модели на фишер ф80 и ф85
ако някои знае нещо да сподели
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Fisher F80,F85 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F80,F85   Fisher F80,F85 EmptyНед Яну 12, 2014 11:43 pm

Бреййй големи агенти сте бре  Very Happy 
имам инфо, но много често през последната година се сменяха нещата и незнаш, кое ще стате, кое не.
Определено Фишер подготвят няколко проекта, но незнам кои ще са факт.  Very Happy Laughing 


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Fisher F80,F85 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F80,F85   Fisher F80,F85 EmptyНед Яну 12, 2014 11:57 pm

www.mdetectors.com написа:
Бреййй големи агенти сте бре  Very Happy 
имам инфо, но много често през последната година се сменяха нещата и незнаш, кое ще стате, кое не.
Определено Фишер подготвят няколко проекта, но незнам кои ще са факт.  Very Happy Laughing 
Говори ми говори  super21 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



Fisher F80,F85 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F80,F85   Fisher F80,F85 EmptyПон Яну 13, 2014 8:22 am

www.mdetectors.com написа:
Бреййй големи агенти сте бре  Very Happy 
имам инфо, но много често през последната година се сменяха нещата и незнаш, кое ще стате, кое не.
Определено Фишер подготвят няколко проекта, но незнам кои ще са факт.  Very Happy Laughing 

 Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
Fisher F80,F85
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: