Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
MINELAB SAFARI? EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
MINELAB SAFARI? EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
MINELAB SAFARI? EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
MINELAB SAFARI? EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
металотърсач TEKNETICS mask tesoro маск golden tejon Spectrum Майнлаб врътка deus грунда POWER nexus wave lorenz kupuvam miladinka нишани Coil Fisher prodavam пират продавам голден GOLD
Golden Mask 4 RO S
Share

MINELAB SAFARI?

Go down 
АвторСъобщение
hresteslaw
Новобранец
Новобранец

MINELAB SAFARI? Empty
ПисанеЗаглавие: MINELAB SAFARI?   MINELAB SAFARI? EmptyПон Яну 13, 2014 2:53 pm

Някои може ли да даде яснота за този апарат и дали става за самородно злато
Върнете се в началото Go down
jack_rock
Новобранец
Новобранец

MINELAB SAFARI? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB SAFARI?   MINELAB SAFARI? EmptyПон Яну 13, 2014 6:02 pm

Здравей колега, явно си нов в занаята или те е домързяло да почетеш. Minelab Safari е типичен представител на т. нар. "монетари"
Доста добър мeталдетектор в подходящите ръце за откриване на монети, реликви и други ценности в умерена дълбочина (в зависимост от почвaта всепак). Дори и да открива златинки ще хваща доста големи късове поради честотата на която работи ( носещата честота на всички  FBS машини мисля че е около 15-17кХц) а такива в българия доста рядко се срещат.
По-добрият избор според мен за откриване на самородно злато е Minelab Eureka Gold или GPX сериите ама там влизаш в дълбока вода SmileДруг и по-евтин вариант е X-Terra 705 Gold pack или Fisher gold bug pro. Успех
hresteslaw
Новобранец
Новобранец

MINELAB SAFARI? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB SAFARI?   MINELAB SAFARI? EmptyПон Яну 13, 2014 6:30 pm

аз питам защото за минелаб нищо не съм чел,но пише ,че работи на различни честоти Спецификации:

* Честота/Излъчване – от 1.5kHz до 100kHz и за MINELAB X TERRA 705 GOLD PACK пише,че работи с различни честоти .Принципно съм се насочил съм гарретт ат голд ,но се чудех дали на маинлаб не са по-добри
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

MINELAB SAFARI? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB SAFARI?   MINELAB SAFARI? EmptyВто Яну 14, 2014 6:57 pm

Между Майнлаб и Гарет моя избор е Майнлаб ама това е въпрос на вкус...
И двете марки са на голямо ниво...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

MINELAB SAFARI? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MINELAB SAFARI?   MINELAB SAFARI? EmptyВто Фев 10, 2015 6:16 pm

За Minelab Safari, който идва с две сонди, т.е. едната ти е подарък от MDETECTORS
http://www.shop.imperio.bg/minelab-safari-metalotarsach

има и малка сонда 8х6"/20-15cm./ SEF, която става за търсене на самородно злато.
За тази сонда имаме специана цена за наши клиенти.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!

MINELAB SAFARI?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: