Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
питане за Garrett-"кантар"... EmptyПон Окт 19, 2020 3:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Ное 14, 2019 4:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Ное 14, 2019 4:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
питане за Garrett-"кантар"... EmptyПет Май 05, 2017 5:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
GOLD пират tesoro нишани lorenz голден грунда kupuvam Simplex nexus металотърсач Майнлаб нишан mask Spectrum wave VANQUISH prodavam TEKNETICS Coil Fisher tejon miladinka врътка маск deus

питане за Garrett-"кантар"...

Go down 
+8
krasko
NERON
топи
stan960
kodokan
djendaka
djasko
Radislav
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Radislav
Цезар
Цезар

питане за Garrett-"кантар"... Empty
ПисанеЗаглавие: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Май 06, 2009 4:49 pm

Дайте мнения за това животно?Ако не се бъркам Garrett GTI 2500 .
Върнете се в началото Go down
djasko
Про-Консул
Про-Консул
djasko

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Май 07, 2009 2:41 pm

Radislav написа:
Дайте мнения за това животно?Ако не се бъркам Garrett GTI 2500 .
Balkantourist Laughing
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Май 07, 2009 2:45 pm

Question Не можах да разбера отговора с "Balkantourist"... confused
Попитах за дълбочинния уред на "Garrett"-този с двете приставки тип "кантар"...
djendaka
Консул
Консул
djendaka

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Май 07, 2009 2:51 pm

Radislav написа:
Колегата имаше на предвид че не ти трябва такава болест ще станеш турист по балкана Smile
Radislav
Цезар
Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyПет Май 08, 2009 5:40 am

Laughing Аха...ясно Laughing Благодаря за отговора.
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyВто Окт 13, 2009 11:46 am

djendaka написа:
Radislav написа:
Колегата имаше на предвид че не ти трябва такава болест ще станеш турист по балкана Smile

Колеги, вие лично имате ли Garrett2500 с дълбочинна приставка или така просто сте чули или прочели от някъде,че става за туризъм из Балкана ?
stan960
Джадай
Джадай
stan960

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 5:03 am

Сигурно имат в предвид че кантара на Гарета ще е кат на Уайтса 1.20-1.50 макар че то повече и не ти трябва - Е ако не си тръгнал за съкровищата на Али Баба де. Rolling Eyes Laughing
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 6:58 am

stan960 написа:
Сигурно имат в предвид че кантара на Гарета ще е кат на Уайтса 1.20-1.50 макар че то повече и не ти трябва - Е ако не си тръгнал за съкровищата на Али Баба де. Rolling Eyes Laughing

За единия колега се познаваме,ма той толкова няма отношение в случая.
И няма Гарет.
Другия е отскоро тук и не го познавам.
Ама да пише за Гарет 2500 - Балкантурист е меко казано несериозно.
топи
Цезар
Цезар
топи

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 7:20 am

теоретично на каква дълбочина ще засече гърне
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 7:31 am

топи написа:
теоретично на каква дълбочина ще засече гърне

Само гърне не може да засече.Празно гърне - на White's има един апарат за кухини ТМ808.
По конкретно трябва да има нещо в гърнето.
Всичко зависи от почвата и терена.
И от лични качества.

Последната промяна е направена от kodokan на Сря Окт 14, 2009 8:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
топи
Цезар
Цезар
топи

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 7:39 am

пълно гърне имам предвид.а на white,s го имам апарата и ако някои ми каже как се прави на кухини ще съм му много благодарен
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 8:36 am

топи написа:
пълно гърне имам предвид.а на white,s го имам апарата и ако някои ми каже как се прави на кухини ще съм му много благодарен

cheers Знаеш ли от кога търся човек да ме светне за този апарат.
В смисъл как работи,как се държи.
По принцип по разни руски форуми пишат ,че е по добър от Гаррет-а с дълбочинната приставка.
топи
Цезар
Цезар
топи

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 8:57 am

маи говорим за различни апарати.аз имам TM 808
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 10:23 am

топи написа:
маи говорим за различни апарати.аз имам TM 808

Мисля, че за един и същ апарат говорим.Виж този линк.

http://www.hydroloc.com/bd/index.php?option=com_content&view=article&id=177&catid=54&Itemid=135

Да същия е, току що открих,че има и форум открит за този апарат.
И доста лоши неща изписани.Съжалявам братле.
топи
Цезар
Цезар
топи

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 3:43 pm

несъм видял че си написал модела Embarassed .наи интересното е че в инструкцията пише за кухини да се постави на CAVE но такова чудо няма affraid .
за гаррета можеш ли да ми кажеш за гърнето и дълбочината
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 4:01 pm

топи написа:
тая функция е само теоретична прототипа е бил създаден да търси тунели в Виетнам прави сметка преди колко години и несе споменава никъде да е имал efekt
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 7:11 pm

топи написа:
несъм видял че си написал модела Embarassed .наи интересното е че в инструкцията пише за кухини да се постави на CAVE но такова чудо няма affraid .

Ще ти пиша на лични.
А ти с тва гърне недей непрекъснато наляво и надясно разправяй в този сайт, щот ще започнат да ти предлагат оферти разни багетисти,окултисти,вехти иманяри(дет не могат да различат кравешка подкова и я мислят за апликация и никога апарат не са хващали).Ма то тва им е работата.
топи
Цезар
Цезар
топи

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyСря Окт 14, 2009 7:16 pm

ок.чакам лс
stan960
Джадай
Джадай
stan960

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Окт 15, 2009 4:46 am

kodokan написа:
топи написа:

Ще ти пиша на лични.
А ти с тва гърне недей непрекъснато наляво и надясно разправяй в този сайт, щот ще започнат да ти предлагат оферти разни багетисти,окултисти,вехти иманяри(дет не могат да различат кравешка подкова и я мислят за апликация и никога апарат не са хващали).Ма то тва им е работата.
Тва ми хареса - то по жълтите павета кравешки подкови не растът та сигур са убъркват некой от тия ВЕХТИТЕ по ФОРУМИТЕ. Laughing Такваз една дискусия начева за некъв кръст 11-12век - ма да не им развалям рахатлъка на хората. Laughing
NERON
Цезар
Цезар
NERON

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Окт 15, 2009 6:12 am

хаха
защо да разваляш рахатлъка
кажи си и ти мнението
аз там го датирам
stan960
Джадай
Джадай
stan960

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Окт 15, 2009 7:40 am

На неколко века след туй ми са види туй желязце.11-12 век мисля още не са се появили тия кръстове модел Източно-правослаславна Русия. Smile
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Окт 15, 2009 8:42 am

stan960 написа:
kodokan написа:
топи написа:

Ще ти пиша на лични.
Тва ми хареса - то по жълтите павета кравешки подкови не растът та сигур са убъркват некой от тия ВЕХТИТЕ по ФОРУМИТЕ. Laughing Такваз една дискусия начева за некъв кръст 11-12век - ма да не им развалям рахатлъка на хората. Laughing

Ми да излових го човека много лошо - иначе почти ме беше омагъосал с благи приказки и истории - наредих 3-4 такива подкови и викам бе кво е това,че не разбирам,а той дет от 20 години се занимава с тва и ми кай - тва от неква мноого интересна апликация.И го излових,той си знае кой е...Няма да пиша,че станаха тук едни подобни скандали.
Кой не е ходил по гората и баирите той не знае ,че такива поне сто съм извадил.И преди май и на конете са им били подобни подковите,не като съвременните.Щот ги намирам на места,където крава не би стъпила.
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyЧет Окт 15, 2009 8:48 am

stan960 написа:
На неколко века след туй ми са види туй желязце.11-12 век мисля още не са се появили тия кръстове модел Източно-правослаславна Русия. Smile

Приятелю, я ми кажи за тоя кръст на кой форум е да видя аз кой е дал компетентно мнение ...
kodokan
Консул
Консул
kodokan

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyПет Окт 16, 2009 12:12 pm

zanvan написа:
топи написа:
тая функция е само теоретична прототипа е бил създаден да търси тунели в Виетнам прави сметка преди колко години и несе споменава никъде да е имал efekt

М/у впрочем във Виетнам са търсели тунели и с багетисти.
krasko
Преторий
Преторий
krasko

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... EmptyПон Ное 09, 2009 1:09 pm

приятел ако искаш кантар наште БГуреди са си наи добри за нас шот като стане беля отиваш при човека и решава проблема бесплатно.аз имам кантар на Памиц и требва да знаеш че работи отлично кат му свикнах разбрах че се опитва и да дискриминира сичко зависи от настроиката на полето.

питане за Garrett-"кантар"...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: