Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
въпрос към колегите  EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
въпрос към колегите  EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
въпрос към колегите  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
въпрос към колегите  EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
Spectrum Fisher deus продавам металотърсач nexus kupuvam грунда Coil TEKNETICS tesoro маск Майнлаб mask prodavam wave нишани miladinka GOLD врътка lorenz tejon пират golden голден POWER
Golden Mask 4 RO S
Share

въпрос към колегите

Go down 
АвторСъобщение
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni

въпрос към колегите  Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyСъб Яну 18, 2014 3:36 pm

дали става тази машинка за търкане http://prodavalnik.com/dlboki-metaldetektori-ss-garantsiya-5g-i27432717
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyСъб Яну 18, 2014 4:11 pm

Mark Antoni написа:
дали става тази машинка за търкане  http://prodavalnik.com/dlboki-metaldetektori-ss-garantsiya-5g-i27432717    

Ъъъъ, има и по доказали се БГ машини от тази, ако мислиш да я купуваш де или питаш само за инфо?  Smile 
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyСъб Яну 18, 2014 4:29 pm

искам да си купя но незнам на коя да спра, кой дедектор да спра ? гандалф
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyСъб Яну 18, 2014 4:46 pm

Mark Antoni написа:
искам да си купя но незнам на коя да спра, кой дедектор да спра ? гандалф
Колега гледам имаш пират, а този хектор е доста назат в класацията спрямо пирата.
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyСъб Яну 18, 2014 4:49 pm

да имам пират но искам да си купя и друга
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyСъб Яну 18, 2014 5:19 pm

Mark Antoni написа:

С кой модел на Пират си?
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyСъб Яну 18, 2014 5:23 pm

Mark Antoni написа:
Вземай нещо дигитално, демек с дисплей. http://prodavalnik.com/metalotrsach-i38826529
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyСъб Яну 18, 2014 5:26 pm

Avrelian написа:
Mark Antoni написа:
Вземай нещо дигитално, демек с дисплей.  http://prodavalnik.com/metalotrsach-i38826529

Изборът е много добър спрямо Българските! Но аз мислех че пак българско искаш...
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 8:25 am

гандаф от 1 модел когато ги искара ас си кипих пират и снего съм почти 4 години и не е ходило на ремонт мн съм доволен от пирата 2 ин 1
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 9:31 am

Колега скоро 4етох някъде за апаратите на тоя Хектор. Не се сещам дали беше в този форум. Отзивите не бяха въобще добри. Пишеше 4е въобще не може да се работи с него.
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 9:40 am

Колега намерих което бях 4ел. Във форума има раздел за Български детектори. Влез на трета страница. Там коментират въпросния апарат. Cool 
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 11:36 am

благодаря борислав да разгледах
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 12:01 pm

Аз така и не разбрах какъв предпочиташ, Български и ли някакъв чужд искаш! Ако е БГ-марка ами ти си имаш хубава, ако все пак държиш да я сменяш си вземи пак от същата но по новия модел! Другите препоръчани са някоя от Маските или на Детеч новия, той също е много обещаващ модел! Специално за Пирата само хубави неща чувам! Ако е някакъв чужд, кажи до колко пари, и ще има препоръки...  Smile 
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 1:14 pm

гандаф бг дае да искам да си купя и друга затова ме интерусавам каква да вземам и чувам варненките са хубави .
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 1:34 pm

Mark Antoni написа:
гандаф бг дае да искам да си купя и друга затова ме интерусавам каква да вземам   и чувам варненките са хубави .

Нищо не знам за варненките! Според мен, събери някой лев повече и си купи нещо чуждо, и без това си работил вече с българско! А, и така ще усетиш разликата по-бързо!  Smile 
Mark Antoni
Легионер
Легионер
Mark Antoni

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 4:15 pm

ок благодаря бира 
pirat1944
Легионер
Легионер
pirat1944

ПисанеЗаглавие: Re: въпрос към колегите    въпрос към колегите  EmptyНед Яну 19, 2014 6:40 pm

Mark Antoni написа:
ок благодаря бира 
,,,,Ало,,,,Х,,,,не се занимавай със глупости,,,,бг апаратите са калпави,и мога да кажа със сигурност че всичките до един са копирани от фабричните детектори,,,,и пирата и ,,,който кажеш всичките бг апарати са за деца,,,купи си,,а,,,,Гарет да речем,,,ате про,,,да речем,,,а фабричните са направени за,,професионалисти,,ха сега черпи по едно,,,, скара Настроение 

въпрос към колегите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: