Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Продавам Minelab Excalibur II
питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПон Окт 19, 2020 6:28 pm by deultum
https://www.olx.bg/ad/minelab-excalibur-2-metalotarsach-CID632-ID8kmXv.html

Comments: 0
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за …

Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: …

Comments: 2
Keywords
голден Coil mask металотърсач пират TEKNETICS маск врътка Майнлаб GOLD deus lorenz Spectrum prodavam wave нишан VANQUISH miladinka kupuvam tejon nexus грунда tesoro Fisher Simplex нишани

питане за Garrett-"кантар"...

Go down 
+8
krasko
NERON
топи
stan960
kodokan
djendaka
djasko
Radislav
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
comander
Цезар
Цезар
comander

питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 10:44 pm

krasko написа:
приятел ако искаш кантар наште БГуреди са си наи добри за нас шот като стане беля отиваш при човека и решава проблема бесплатно.аз имам кантар на Памиц и требва да знаеш че работи отлично кат му свикнах разбрах че се опитва и да дискриминира сичко зависи от настроиката на полето.
забрави да кажеш че полето ако е орудено згъваи и бягаи
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyВто Ное 10, 2009 5:30 am

не бъди толкова уверен ,бачкам на секакви места.ако има сигнал просто нема как да го збъркаш и да го подминеш.но понеже тези апарати са ръчно произведени със много стари елементи и части съм сигърен че рядко се олучва някои да е чак толкова сполучлив като моя.въпрос на късмет.а аз съм си късметлия.
comander
Цезар
Цезар
comander

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyВто Ное 10, 2009 7:12 pm

krasko написа:
не бъди толкова уверен ,бачкам на секакви места.ако има сигнал просто нема как да го збъркаш и да го подминеш.но понеже тези апарати са ръчно произведени със много стари елементи и части съм сигърен че рядко се олучва някои да е чак толкова сполучлив като моя.въпрос на късмет.а аз съм си късметлия.
ами поне по нашия краи сам сигорен че не откинва,ас и за това си бачкам с пулсов кантар,когато сам сам.
liccnius
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПет Ное 27, 2009 5:27 pm

Кантарите на Памиц са добри машини...ако знеш колко находки са извадени с тези кантари!....те това е че разни прехвалени уреди нищо не вадят,а кантарите са силно чуствителни към цветния метал,казвам го от опит.
gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПет Ное 27, 2009 8:59 pm

С рамка неможели да се работи сам
gog
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyПет Ное 27, 2009 9:05 pm

В кутията има едно акумолаторче и когато ти е под мишницата едвали ще е проблем да се бачка
keser
Новобранец
Новобранец
keser

ПисанеЗаглавие: Re: питане за Garrett-"кантар"...   питане за Garrett-"кантар"... - Page 2 EmptyСря Сеп 01, 2010 1:28 am

За около 3 години имах Гарет 2500, доста съм обикалял, нямам опит с рамки, но специално този много се шашка когато мериш над дупка. За дискриминация - не помня да ме е впечатлил. Дълбочината на която сме го тествали е 2м - меден бакър. Но сигнала не е обедителен.

питане за Garrett-"кантар"...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: