Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Пинпоинтер
Сря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]

Comments: 3
Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
Продава се Minelab Eureka Gold
Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
Keywords
lorenz mask minelab металотърсач GOLD нишани golden пират miladinka маск Fisher грунда Майнлаб врътка tesoro tejon deus kupuvam Coil голден Spectrum prodavam wave nexus продавам TEKNETICS
Share | 

Въпрос от идиот

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от идиот   Съб Юли 05, 2014 2:28 pm

Сельо Бангиев написа:
Трибал-М написа:

Не намеквам на теб,колега "хейтър".

Понеже не разбирам много от градския жаргон, това "хейтър" ще да е човек, който откровено си казва мнението и не обича да прави лицемерни хвалебствия, така ли?

За измеренията на нашия форум сигурно е така...Ама най-добре ще е и двамата(като колеги) да попитаме админа с най-голямата метла...Я от него за пръв път съм чул таа дума.

Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от идиот   Пон Юли 07, 2014 10:20 pm

-По смисъл,Хетъри сме:- Аз,Ти Трибале, и Сельо Изменчиев от към никове, също -Така че човекът,Админът,просто ви склаща че не навсекъде може да пишете без мярка,требе и малко акъл, не сал опозиция....................................................

Последната промяна е направена от stan960 на Чет Юли 10, 2014 11:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от идиот   Пон Юли 07, 2014 10:41 pm

Може би ако не живеех толкова напрегнат ,високооборотен живот и аз щях да съм олицитворение на съвременния  хейтър. scratch От там си правя асоциация ,че хейтър е човек с много време...един ден и аз се надявам да съм хейтър  Shocked

https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
stan960
Джадай
Джадай
stan960

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от идиот   Пон Юли 07, 2014 10:44 pm

-Уточни се: -Сакаш да кажеш,човек с повече от достатъчно свободно време да стой постоянно пред компа.................................... Wink 
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds

ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос от идиот   Пон Юли 07, 2014 11:01 pm

Ами работата ми е свързана с компютър,в джоба ми имам денонощно интернет  Very Happy  обаче не мога да се отпусна да го ползвам ,както си искам.Наистина искам един ден да си пиша на воля(ако ще и хейтър да съм),да си ходя на хоби(ако ще и странен да съм пред хората)Явно ще съм хейтър на по-късен етап от живота си  Shocked живот и здраве всичко с времето си  Very Happy 

https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4

Въпрос от идиот
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: