Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ORX 2019
ORX+28 X35
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Fisher F-75
Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyЧет Ное 21, 2019 6:55 pm by jordan_nenov
Продавам Фишер Ф-75 обикновения и без DST софтуер /не орязан/. Уреда се продава с оригиналната 11 …

Comments: 4
Продавам 3 нови антени за Фишер 75,75+
Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:25 pm by Весо Панчев
Антените са нови:

Оригинал Фишер 12.5 см -за самородно злато и дребни монети - …

Comments: 0
Продавам нов рамков апарат Голден Маск . Диип Хънтър про 3
Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyЧет Ное 14, 2019 6:13 pm by Весо Панчев
Апаратът е комплектован  с голяма кръгла антена-58 см,125х125 см и шес тоъгълна 140 см-тип …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 2
Keywords
Spectrum пират Майнлаб Coil lorenz POWER GOLD Fisher продавам wave маск mask металотърсач грунда nexus miladinka нишани голден tejon kupuvam prodavam TEKNETICS врътка deus tesoro golden
Nokta Makro 2019
ORX+28 X35
Share

Minelab Eureka Gold

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deultum
Цезар
Цезар
deultum

Minelab Eureka Gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 11:04 am

Да разчупим малко темата за Еурека. Днес понеже е дъждовно и ме удари на изобретения Smile Писна ми всеки път от торбички когато превалява слабо та се замислих и вижте какво ми роди главата !

Minelab Eureka Gold - Page 2 854scdj Minelab Eureka Gold - Page 2 IkpjORy Minelab Eureka Gold - Page 2 H7qzpAC
Върнете се в началото Go down
drujba6
Новобранец
Новобранец
drujba6

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 11:30 am

petar_pz написа:
легенди са.
Не са легенди Петре, не са.Златен пръстен под 1 мм ръждясала ламарина си го пее весело  Wink  ,Голд бе брат ми ,Eureka gold.Пробвай и ще се убедиш.
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 1:35 pm

покажи ми тоя номер и те признавам.а да ме учиш как се работи с тази машина е не сериозно.ти виж първо като махнеш пръстена да не чуваш пак същия сигнал.
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 1:42 pm

още като подадеш антената към ламарината и ще запуши звука и до там.като всяка друга машина.че е добра машина добра е ама не е вълшебна.
clavdii_gotski
Новобранец
Новобранец
clavdii_gotski

ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 5:05 pm

Благодаря ви колеги.И успех във  търкане 

Minelab Eureka Gold
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: