Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz kupuvam 5000 врътка Spectrum deus Minelab mask miladinka нишани Майнлаб Simplex nexus Coil VANQUISH голден Fisher nokta wave пират TEKNETICS prodavam грунда маск GOLD tesoro
 

 Minelab Eureka Gold

Go down 
+5
jack_rock
deultum
petar_pz
pechkata
clavdii_gotski
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deultum
Цезар
Цезар
deultum



minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 11:04 am

Да разчупим малко темата за Еурека. Днес понеже е дъждовно и ме удари на изобретения Smile Писна ми всеки път от торбички когато превалява слабо та се замислих и вижте какво ми роди главата !

minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 854scdj minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 IkpjORy minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 H7qzpAC
Върнете се в началото Go down
drujba6
Новобранец
Новобранец
drujba6



minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 11:30 am

petar_pz написа:
легенди са.
Не са легенди Петре, не са.Златен пръстен под 1 мм ръждясала ламарина си го пее весело  Wink  ,Голд бе брат ми ,Eureka gold.Пробвай и ще се убедиш.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 1:35 pm

покажи ми тоя номер и те признавам.а да ме учиш как се работи с тази машина е не сериозно.ти виж първо като махнеш пръстена да не чуваш пак същия сигнал.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 1:42 pm

още като подадеш антената към ламарината и ще запуши звука и до там.като всяка друга машина.че е добра машина добра е ама не е вълшебна.
Върнете се в началото Go down
clavdii_gotski
Новобранец
Новобранец
clavdii_gotski



minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Minelab Eureka Gold   minelab - Minelab Eureka Gold - Page 2 EmptyНед Яну 26, 2014 5:05 pm

Благодаря ви колеги.И успех във  търкане 
Върнете се в началото Go down
 
Minelab Eureka Gold
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  minelab eureka gold продавам, цена 1480 лв.
» Minelab спират металотърсача за самородно злато Eureka Gold
» Minelab Eureka Gold въпрос за антена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: