Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Нови промени в НПК

Go down 
+20
Kiril62
kretos
tepes
van_helsing
Avrelian
пурко
бобо
Баир-Будала
stan960
sashometila
Mladencho
mitkovich
гущера
mdetectors.bg
adventurer
Podlecii.avg
adminn
Трибал-М
stater
don
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyЧет Яну 30, 2014 5:11 pm

http://novanews.bg/news/view/2014/01/30/67261/ще-лежим-ли-в-затвора-за-стари-семейни-вещи/
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyЧет Яну 30, 2014 6:18 pm

Тъкмо щах да го кача
Благодаря Колега!
Тоя пич Бакалов е истински НАРОДЕН ТРИБУН - дълбок поклон!
Тоя човек през последните дни се изтормози по телевизиите, но е ГОЛЕМ!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
mitkovich
Преторий
Преторий
mitkovich



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyЧет Яну 30, 2014 7:49 pm

www.mdetectors.com написа:
mitkovich написа:
www.mdetectors.com написа:
Трябва НОВ ЗАКОН ЗА ТЪРСАЧИТЕ и да се уредят нещата в рамките на 10 страници веднъж за винаги  Very Happy 
Ако не, ставате член на БАТСЗМ и търсите злато и метеорити, там нещата са абсолютно легални.



Имайте на предвид че самородното злато е на повече от сто години и автоматично попадате под ударите на закона.Така че и това не е решение.Само влизането през парадния вход ни устройва.


Е да де ама самородното злато не е резултат от човешката дейност и не е културна ценност, а да не говорим, че по Закона за Подземните Богатства е изрично написано, че няма проблем.
За метеоритите - те не са културна ценност също.

http://zlatoimeteoriti.bg/wp/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BA%D0%B0/

E какво стана май ще влизаме през парадния вход

http://btvnews.bg/article/bulgaria/politika/zashto-nezakonniyat-dobiv-na-zlato-ne-e-prestaplenie-pita-vitsepremier.html
В ТАЯ ДЪРЖАВА Е ПЪЛНО С ИДИОТИ......
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyЧет Яну 30, 2014 8:01 pm

Някой нещо 4увал ли е,и за промяна на закона за Природните богатства?Има слухове 4е се готви забрана за търсене и промиване на самородно злато.
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyЧет Яну 30, 2014 9:26 pm

Podlecii.avg написа:
гущера написа:
Podlecii.avg написа:
https://www.youtube.com/watch?v=Z37ivndSo70 ето едно разумно решение на проблемите в Бг.
да ама тук шубето е голяма страх!
Гущер несе давай толкова лесно !  щом може в Украйна хората да отстояват правата си, значи и  ние  можем?  решителност и единство , от това имаме нужда,  пък после каквото сабя покаже!!!  вече се не трае тук!
Не ме разбирай погрешно приятел-аз съм абсолютно ЗА!!!
писна ми да ме стрижат като агне и да си трая-и като искат да хапнат дръвцето да им го дадем ,ама с хубав замах!
Поздрави! Cool 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyЧет Яну 30, 2014 11:36 pm

гущера написа:
Не ме разбирай погрешно приятел-аз съм абсолютно ЗА!!!
писна ми да ме стрижат като агне и да си трая-и като искат да хапнат дръвцето да им го дадем ,ама с хубав замах!Поздрави! Cool 
поздравления  Cool  съмишшленици сме  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 7:48 am

бобо написа:
kretos написа:
На ред е и самородното злато и камъните. http://btvnews.bg/article/bulgaria/politika/zashto-nezakonniyat-dobiv-na-zlato-ne-e-prestaplenie-pita-vitsepremier.html
Пфуууууу.....пази боже сляпо да прогледа.Аман от недоразумения като тая Бобева.

При мажоритарно гласуване Бобева ще си копае градинката на село,а и някой други като нея.Вместо да се поощтрят  изваждането на подземни блага и продаването им на държавата ,/дори и на половин цена,/те спъват всякакво развитие.Дайте работа на хората ,не да ги изкарвайте престъпници за това че имат глинено гърне от боб,от бабино време,или са изгубили цял ден да обикалят чукарите,в търсене на "Българската мечта"
     И вместо да измисляте абсурдни закони,"изкарайте на ксерос" законите на САЩ,и други развити държави  и ги приложете във България!Вярвам ,че хората ще ви бъдат благодарни!
Върнете се в началото Go down
guspata_35
Новобранец
Новобранец
guspata_35



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 10:03 am

www.mdetectors.com написа:
Виже, времената с насилие са минало, по-скоро трябва да се играе по правилата.
За изминалите години видяхме, че без политичиско представителство няма да се решат нещата.
Затова трябва да мислим в тая посока!
съжалявам,но няма да стане со кротце и благо,повярвайте ми.всеки от вас знае че,смисъла на смяна на властта е да се смени собствеността-същото важи и за революциите и войните .с години растат нерешавани важни проблеми,на фона на които е смешно да се захванат първо с това и то,по толкова неумело и необмислено.чашата вече е пълна,въпрос на време ,скоро,много скоро ще прелее първата капка!тогава вече повечето от нещата ще си дойдат на мястото и има шанс да заприличаме на европейска държава,макар и бедна.погледнете назад в историята-няма промяна към ново или по-добро ,минала безкръвно,в нашата мила родна страна нещата стоят така,за съжаление.това е моето мнение ,ще го отстоявам докрай,който не е съгласен с мен -негово право си е.роден съм тук,помня каква беше тази прекрасна страна,колко весели и здрави бяха хората,колко човечни и трудолюбиви,помня ,нося и тача старите ценности ,за мен те са водач в живота.запомнете-нищо няма да стане безкръвно-манталитета ни е такъв.а на тези,които се страхуват ще кажа-рано иили късно идва момент ,в който трябва да направиш избор,няма как да останеш встрани ,и да чакаш всичко да премине,заровил глава в пясъка!!!алтернативата на това да не правим нищо е -децата ни да бъдат роби и слуги ,пръснати по всички краища на Европа,и сигурно изчезване на народа ни и държавата ни завинаги от историята!!!молете се да не сте живи,да гледате със собствените си очи това,колеги и приятели,моето сърце няма да го понесе,за вас-не знам....п.п.ако администратора смята,че има неще нередно или провокативно в поста ми,нека го изтрие.бъдете здрави ,БОГ да ви пази,да пази и България!АМИН!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 10:34 am

Добре са го казали и двамата колеги преди мен!
Чудно ми е защо още не се намесва някой от онези,дето ще пожелаят да приложим не американската,а съветската конституция?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 11:25 am

astervil написа:
При мажоритарно гласуване Бобева ще си копае градинката на село,а и някой други като нея.Вместо да се поощрят  изваждането на подземни блага и продаването им на държавата ,/дори и на половин цена,/те спъват всякакво развитие.Дайте работа на хората ,не да ги изкарвайте престъпници за това че имат глинено гърне от боб,от бабино време,или са изгубили цял ден да обикалят чукарите,в търсене на "Българската мечта"
     И вместо да измисляте абсурдни закони,"изкарайте на ксерокс" законите на САЩ,и други развити държави  и ги приложете във България!Вярвам ,че хората ще ви бъдат благодарни!
голям си !!! много ГОЛЯМ! дай боже повече хора като теб  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 11:42 am

mitkovich написа:
www.mdetectors.com написа:
Трябва НОВ ЗАКОН ЗА ТЪРСАЧИТЕ и да се уредят нещата в рамките на 10 страници веднъж за винаги  Very Happy 
Ако не, ставате член на БАТСЗМ и търсите злато и метеорити, там нещата са абсолютно легални.



Имайте на предвид че самородното злато е на повече от сто години и автоматично попадате под ударите на закона.Така че и това не е решение.Само влизането през парадния вход ни устройва.

Това не би трябвало да важи,защото то е дело на Природата,а не на човека.
Иначе,за този проектозакон...не вярвам да го приемат.Защото той е идиотски.
Всеки ден се тръби за него.По ТВ,по Интернет,навсякъде.Вицове вече се появиха.
Тези,които го измислиха..как ли се чувстват сега.Дали ги е срам?
Трябва да си подадат оставката.Или да бъдат уволнени.
Чак Чобанов е против него.... Wink 
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 12:00 pm

Тези,които го измислиха..как ли се чувстват сега.Дали ги е срам?
Трябва да си подадат оставката.Или да бъдат уволнени.





Тези,които го измислиха, надали се изчервяват пред народа и сънуват кошмари,...най им пука на ую!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 12:24 pm

sitalk написа:
Това не би трябвало да важи,защото то е дело на Природата,а не на човека.
Иначе,за този проектозакон...не вярвам да го приемат.Защото той е идиотски.
Всеки ден се тръби за него.По ТВ,по Интернет,навсякъде.Вицове вече се появиха.
Тези,които го измислиха..как ли се чувстват сега.Дали  ги  е срам?
Трябва да си подадат оставката.Или да бъдат уволнени.

Чак Чобанов е против него.... Wink 
ето тук е списъка с имената на всичките тези ДРИСЛЬОВЦИ!
http://tsvetankov.blog.bg/drugi/2013/11/19/napishi-si-zakon.1208270


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 12:29 pm

Тези,които го измислиха, надали се изчервяват пред народа и сънуват кошмари,...най им пука на ую![/quote]http://tsvetankov.blog.bg/drugi/2013/06/24/sled-64g-shestdeset-i-chetiri-godini-panagiurskoto-sykrovish.1123621 тези които са го измислили този законопроект, тук пише и какво друго са СДЕЛАЛИ тайно докато българския народ се бори с немотията и мизерията!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 12:31 pm

Трибал-М написа:
Добре са го казали и двамата колеги преди мен!
Чудно ми е защо още не се намесва някой от онези,дето ще пожелаят да приложим не американската,а съветската конституция?
Теле под вола търсиш.Заради кой наште законотворци се напъват да са толко строги,а?Кой им пуска директивите сега-да не би да е Москва???Не разбра ли,че сичките тея напъни са за да се докарат пред Брюксел-"вижте -ние мачкаме престъпността"........Мачкат Razz Razz Razz С гол гъз-надървения,мачкат.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 1:35 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:
Добре са го казали и двамата колеги преди мен!
Чудно ми е защо още не се намесва някой от онези,дето ще пожелаят да приложим не американската,а съветската конституция?
Теле под вола търсиш.Заради кой наште законотворци се напъват да са толко строги,а?Кой им пуска директивите сега-да не би да е Москва???Не разбра ли,че сичките тея напъни са за да се докарат пред Брюксел-"вижте -ние мачкаме престъпността"........Мачкат Razz Razz Razz С гол гъз-надървения,мачка


...Разбира се,че Брюксел е виновен.Има си хас да не е !...Той и децата ни подмамва да напускат свидната си татковина и да мият чиниите на скапаното им,фалшиво,прогнило,ессплоататорско,капиталистическо ,империалистичекко и натовско общество!
А за справянето с престъпността споделям твоето мнение...Тези с голия гъз и онези с надървения често от една ясла похапват?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 5:44 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
Добре са го казали и двамата колеги преди мен!
Чудно ми е защо още не се намесва някой от онези,дето ще пожелаят да приложим не американската,а съветската конституция?
Теле под вола търсиш.Заради кой наште законотворци се напъват да са толко строги,а?Кой им пуска директивите сега-да не би да е Москва???Не разбра ли,че сичките тея напъни са за да се докарат пред Брюксел-"вижте -ние мачкаме престъпността"........Мачкат Razz Razz Razz С гол гъз-надървения,мачка


...Разбира се,че Брюксел е виновен.Има си хас да не е !...Той и децата ни подмамва да напускат свидната си татковина и да мият чиниите на скапаното им,фалшиво,прогнило,ессплоататорско,капиталистическо ,империалистичекко и натовско общество!
А за справянето с престъпността споделям твоето мнение...Тези с голия гъз и онези с надървения често от една ясла похапват?
Е,ся що казваш на черното-бяло.И при ГЕРБ и сега сички се стремят да влязт във зададените норми.Въпросните изменения в НК се пръкнаха веднага щом стана ясно,че доклада от Брюксел е силно критичен по въпроса с престъпността.Онез пишат препоръки-наще тука подскачат.Те може и да не са имали точно това в предвид европейчетата,ма наще така ги разбират.Все пак главният виновник е "Брюксел"със задължителните "предписания"В случая нашите са скромни марионетки,които се опитват да угодят и да се харесат на шефовете.Щот....нъл се сещате ко стаа шефа кат нее доволен-Деньги.нет Very HappyА като има-има и за магистрали,има и за изпълнители,има и за тея,дет са ги избрали тея изпълнители. Wink .....Там е лебааааа,ма първо требе са харесат на шефчето Embarassed 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Нови промени в НПК - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови промени в НПК   Нови промени в НПК - Page 3 EmptyПет Яну 31, 2014 6:03 pm

..."Те"(нашите) много добре разбират и знаят къде и как трябва да пипнат,но баш тука най-не им се ще!...Започват симулациите и започва да мирише!И тези зловония не са патент само на една партия!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
Нови промени в НПК
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Как искаме да се промени Закона за културното наследство?
» Промени в наредба могат да забранят гмуркането в Черно море
» как да го позная?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: