Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда Minelab kupuvam Coil врътка deus tesoro пират Spectrum голден Fisher Майнлаб lorenz nexus 5000 Simplex mask wave TEKNETICS miladinka нишани VANQUISH prodavam маск nokta GOLD
 

 намерена монетка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
muftal4o
Новобранец
Новобранец




намерена монетка  Empty
ПисанеЗаглавие: намерена монетка    намерена монетка  EmptyПон Яну 27, 2014 9:50 pm

Привет приятели , скоро ми попадна тази монетка,търсих в каталози,но не намерих нищо за нея.
Та питаните ми е - някой има ли представа от кога е  и евентуална стойност,предполагам не е нищо ценно.

ето снимки

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/20/2wf9.jpg/

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/13/0sge.jpg/




съжалявам,знам че не е в правилния раздел...но
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



намерена монетка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: намерена монетка    намерена монетка  EmptyВто Яну 28, 2014 6:48 am

Е то си пише на монетата Константиус


Последната промяна е направена от deultum на Вто Яну 28, 2014 2:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



намерена монетка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: намерена монетка    намерена монетка  EmptyВто Яну 28, 2014 9:55 am

търси нещо по смислено покрай нея ...ефтина е .
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



намерена монетка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: намерена монетка    намерена монетка  EmptyВто Яну 28, 2014 10:46 pm

На мен ми прилича на менте.
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



намерена монетка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: намерена монетка    намерена монетка  EmptyВто Яну 28, 2014 11:05 pm

не е менте Smile от някое погребение е и е запазена много..
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



намерена монетка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: намерена монетка    намерена монетка  EmptyСря Яну 29, 2014 8:42 am

-Констанций II-Тесалоника, като монетен двор.
Върнете се в началото Go down
muftal4o
Новобранец
Новобранец




намерена монетка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: намерена монетка    намерена монетка  EmptyСря Яну 29, 2014 9:12 pm

Cool  благодаря за отговорите,приятели!
Върнете се в началото Go down
 
намерена монетка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Намерена монета
» помощ за монетка
» Малко помощ за тази монетка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: