Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave nokta Minelab голден miladinka tesoro маск Coil deus VANQUISH lorenz нишани пират prodavam kupuvam GOLD 5000 Fisher Майнлаб TEKNETICS грунда mask Simplex nexus врътка Spectrum
 

 работа с fisher f75ltd black ?

Go down 
+9
nasko75
pechkata
бобо
jordan_nenov
valens60
fishera80
mario321
Podlecii.avg
Saweer
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Saweer
Новобранец
Новобранец
Saweer



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Фев 10, 2014 7:45 pm

Здравейте колеги ... Закупих fisher black преди един месец и имам нужда да от някой съвети от колега с по-голям опит с този апарат...може по скайп да ми се даде някой съвет ще сам много благодарен... Skype.. saweer4195 мерси
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Фев 10, 2014 9:33 pm

Saweer написа:
Здравейте колеги ... Закупих fisher black преди един месец и имам нужда да от някой съвети от колега с по-голям опит с този апарат...може по скайп да ми се даде някой съвет ще сам много благодарен... Skype.. saweer4195 мерси
кажи какво точно те интересува?


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Saweer
Новобранец
Новобранец
Saweer



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Фев 10, 2014 9:47 pm

не мога да го настроя постоянно дава смощения ... нещо не е както трябва
Върнете се в началото Go down
Saweer
Новобранец
Новобранец
Saweer



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 7:12 am

Грундирам апарата...дискриминация 15 например...сенситивити 85..60 няма значение като съм на хот постоянно дава някакви смущения много шумен,а не е и замарссено
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 6:45 pm

Saweer написа:
Грундирам апарата...дискриминация 15 например...сенситивити 85..60 няма значение като съм на хот постоянно дава някакви смущения много шумен,а не е и замарссено
преди време бях много мераклия точно на този модел! няколко пъти съм бил на крачка от покупката му, но всеки път нещо ме спираше!!!! точно това неми хареса на този модел, НЕНОРМАЛНОТО издаване на паразитни звуци!!! особено ако си близо до далекопровод, или до жилищни сгради! това е причината та прибегнах към по-стария но по-класен , ОБИКНОВЕНИЯ - Ф75!
опитай да работиш с некоя по-плитка програма! по някога се налага !!!!!
освен това, на тази дискриминация доста често ще пропускаш цветни сигнали! лично аз много рядко работя на по-голяма дискриминация от 2-3!!!!! и задължително звук - 2 !!! ако искаш по-подробни съвети пиши на лични , със сигурност без телефонни напътствия няма да се минеш !!!!!!  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 6:56 pm

Saweer написа:
Грундирам апарата...дискриминация 15 например...сенситивити 85..60 няма значение като съм на хот постоянно дава някакви смущения много шумен,а не е и замарссено
колега с сменяй процесите, имаш 7 процеса, все някой ще работи добре на този терен, при мен на тестовете последните 2 са най дълбоки ЬР и СL, заровени 50ст от 1937г на процес-СL хващаше я с 8см повече от JE и то на почва с грунд 84 но когато си на този най дълбокия процес-CL сенса трябва да не надвишава 60-65 иначе няма ефект, при мен по принцип тези смущения се получават когато сам близо до стълбове и жици иначе ням такъв проблем.
Върнете се в началото Go down
Saweer
Новобранец
Новобранец
Saweer



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 6:59 pm

аз досега само на CL сам работил ... за сенса защо няма ефект като е например на 80 нз аз го инамалях и пак ми ги дава ...
Върнете се в началото Go down
Saweer
Новобранец
Новобранец
Saweer



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 7:02 pm

еми прав си нчма да мине немога да ти пиша на PM затова ми кажи твоя GSM или скаипа ми е saweer4195

а какво значение има тази чувствителност F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7 не знам за какво е изобщо аз я държа на F4
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 7:16 pm

Saweer написа:
аз досега само на CL сам работил ... за сенса защо няма ефект като е например на 80 нз аз го инамалях и пак ми ги дава ...
в началото докато му свикнеш работи с по малак сенс и бягай далече от жиците, аз сега така сам му свикнал че обирам цветните сигнали на разни класически Very Happy  Very Happy  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Saweer
Новобранец
Новобранец
Saweer



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 7:22 pm

mario321 и от теб може някой савет по тел или скаип ако имаш време имам нужда някои който работи с този апарат от някое саветче
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 7:24 pm

Аз, нямам никакви проблеми. Като си го настроя на режим dE, си кърти здраво, само като наближа стълбовете с високото, намалям SENSIVITY от 80-90 на 40-60. Даже не веднъж там са ми излизали на 10-тина см., акчета. Ако всичко правиш и настроиш както трябва на режим DISCRIMINATION, не би трябвало да имаш проблем. Другиат вариант е проблем със сондата или по кабелат й, също така буксата на кабела да не е завъртяна добре в уреда. Ако е така и имаш някаква друга сонда, пробвай с нея как ще е. А най-добре е колегата jordan_nenov да си каже вехтото мнение или да се свържеш с него.


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyВто Фев 11, 2014 7:56 pm

Saweer написа:
еми прав си нчма да мине немога да ти пиша на PM затова ми кажи твоя GSM или скаипа ми е saweer4195

а какво значение има тази чувствителност  F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7  не знам за какво е изобщо аз я държа на F4
писах ти на лични!!!!! а иначе не знам как се казва тази опция, това е когато натиснеш едновременно тригера който е под кутията с електрониката и червения бутон! със сигурност знам че когато се съберем повечко колеги в близост един до друг и апарата по някога започва да се смущава и издава некви звуци , но като смениш тези цифри апарата се укротява и става поносим към другите апарати, но това не важи за другите апарати ако са от друга марка, особено Бг.
имам колега с Енигма той горкият бяга от мен на 10-15 метра че и повече А апарата му СКИМТИ като куче!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
valens60
Новобранец
Новобранец




работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Авг 25, 2014 6:01 pm

С тези седем настройки сменяваш работната честота на апарата.Най-ниската честота е F1, а най-високата F7.Не знам през колко килохерца променя честотата си, но върши прекрасна работа при необходимост.Късмет!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyНед Яну 11, 2015 7:41 pm

https://www.youtube.com/watch?v=lg3ph6VuEAk
2 стотинки от 1974г ги хващам на 30см без да се чудя на земя с грунд 73-74
Тези дето казват че Фишер са играчки нека да покажат дали ще могат над 23см да хванат 2ст не само да се обесняват в любов Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyНед Яну 11, 2015 8:01 pm

Saweer написа:
еми прав си нчма да мине немога да ти пиша на PM затова ми кажи твоя GSM или скаипа ми е saweer4195

а какво значение има тази чувствителност  F1 F2 F3 F4 F5 F6 F7  не знам за какво е изобщо аз я държа на F4
От Ф1 до Ф7 са различни честоти на работа. Ако има смущения от близко намиращи се металдетектори или стълбове с високо напрежение.
Възможна причина е и слаб или загубващ се обхват на GSM апарати. Пробвай да си изключиш телефона. И на първо време бачкай на de процес.
Късмет!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyНед Яну 11, 2015 8:05 pm

Срещал съм се с колеги с апарати, поо скъпи и от моя, дето на същия тест хващаха махс 22-23см 2ст, знам че тука във форума сте дълбоки .
Последния колега, с един Minelab по скъп с 200лв от моя Fisher, без да се обижда, колегата нищо лично, но ми вика "Ааа ама чакай малко, ти си правил нещо "
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyНед Яну 11, 2015 8:16 pm

mario321 написа:
https://www.youtube.com/watch?v=lg3ph6VuEAk
2 стотинки от 1974г ги хващам на 30см без да се чудя на земя с грунд 73-74
Тези дето казват че Фишер са играчки нека да покажат дали ще могат над 23см да хванат 2ст не само да се обесняват в любов  Laughing
Забравих да кажа, че тука, батериите ми са изтощени, с около 30 часа работа и съм на едно кросово полигон че Very Happy
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Яну 12, 2015 10:42 am

Е,то хубу си фаща фишерчето,но едва ли има монетар,който няма да се справи с този тест, при идентични условия.Все пак,дълбочината на монетата е по малка от диаметъра на антената ти Exclamation Exclamation Аз бих очаквал повече Embarassed
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Яну 12, 2015 12:02 pm

mario321 написа:
mario321 написа:
https://www.youtube.com/watch?v=lg3ph6VuEAk
2 стотинки от 1974г ги хващам на 30см без да се чудя на земя с грунд 73-74
Тези дето казват че Фишер са играчки нека да покажат дали ще могат над 23см да хванат 2ст не само да се обесняват в любов  Laughing
Забравих да кажа, че тука, батериите ми са изтощени, с около 30 часа работа и съм на едно кросово полигон че Very Happy

Този сигнал на ход няма да го чуеш никога с тези бързи махове...
Поне аз не съм виждал толкова бързо да се прави мах при търкане...
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Яну 12, 2015 1:07 pm

pechkata написа:
mario321 написа:
mario321 написа:
https://www.youtube.com/watch?v=lg3ph6VuEAk
2 стотинки от 1974г ги хващам на 30см без да се чудя на земя с грунд 73-74
Тези дето казват че Фишер са играчки нека да покажат дали ще могат над 23см да хванат 2ст не само да се обесняват в любов  Laughing
Забравих да кажа, че тука, батериите ми са изтощени, с около 30 часа работа и съм на едно кросово полигон че Very Happy

Този сигнал на ход няма да го чуеш никога с тези бързи махове...
Поне аз не съм виждал толкова бързо да се прави мах при търкане...

Е хайде сега колега mario321 вкара ли си таралеж в гащите Laughing трябва да ходиш да правиш нов клип с по бавни махове и пак няма да ти повярват Cool защото теста го правиш с fisher ако го направиш с .....няма да има проблем


който търси намира
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Яну 12, 2015 1:49 pm

Защо да не вярваме модела е лимитирана версия - подобрена...
Нормално е да чува сигнали в тази зона - и половината антена от клипа се мяташе в дупката и мога да кажа че сигнала се чува въздушно...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Яну 12, 2015 5:31 pm

nasko75 написа:
pechkata написа:
mario321 написа:
mario321 написа:
https://www.youtube.com/watch?v=lg3ph6VuEAk
2 стотинки от 1974г ги хващам на 30см без да се чудя на земя с грунд 73-74
Тези дето казват че Фишер са играчки нека да покажат дали ще могат над 23см да хванат 2ст не само да се обесняват в любов  Laughing
Забравих да кажа, че тука, батериите ми са изтощени, с около 30 часа работа и съм на едно кросово полигон че Very Happy

Този сигнал на ход няма да го чуеш никога с тези бързи махове...
Поне аз не съм виждал толкова бързо да се прави мах при търкане...

Е хайде сега колега mario321 вкара ли си таралеж в гащите Laughing трябва да ходиш да правиш нов клип с по бавни махове и пак няма да ти повярват Cool защото теста го правиш с fisher ако го направиш с .....няма да има проблем
Е,хубу де,според теб така ли трябваше да го направи_се едно е залегнал в окоп и трепе извънземни нашественици.И аз!не съм виждал някой да търка по този начинн!Пък и пак казвам,с 33 санта антена,ще е изненадващо ако не ги хваща,а не обратното.Така по мяза на клип на Мерчев Smile
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Яну 12, 2015 6:50 pm

Ей ще ме спукате от смях:mdr97: "На циганина не му харесала наденицата щото била крива и останал гладен" я покажете с вашите, толкова бързо дали ще дадете 2 ст като цвят на 30см терасен тест, ша го покажете ама на пут... ден, ако ще и с 40см сонди да сте, само си правите вятър ама нищо не показвате, а за хората които не са наясно с нещата, този модел Фишер засича дълбоките сигнали и с бързо махане, а не с бавно, ама ей я опитайте гроздето и после кажете какво е на вкус :pepe:
Колега 6о6о ти и 1лев да удариш като цвят на точно тази тераса ще черпя да знаеш !
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Яну 12, 2015 7:00 pm

Школата на Ненов, левче на 65см Laughing
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



работа с fisher f75ltd black ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: работа с fisher f75ltd black ?   работа с fisher f75ltd black ? EmptyПон Яну 12, 2015 7:37 pm

ролетката на колко я хваща lol!


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
 
работа с fisher f75ltd black ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Помощ при работа с Fisher F5.
» F75ltd-F75ltd dst

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: