Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus пират tesoro Fisher mask Minelab TEKNETICS грунда GOLD голден kupuvam Coil VANQUISH 5000 Simplex nokta нишани маск Spectrum miladinka lorenz wave deus врътка Майнлаб prodavam
 

 Помогнете!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
tco
Новобранец
Новобранец




Помогнете! Empty
ПисанеЗаглавие: Помогнете!   Помогнете! EmptyПон Фев 17, 2014 11:51 am

Здравейте знам каде има заровено имане. Намира се в градината в къщата на пра баба ми до едно голямо дърво (орех). Пра баба ми е виждала пламаците но никой не е посмял да предприеме нещо.Но за съжаление нямам пари нито за търсачка нито пък да дам пари да зема под наем.Не ми пука от нищо и скоро отивам с кирката и лопатата подготвен с силна вяра и психическа нагласа!
От Варна съм. А селото е на около 30 40км от Варна. Ако някой има интерес да помогне с търсачка давам %  Exclamation Exclamation Exclamation 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Помогнете! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Помогнете! EmptyПон Фев 17, 2014 10:21 pm

tco написа:
Здравейте знам каде има заровено имане. Намира се в градината в къщата на пра баба ми до едно голямо дърво (орех). Пра баба ми е виждала пламаците но никой не е посмял да предприеме нещо.Но за съжаление нямам пари нито за търсачка нито пък да дам пари да зема под наем.Не ми пука от нищо и скоро отивам с кирката и лопатата подготвен с силна вяра и психическа нагласа!
От Варна съм. А селото е на около 30 40км от Варна. Ако някой има интерес да помогне с търсачка давам %  Exclamation Exclamation Exclamation 



Щом си сигурен че има нещо там копай, не ти трябва търсачка и някой на който да даваш %! Smile 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Помогнете! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Помогнете! EmptyПон Фев 17, 2014 11:42 pm

tco написа:
Здравейте знам каде има заровено имане. Намира се в градината в къщата на пра баба ми до едно голямо дърво (орех). Пра баба ми е виждала пламаците но никой не е посмял да предприеме нещо.Но за съжаление нямам пари нито за търсачка нито пък да дам пари да зема под наем.Не ми пука от нищо и скоро отивам с кирката и лопатата подготвен с силна вяра и психическа нагласа!
От Варна съм. А селото е на около 30 40км от Варна. Ако някой има интерес да помогне с търсачка давам %  Exclamation Exclamation Exclamation 


Има добре оборудвани колеги,които с огромно желание помагат в такива случаи,но само срещу заплащане на услугата по предварително уговорена цена.Не са скъпчии и не искат никакви проценти.
Върнете се в началото Go down
tco
Новобранец
Новобранец




Помогнете! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Помогнете! EmptyСря Фев 19, 2014 11:10 am

Работата е там че ако е да кажем на някакви определени крачки или нещо от сорта ще има да си покопая  Idea 
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Помогнете! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Помогнете! EmptyСря Фев 19, 2014 11:34 am

tco написа:
Работата е там че ако е да кажем на някакви определени крачки или нещо от сорта ще има да си покопая  Idea 

Поне ще си направиш басейн в най лошия случаи кладенец  Laughing 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Помогнете! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете!   Помогнете! EmptyСря Фев 19, 2014 3:48 pm

А помисли ли къде ще пласираш имането, щото ако те надуши мафията или тайните служби, ще си имаш сериозни проблеми.
Върнете се в началото Go down
 
Помогнете!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» има ли си някой идея нишани ли са това
» МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
» помогнете за един знак

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: