Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб miladinka TEKNETICS пират wave Simplex Minelab врътка GOLD Fisher нишани mask 5000 голден nexus Coil nokta deus tesoro lorenz Spectrum маск VANQUISH kupuvam prodavam грунда
 

 Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?

Go down 
+22
Заралията
tepes
mario321
uzurpatora
RelicHuntingVT
pechkata
adminn
lomidol
Mladencho
Podlecii.avg
Трибал-М
sdsds
ivangrozni
mdetectors.bg
Симпличио
jordan_nenov
pavli_q
nasko75
Aemilivs
Селския
бобо
talasumo
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 8:50 pm

Симпличио написа:
Колеги, нека разсъждаваме трезво - физичните закони са едни и същи, както за Деус, така и за най-евтината гаражна бангия, така че колкото и да се мъчат производителите, таванът на технологиите е достигнат и само може да се подобрява визията и комфортът, точно това наблюдаваме при Деус - лек, ергономичен, безжичен, но като ефективност на полето е като другите добри, но доста по-евтини модели на реномираните марки.
абе МУХЛЮ ти някога държал ли си в ръцете си ДЕУС???? ако беше хуй щях да ти го набия целия, ама то е акъл!
голям ПРОФЕСОР си!!! що не отвориш школа за обучение по металдетектинг
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 8:56 pm

Симпличио написа:
Колеги, нека разсъждаваме трезво - физичните закони са едни и същи, както за Деус, така и за най-евтината гаражна бангия, така че колкото и да се мъчат производителите, таванът на технологиите е достигнат и само може да се подобрява визията и комфортът, точно това наблюдаваме при Деус - лек, ергономичен, безжичен, но като ефективност на полето е като другите добри, но доста по-евтини модели на реномираните марки.

Отново си в заблуда или така си пишеш щото е кисело гроздето...
И щом физичните закони са еднакви за всички,хайде тогава намери друг апарат,дето със 22 см сонда ще има дълбочината на деуса.
Чакам да ми кажеш кой е този апарат ?
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 9:02 pm

Mladencho написа:

Отново си в заблуда или така си пишеш щото е кисело гроздето...
И щом физичните закони са еднакви за всички,хайде тогава намери друг апарат,дето със 22 см сонда ще има дълбочината на деуса.
Чакам да ми кажеш кой е този апарат ?

Младенчо, като купя Евротека с 20 см. сонда ще ти покажа клип за дълбочината му, пък тогава ми говори хвалебствия за Деуса.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 9:06 pm

Симпличио написа:
Колеги, нека разсъждаваме трезво - физичните закони са едни и същи, както за Деус, така и за най-евтината гаражна бангия, така че колкото и да се мъчат производителите, таванът на технологиите е достигнат и само може да се подобрява визията и комфортът, точно това наблюдаваме при Деус - лек, ергономичен, безжичен, но като ефективност на полето е като другите добри, но доста по-евтини модели на реномираните марки.

Колеги да направим минута мълчание и да пренебрегнем, провокаторите във форума.Явно е че колегата  Симпличио, не е вчерашен и се опитва да провокира всичко и всеки във форума.Не му се връзвайте.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 9:12 pm

В голяма заблуда сте относно моята персона, колега Ломидол! Аз съм обикновен, честен търсач, изразявам мнението си откровено, затова и някои "колеги" тук почнаха да губят нерви, като ето този селски бек с бирения корем:

TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 7087975Y
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyСъб Фев 22, 2014 12:47 pm

jordan_nenov написа:
pavli_q написа:
бобо написа:
Деуса не е нещо божествено,даже не е и полубожествено-совите не са това,коета са....

Да разбира се че не е  нещо божествено ,но пък за сега е най добрият МОНЕТАР
поне лично за мен  е така  Cool 

Нали знаеш че има и една друга поговорка
И лисицата казала, че гроздето е кисело като не могла да го достигне.

Деуса е добър в по-горните слоеве на земята. На границата на детекция мълчи като пукъл. Просто е по-плитък от известна марка хамерикански апарати, които са любими на търсачите на метеорити...



Колега, говориш за Деус със сонда 22.5см. и версия 2 - сигурен съм в това или човека, дето си гледал не разбира много от Деуса.
Деуса е най-добър от всичко и навсякъде.
Питай произволно избран търсач от Монтана  Very Happy  там всички май вече имат Деус  Laughing  , щото не е дълбок и не става.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyСъб Фев 22, 2014 1:08 pm

adminn написа:
jordan_nenov написа:
pavli_q написа:
бобо написа:
Деуса не е нещо божествено,даже не е и полубожествено-совите не са това,коета са....

Да разбира се че не е  нещо божествено ,но пък за сега е най добрият МОНЕТАР
поне лично за мен  е така  Cool 

Нали знаеш че има и една друга поговорка
И лисицата казала, че гроздето е кисело като не могла да го достигне.

Деуса е добър в по-горните слоеве на земята. На границата на детекция мълчи като пукъл. Просто е по-плитък от известна марка хамерикански апарати, които са любими на търсачите на метеорити...



Колега, говориш за Деус със сонда 22.5см. и версия 2 - сигурен съм в това или човека, дето си гледал не разбира много от Деуса.
Деуса е най-добър от всичко и навсякъде.
Питай произволно избран търсач от Монтана  Very Happy  там всички май вече имат Деус  Laughing  , щото не е дълбок и не става.

Я кажи колега нещо за лимитираната серия на фишер с голямата сефка и бустера... Деуса според теб по-дълбок ли е от тази конфигурация?????
Или аз съм късоглед и пея в хора...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyСъб Фев 22, 2014 7:59 pm

pavli_q написа:
бобо написа:
Деуса не е нещо божествено,даже не е и полубожествено-совите не са това,коета са....

Да разбира се че не е  нещо божествено ,но пък за сега е най добрият МОНЕТАР
.
Според някои Спектрата била една идея по добра-че и две....
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyНед Фев 23, 2014 6:42 pm

adminn написа:

Колега, говориш за Деус със сонда 22.5см. и версия 2 - сигурен съм в това или човека, дето си гледал не разбира много от Деуса.
Деуса е най-добър от всичко и навсякъде.
Питай произволно избран търсач от Монтана  Very Happy  там всички май вече имат Деус  Laughing  , щото не е дълбок и не става.
 super21 Cool :yes: 
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 1:55 pm

adminn написа:
jordan_nenov написа:
pavli_q написа:
бобо написа:
Деуса не е нещо божествено,даже не е и полубожествено-совите не са това,коета са....

Да разбира се че не е  нещо божествено ,но пък за сега е най добрият МОНЕТАР
поне лично за мен  е така  Cool 

Нали знаеш че има и една друга поговорка
И лисицата казала, че гроздето е кисело като не могла да го достигне.

Деуса е добър в по-горните слоеве на земята. На границата на детекция мълчи като пукъл. Просто е по-плитък от известна марка хамерикански апарати, които са любими на търсачите на метеорити...



Колега, говориш за Деус със сонда 22.5см. и версия 2 - сигурен съм в това или човека, дето си гледал не разбира много от Деуса.
Деуса е най-добър от всичко и навсякъде.
Питай произволно избран търсач от Монтана  Very Happy  там всички май вече имат Деус  Laughing  , щото не е дълбок и не става.

Съгласен съм с това мнение.Не съм виждал до сега нещо по добро от деуса.Както Светльо каза много предимства има.Все едно имаш няколко апарата в 1.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 1:59 pm

jordan_nenov написа:
adminn написа:
jordan_nenov написа:
pavli_q написа:
бобо написа:
Деуса не е нещо божествено,даже не е и полубожествено-совите не са това,коета са....

Да разбира се че не е  нещо божествено ,но пък за сега е най добрият МОНЕТАР
поне лично за мен  е така  Cool 

Нали знаеш че има и една друга поговорка
И лисицата казала, че гроздето е кисело като не могла да го достигне.

Деуса е добър в по-горните слоеве на земята. На границата на детекция мълчи като пукъл. Просто е по-плитък от известна марка хамерикански апарати, които са любими на търсачите на метеорити...



Колега, говориш за Деус със сонда 22.5см. и версия 2 - сигурен съм в това или човека, дето си гледал не разбира много от Деуса.
Деуса е най-добър от всичко и навсякъде.
Питай произволно избран търсач от Монтана  Very Happy  там всички май вече имат Деус  Laughing  , щото не е дълбок и не става.

Я кажи колега нещо за лимитираната серия на фишер с голямата сефка и бустера... Деуса според теб по-дълбок ли е от тази конфигурация?????
Или аз съм късоглед и пея в хора...

Смешна работа.Деуса с голямата антена ще го съсече с правилните настройки.Това, че си го пробвал с някой дето е пуснал програма с 2-3 реактивити и сте гледали кое е по дълбоко не значи че ако го сбориш с моя както аз съм го настроил ще си по-дълбок.Аз имам и фишер ф 75 и деус верно не е лимитирана серия фишера но знам какво може.Деуса е по дълбок.
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 5:44 pm

Аз за себе си реших да взимам деус за останалите незнам Smile 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 6:25 pm

talasumo написа:
Аз за себе си реших да взимам деус за останалите незнам Smile 
Със здраве да си го ползваш! Много цвят и радостни моменти. А каквото ми е писано да извадя, може и с пръчка да го изчопкам. Това е късмета! Ей затова пожелавам късмет на всички търсачи!
Върнете се в началото Go down
uzurpatora
Новобранец
Новобранец
uzurpatora



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 6:33 pm

pavli_q написа:
бобо написа:
Деуса не е нещо божествено,даже не е и полубожествено-совите не са това,коета са....

Да разбира се че не е  нещо божествено ,но пък за сега е най добрият МОНЕТАР
поне лично за мен  е така  Cool 

Нали знаеш че има и една друга поговорка
И лисицата казала, че гроздето е кисело като не могла да го достигне.
 super21 Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 7:15 pm

Еййй,ма прехвалена стока,тоз Деус ,бе!Вярвайте си....Че е най-добър,най добър е,ама само в много замърсено,пък,че ще бие сички други и в дълбочините-сиииилно се съмнявам.Да не говорим за орудените обекти.Това,че работел най добре навсякъде ,са пълни глупости.Просто в момента е модерен-така беше и с Експлорера,после с Ф75,и тогава всички ревяха,че по добро от въпросното нема,само дето не е точно така.Металдетектора е съвкусност от много качества,и няма как определена машина да покаже максимум във всичко.Деуса е високотехнологична играчка,която обаче си има своите недостатъци.За мен-лично Деуса е много далеч от моя идеал за детектор.
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 7:30 pm

jordan_nenov написа:
talasumo написа:
Аз за себе си реших да взимам деус за останалите незнам Smile 
Със здраве да си го ползваш! Много цвят и радостни моменти. А каквото ми е писано да извадя, може и с пръчка да го изчопкам. Това е късмета! Ей затова пожелавам късмет на всички търсачи!

Много благодаря колега! Здраве и късмет на всички пожелавам и аз.
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 7:42 pm

бобо написа:
Еййй,ма прехвалена стока,тоз Деус ,бе!Вярвайте си....Че е най-добър,най добър е,ама само в много замърсено,пък,че ще бие сички други и в дълбочините-сиииилно се съмнявам.Да не говорим за орудените обекти.Това,че работел най добре навсякъде ,са пълни глупости.Просто в момента е модерен-така беше и с Експлорера,после с Ф75,и тогава всички ревяха,че по добро от въпросното нема,само дето не е точно така.Металдетектора е съвкусност от много качества,и няма как определена машина да покаже максимум във всичко.Деуса е високотехнологична играчка,която обаче си има своите недостатъци.За мен-лично Деуса е много далеч от моя идеал за детектор.

Еми колега четох мнения, гледах клипове, говорих с хора болшинството са за деус.За форумните модни течения знам  Very Happy помня когато българските производители се караха кой е по най, после дойде тесоро манията когато тежон/вакуеро/сибола бяха върха, после се появиха ХР силата и макса и те станаха най доброто и така  Very Happy следващата мания се очертава да е АКА поне на мене така ми се струва.Преди година се гонеше дълбочина сега е модна скороста на възстановяване и така.На мене лично ме трябва релик машина и то по скоро като хоби че на последък няма време да се търка и си харесах деуса че е на няколко честоти лек е и от видяното с малката сонда се справя идеално.Ако можеш да споделиш нещо конкретно давай всяка информация е полезна.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 8:10 pm

бобо написа:
Деуса е високотехнологична играчка,която обаче си има своите недостатъци.За мен-лично Деуса е много далеч от моя идеал за детектор.

Бобо, във връзка с тази "високотехнологичност" на Деуса трябва да имаме предвид следните съображения - идеята на французите да вградят сложна електроника в сондата изобщо не ми вдъхва доверие даже си е направо противопоказна, защото не може да се предвиди по какъв начин тези джунджурии ще влияят на индуктивността на бобината и оттам на качествата на детектора като цяло. Идеалната концепция е да няма никакви електронни компоненти и електропроводими тела в близост до бобината, като единствено артефактите в земята да влияят на индуктивността й, така електронният блок може максимално ефективно и вярно да анализира сигналите. Следователно френската безжична концепция просто е глупава и не вярвам да се превърне в стандарт.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 8:42 pm

Симпличио написа:
бобо написа:
Деуса е високотехнологична играчка,която обаче си има своите недостатъци.За мен-лично Деуса е много далеч от моя идеал за детектор.

Бобо, във връзка с тази "високотехнологичност" на Деуса трябва да имаме предвид следните съображения - идеята на французите да вградят сложна електроника в сондата изобщо не ми вдъхва доверие даже си е направо противопоказна, защото не може да се предвиди по какъв начин тези дужнджурии ще влияят на индуктивността на бобината и оттам на качествата на детектора като цяло. Идеалната концепция е да няма никакви електронни компоненти и електропроводими тела в близост до бобината, като единствено артефактите в земята да влияят на индуктивността й, така електронният блок може максимално ефективно и вярно да анализира сигналите. Следователно френската безжична концепция просто е глупава и не вярвам да се превърне в стандарт.
Всъщност,без да съм капацитет в електроника и електротехника,точно това инженерно решение хич не ми допада-терена при мен е осеян с камъни,и хич не ми се нрави при всеки мах на антената да засилвам към камъните техника за хиляда и ...лева.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 8:51 pm

talasumo написа:
бобо написа:
Еййй,ма прехвалена стока,тоз Деус ,бе!Вярвайте си....Че е най-добър,най добър е,ама само в много замърсено,пък,че ще бие сички други и в дълбочините-сиииилно се съмнявам.Да не говорим за орудените обекти.Това,че работел най добре навсякъде ,са пълни глупости.Просто в момента е модерен-така беше и с Експлорера,после с Ф75,и тогава всички ревяха,че по добро от въпросното нема,само дето не е точно така.Металдетектора е съвкусност от много качества,и няма как определена машина да покаже максимум във всичко.Деуса е високотехнологична играчка,която обаче си има своите недостатъци.За мен-лично Деуса е много далеч от моя идеал за детектор.

Еми колега четох мнения, гледах клипове, говорих с хора болшинството са за деус.За форумните модни течения знам  Very Happy помня когато българските производители се караха кой е по най, после дойде тесоро манията когато тежон/вакуеро/сибола бяха върха, после се появиха ХР силата и макса и те станаха най доброто  и така  Very Happy следващата мания се очертава да е АКА поне на мене така ми се струва.Преди година се гонеше дълбочина сега е модна скороста на възстановяване и така.На мене лично ме трябва релик машина и то по скоро като хоби че на последък няма време да се търка и си харесах деуса че е на няколко честоти лек е и от видяното с малката сонда се справя идеално.Ако можеш да споделиш нещо конкретно давай всяка информация е полезна.
Всеки сам трябва да си носи кръста,не чакай другите да ти казват какво да вземеш.Все пак,би трябвало да си наясно ,че с тази малка антена Деуса няма как да е "релик".Според мен ,която и да е машина,с антена по малка от 28см и по голяма от 33см няма как да покаже максималните си възможности.28-33-това е общо взето златната среда-такава антена задължително трябва да имаш.Ко ще и Деус да е!
Върнете се в началото Go down
talasumo
Легионер
Легионер
talasumo



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 9:04 pm

Very Happy  поне от 10 години знам че от Бг форум адекватен съвет не може да се очаква, тука има поне 20 човека дето са работили с 2 от машините дето съм посочил и поне 10 имат сериозни наблюдения и над трите  Very Happy ма само недомлъвки и толкова! В такива теми обикновено нищо конкретно не се пише което не е и изненадващо  Laughing то за това и се продават машини на по 2 излизания купени за маса пари преди 20 дена.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 6:44 pm

jordan_nenov написа:
adminn написа:
jordan_nenov написа:
pavli_q написа:
бобо написа:
Деуса не е нещо божествено,даже не е и полубожествено-совите не са това,коета са....

Да разбира се че не е  нещо божествено ,но пък за сега е най добрият МОНЕТАР
поне лично за мен  е така  Cool 

Нали знаеш че има и една друга поговорка
И лисицата казала, че гроздето е кисело като не могла да го достигне.

Деуса е добър в по-горните слоеве на земята. На границата на детекция мълчи като пукъл. Просто е по-плитък от известна марка хамерикански апарати, които са любими на търсачите на метеорити...



Колега, говориш за Деус със сонда 22.5см. и версия 2 - сигурен съм в това или човека, дето си гледал не разбира много от Деуса.
Деуса е най-добър от всичко и навсякъде.
Питай произволно избран търсач от Монтана  Very Happy  там всички май вече имат Деус  Laughing  , щото не е дълбок и не става.

Я кажи колега нещо за лимитираната серия на фишер с голямата сефка и бустера... Деуса според теб по-дълбок ли е от тази конфигурация?????
Или аз съм късоглед и пея в хора...
Тука може ли само лекичко да отговоря! Не Не еееее! Значи ф75 ЛТД + 33ултимейта на орудено( 86 ) така кърти че дори и най
дълбоки те цветове си ги разпознава правилно но за ДЕУСА малко му е трудно това !!!!! Basketball 
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 7:06 pm

talasumo написа:
Very Happy  поне от 10 години знам че от Бг форум адекватен съвет не може да се очаква, тука има поне 20 човека дето са работили с 2 от машините дето съм посочил и поне 10 имат сериозни наблюдения и над трите  Very Happy ма само недомлъвки и толкова! В такива теми обикновено нищо конкретно не се пише което не е и изненадващо  Laughing то за това и се продават машини на по 2 излизания купени за маса пари преди 20 дена.
Ти очакваше нещо различно ли?
Като тая тема има още 100, във всички пише едно и също, с малки разлики в зависимост на къде духа вятъра  Smile !
Върнете се в началото Go down
Заралията
Новобранец
Новобранец




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 1:58 am

Лично моето мнение е, че предимството на Деуса е в 4-те честоти на работа, това го прави най-универсалната машина. При Майнлаб има някаква мултичестотна технология, но там към една основна честота се добавят хармонични и такова комплексно електромагнитно поле се използва за определяне естеството на артефакта, понеже той по някакъв специален начин изменя хармоничния спектър на полето и именно тези изменения се анализират и служат за дискриминация на артефактите. Това на пръв поглед изглежда остроумна концепция, но дали нещо не са успели да я реализират добре, дали поради други причини, но машините на Майнлаб не се славят с някаква перфектна дискриминация, доколкото изобщо имам представа.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?   TEKNETICS - Deus, Gmaxх II или Teknetics T2? - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 1:50 pm

Заралията написа:
Лично моето мнение е, че предимството на Деуса е в 4-те честоти на работа, това го прави най-универсалната машина. При Майнлаб има някаква мултичестотна технология, но там към една основна честота се добавят хармонични и такова комплексно електромагнитно поле се използва за определяне естеството на артефакта, понеже той по някакъв специален начин изменя хармоничния спектър на полето и именно тези изменения се анализират и служат за дискриминация на артефактите. Това на пръв поглед изглежда остроумна концепция, но дали нещо не са успели да я реализират добре, дали поради други причини, но машините на Майнлаб не се славят с някаква перфектна дискриминация, доколкото изобщо имам представа.
За Деуса се съгласявам с теб...
Но при Майнлаб нещата са други честота на излъчване от 1.5 до 100 kHz със стъпка от 3.5 kHz е нещо мн. добро да чуваш дребни и едри сигнали едновременно от максимална дълбочина не знам да ли някой ползва тази технология - FBS или BBS...
За дискриминацията мога да кажа че няма марка която да конкурира Майнлаб...
Върнете се в началото Go down
 
Deus, Gmaxх II или Teknetics T2?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» XP deus vs Fisher F75LTD vs Teknetics T2 LTD
» Металотърсач XP Deus срещу металотърсач XP Deus на 30khz
» Teknetics T2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: