Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    Coil miladinka wave VANQUISH Fisher врътка Spectrum tesoro TEKNETICS Simplex mask deus голден маск грунда nokta nexus Minelab kupuvam prodavam 5000 GOLD нишани Майнлаб пират lorenz
     

     Най-маниашките БГ-бангии!!!

    Go down 
    +24
    quell
    FELIX
    B.K.
    ivanasen
    Petronii
    Ceco_
    pechkata
    tepes
    solid
    Mladencho
    гущера
    charon
    sdsds
    RelicHuntingVT
    pet1r90
    kronos555
    qnus123
    BEKS
    maas7eer
    Hadjiev
    Rinobs
    igi80
    Трибал-М
    Симпличио
    28 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
    АвторСъобщение
    tepes
    Цезар
    Цезар
    tepes



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 9:15 am

    Пищялката е твоята машинка, ако я намерим под 100-200 лева де!
    А с другите 1800-1900 лева, може да се почерпим, ...с фул екстри..
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 9:51 am

    Колега, аз още не съм купил машина, колебая се между няколко модела, но за съжаление никой не предлага такива втора ръка на половин цена, в краен случай ще взема 3 нови машини на цена от по 700-800 кинта, примерно една от тях ще е Голд Бъг-а на Рибаря.


    Последната промяна е направена от Симпличио на Пет Мар 07, 2014 10:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    kronos555
    Про-Консул
    Про-Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 9:54 am

    Симпличио написа:
    kronos555 написа:
    рия с каква машина съм, работил съм доста време със станимирка(подобна на тази по горе) сега съм с Ака Сигнум мфт със пълния набор сонди, а скоро мисля да се обзаведа и със един nexus credo ddm. Но истината е че тези грозни машини извадиха каквото имаше за вадене, за това сега ходим само поразходки.

    Кронос, ама ти верно ли си броил 1700 кинта за тази пищялка, това може да направи само някой заклет фен на Тетрис, за да чува звуците на любимата си игра, докато търка по нивите. Smile

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 7133333L
    Верно бе приятелю, ако знаеш как ме е яд сега, поне да бяха и сложили някакво радио и фейсбук че да си уплътнявам излета докато колегите с евтини машини се счупват от сигнали, ама айде свършило вече. Мисля сега да се набутам с още една сопа нексус кредо, за нея ще ми дадеш ли съвет...
    п.с спирам да пиша във този форум, надявам се и други колеги да ме последват, не съм длъжен да чета малоумните постове на тази дребна душица във всяка тема
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 10:35 am

    kronos555 написа:

    Верно бе приятелю, ако знаеш как ме е яд сега, поне да бяха и сложили някакво радио и фейсбук че да си уплътнявам излета докато колегите с евтини машини се счупват от сигнали, ама айде свършило вече. Мисля сега да се набутам с още една сопа нексус кредо, за нея ще ми дадеш ли съвет...
    п.с спирам да пиша във този форум, надявам се и други колеги да ме последват, не съм длъжен да чета малоумните постове на тази дребна душица във всяка тема

    Колега, тъжно е, че ни напускаш, но все пак благодарим, че ни направи компания, винаги си добре дошъл обратно при нас!

    Cool
    Върнете се в началото Go down
    tepes
    Цезар
    Цезар
    tepes



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 11:44 am

    (:
    Аз съм сигурен, че един ден, всички ще оцените Симплимчо, просто още не сте му влезли в ритъма!
    Симплимчо, мани ги тия бъгове, взимай АКАто и друг апатат не ти трябва!
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 1:01 pm

    Аз съм сигурен, че един ден, всички ще оцените Симплимчо, просто още не сте му влезли в ритъма!

    Да, така е!
    От, него би излязъл мн.добър оперативен агент, в отдела по трафик на културни и исторически ценности към ДАНС.  помощ bom affraid Razz Laughing Cool 
    Върнете се в началото Go down
    tepes
    Цезар
    Цезар
    tepes



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 1:04 pm

    Smile 
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 1:19 pm

    tepes написа:
    Smile 

    Добре, че е наш човек, Симплича...! Very Happy
     Cool
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 1:43 pm

    igi80 написа:
    tepes написа:
    Smile 

    Добре, че е наш човек, Симплича...! Very Happy
     Cool


    Умният и практичният винаги са били най-успешното две в едно,колега Иги80!Браво!  Cool 
     музика девушка девушка девушка 
    Върнете се в началото Go down
    pechkata
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 1:54 pm

    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 2:08 pm

    Печка, ти утепа навалицата с тоя клип, сега ми е интересно балъците, дето са набутали хиляди левове за скъпарски апарати, как ще се пулят на това гаражно ФАУ-1. Smile


    Последната промяна е направена от Симпличио на Пет Мар 07, 2014 2:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 2:18 pm

    Това трябва да е изделие, на Чико от Померие. Би, било хубаво, да покаже желязо и монета заедно и само старо ръждиво желязо, как ще е в дискриминация. Печка, ти ако знаеш нещо по-вече, светни ни. А това FAU 1, пулсак ли е или не е, и как ли работи на орудените Бургаски земи...? scratch


    Последната промяна е направена от igi80 на Пет Мар 07, 2014 2:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 2:20 pm

    Симпличио написа:
    Печка, ти утепа навалицата с тоя клип, сега ми е интересно балъците, дето са набутали хиляди левове за скъпарски вносни апарати как ще се пулят на това гаражно ФАУ-1. Smile


    ...Загъзване в друга посока.Тъй,като движенията са много,градусите не се отчитат!
    Върнете се в началото Go down
    Симпличио
    Консул
    Консул




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 2:22 pm

    igi80 написа:
    Това трябва да е изделие, на Чико от Померие. Би, било хубаво, да покаже желязо и монета заедно и само старо ръждиво желязо, как ще е в дискриминация. Печка, ти акознаеш нещо по-вече, светни ни. А това FAU 1, пулсак ли е или не е, и как ли работи на орудените Бургаски земи...? scratch 

    Ето сайта на този майстор, явно не е от най-долното гаражно ниво, клони към бутиково производство:

    http://www.metaldetector-fau.com/bg/index.htm

    За въпросния детектор няма никакво инфо, само две снимки прелитат там.
    Върнете се в началото Go down
    pechkata
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 2:31 pm

    igi80 написа:
    Това трябва да е изделие, на Чико от Померие. Би, било хубаво, да покаже желязо и монета заедно и само старо ръждиво желязо, как ще е в дискриминация. Печка, ти ако знаеш нещо по-вече, светни ни. А това FAU 1, пулсак ли е или не е, и как ли работи на орудените Бургаски земи...? scratch
    Нямам инфо нека Чико да каже - този от клипа го няма в сайта...
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 2:42 pm

    pechkata написа:
    igi80 написа:
    Това трябва да е изделие, на Чико от Померие. Би, било хубаво, да покаже желязо и монета заедно и само старо ръждиво желязо, как ще е в дискриминация. Печка, ти ако знаеш нещо по-вече, светни ни. А това FAU 1, пулсак ли е или не е, и как ли работи на орудените Бургаски земи...? scratch
    Нямам инфо нека Чико да каже - този от клипа го няма в сайта...


    И в този клип има не малко "безобидни забежки от правилата".Все едно е правен набързо,преди астероид да удари планетата...
    Върнете се в началото Go down
    igi80
    Легионер
    Легионер
    igi80



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 2:44 pm

    pechkata написа:
    igi80 написа:
    Това трябва да е изделие, на Чико от Померие. Би, било хубаво, да покаже желязо и монета заедно и само старо ръждиво желязо, как ще е в дискриминация. Печка, ти ако знаеш нещо по-вече, светни ни. А това FAU 1, пулсак ли е или не е, и как ли работи на орудените Бургаски земи...? scratch
    Нямам инфо нека Чико да каже - този от клипа го няма в сайта...

    Да, така е. Аз, бях му отворл тема за една от дълбочинните му машини. Но, не се включи. Поне, ти отвори тема за FAU 1 в други марки металдетектори, дано теб послуша, а той има интерес да влиза в форума - щом е производител, не вярвам да е все оффлайн, по-скоро е инкогнито!?!
    "А дано а, ама на дали!" Smile Sad
    Върнете се в началото Go down
    pechkata
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 5:12 pm

    ТРИБАЛ - куха кратуна...!!!


    Последната промяна е направена от pechkata на Пет Мар 07, 2014 6:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 6:21 pm

    Трибал-М написа:

    И в този клип има не малко "безобидни забежки от правилата".Все едно е правен набързо,преди астероид да удари планетата...


    Всички заинтересовани очакваме повече информация,колега Печката!
    Върнете се в началото Go down
    pechkata
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 6:34 pm

    Пак започна да се лигавиш - виж се колко си се окапал...
    Меко ти намекнах да оставиш темата отворена че Чико да отговори ама ти не вдяна - куха кратуно... стена 


    Последната промяна е направена от pechkata на Пет Мар 07, 2014 6:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 6:38 pm

    pechkata написа:
    Много смислен пост направо на място и точно - няма що...
     super21 super21


    Благодаря,случва се понякога да схванеш правилно,както сега!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 6:52 pm

    pechkata написа:
    Пак започна да се лигавиш - виж се колко си се окапал...
    Меко ти намекнах да оставиш темата отворена че Чико да отговори ама ти не вдяна - куха кратуно... стена 


    Имаш напредък с правописа,но пак си допуснал две грешки...Важна е тенденцията,браво!
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 7:36 pm

    igi80 написа:
    Аз съм сигурен, че един ден, всички ще оцените Симплимчо, просто още не сте му влезли в ритъма!

    Да, така е!
    От, него би излязъл мн.добър оперативен агент, в отдела по трафик на културни и исторически ценности към ДАНС.  помощ bom affraid Razz Laughing Cool 


    Колега,един приятел от съседна нам държава му препоръчва и друга,много печеливша,професионална реализация...
    Върнете се в началото Go down
    pet1r90
    Цезар
    Цезар
    pet1r90



    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 7:42 pm

    kronos555 написа:
    Симпличио написа:
    kronos555 написа:
    рия с каква машина съм, работил съм доста време със станимирка(подобна на тази по горе) сега съм с Ака Сигнум мфт със пълния набор сонди, а скоро мисля да се обзаведа и със един nexus credo ddm. Но истината е че тези грозни машини извадиха каквото имаше за вадене, за това сега ходим само поразходки.

    Кронос, ама ти верно ли си броил 1700 кинта за тази пищялка, това може да направи само някой заклет фен на Тетрис, за да чува звуците на любимата си игра, докато търка по нивите. Smile

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 7133333L
    Верно бе приятелю, ако знаеш как ме е яд сега, поне да бяха и сложили някакво радио и фейсбук че да си уплътнявам излета докато колегите с евтини машини се счупват от сигнали, ама айде свършило вече. Мисля сега да се набутам с още една сопа нексус кредо, за нея ще ми дадеш ли съвет...
    п.с спирам да пиша във този форум, надявам се и други колеги да ме последват, не съм длъжен да чета малоумните постове на тази дребна душица във всяка тема

    аз се каня да не влизам от две години тук , и ще те последвам .
    на пълни се с деца или старци живяли в някой лудница , и сега просто си пишат глупости , знае не знае говори а да не говорим че има никове който не са пускали машина а много компетенция , фишера бил апарат едва ли не няма като него .
    Ненов ви на пълни главите че Ф75 е много добър набутахте се едно хубаво и сега не смеете да го кажете .......... .
    хубави сте ба БАН !

    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Най-маниашките БГ-бангии!!!   Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 EmptyПет Мар 07, 2014 8:27 pm

    pet1r90 написа:
    kronos555 написа:
    Симпличио написа:
    kronos555 написа:
    рия с каква машина съм, работил съм доста време със станимирка(подобна на тази по горе) сега съм с Ака Сигнум мфт със пълния набор сонди, а скоро мисля да се обзаведа и със един nexus credo ddm. Но истината е че тези грозни машини извадиха каквото имаше за вадене, за това сега ходим само поразходки.

    Кронос, ама ти верно ли си броил 1700 кинта за тази пищялка, това може да направи само някой заклет фен на Тетрис, за да чува звуците на любимата си игра, докато търка по нивите. Smile

    Най-маниашките БГ-бангии!!! - Page 3 7133333L
    Верно бе приятелю, ако знаеш как ме е яд сега, поне да бяха и сложили някакво радио и фейсбук че да си уплътнявам излета докато колегите с евтини машини се счупват от сигнали, ама айде свършило вече. Мисля сега да се набутам с още една сопа нексус кредо, за нея ще ми дадеш ли съвет...
    п.с спирам да пиша във този форум, надявам се и други колеги да ме последват, не съм длъжен да чета малоумните постове на тази дребна душица във всяка тема
     
    аз се каня  да не влизам от две години   тук ,  и ще те последвам .  
    на пълни се с  деца или  старци живяли в някой лудница  , и сега  просто  си пишат глупости , знае не знае  говори а да не говорим че   има   никове който  не са пускали машина а  много  компетенция  ,   фишера бил апарат   едва ли не   няма като него .
    Ненов ви на пълни главите  че Ф75 е много добър   набутахте се едно хубаво и сега  не смеете да го кажете .......... .
    хубави сте ба БАН !



    Колеги,тук истината надделява трудно,защото основните оръжия са словото и неподправената(?) фотокамера.Не бива да се избързва,защото и най-изтънченото слово,не подплатено с истина и конкретен опит,скоро губи смисъл и загива.
    Върнете се в началото Go down
     
    Най-маниашките БГ-бангии!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
     Similar topics
    -
    » Кой с какви бангии ще работи тази година и защо именно с тях?

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: