Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб nokta голден маск TEKNETICS 5000 nexus пират Coil грунда prodavam GOLD врътка Fisher нишани Minelab Simplex wave Spectrum VANQUISH mask deus kupuvam lorenz tesoro miladinka
 

 Продавам FISHER F 5

Go down 
+12
Трибал-М
Ceco_
sdsds
BEKS
astervil
Rinobs
pavli_q
Podlecii.avg
Симпличио
Tasev
qnus123
DONADONI
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСря Мар 05, 2014 10:32 pm

Ceco_ написа:

                                                                                                                  Каквито и теоретични познания да имаш не хванеш ли детектора всичко си остава теория . Практика му е майката плюс теория ,но на първо място е късмета колкото и не научно да звучи .


Казват,че това е една от аксиомите в металдетектинга.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
DONADONI
Легионер
Легионер
DONADONI



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 3:10 pm

НОВА ЦЕНА 400 ЛВПродавам FISHER F 5 - Page 2 V5e7x4
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 5:40 pm

Ехеее, Донадони, как така 20 кинта да ти се откъснат от сърцето? Все пак поздравления, само това е начинът да продадеш апарат без гаранция - като сваляш смело цената!

Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 5:51 pm

Симпличио написа:
Колеги, Ф5 има добра Notch-дискриминация и това за мен е много важна опция за един детектор, понеже ми позволява много гъвкавост при оптимизацията на детектора за работа на конкретен терен - примерно ако преобладава някакъв конкретен тип боклуци, то с Ноч-функцията почти винаги може да се маскират и да си работиш приятно, без да копаеш като луд въпросните боклуци.

Ноч-функцията, обаче, отсъства при топ-модели като Fisher F75 и Тeknetics T2, затова и не бих си взел такъв апарат, въпреки че си имат други достойнства.

От средния клас апарати може би Х-Тера 705 има най-добрата Ноч-дискриминация.
И кое, майсторе, те кара да мислиш, че в ф75 няма notch функция?
При това е доста усъвършенствана. Мога дори да маскирам не цяла, а половин група, както и колкото си искам групи или подгрупи. Ако ти се занимава, погледни в темата "малки хитринки с ф75". Там някъде в клиповете дето съм качил има точно показване на notch функцията!
Наздраве колеги!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:02 pm

jordan_nenov написа:

И кое, майсторе, те кара да мислиш, че в ф75 няма notch функция?
При това е доста усъвършенствана. Мога дори да маскирам не цяла, а половин група, както и колкото си искам групи или подгрупи. Ако ти се занимава, погледни в темата "малки хитринки с ф75". Там някъде в клиповете дето съм качил има точно показване на notch функцията!
Наздраве колеги!

Колега, не си чел следващите мнения - там съм написал, че съм се объркал за Ф75 и съм се извинил. Ф75 има и друго сериозно предимство пред Т2, а именно, че запаметява текущите настройки при изключване, докато при Т2 при всяко пускане трябва да правиш настройките отново.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:04 pm

Podlecii.avg написа:
Симпличио написа:

Подлеций, в случая трябва да се съглася с теб, защото явно нещо съм се заблудил - Ф75 си има Ноч-дискриминация и при такива сравнителни тестове с Ф5 би трябвало най-малкото да не отстъпва на апарат от по-нисък клас.
Иначе Т2 наистина няма Ноч-дискриминация и ако трябва да избирам между двата детектора, които се водят от един клас, то разбира се бих избрал Ф75 - при този модел единствено ме дразнят изобразените на екрана иконки на тъпите американски монети, но ако направят една интернационална версия, както примерно Гарет АТ Про Интернешънъл, то ще са чуднесни.
тази тъпа опция НОЧ  е абсолютно НЕ НУЖНА!!!! чудя се на инженерите от какъв зор са я турнали там!  а относно иконите: ами след като поработиш известно време и свикнеш горе долу със сигналите , тези икони въобще няма да ги гледаш !! по принцип по-важното е  цветния тон  да е разграничителн от черния, от там насетне всичко друго е бож лаф!
Краси, ноч-функцията не само забранява група или подгрупа метали, ами действа и разрешаващо за група или подгрупа метали в случаи, че стойността на ноч е по-ниска от стойността на дисклевъла...
Изключително полезна функция!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:06 pm

Симпличио написа:
jordan_nenov написа:

И кое, майсторе, те кара да мислиш, че в ф75 няма notch функция?
При това е доста усъвършенствана. Мога дори да маскирам не цяла, а половин група, както и колкото си искам групи или подгрупи. Ако ти се занимава, погледни в темата "малки хитринки с ф75". Там някъде в клиповете дето съм качил има точно показване на notch функцията!
Наздраве колеги!

Колега, не си чел следващите мнения - там съм написал, че съм се объркал за Ф75 и съм се извинил. Ф75 има и друго сериозно предимство пред Т2, а именно, че запаметява текущите настройки при изключване, докато при Т2 при всяко пускане трябва да правиш настройките отново.
 Cool 
Прав си колега, не бях ги чел...
 Cool


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:23 pm

jordan_nenov написа:

Изключително полезна функция!

Аз също много харесвам тази функция, но погледни каква е Ноч-скалата на X-Terra 705:

Продавам FISHER F 5 - Page 2 7138893R


Имаме цели 28 сегмента, като може да се включва и изключва произволен набор от сегменти, тоест доста по-фино и разнообразно филтриране може да се прави, отколкото на Ф75.


Последната промяна е направена от Симпличио на Съб Мар 08, 2014 6:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:31 pm

jordan_nenov написа:

Краси, ноч-функцията не само забранява група или подгрупа метали, ами действа и разрешаващо за група или подгрупа метали в случаи, че стойността на ноч е по-ниска от стойността на дисклевъла...
Изключително полезна функция!
за теб можеби да е полезна тази опция, но за мен това е инженерна издънка ! нека да си говорим честно и откровенно: ти би ли орязал ФОЛИО, НИКЕЛ и ТАБ. а в същото време да чуваш ИРОН , ЦИНГ и всичко до 95 на обекти като: селища , калета , скалисти ридове , останки от стари турски къщи , на места където е имало разсипки, или да кажем че е изгубено златно ланче и нещо от рода на обеца или пръстен????? сега ми е много интересно къв отговор ще ми дадеш Данчо !!! все пак и аз имам "малко опит" с ф75  Cool Cool Cool  а и друго: нека колегите които имат опит с ф75 да споделят кога за последен път са я ползвали тази опция?  Cool 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:35 pm

Подлеций, ти също си прав донякъде, защото ако Ноч-сегментите са широки, то е твърде вероятно да се маскират сигналите не само от фолиото, но и от цветни артефакти. При Х-Тера имаме най-голям брой сегменти, не знам да има друг детектор с повече сегменти, но колкото повече са сегментите, тоест резолюцията е по-голяма, толкова по-полезен е Ноч-филтъра.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:46 pm

Podlecii.avg написа:
jordan_nenov написа:

Краси, ноч-функцията не само забранява група или подгрупа метали, ами действа и разрешаващо за група или подгрупа метали в случаи, че стойността на ноч е по-ниска от стойността на дисклевъла...
Изключително полезна функция!
за теб можеби да е полезна тази опция, но за мен  това е   инженерна издънка ! нека да си говорим честно и откровенно: ти би ли орязал ФОЛИО, НИКЕЛ  и ТАБ. а в същото време да чуваш ИРОН ,  ЦИНГ  и всичко  до 95   на обекти като: селища ,  калета  , скалисти ридове , останки от стари турски къщи , на места където е имало разсипки, или да кажем че е изгубено златно ланче и нещо от рода на обеца или пръстен?????  сега ми е много интересно къв отговор ще ми дадеш Данчо !!!  все пак и аз имам   "малко опит"    с ф75  Cool Cool Cool   а и друго: нека колегите които имат опит с  ф75 да споделят  кога за последен път са я ползвали тази опция?  Cool 
При мен има пеещи камъни, които свирят на 55. Там ползвам, като изрязвам 55-60 и си бачкам супер, а другите колеги вадят камъни та пушек се вдига.
При с. Саранци е имало страшно голяма битка между турци и руснаци през 1877 година. Битката е отразена във филма Пътя към София. Там ако събираш оловните куршуми, богат човек ще станеш. Там изрязвам част от групата съдържаща и оловото. И си вадя всякакви парета. И НИКОЙ КОЛЕГА НЕ ИДВА ТАМ, ЩОТО Е БЪКАНО С "МРЪСНИ" ЦВЕТНИ СИГНАЛИ.
Това е в случай, че игнорирам част от металите.
Ако отидем на речния бряг да търрсим златинки, тогава ще сложа дисклевъла на 55, а ноч на 15... Тогава ще идентифицирам само и единствено злато, сребро и алуминии.
Е, не е ли полезна функцията?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:49 pm

При ф5 с ноч се премахва цяла група, а при ф75 - половин група...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:56 pm

jordan_nenov написа:
При ф5 с ноч се премахва цяла група, а при ф75 - половин група...

А представи си ноч-скалата на Ф75 да беше от 100 сегмента, а не 14, както е сега, направо щеше да е невероятна машина.


Последната промяна е направена от Симпличио на Съб Мар 08, 2014 7:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 7:00 pm

Ноча си е доста големо предимство и при мен на омегата последния път влезнах на место което е бъкано с телчета и станиоли , няма как да не го използваш лових кво лових и накрая колега надъхан че американеца е опускал го направи като цедка но уви - може би бе късмет!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 7:07 pm

Симпличио написа:
jordan_nenov написа:
При ф5 с ноч се премахва цяла група, а при ф75 - половин група...

А представи си ноч-скалата на Ф75 да беше от 100 сегмента, а не 14, както е сега, направо щеше да е невероятна машина.
Късо сегментираната скала и невъзможността да изгасиш подсветката на дисплея за мен са минусите на ф75...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 7:29 pm

jordan_nenov написа:

Късо сегментираната скала и невъзможността да изгасиш подсветката на дисплея за мен са минусите на ф75...
Данчо за този проблем отдавна съм писал тук във форума! иначе относно опцията НОЧ . не мога да се съглася с думите ти по-горе! защото различното по големина олово има различна цифра! малкото и тънко олово е около 20-25 но ако е голямо и по-дебело си го свири в диапазона 85-95 !!! въобще оловото играе по цялата скала , всичко е относително и много е важно големината на оловото!!! по същия този принцип са и монетите!!!!!! коцетата са в диапазона 20-30 !! но ЕМ-ките ги дава към 85-90 хем и те са бронз! това за което говориш е нереално освен ако не търсиш котли с имане! поне аз никога не бих отрязал ЦВЕТНИТЕ СИГНАЛИ та ако ще да са олово или бирени капачки  Cool Cool Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 7:49 pm

Podlecii.avg написа:
jordan_nenov написа:

Късо сегментираната скала и невъзможността да изгасиш подсветката на дисплея за мен са минусите на ф75...
Данчо  за този проблем отдавна съм писал тук във форума! иначе относно опцията НОЧ .  не мога да се съглася с  думите ти по-горе! защото различното по големина олово има различна цифра! малкото и тънко олово е около 20-25 но ако е голямо и по-дебело си го свири в диапазона 85-95 !!!  въобще оловото играе по цялата скала , всичко е относително и много е важно големината на оловото!!! по същия този принцип  са и монетите!!!!!! коцетата са в диапазона 20-30  !!  но ЕМ-ките  ги дава към 85-90 хем и те са бронз!  това за което говориш е нереално освен ако не търсиш котли с имане!  поне аз никога не бих отрязал ЦВЕТНИТЕ СИГНАЛИ та ако ще да са олово или бирени капачки  Cool Cool Cool 
Краси, казвам за куршуми, а те на бойното поле са 2-3 вида, които са доста близо по скалата и ги изрязвам. Не е важна толкоз големината на целта, отколкото ФОРМАТА. 
Всички монетари са създадени да търсят цели, които са с големината и формата на монета. И когато целта е монета, тогава апарата индикира на дисплея вярна информаация.  А за всички други цели, индикацията е неточна. Особено за дълбокомера. Досега няколко пъти съм ползвал ноч. Аз също рядко използвам тази опция, но съм доволен че я има. 
Краси, ще те водя на бойното поле, за да видя дали ще изключиш оловото или ще направиш мускули от копане на олово...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 7:54 pm

то е същото като с фолиото тънкото от цигари и фолиото от кисело мляко!Осовено ако е на топче Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 8:00 pm

jordan_nenov написа:

При мен има пеещи камъни, които свирят на 55. Там ползвам, като изрязвам 55-60 и си бачкам супер, а другите колеги вадят камъни та пушек се вдига.
При с. Саранци е имало страшно голяма битка между турци и руснаци през 1877 година. Битката е отразена във филма Пътя към София. Там ако събираш оловните куршуми, богат човек ще станеш. Там изрязвам част от групата съдържаща и оловото. И си вадя всякакви парета. И НИКОЙ КОЛЕГА НЕ ИДВА ТАМ, ЩОТО Е БЪКАНО С "МРЪСНИ" ЦВЕТНИ СИГНАЛИ.
Това е в случай, че игнорирам част от металите.
Ако отидем на речния бряг да търрсим златинки, тогава ще сложа дисклевъла на 55, а ноч на 15... Тогава ще идентифицирам само и единствено злато, сребро и алуминии.
Е, не е ли полезна функцията?
Първо-да се извиня на колегата дето е пуснал обявата,че и аз ще се включа в оспамването на обявата му,но не можах да се сдържа.За мен,както и за доста колеги тази функция "ноч"е почти неизползваема освен в някои крайно редки случаи,или когато търсиш загубена вещ,и разполагаш с идентична такава.Колегата Ненов е описал няколко случая в която би свършила някаква работа,НО:изключванета на който и сегмент от цветните сигнали,значи орязването на огромен брой цвят,защото,ако един обект,който има стойност -50-примерно на повърхността, на определена дълбочина,показанието му ще е доста различно,а ако има и минимална минерализация,филма става съвсем друг.Отделно съществена роля в точното отчитане на обекта има и разположението му в обсега на сондата-когато е близо до края разликата е значителна с показанието в центъра-когато е най точна.Така че,който отрязва оловото,и си мисли ,че не копа САМО оловото,е в огромно заблуждение!А в реката-САМО И ЕДНСТВЕНО на ол метал-иначе е просто безмислено,освен ако не е бъкано със самородки от по 3-4 грама!!!Обикновено в коритото е доста орудено,та там се вади всеки сигнал,или се дискриминира"на големина"!!!
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 8:10 pm

Така е бобо тук си много прав!Най вече за реката.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 8:23 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:

При мен има пеещи камъни, които свирят на 55. Там ползвам, като изрязвам 55-60 и си бачкам супер, а другите колеги вадят камъни та пушек се вдига.
При с. Саранци е имало страшно голяма битка между турци и руснаци през 1877 година. Битката е отразена във филма Пътя към София. Там ако събираш оловните куршуми, богат човек ще станеш. Там изрязвам част от групата съдържаща и оловото. И си вадя всякакви парета. И НИКОЙ КОЛЕГА НЕ ИДВА ТАМ, ЩОТО Е БЪКАНО С "МРЪСНИ" ЦВЕТНИ СИГНАЛИ.
Това е в случай, че игнорирам част от металите.
Ако отидем на речния бряг да търрсим златинки, тогава ще сложа дисклевъла на 55, а ноч на 15... Тогава ще идентифицирам само и единствено злато, сребро и алуминии.
Е, не е ли полезна функцията?
Първо-да се извиня на колегата дето е пуснал обявата,че и аз ще се включа в оспамването на обявата му,но не можах да се сдържа.За мен,както и за доста колеги тази функция "ноч"е почти неизползваема освен в някои крайно редки случаи,или когато търсиш загубена вещ,и разполагаш с идентична такава.Колегата Ненов е описал няколко случая в която би свършила някаква работа,НО:изключванета на който и сегмент от цветните сигнали,значи орязването на огромен брой цвят,защото,ако един обект,който има стойност -50-примерно на повърхността, на определена дълбочина,показанието му ще е доста различно,а ако има и минимална минерализация,филма става съвсем друг.Отделно съществена роля в точното отчитане на обекта има и разположението му в обсега на сондата-когато е близо до края разликата е значителна с показанието в центъра-когато е най точна.Така че,който отрязва оловото,и си мисли ,че не копа САМО оловото,е в огромно заблуждение!А в реката-САМО И ЕДНСТВЕНО на ол метал-иначе е просто безмислено,освен ако не е бъкано със самородки от по 3-4 грама!!!Обикновено в коритото е доста орудено,та там се вади всеки сигнал,или се дискриминира"на големина"!!!
Бобо, принципно си прав. В момента говорим за възможности при изключения. И съм много доволен че има как да реагирам при частни случаи.
Зная че в дълбочина ID на металите намалява, но аз задавам тази стойност, която ми е показана на дисплея, когато целта е под земята, а не отгоре...
Наистина е хубаво, че я има опцията.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 9:14 pm

jordan_nenov написа:

Зная че в дълбочина ID на металите намалява, но аз задавам тази стойност, която ми е показана на дисплея, когато целта е под земята, а не отгоре...
Наистина е хубаво, че я има опцията.
ОК.-просто обърнах внимание на някои детайли Laughing Cool А между другото Гарет ГТИ 2500 има функция за изключване на горните няколко сантиметра!!!!.Нищо,че е най оплювания детектор-пази доста изненади Razz Razz ...и ноч си има естествено!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 9:19 pm

бобо написа:
 Cool 
jordan_nenov написа:

Зная че в дълбочина ID на металите намалява, но аз задавам тази стойност, която ми е показана на дисплея, когато целта е под земята, а не отгоре...
Наистина е хубаво, че я има опцията.
ОК.-просто обърнах внимание на някои детайли Laughing Cool А между другото Гарет ГТИ 2500 има функция за изключване на горните няколко сантиметра!!!!.Нищо,че е най оплювания детектор-пази доста изненади Razz Razz ...и ноч си има естествено!
 Cool 
Тука при мен на около 20 км едно приятелче има гти 2500. Неможем да го подкараме като хората. Ако някой колега има ръководство за работа на бг, нека се обади...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 9:31 pm

jordan_nenov написа:
бобо написа:
 Cool 
jordan_nenov написа:

Зная че в дълбочина ID на металите намалява, но аз задавам тази стойност, която ми е показана на дисплея, когато целта е под земята, а не отгоре...
Наистина е хубаво, че я има опцията.
ОК.-просто обърнах внимание на някои детайли Laughing Cool А между другото Гарет ГТИ 2500 има функция за изключване на горните няколко сантиметра!!!!.Нищо,че е най оплювания детектор-пази доста изненади Razz Razz ...и ноч си има естествено!
 Cool 
Тука при мен на около 20 км едно приятелче има гти 2500. Неможем да го подкараме като хората. Ако някой колега има ръководство за работа на бг, нека се обади...
ха-ха-таз машина я джитках бая време,и колко ми лазеше по нервитееее,особено в замърсено..... Razz Razz Razz Razz .Но след като пробвах доста машини след това-правилно оцених достойнствата и!!! Laughing 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Продавам FISHER F 5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам FISHER F 5   Продавам FISHER F 5 - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 9:34 pm

бобо написа:

Първо-да се извиня на колегата дето е пуснал обявата,че и аз ще се включа в оспамването на обявата му,но не можах да се сдържа.За мен,както и за доста колеги тази функция "ноч"е почти неизползваема освен в някои крайно редки случаи,или когато търсиш загубена вещ,и разполагаш с идентична такава.Колегата Ненов е описал няколко случая в която би свършила някаква работа,НО:изключванета на който и сегмент от цветните сигнали,значи орязването на огромен брой цвят,защото,ако един обект,който има стойност -50-примерно на повърхността, на определена дълбочина,показанието му ще е доста различно,а ако има и минимална минерализация,филма става съвсем друг.Отделно съществена роля в точното отчитане на обекта има и разположението му в обсега на сондата-когато е близо до края разликата е значителна с показанието в центъра-когато е най точна.Така че,който отрязва оловото,и си мисли ,че не копа САМО оловото,е в огромно заблуждение!А в реката-САМО И ЕДНСТВЕНО на ол метал-иначе е просто безмислено,освен ако не е бъкано със самородки от по 3-4 грама!!!Обикновено в коритото е доста орудено,та там се вади всеки сигнал,или се дискриминира"на големина"!!!
няма какво да допълня към този коментар, за Краси сигналите са ДВА!!!! желан и НЕжелан  Cool 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
 
Продавам FISHER F 5
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Продавам FIsher F70
» Продавам FISHER F75
» Продавам Fisher F70

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: