Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
niki3
Преторий
Преторий




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Мар 10, 2014 7:21 am

Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  много запазена на няколко излизания цена 230лв.  тел. 0899823786


Последната промяна е направена от niki3 на Нед Апр 20, 2014 10:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyНед Мар 16, 2014 3:58 pm

Нова цена 220лв
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyВто Мар 18, 2014 12:13 pm

Става за всички модели АКА-малко по-дълбока от 3кнz. Нова цена 210лв
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyСря Мар 26, 2014 7:37 am

Цената подлежи на договаряне ! Трябва да взимам тричестотната !
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 7:48 am

Лродадена
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 9:28 pm

niki3 написа:
Цената подлежи на договаряне ! Трябва да взимам тричестотната !


Ники сподели после мнение  Cool 
Върнете се в началото Go down
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 10:24 pm

За тричестотната и аз искам да чуя мнение , макар че ми се губи смисъла примерно на високи килохерци пък с голяма сонда и в лозе където е тел до тел . На мен за това ми харесва калашника , че всяка сонда ми работи на различни килохерци и големината е каквато аз сметна за най-добра, а и раницата ми е голяма   Smile  , че не се знае какво ще намери човек Very Happy
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 10:33 pm

Цитат :


  Cool
За  по- малки предмети е по- добра 7khz но за по-големи е по-добре 3кнz  .
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 10:48 pm

Тричестотната има много добра сепарация във замърсено, даже и на 7кхц хваща дребни съчми и акчета, не е проблем да се ползва като основна. Предимството е там че, ако се случи по тежка почва, минаваш на 3кхц и работиш, на суха и лека почва трепеш на 14, а основно се работи на 7.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyВто Апр 08, 2014 9:30 pm

joro_76 написа:
За тричестотната и аз искам да чуя мнение , макар че ми се губи смисъла примерно  на високи килохерци пък с  голяма сонда и в лозе където е тел до тел .   На мен за това  ми харесва калашника , че всяка сонда ми работи на различни килохерци и големината е каквато аз сметна за най-добра, а и раницата ми е голяма   Smile  , че не се знае какво ще намери човек Very Happy





Ако не е алуминиева телта какво те бърка Very Happy 
Върнете се в началото Go down
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76



Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyВто Апр 08, 2014 9:57 pm

Ами за всеки район ми трябва различна по големина сонда . С 6 инчовата работя доста по-комфортно в стари лозя , първо че ми е на по- високи килохерци и най-вече че не се запушва толкова от железата и същевременно работиш по-бавно и прецизно , а и мога и в джоба на гащеризона да си я нося . Друг е въпроса , че моя район е основно трошляк и камънак и голяма сонда не ми върши работа, а за основно мисля че 12 на 9 на 7 кхц е напълно достатъчна дори и нивите . Който е работил с калашника , знае за какво говоря  Smile 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyСря Апр 09, 2014 9:21 pm

joro_76 написа:
Ами за всеки район ми трябва различна по големина сонда  . С 6 инчовата работя доста по-комфортно в стари лозя  , първо че ми е на по- високи килохерци и най-вече че не се запушва толкова от железата и същевременно работиш по-бавно и прецизно , а и мога и в джоба на гащеризона да си я нося . Друг е въпроса , че моя район е основно трошляк и камънак и голяма сонда не ми върши работа, а за основно мисля че 12 на 9 на 7 кхц е напълно достатъчна дори и нивите  . Който е работил с калашника , знае за какво говоря  Smile 




Знам за какво ми говориш  Very Happy : но като са големки железата тъй или иначе си ги запушва  Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 3кнz
» Продавам сонда Ултимейт за ХР на 4.6 кх ПРОДАДЕНА
» Продавам металдетектор АКА Сорекс 7280

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: