Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
niki3
Преторий
Преторий

Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Мар 10, 2014 7:21 am

Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  много запазена на няколко излизания цена 230лв.  тел. 0899823786

Последната промяна е направена от niki3 на Нед Апр 20, 2014 10:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
niki3
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyНед Мар 16, 2014 3:58 pm

Нова цена 220лв
niki3
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyВто Мар 18, 2014 12:13 pm

Става за всички модели АКА-малко по-дълбока от 3кнz. Нова цена 210лв
niki3
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyСря Мар 26, 2014 7:37 am

Цената подлежи на договаряне ! Трябва да взимам тричестотната !
niki3
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 7:48 am

Лродадена
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 9:28 pm

niki3 написа:
Цената подлежи на договаряне ! Трябва да взимам тричестотната !

Ники сподели после мнение  Cool 
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 10:24 pm

За тричестотната и аз искам да чуя мнение , макар че ми се губи смисъла примерно на високи килохерци пък с голяма сонда и в лозе където е тел до тел . На мен за това ми харесва калашника , че всяка сонда ми работи на различни килохерци и големината е каквато аз сметна за най-добра, а и раницата ми е голяма   Smile  , че не се знае какво ще намери човек Very Happy
niki3
Преторий
Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 10:33 pm

Цитат :

Cool
За  по- малки предмети е по- добра 7khz но за по-големи е по-добре 3кнz  .
kronos555
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyПон Апр 07, 2014 10:48 pm

Тричестотната има много добра сепарация във замърсено, даже и на 7кхц хваща дребни съчми и акчета, не е проблем да се ползва като основна. Предимството е там че, ако се случи по тежка почва, минаваш на 3кхц и работиш, на суха и лека почва трепеш на 14, а основно се работи на 7.
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyВто Апр 08, 2014 9:30 pm

joro_76 написа:
За тричестотната и аз искам да чуя мнение , макар че ми се губи смисъла примерно  на високи килохерци пък с  голяма сонда и в лозе където е тел до тел .   На мен за това  ми харесва калашника , че всяка сонда ми работи на различни килохерци и големината е каквато аз сметна за най-добра, а и раницата ми е голяма   Smile  , че не се знае какво ще намери човек Very Happy

Ако не е алуминиева телта какво те бърка Very Happy 
joro_76
Легионер
Легионер
joro_76

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyВто Апр 08, 2014 9:57 pm

Ами за всеки район ми трябва различна по големина сонда . С 6 инчовата работя доста по-комфортно в стари лозя , първо че ми е на по- високи килохерци и най-вече че не се запушва толкова от железата и същевременно работиш по-бавно и прецизно , а и мога и в джоба на гащеризона да си я нося . Друг е въпроса , че моя район е основно трошляк и камънак и голяма сонда не ми върши работа, а за основно мисля че 12 на 9 на 7 кхц е напълно достатъчна дори и нивите . Който е работил с калашника , знае за какво говоря  Smile 
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена   Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz  -продадена EmptyСря Апр 09, 2014 9:21 pm

joro_76 написа:
Ами за всеки район ми трябва различна по големина сонда  . С 6 инчовата работя доста по-комфортно в стари лозя  , първо че ми е на по- високи килохерци и най-вече че не се запушва толкова от железата и същевременно работиш по-бавно и прецизно , а и мога и в джоба на гащеризона да си я нося . Друг е въпроса , че моя район е основно трошляк и камънак и голяма сонда не ми върши работа, а за основно мисля че 12 на 9 на 7 кхц е напълно достатъчна дори и нивите  . Който е работил с калашника , знае за какво говоря  Smile 

Знам за какво ми говориш  Very Happy : но като са големки железата тъй или иначе си ги запушва  Very Happy Very Happy 

Продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 7кнz -продадена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» продавам сонда за АКА СОРЕКС 15инча на 3кнz
» Продавам сонда Ултимейт за ХР на 4.6 кх ПРОДАДЕНА
» Продавам металдетектор АКА Сорекс 7280

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: