Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани TEKNETICS mask врътка nexus miladinka deus голден Minelab GOLD Spectrum Fisher 5000 wave Coil маск kupuvam грунда tesoro prodavam пират Simplex lorenz Майнлаб VANQUISH nokta
 

 рекоперация на експлорер

Go down 
+7
djendaka
sony147
gaco bacov
stan960
OFROAD
slavitoooo
deso
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
deso
Преторий
Преторий




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyВто Май 19, 2009 9:25 pm

zempar написа:
deso напиши , ако обичаш подробно настройките на апарата ти
настроиките са следните
RECOVERY-FAST
AUDIO RESPONSE-SMOOTH
SOUNDS-FERROUS
TH.TONE-6
VARIABILITY-10
LIMITS-10
дискримнация IRON MASK ако си на AM .намаляваш докато дискриминира пирона в хоризунтално полужение в случея го премахна на 28.когато пироните са вертикално SMARTFIND програма COINS в случея дискриминацията не играе голяма роля,пироните така поставени почти не пречат на апарата.
едно уточнение-модела е SE
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyВто Май 19, 2009 10:27 pm

благодаря колега , ще ги пробвам , и аз съм с СЕ
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyВто Май 19, 2009 10:40 pm

zempar написа:
благодаря колега , ще ги пробвам , и аз съм с СЕ


въпреки,че ясно ,но да допълня-използвал съм стандартната бобина 10.5
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyВто Май 19, 2009 10:46 pm

аз съм с такава 10на14
http://www.minelab.com.ru/Accessories/coil10x14.jpg
Върнете се в началото Go down
deso
Преторий
Преторий




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 12:25 am

zempar написа:
аз съм с такава 10на14
http://www.minelab.com.ru/Accessories/coil10x14.jpg

zempar,не ме разбра ,стандартната тази която идва с апарата 10.5 инча.нали толкова беше?



























'
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 8:49 am

ми аз не сметам моя XPgold max power за варха на техниката нито за наи далбок просто като излизам заедно с мои колега сас екпл. се винаги както бех писал идруг пат вада 3 пати повче . за мен тва е един бавен тежак виещ като настьпен чакал уред и не толкова ефективен.това сие мое мнение разбира се. та от маин лаб сам само за gpx и един друг не толкова ползван от колеги ewrika gold.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 11:08 am

denarr написа:
ми аз не сметам моя XPgold max power за варха на техниката нито за наи далбок просто като излизам заедно с мои колега сас екпл. се винаги както бех писал идруг пат вада 3 пати повче . за мен тва е един бавен тежак виещ като настьпен чакал уред и не толкова ефективен.това сие мое мнение разбира се. та от маин лаб сам само за gpx и един друг не толкова ползван от колеги ewrika gold.
Колега това че вадиш три пъти повече нищо не значи , имаш късмет вадиш халал да ти са ама мога да те закарам на обект дето с моя виещ чакал ще изкарам не 3 а 10 пъти повече от теб , мога да те закарам и на обект дето е минал Minelab и ако ти изкараш един цветен сигнал с твоя апарат аз ще скова един ковчег и ще си погреба апарата веднъж за винаги , така че кой кото вади негово си е и аз имам познат дето е с една убита сопа и винаги е с най малко сигналчета ама винаги най скъпите човека е просто късметлия . Гледам че тук много от вас презнават GPX я ми кажете кой от вас всичките е бачкал и наистина може да работи с него щото аз съм имъл честа да търкам с такъв и знам какво е , имам и много познати дето с години бачкат и мога да кажа че долугоре му разбират ама мен това не ме устройва вярно е че е най дълбокия апарат а златото къде го чува не е истина ама като ми копаеш полвин година черни после година и полвина още черни и цветни смесено до като долу горе му свикнеш ще те видя , да не говорим че все ми говориш за бързина с GPX ще разбереш какво се казва бавно търсене , да не говоря че като влезеш в един замърсен обект с един замах главата ти ще се пръсне от сигнали . Имам един приятел който от както се помни бачка с тази серия през него са минали почти всички модели ПИ на MInelab и още други и мога да кажа че той наистина работи с него и въпреки всичко пак му се случва да копне някое черно , направи си сметка ако един начинаещ хване един такъв апарат и както е опасан с колани и кабели да копае цял ден перони след втората седмица ще е с нервна криза и ще има нужда от психиатър . Аз в по преден пост ви помолих да давате компетентни мнения за апаратите с които работите защото само за тях мненията ви ще са наистина такива ама да ми разправяш аз презнавам само GPX пък да не си го хващал а си прочел 2-3 мнения в форума малко не върви и въпреки всичко и за мен GPX e най добрия и дълбок подчертавам ДЪЛБОК апарат обаче за човека който може да работи а тези дето цял живот са бачкали с гадулки и си мислят че ше го хванат и ще почнат да вадят може да ми се обадят след година и полвина и чак тогава да си поговорим .
Върнете се в началото Go down
IMP.CAESAR
Новобранец
Новобранец




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 11:49 am

Ееееей това вече е прикаэка Very Happy
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 12:28 pm

бе видех го и на живо gpx -а та знам за какво да го използвам ако си го взема; а за монети ще си хода с моита френска тояга.па като излезна в отпуска бих ти дошал на гости да ти покажа как се вади и на убити места-от 20 г таркам белким сам се научил.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 2:01 pm

С GP не се търка по селища освен ако няма въпросителни в даденото селище . Той се изпозва повече за реликва детектор там кадето и железата струват пари !!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 2:07 pm

denarr написа:
бе видех го и на живо gpx -а та знам за какво да го използвам ако си го взема; а за монети ще си хода с моита френска тояга.па като излезна в отпуска бих ти дошал на гости да ти покажа как се вади и на убити места-от 20 г таркам белким сам се научил.
Ванка покани колегата с 20 годишния опит,не за друго да ни научи за какво става вапрос.пак ас ше взема някои друга шаиба да нахвърля от пред.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 2:12 pm

slavitoooo написа:
С GP не се търка по селища освен ако няма въпросителни в даденото селище . Той се изпозва повече за реликва детектор там кадето и железата струват пари !!!!!!!!!!!!!!!!
да прав си колега динарите и колоните същто минават за реликви.по селищтата нямше ли подова керамика такава дет миндилите я дават или цвят или черно.
Върнете се в началото Go down
IMP.CAESAR
Новобранец
Новобранец




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 2:15 pm

Императоре,эащо эакри-НУМИЗМАТИКА-,Добре си беше-някой качи снимка и я обсъждахте,Беше интересно,Сега освен да се джафкаме и оплюваме марки МД нищо друго не правим Neutral
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 2:29 pm

slavitoooo написа:
С GP не се търка по селища освен ако няма въпросителни в даденото селище . Той се изпозва повече за реликва детектор там кадето и железата струват пари !!!!!!!!!!!!!!!!
Колега очтиво ще те помоля повече да не обсъждаш апаратите на Minelab достатъчно глупости изсписа , ако се беше сетил малко да се разровиш из форума щеше да разбереш че GP , GPX или SD сериите са голд детектори което на прост Български значи че са направени предимно за търсене на злато а не да ми пишеш че се използват за търсене на реликви поне не се излагай повече всички разбраха колко си виждъл такива апарати какво остава да си работил с тях
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 2:36 pm

djendaka написа:
slavitoooo написа:
С GP не се търка по селища освен ако няма въпросителни в даденото селище . Той се изпозва повече за реликва детектор там кадето и железата струват пари !!!!!!!!!!!!!!!!
Колега очтиво ще те помоля повече да не обсъждаш апаратите на Minelab достатъчно глупости изсписа , ако се беше сетил малко да се разровиш из форума щеше да разбереш че GP , GPX или SD сериите са голд детектори което на прост Български значи че са направени предимно за търсене на злато а не да ми пишеш че се използват за търсене на реликви поне не се излагай повече всички разбраха колко си виждъл такива апарати какво остава да си работил с тях



Обещавам повече специално на теб няма да пиша !!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 2:37 pm

denarr написа:
бе видех го и на живо gpx -а та знам за какво да го използвам ако си го взема; а за монети ще си хода с моита френска тояга.па като излезна в отпуска бих ти дошал на гости да ти покажа как се вади и на убити места-от 20 г таркам белким сам се научил.
Колега нямаш никакви грижи кажи само кога ти е отпуската и ще спретнем нещо само че си вземи и въдици до единия обект и ма голям язовир поне да си хванеш някоя риба след като се разходиш 3-4 часа по нивата че валата е кофти нещо Very Happy а мажду другото не ти и трябва отпуска нужена ти е само една събота и неделя да се убедиш в думите ми а отпуската си я пази може някой да те заведе на не пребити обекти Very Happy
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 2:40 pm

[quote="slavitoooo"]
djendaka написа:
slavitoooo написа:
С GP не се търка по селища освен ако няма въпросителни в даденото селище . Той се изпозва повече за реликва детектор там кадето и железата струват пари !!!!!!!!!!!!!!!!
Колега очтиво ще те помоля повече да не обсъждаш апаратите на Minelab достатъчно глупости изсписа , ако се беше сетил малко да се разровиш из форума щеше да разбереш че GP , GPX или SD сериите са голд детектори което на прост Български значи че са направени предимно за търсене на злато а не да ми пишеш че се използват за търсене на реликви поне не се излагай повече всички разбраха колко си виждъл такива апарати какво остава да си работил с тях[/quot


Обещавам повече специално на теб няма да пиша !!!!!!!!!!!!
Не колега на мен да не пишеш не си ме разбрал явно , изобщо недей да пишеш във раздела за апаратите на Minelab и темите свързани с тях !
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




рекоперация на експлорер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рекоперация на експлорер   рекоперация на експлорер - Page 2 EmptyСря Май 20, 2009 3:10 pm

[quote="djendaka"]
slavitoooo написа:
djendaka написа:
slavitoooo написа:
С GP не се търка по селища освен ако няма въпросителни в даденото селище . Той се изпозва повече за реликва детектор там кадето и железата струват пари !!!!!!!!!!!!!!!!
Колега очтиво ще те помоля повече да не обсъждаш апаратите на Minelab достатъчно глупости изсписа , ако се беше сетил малко да се разровиш из форума щеше да разбереш че GP , GPX или SD сериите са голд детектори което на прост Български значи че са направени предимно за търсене на злато а не да ми пишеш че се използват за търсене на реликви поне не се излагай повече всички разбраха колко си виждъл такива апарати какво остава да си работил с тях[/quot


Обещавам повече специално на теб няма да пиша !!!!!!!!!!!!
Не колега на мен да не пишеш не си ме разбрал явно , изобщо недей да пишеш във раздела за апаратите на Minelab и темите свързани с тях !


Ами тогава може ли и Соверена да си продам ????????????
Върнете се в началото Go down
 
рекоперация на експлорер
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Майнлаб Експлорер се про с/у БГ монетари
» експлорер 2 или гарет ат про
» продавам антена за експлорер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: