Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum mask пират Coil TEKNETICS Minelab lorenz нишани tesoro Майнлаб deus голден miladinka Fisher VANQUISH 5000 GOLD маск грунда kupuvam Simplex wave prodavam nokta врътка nexus
 

 Гъдулка информация ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Balbinus
Новобранец
Новобранец




Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: Гъдулка информация ?   Гъдулка информация ? EmptyВто Мар 18, 2014 7:41 pm

Добър вечер колеги , имам едно запитване към вас? До колкото чух тук от един си е купил гъдулка за 1200 лева която лови античният слой , тоест тези сигнали от 40 до 60 см където другите апарати не ги чуват тя ги хваща . До колкото ми казаха ловял колония на 50 см което е много добре . Има ли някой колега който да го има този апарат немога да ви кажа точния модел апарат но мога да ви кажа че е с 80 90 см пита с която се търси .Интересно ми е в замърсени терени как търси и точно каква дълбочина има Ако имате повечко информация моля споделете . БЛАГОДАРЯ ВИ
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъдулка информация ?   Гъдулка информация ? EmptyВто Мар 18, 2014 8:49 pm

Колега, някой си прави майтапи с теб - детекторите у нас се използват само за екологични цели, тоест събиране на метални отпадъци като телчета, станиоли, всякакви там капачки и ръждиви железа, а напоследък и за самородно злато. Античният слой е запазена територия само за археолозите или може би ти си дипломиран такъв?
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъдулка информация ?   Гъдулка информация ? EmptyВто Мар 18, 2014 9:45 pm

Ако е с 80-90 см. пита, освен античния, ще лови и палеонтологичния слой!
Така, че спокойно можеш да търси, пломбирани зъби от динозавър, брекети или ченета
Върнете се в началото Go down
Balbinus
Новобранец
Новобранец




Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: не просто съм запален на темата металодетектори    Гъдулка информация ? EmptyСря Мар 19, 2014 3:32 am

Симпличио написа:
Колега, някой си прави майтапи с теб - детекторите у нас се използват само за екологични цели, тоест събиране на метални отпадъци като телчета, станиоли, всякакви там капачки и ръждиви железа, а напоследък и за самородно злато. Античният слой е запазена територия само за археолозите или може би ти си дипломиран такъв?
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъдулка информация ?   Гъдулка информация ? EmptyСря Мар 19, 2014 6:24 pm

Тя тая пита колкото рамка бре. Very Happy  Да не е нексус машинката. За 1200 лева малко скъпо ми се струва за гъдулка
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъдулка информация ?   Гъдулка информация ? EmptyСря Мар 19, 2014 6:30 pm

Гъдулка информация ? Ultima
Ако е това, 1200 е много добра цена..
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъдулка информация ?   Гъдулка информация ? EmptyСря Мар 19, 2014 7:17 pm

tepes написа:
Гъдулка информация ? Ultima
Ако е това, 1200 е много добра цена..





Ако хваща и колония на 50 см ,направо е без пари  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъдулка информация ?   Гъдулка информация ? EmptyСря Мар 19, 2014 7:33 pm

На тестовете в Рибарица, беше по-дълбок от ГПХ.
Друг въпрос е, как ще работи в реални условия, предполагам ще изисква доста умения и голямо търпение.. Но на места, може да е резултатен.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Гъдулка информация ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гъдулка информация ?   Гъдулка информация ? EmptyСря Мар 19, 2014 7:44 pm

tepes написа:
На тестовете в Рибарица, беше по-дълбок от ГПХ.
Друг въпрос е, как ще работи в реални условия, предполагам ще изисква доста умения и голямо търпение.. Но на места, може да е резултатен.





Не съм виждал ни единия ни другия ,но не съм предполагал ,че е толкова дълбок  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
Гъдулка информация ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Гъдулка
» Продавам гъдулка-варненска.
» Продава се металдетектор гъдулка Галювка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: