Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ПРОМО 2019

ПРОМО 2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Продавам каталог на Рим и Византия и археологически селища в Плевенски окръг
    Пет Окт 26, 2018 8:09 pm by bogo
    Каталога на римските предмети е от Антъни Гилмор и е с цените на антики от акционите по света-ценно …

Comments: 0
    Продава се металотърсач Pulse
    Съб Май 20, 2017 4:49 pm by pechkata
    Продава се металотърсач Pulse
    - 499 лв.
    телефон

0894364351

търкане
    Специално за самородно …

Comments: 2
    Продава се Minelab Eureka Gold
    Чет Апр 26, 2018 8:31 pm by deultum
    Апарата е в много добро визуално и техническо състояние. Продава се с две сонди стандартна …

Comments: 1
    Продавам ТМ 808
    Сря Юни 27, 2018 2:47 pm by ton69
    Уреда е чисто нов, неупотребяван, в кашон, пълен комплект , ръководство на български -1200лв тел. …

Comments: 0
    Keywords
    Майнлаб Coil lorenz wave Spectrum kupuvam пират маск GOLD deus miladinka TEKNETICS nexus tejon tesoro продавам голден грунда minelab mask врътка нишани Fisher металотърсач prodavam golden
    Share | 

treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors

Go down 
    АвторСъобщение
    akulata88
    Преторий
    Преторий

ПисанеЗаглавие: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Пет Мар 21, 2014 2:12 pm

Един от металдетекторите, които не сме обсъждали във форума. Ето и малко видео:
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XLq8h1WaMzo
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул

ПисанеЗаглавие: tc3x   Пет Мар 21, 2014 3:30 pm

изглежда е една супер машинка
    Симпличио
    Консул
    Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Пет Мар 21, 2014 4:25 pm

Вторият детектор е на някаква измислена фирма Ground EFX, май американска, но детекторите се правят в Китай, което едва ли е някаква изненада.

Ето линк на официалния дистрибутор на компанията за Украйна, там може да видите и другите модели.

http://efx-ua.com/металлоискатель-ground-efx-mx400/

Последната промяна е направена от Симпличио на Нед Мар 23, 2014 3:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Hadjiev
    Легионер
    Легионер

ПисанеЗаглавие: /   Пет Мар 21, 2014 10:03 pm

3400 уах кво 6е ре4е колко евро е това ?
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Съб Мар 22, 2014 2:15 pm

около 1000 1100 евра
    Hadjiev
    Легионер
    Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Съб Мар 22, 2014 3:49 pm

Cool Cool 
    Симпличио
    Консул
    Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Съб Мар 22, 2014 6:48 pm

Hadjiev написа:
    3400 уах кво 6е ре4е колко евро е това ?

Хаджиев, с UAH се означава украинската валута "гривна". По текущия курс 3700 гривни са 263 евро, ето тук има един валутен калкулатор, може и сам да провериш:

http://finance.liga.net/rates/converter/

DONADONI
    Легионер
    Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Съб Мар 22, 2014 9:50 pm

akulata88 написа:

Един от металдетекторите, които не сме обсъждали във форума. Ето и малко видео:
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XLq8h1WaMzo
    красива работа но не се знае какво може прилича ми на самсун галакси ес 6
    Hadjiev
    Легионер
    Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 3:11 pm

благодаря симпли4ио Smile от полза ми е тая инфо... ас не знаех то4но какво зна4и и как се ис4ислява... сега ве4е знам Smile  super21  и 263 евро е дале4 от 1000 евра
    Симпличио
    Консул
    Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 3:41 pm

DONADONI написа:

красива работа но не се знае какво може прилича ми на самсун галакси ес 6

Този дизайн и мен ме кефи, има доста добри идеи, например спусъкът е направен като на пистолет и на практика не може да го счупиш по невнимание, докато на Фишер и Текнетикс спусъкът много тъпо стърчи и когато търсиш сред храсталаци ( у нас това е за предпочитане, сещате се защо), рискът някоя клонка да го закачи и счупи е твърде висок.

Последната промяна е направена от Симпличио на Нед Мар 23, 2014 6:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    borislav123
    Консул
    Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 5:35 pm

Само дето едното е утвърдена марка а другото най вероятно китайски ментак
    Симпличио
    Консул
    Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 6:27 pm

borislav123 написа:
    Само дето едното е утвърдена марка а другото най вероятно китайски ментак

Китайски са, но "ментак" не е точната дума, понеже тази марка поне визуално не прави реплики на някои реномирани модели. Но нима си убеден, че Фишер, Текнетикс и другите американски фирми ползват чаркове, направени само в Щатите?
    akulata88
    Преторий
    Преторий

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 7:34 pm

US производство.... В топ 10 по продажби е в най-големия магазин за металдетектори в света.
    borislav123
    Консул
    Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 10:28 pm

Щом не съм имал дертове с машинката зна4и не е от Китай. Пък и съм си я купувал от Светльо който е официален представител за Фишер така 4е нямам дерт Smile 
    Podlecii.avg
    Цезар
    Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 10:42 pm

Симпличио написа:

Този дизайн и мен ме кефи, има доста добри идеи, например спусъкът е направен като на пистолет и на практика не може да го счупиш по невнимание, докато на Фишер и Текнетикс спусъкът много тъпо стърчи и когато търсиш сред храсталаци ( у нас това е за предпочитане, сещате се защо), рискът някоя клонка да го закачи и счупи е твърде висок.

хах това е интересно !!! Симлич не знаех че разбираш от трънясали храсталаци!!! кой е този лудия че да се рови из храсталаците като язовец ?????  Laughing 

:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
    Симпличио
    Консул
    Консул

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Нед Мар 23, 2014 10:53 pm

Подлеций, няма какво толкова да им се разбира на храсталаците, просто предпочитам на такива места да действам, иначе на открито е почти сигурно, че някой местен ще ме види и ще ме помисли за имaняp, а това за мен би било голяма обида, да не говорим, че може да дойде някой полицай и после ще трябва да го давам на прокурор, а не ми се занимава с такива дела.
    Podlecii.avg
    Цезар
    Цезар

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Пон Мар 24, 2014 7:48 pm

Симпличио написа:
    Подлеций, няма какво толкова да им се разбира на храсталаците, просто предпочитам на такива места да действам, иначе на открито е почти сигурно, че някой местен ще ме види и ще ме помисли за имaняp, а това за мен би било голяма обида, да не говорим, че може да дойде някой полицай и после ще трябва да го давам на прокурор, а не ми се занимава с такива дела.
    песента в клипчето на предишният ми пост,  е специален поздрав за теб  метъл

:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
    kris1111
    Легионер
    Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors   Пон Мар 24, 2014 9:31 pm

Подлеции даи малко инфо за ноктата,че ми стана интересно.Ако все пак нямаш нещо напротив.Поздрави.

treasure commander Phil Robertson TC3X metaldetectors
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Проста схема...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
    Идете на: