Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab GOLD deus Coil Майнлаб Fisher пират VANQUISH nexus kupuvam Spectrum mask врътка wave tesoro нишани грунда prodavam маск 5000 TEKNETICS голден nokta Simplex miladinka lorenz
 

 металотърсач Ground EFX 300 с GPS и 28см. ДД

Go down 
+6
mario321
pechkata
adminn
Aurelius
Kiril62
mdetectors.bg
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




металотърсач Ground EFX 300 с  GPS и 28см. ДД - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач Ground EFX 300 с GPS и 28см. ДД   металотърсач Ground EFX 300 с  GPS и 28см. ДД - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 10:21 am

Аааа Светли кабела го издърпах в тръбата с помоща на др. кабелче закрепено с тиксо - нали съм жичкажия...
Да грунд-баланс се прави на алл-метал - това важи за всички детектори...
За паралелен тест с Т2 е малко не коректно по би подхождало със Ф5 или АСЕ 350 - не че няма да скрие шайбите на дълбочинен тест на Т2-то - за голяма монета...
GPS-са е мн. добро съоръжение може да запаметява конкретни точки в гората и петна от разсейки в нивата а дори и къде ти се намира колата в момента - ако е тъмно...
Кириле да баланса на дръжката клони малко напред но с правилно удължаване или скъсяване на стика се постига задоволителен баланс а и захвата на ръкохватката е много добра и тя е важна при маховете - да не мори китката...
Лично на мен стика на Деуса не ми харесва - то вкус приятел няма...
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



металотърсач Ground EFX 300 с  GPS и 28см. ДД - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач Ground EFX 300 с GPS и 28см. ДД   металотърсач Ground EFX 300 с  GPS и 28см. ДД - Page 2 EmptyСъб Апр 19, 2014 8:02 pm

pechkata написа:
Аааа Светли кабела го издърпах в тръбата с помоща на др. кабелче закрепено с тиксо - нали съм жичкажия...
Да грунд-баланс се прави на алл-метал - това важи за всички детектори...

Знам, че е така, но тука в ръководството янките да написали точно така: Грунд се прави на дискриминация при минимално ниво на дискриминация, а то в случая е 10.
Ще ти дам и книжката.
За Технетикса го написах, защото с Кирчо преди това правихме тест с Технетикс Т2 ЛТД


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
DONADONI
Легионер
Легионер
DONADONI



металотърсач Ground EFX 300 с  GPS и 28см. ДД - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металотърсач Ground EFX 300 с GPS и 28см. ДД   металотърсач Ground EFX 300 с  GPS и 28см. ДД - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 4:05 pm

www.mdetectors.com написа:
pechkata написа:
Аааа Светли кабела го издърпах в тръбата с помоща на др. кабелче закрепено с тиксо - нали съм жичкажия...
Да грунд-баланс се прави на алл-метал - това важи за всички детектори...

Знам, че е така, но тука в ръководството янките да написали точно така: Грунд се прави на дискриминация при минимално ниво на дискриминация, а то в случая е 10.
Ще ти дам и книжката.
За Технетикса го написах, защото с Кирчо преди това правихме тест с Технетикс Т2 ЛТД
До тук всичко е ясно, но кога ще го пуснете на пазара.Шитнах майлаба заради него и заради драязнещите му музики
Върнете се в началото Go down
 
металотърсач Ground EFX 300 с GPS и 28см. ДД
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Металотърсач XP Deus v.4-1 Ground Sensitivity
» Металотърсач XP DEUS с 28см. ДД сонда в наличност в комплект
» XP DEUS Антена 28см

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: