Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка Simplex miladinka нишани Minelab tesoro mask пират deus Fisher TEKNETICS грунда nexus lorenz 5000 голден prodavam GOLD Coil VANQUISH Майнлаб kupuvam wave маск Spectrum nokta
 

 ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар

Go down 
+4
Гадуларя
van_helsing
borislav123
mdetectors.bg
8 posters
АвторСъобщение
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПон Мар 31, 2014 7:01 pm

Колеги, както преди Ви уведомихве, че в България се предлагат Фишери с неизяснен произход, честито сега вече има и Teknetics  Very Happy 
Металотърсачите са със заличени сериини номера и има отделни лепенки с измислени сериини номера, по този начин тези металотърсачи няма да бъдат обслужвани гаранционно от нас, а ние сме единствен официален представител на Технетикс за България
TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар 2eev1n4
За да сте сигурни, че всичко и ясно и точно се свържете с нас на 0889 197 820 или посетете www.shop.imperio.bg


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПон Мар 31, 2014 7:31 pm

Тия китайци не се спират пред нищо Shocked . Ужас
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyВто Май 27, 2014 5:09 pm

Да, днес видях точно такъв металотърсач с изтрити номера и лепени други. Дали е менте незнам, ама има нещо гнило! Ако всичко е редовно, защо да се трият номерата и да се лепят лепенки?
Върнете се в началото Go down
Гадуларя
Новобранец
Новобранец




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyСря Май 28, 2014 2:44 pm

Не знам точно от коя година е почнало, но Фишер и Текнетикс използват за детекторите си части, изцяло произведени в Китай. Аз имам едно китайско менте Текнетикс Т2, доставен ми от Тайван, та специално с един колега, който има Т2, купен от официалния представител на марката за България, сме ги отваряли да срадним платките и мога да кажа, че са напълно идентични - означения по платката, чипове и т.н., а и бяха практически неразличими по параметри на работа.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyСря Май 28, 2014 4:50 pm

Гадуларя написа:
Не знам точно от коя година е почнало, но Фишер и Текнетикс използват за детекторите си части, изцяло произведени в Китай. Аз имам едно китайско менте Текнетикс Т2, доставен ми от Тайван, та специално с един колега, който има Т2, купен от официалния представител на марката за България, сме ги отваряли да срадним платките и мога да кажа, че са напълно идентични - означения по платката, чипове и т.н., а и бяха практически неразличими по параметри на работа.

В момента, в който в Китай почнаха да правят ментета на Т2, от Фърст Тексас ги спряха и почнаха да правят Т2 Лимитед.
Ментета та Технетикс се появиха и в България и ето защо Ви казвам, да сте внимателни и за да сте сигурни се свържете с нас.
Незнам защо си останал с такива впечатления, но ментето на Т2, което беше от китай беше много зле при по-тежка почва, а на лека и въздушно долу-горе.
Ако още държиш ментето от Тайван може да дойдеш и да ти покажа, че е много зле на тежка почва.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Гадуларя
Новобранец
Новобранец




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyЧет Май 29, 2014 5:40 am

w w w.mdetectors.com написа:

Ментета та Технетикс се появиха и в България и ето защо Ви казвам, да сте внимателни и за да сте сигурни се свържете с нас.
Незнам защо си останал с такива впечатления, но ментето на Т2, което беше от китай беше много зле при по-тежка почва, а на лека и въздушно долу-горе.
Ако още държиш ментето от Тайван може да дойдеш и да ти покажа, че е много зле на тежка почва.

По принцип китайците правят ментетата със същите части, с които се правя и оригиналните, така че не би трябвало да има някаква забележима разлика в работните параметри. Изглежда, обаче, на теб ти е попаднал детектор от някаква калпава партида, тоест нещо настройките не са били добри, но моят се оказа чудесен, а ми излезе към 450 лв. общо с доставката, а оригиналните Т2 тогава у нас струваха към 1600 лв., така че далаверата си беше супер.

Като имам път към Софето, ще се отбия в магазина ти, за да се убедиш сам, но при условие, че направим клипче, на което се виждаме и двамата и предварително заявяваме, че ще тестваме китайско менте с оригинален Т2, като след това всеки заявава, че е съгласен клипчето да се качи в Ютуб, за да може всеки да го види, приемаш ли това предизвикателство?
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyЧет Май 29, 2014 8:19 am

http://spanish.alibaba.com/p-detail/Alta-precisi%C3%B3n-planta-detector-de-metales-Teknetics-T2-y-detectores-de-metales-profundo-T2-detecci%C3%B3n-300000308094.html ето един китаиски за около 500лева
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyЧет Май 29, 2014 10:06 am

Гадуларя написа:
w w w.mdetectors.com написа:

Ментета та Технетикс се появиха и в България и ето защо Ви казвам, да сте внимателни и за да сте сигурни се свържете с нас.
Незнам защо си останал с такива впечатления, но ментето на Т2, което беше от китай беше много зле при по-тежка почва, а на лека и въздушно долу-горе.
Ако още държиш ментето от Тайван може да дойдеш и да ти покажа, че е много зле на тежка почва.

По принцип китайците правят ментетата със същите части, с които се правя и оригиналните, така че не би трябвало да има някаква забележима разлика в работните параметри. Изглежда, обаче, на теб ти е попаднал детектор от някаква калпава партида, тоест нещо настройките не са били добри, но моят се оказа чудесен, а ми излезе към 450 лв. общо с доставката, а оригиналните Т2 тогава у нас струваха към 1600 лв., така че далаверата си беше супер.

Като имам път към Софето, ще се отбия в магазина ти, за да се убедиш сам, но при условие, че направим клипче, на което се виждаме и двамата и предварително заявяваме, че ще тестваме китайско менте с оригинален Т2, като след това всеки заявава, че е съгласен клипчето да се качи в Ютуб, за да може всеки да го види, приемаш ли това предизвикателство?

Колега, незнам на какво викаш тестове, но едва ли в магазина ще направим читави тестове. Само на ход и на полигон. Затова ми го прати и ще ти кажа. В същност аз съм тествал преди 2 години един такъв и на въздушен е ок, но в земята не.
А през това време ще помоля Колегите да не си купуват ментета  Very Happy 


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Гадуларя
Новобранец
Новобранец




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyСъб Май 31, 2014 3:56 pm

За да не бъда голословен, днеска снимах платката на въпросното китайско менте.

TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар 7363112a
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyСъб Май 31, 2014 9:11 pm

Ще погледна в понеделник, но наистина е като истинска. Китайците съм ги признал!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyВто Ное 25, 2014 10:27 pm

Луда работа affraid добре е , че предупреждавате и нас , благодарности !
Върнете се в началото Go down
lizimaxy
Легионер
Легионер
lizimaxy



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyСря Ное 26, 2014 6:51 pm

Здрасти колега,така е да се предупреждават хората но,това е много рядко става,защото тука хората са много близки с производители и с търговците,познавам някои хора лично и знам със сигурност че е така,и както изгорях аз с един Гарет Про,и докато се усетя,и ми го набутаха,ментак гарет,но кой да ти каже,и сега чета че все пак има съвестни хора които казват истината,но те все повече оредяват,защо ли,ами аз ще го кажа не ме грижа кой какво ще си мисли,но търговците ни зарибяват или правят уж големи отстъпки на нас,или ни правят подаръци,само и само да си затваряме устата,да казваме на хората че продават ментета,ето това вече проблем,но аз се радвам че все още има такива хора,дето казват истината super21
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПет Дек 05, 2014 7:09 pm

www.mdetectors.com написа:
Колеги, както преди Ви уведомихве, че в България се предлагат Фишери с неизяснен произход, честито сега вече има и Teknetics  Very Happy 
Металотърсачите са със заличени сериини номера и има отделни лепенки с измислени сериини номера, по този начин тези металотърсачи няма да бъдат обслужвани гаранционно от нас, а ние сме единствен официален представител на Технетикс за България
TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар 2eev1n4
За да сте сигурни, че всичко и ясно и точно се свържете с нас на 0889 197 820 или посетете www.shop.imperio.bg

Купих си втора ръка Т2 от едно момче, сега гледам че на документите му пиши НОЦИ ЕООД от долу има сериен номер на една лепенка потърках го с пръста и малко се по размаза
Дали е китайски ? Sad
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПет Дек 05, 2014 7:11 pm

Не е ,защото той беше преди нас представител, а сега ги вземат от нас, така, че споко!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПет Дек 05, 2014 7:15 pm

041******
El Paao TX

Това пише на лепенката дали е истински или е китайче ?
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПет Дек 05, 2014 7:20 pm

[quote="www.mdetectors.com"]Не е ,защото той беше преди нас представител, а сега ги вземат от нас, така, че споко

мерси
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПет Дек 05, 2014 7:29 pm

Катерач ,

Моя детектор си го купих от НОЦИ , довлен съм от покупката си , лично съм я купил и бях в магазина им ! Споко ,те са супер хора....
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПет Дек 05, 2014 7:35 pm

вече съм спокоен лято е
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар   TEKNETICS - ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар EmptyПет Дек 05, 2014 7:41 pm

Ето линк към тях , може да им пишеш , магазина им е във Варна !

http://www.notsi.com/
Върнете се в началото Go down
 
ВНИМАНИЕ!!! Teknetics с неясен произход на Българския пазар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проф. Вълко Гергелчев разбулва мистерията на Българския Клондайк
» Вече в наличност Golden Mask
» Внимание

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Teknetics Металдетектори-
Идете на: