Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 Coil GOLD врътка miladinka маск deus lorenz prodavam голден нишани tesoro VANQUISH kupuvam wave TEKNETICS nexus Fisher Майнлаб пират грунда Spectrum mask Simplex Minelab nokta
 

 Въпрос за уред ,кой е по добър ???

Go down 
+10
Джэк
RelicHuntingVT
бобо
Трибал-М
Mladencho
pechkata
kronos555
maas7eer
kaponcheto
pavli_q
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Въпрос за уред ,кой е по добър ??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за уред ,кой е по добър ???   Въпрос за уред ,кой е по добър ??? - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 11:22 pm

Дристуула ми вади денар на 75см. джипито само може да си мечтае за такава дъбочина Twisted Evil Колегите като ме видят да слизам тежко от колата със Звяра в ръка, директно си обират крушите от обекта, по някога даже ми се молят да не търся там защото след мен нищо не оставало, но аз съм безпощаден :Tir: 
Върнете се в началото Go down
 
Въпрос за уред ,кой е по добър ???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам DETECH CHASER 14KH
» Най евтиния уред.
» Странен уред!!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: