Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Да порицаем предателите на Велики Четвъртък

Go down 
+9
Petronii
FELIX
stan960
alireza
mdetectors.bg
maas7eer
B.K.
rahan
adminn
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Petronii
Цезар
Цезар




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 10:20 pm

B.K. написа:
Petronii написа:
sashometila написа:
Petronii написа:

Много хора мразят евреите, но защо никой не си задава въпроса защо ? Защото са сплотени, защото се уважават и държат един на друг, не си правят мръсно и не прецакват сънародници. Ще ми се и ние да имахме качества като техните, нямаше да сме последаната дупка на кавала, тези които ги мразят ей така по презумпция, които са готови да заклеймяват, нека първо се огледат в себе си що за стока са, да мразиш другите защото са по-добре и по-организирани е чиста завист.

Ние не мразим евреите, ако ги мразехме, нямаше да спасиме 50 хил. преди време.Примернo-Аз не съм стока, но не им и завиждам, а може да се каже че ги мразя.Не им завиждам че са по-богати и по-организирани от нас, но ги мразя затова че богатеят на наш гръб и с нашите ресурси. С една дума-абе крадат ни.Всичко това е написано като пример без цел етнически разногласия.Само за протокола че и мои приятели от еврейски произход споделят същото мнение.

Добре колега, викаш ни краднат, а по какъв начин ни крадат ? Да не би ни влизат по къщите, когато ни няма или ни причакват и насилствено ни взимат парите, да не би да ни ментат с телефонни измами или тука има-тука нема. Не са ни виновни нито евреите, нито арменците, нито лошите американци, самите ние сме си калпави.
Аз бих бил по-доволен да живея с такива хора, а не с плъзналите навсякаде братя роми, от които се чудиш как да се предпазиш.
Всеки геноцид се базира на такива низки човешки емоции, на германците нарочили същите, защото са успели да държат парите и бизнеса, турците за  да вземат имотите и парите на арменците. Когато хората са неспособни да направят нещо и виждат, че има други успели, винаги се прибягва до насилие.


Приятел ти ако само за тея просташки начини да ти вземат парите се сещаш , значи  си много зле .Евреите и циганите са най долната паразитна измет .Ама и да ти обеснявам полза няма да има , поне не пиши глупости .

Първо, не си ми никакъв приятел, моите приятели са интелигентни и мислещи хора и в никакъв случай нацисти, като тебе.
Второ, знам и други начини да ми вземат парите, но чрез тези начини не са ми ги взели против волята ми и ако съм вземал участие, то съм си бил поел рисковете, и не ме крадат. Да си видял еврейн да ти влезе в къщата и да ти отмъква парите ? Ама и да ти обяснявам, толкова ти е акъла да четеш и да осмислиш за какво става на въпрос, на крива ракета и космоса ѝ пречи. Не са ти виновни другите народи, е за ромите съм съгласен, ама другото си е чист нацизъм. Глупаво е да определяш националности, които са с класи напред от ценности, традиции и  постижения от селското ти битие, като паразити и измет, само се огледай около теб, колко сметища и упадък има и тогава се прави на големец.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 10:54 pm

Petronii написа:


Добре колега, викаш ни краднат, а по какъв начин ни крадат ? Да не би ни влизат по къщите, когато ни няма или ни причакват и насилствено ни взимат парите, да не би да ни ментат с телефонни измами или тука има-тука нема. Не са ни виновни нито евреите, нито арменците, нито лошите американци, самите ние сме си калпави.
Аз бих бил по-доволен да живея с такива хора, а не с плъзналите навсякаде братя роми, от които се чудиш как да се предпазиш.
Всеки геноцид се базира на такива низки човешки емоции, на германците нарочили същите, защото са успели да държат парите и бизнеса, турците за  да вземат имотите и парите на арменците. Когато хората са неспособни да направят нещо и виждат, че има други успели, винаги се прибягва до насилие.
Въпреки ,че съм против системата с плюсовете-с кеф ти ударих един!


Последната промяна е направена от бобо на Чет Апр 24, 2014 11:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 10:59 pm

Трибал-М написа:



.Евреите и циганите са пълни противоположности,едните са съзидатели,а другите-паразити и разрушители.
Трябвало да минат някакви секунди,за да гласувам пак,иначе и тебе щях те оцветя зелено....,ШТото си АПсолютно праФ Very Happy Cool super21 
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 11:14 pm

бобо написа:
Petronii написа:


Добре колега, викаш ни краднат, а по какъв начин ни крадат ? Да не би ни влизат по къщите, когато ни няма или ни причакват и насилствено ни взимат парите, да не би да ни ментат с телефонни измами или тука има-тука нема. Не са ни виновни нито евреите, нито арменците, нито лошите американци, самите ние сме си калпави.
Аз бих бил по-доволен да живея с такива хора, а не с плъзналите навсякаде братя роми, от които се чудиш как да се предпазиш.
Всеки геноцид се базира на такива низки човешки емоции, на германците нарочили същите, защото са успели да държат парите и бизнеса, турците за  да вземат имотите и парите на арменците. Когато хората са неспособни да направят нещо и виждат, че има други успели, винаги се прибягва до насилие.
Въпреки ,че съм против системата с плюсовете-с кеф ти ударих един!

Мерси, мерси  Cool , радвам се все пак, че трезвомислещите хора у нас все още са мнозинство. Не ми се мисли обаче, какво ще е след двадесет години.
А иначе и аз не си падам по тези +-, слагам само зелено, ако се впечатля от нещо.
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 11:21 pm

[quote="Petronii"][quote="B.K."][quote="Petronii"][quote="sashometila"]
Petronii написа:



Първо, не си ми никакъв приятел, моите приятели са интелигентни и мислещи хора и в никакъв случай нацисти, като тебе.
Второ, знам и други начини да ми вземат парите, но чрез тези начини не са ми ги взели против волята ми и ако съм вземал участие, то съм си бил поел рисковете, и не ме крадат. Да си видял еврейн да ти влезе в къщата и да ти отмъква парите ? Ама и да ти обяснявам, толкова ти е акъла да четеш и да осмислиш за какво става на въпрос, на крива ракета и космоса ѝ пречи. Не са ти виновни другите народи, е за ромите съм съгласен, ама другото си е чист нацизъм. Глупаво е да определяш националности, които са с класи напред от ценности, традиции и  постижения от селското ти битие, като паразити и измет, само се огледай около теб, колко сметища и упадък има и тогава се прави на големец.

В името на спора, защото там някъде се ражда истината.
По първа точка-как са наричали хората, изпитващи неприязън към евреите преди 1933г.?Щото преди това не е имало нацисти, а 1900 години преди това пак е имало омраза към този народ.За пример Египтяни, Римляни понякога, Германци.Или първите са били Антиконацисти?
По втора точка-еми това е майсторлъка на изкусния крадец, да те накара сам да си дадеш парите без бой и много шум, и после да каже" еми той така поиска", като преди това нарочно прави предпоставки да му дадеш парите си.
И трето-далеч не са националност ,която е с ценности (освен алчноста, която пак е донякъде ценност), традиции и постижения.Та като ходя при познати евреи на гости, винаги се сервира на найлон върху масата и пласмасови прибори.Егати традицията.В това отношение поне ние сме на светлинни години пред тях.Никога не си оставяме гостите гладни и жадни и 1300 години не сме тръгнали да си търсиме нова земя, дето да ни търпят и да не ни закачат докато замисляме поредната конспирация.
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 11:32 pm

Искам само да уточня, за да не ме набедят и мене за нацист, че според мен решението на проблема, било то Еврейски, Американски, Руски или Европейски, че много проблеми имаме, е не да нападаме и да трепеме наред, дори и да имаме тази власт, а просто да нправим така че да сме независими от тези, дето се опитват да ни създават проблемите.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 11:54 pm

sashometila написа:

В името на спора, защото там някъде се ражда истината.
По първа точка-как са наричали хората, изпитващи неприязън към евреите преди 1933г.?Щото преди това не е имало нацисти, а 1900 години преди това пак е имало омраза към този народ.За пример Египтяни, Римляни понякога, Германци.Или първите са били Антиконацисти?
По втора точка-еми това е майсторлъка на изкусния крадец, да те накара сам да си дадеш парите без бой и много шум, и после да каже" еми той така поиска", като преди това нарочно прави предпоставки да му дадеш парите си.
И трето-далеч не са националност ,която е с ценности (освен алчноста, която пак е донякъде ценност), традиции и постижения.Та като ходя при познати евреи на гости, винаги се сервира на найлон върху масата и пласмасови прибори.Егати традицията.В това отношение поне ние сме на светлинни години пред тях.Никога не си оставяме гостите гладни и жадни и 1300 години не сме тръгнали да си търсиме нова земя, дето да ни търпят и да не ни закачат докато замисляме поредната конспирация.

Виж сега колега, не става дума само за евреите, за да ги обсъждаме и коментираме конкретно тях, те само показателен пример за явлението.
За всеки народ е така, ние сме свикнали да хвърляме вината в другите, но не и върху себе си. Виновни са ни американците, евреите, европейците, световното положение и това на планетите, от там почваме да мразим другите, защото са по-добре от нас, по-богати са, по-уредени и по-добре живеят, пречат ни били и ние да сме така, айде де, няма що.
В маркирането какво са виновни , че са извлекли печалба, нали от там произлиза поговорката - " не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава".
Така, че преди да порицаваме и квалифицираме другите, по-добре да се вгледаме в нас дали сме на ниво.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 11:58 pm

sashometila написа:
Petronii написа:
B.K. написа:
Petronii написа:
sashometila написа:
Petronii написа:



Първо, не си ми никакъв приятел, моите приятели са интелигентни и мислещи хора и в никакъв случай нацисти, като тебе.
Второ, знам и други начини да ми вземат парите, но чрез тези начини не са ми ги взели против волята ми и ако съм вземал участие, то съм си бил поел рисковете, и не ме крадат. Да си видял еврейн да ти влезе в къщата и да ти отмъква парите ? Ама и да ти обяснявам, толкова ти е акъла да четеш и да осмислиш за какво става на въпрос, на крива ракета и космоса ѝ пречи. Не са ти виновни другите народи, е за ромите съм съгласен, ама другото си е чист нацизъм. Глупаво е да определяш националности, които са с класи напред от ценности, традиции и  постижения от селското ти битие, като паразити и измет, само се огледай около теб, колко сметища и упадък има и тогава се прави на големец.

В името на спора, защото там някъде се ражда истината.
По първа точка-как са наричали хората, изпитващи неприязън към евреите преди 1933г.?Щото преди това не е имало нацисти, а 1900 години преди това пак е имало омраза към този народ.За пример Египтяни, Римляни понякога, Германци.Или първите са били Антиконацисти?
По втора точка-еми това е майсторлъка на изкусния крадец, да те накара сам да си дадеш парите без бой и много шум, и после да каже" еми той така поиска", като преди това нарочно прави предпоставки да му дадеш парите си.
И трето-далеч не са националност ,която е с ценности (освен алчноста, която пак е донякъде ценност), традиции и постижения.Та като ходя при познати евреи на гости, винаги се сервира на найлон върху масата и пласмасови прибори.Егати традицията.В това отношение поне ние сме на светлинни години пред тях.Никога не си оставяме гостите гладни и жадни и 1300 години не сме тръгнали да си търсиме нова земя, дето да ни търпят и да не ни закачат докато замисляме поредната конспирация.



Сашо не се излагай , говориш пълни глупости .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 12:09 am

бобо написа:
Трибал-М написа:



.Евреите и циганите са пълни противоположности,едните са съзидатели,а другите-паразити и разрушители.
Трябвало да минат някакви секунди,за да гласувам пак,иначе и тебе щях те оцветя зелено....,ШТото си АПсолютно праФ Very Happy Cool super21 

 Cool   Благодаря!...
А я още немам пюсове и минусе за ползванье,от къ съм у форумо,се е така.Сигурно чекат 2000-ят ми пост,...ма на мен ми е се таа,що и я съм срещу системата.      Cool


Последната промяна е направена от Трибал-М на Пет Апр 25, 2014 1:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 12:17 am

https://www.youtube.com/watch?v=bwO6NjBVGAA

Много интересен филм който обяснява много неща.
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 2:51 am

В тоя форум бая леки типове има някои даже патологично леки . Very Happy Единия капацитет пита как евреите ни крадели , да не ни влизали в домовете ? Те могат цялата световна икономика да разбутат и цели народи да превърнат икономически в роби ,оня тръгнал на форумен гуру да се прави .Другия драскач с патологичния интелект - евреите били съзидателни , ужас,по скоро са безскруполни и лукави печалбари .
И какво лошо има да си нацист ?
Или си патриот и си пазиш народа или си национален предател , средно положение няма .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 8:21 am

B.K. написа:
В тоя форум бая леки типове има някои даже патологично леки . Very Happy Единия капацитет пита как евреите ни крадели , да не ни влизали в домовете ? Те могат цялата световна икономика да разбутат и цели народи да превърнат икономически в  роби ,оня тръгнал на форумен гуру да се прави .Другия драскач с патологичния интелект - евреите били съзидателни , ужас,по скоро са безскруполни и лукави печалбари .
И какво лошо има да си нацист ?
Или си патриот и си пазиш народа или си национален предател , средно положение няма .


Много си объркан и голословен! Изясни си понятията (нацист,националист...),че ми става тъжно ,гледайки как си се оплел. Като пиле в кълчища.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 6:47 pm

B.K. написа:
В тоя форум бая леки типове има някои даже патологично леки . Very Happy Единия капацитет пита как евреите ни крадели , да не ни влизали в домовете ? Те могат цялата световна икономика да разбутат и цели народи да превърнат икономически в  роби ,оня тръгнал на форумен гуру да се прави .Другия драскач с патологичния интелект - евреите били съзидателни , ужас,по скоро са безскруполни и лукави печалбари .
И какво лошо има да си нацист ?
Или си патриот и си пазиш народа или си национален предател , средно положение няма .



Здравей почти градски  Very Happy Всеки има право да изрази мнение ,много обиди изказа само в един пост  Very Happy а ти от кой тип спадаш  Question пропуснал си само като гледам типа форумен участник който е против всичко и всички .В 21 век човек трябва да е толерантен към съфорумниците си ,да не говорим за отделни етноси , а това национализъм предполагам знаеш какво означава и до къде води .Не бъди толкова груб по добре да се запознаем и да обменим опит отколкото да изнервяме темата  Very Happy Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 8:32 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:



.Евреите и циганите са пълни противоположности,едните са съзидатели,а другите-паразити и разрушители.
Трябвало да минат някакви секунди,за да гласувам пак,иначе и тебе щях те оцветя зелено....,ШТото си АПсолютно праФ Very Happy Cool super21 


И аз ти щраквам една много дълга,зелена! Словесно само мога,защото изначално са ме ограничили!Приеми го като цвета на непрекъснатото,фундаментално обновяване,синтеза на живата материя!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 9:10 pm

Отбелезвам слаба активност и неловко затишие,верно ли е?
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 9:33 pm

Трибал-М написа:
Отбелезвам слаба активност и неловко затишие,верно ли е?

Слабата активност е породена от предварително плануване и подготовка за почивните дни.Стремим се да излезем извън класификацията на монетаркаджиите.Неловко-не, затишие-да, тъй като стремглаво темата пое в съвсем друга насока.За мен ще е удоволствие да обменим гледни точки, ако има подходяща за това тема, иначе се чувствам спамър.И за тия зелени чертички определено заслужаваш, но аз ли съм прост и не знам как, или от форума не ми е позволено, тъй като съм новобранец,но не мога да гласувам.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 9:55 pm

B.K. написа:
В тоя форум бая леки типове има някои даже патологично леки . Very Happy Единия капацитет пита как евреите ни крадели , да не ни влизали в домовете ? Те могат цялата световна икономика да разбутат и цели народи да превърнат икономически в  роби ,оня тръгнал на форумен гуру да се прави .Другия драскач с патологичния интелект - евреите били съзидателни , ужас,по скоро са безскруполни и лукави печалбари .
И какво лошо има да си нацист ?
Или си патриот и си пазиш народа или си национален предател , средно положение няма .
По големи патриоти и пазители на народността си от евреите- трудно ше намериш-склащаш ли, в кво противоречие си.!Не мрази ,и не завиждай на по-умния,а се учи от него!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 10:00 pm

sashometila написа:
Трибал-М написа:
Отбелезвам слаба активност и неловко затишие,верно ли е?

Слабата активност е породена от предварително плануване и подготовка за почивните дни.Стремим се да излезем извън класификацията на монетаркаджиите.Неловко-не, затишие-да, тъй като стремглаво темата пое в съвсем друга насока.За мен ще е удоволствие да обменим гледни точки, ако има подходяща за това тема, иначе се чувствам спамър.И за тия зелени чертички определено заслужаваш, но аз ли съм прост и не знам как, или от форума не ми е позволено, тъй като съм новобранец,но не мога да гласувам.

Колега,преди година и два месеца забелязах по-различно отношение,попитах и разбрах,че не съм сгрешил.Някой хора имат странна логика.Възможно е да се окажеш наказан,защото си казал,че две и две правят четири.Ами, това може да твърди и разумното същество човек от Слънчевата система.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 10:35 pm

бобо написа:
B.K. написа:
В тоя форум бая леки типове има някои даже патологично леки . Very Happy Единия капацитет пита как евреите ни крадели , да не ни влизали в домовете ? Те могат цялата световна икономика да разбутат и цели народи да превърнат икономически в  роби ,оня тръгнал на форумен гуру да се прави .Другия драскач с патологичния интелект - евреите били съзидателни , ужас,по скоро са безскруполни и лукави печалбари .
И какво лошо има да си нацист ?
Или си патриот и си пазиш народа или си национален предател , средно положение няма .
По големи патриоти и пазители на народността си от евреите- трудно ше намериш-склащаш ли, в кво противоречие си.!Не мрази ,и не завиждай на по-умния,а се учи от него!




Според мен не трудно ще намери такива патриоти като евреите ,а просто няма да намери по-дори от тях ,в това отношение .Няма такава държава ,с такова развитие за толкова години ,в такива условия ,с толкова врагове и обградена от държави които им мислят само доброто .За мен са най-борбеният народ.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да порицаем предателите на Велики Четвъртък   Да порицаем предателите на Велики Четвъртък - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 11:38 pm

-Прав си,борбени са точно като змията притисната до стената -Ерусалим-Джерусалем-Градът на Бога -Горе долу съотношението е 80% араби и 20% еврей -Е дано да удържат макар че ако погледнеш реално юдайзма и мюсулманството са по близки по обреди и обичай,християнството е просто параван за пред диаспората по света,в това отношение я имат и са единни за което найстина заслужават адмираций -Дано и нашата диаспора по света е така единна когато ние станем малцинство в собствената си държава..................................
Върнете се в началото Go down
 
Да порицаем предателите на Велики Четвъртък
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» не са ли велики
» търся колега от добрич или велики преслав
» Открили кивота и гробницата на Александър Велики на о. Тасос?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: