Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 Coil mask голден Minelab prodavam Fisher TEKNETICS Simplex Spectrum deus wave нишани kupuvam GOLD nexus Майнлаб врътка грунда маск miladinka VANQUISH nokta lorenz пират tesoro
 

 Кой от трите да избера???

Go down 
+11
mario321
Одергас
Трибал-М
galus
maas7eer
Mladencho
Podlecii.avg
sashometila
borislav123
adminn
cecomotors
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Одергас
Новобранец
Новобранец




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 8:00 pm

Трибал-М написа:

Колега Одергасичио,работната честота е само един от факторите!

Колега Тринаебалиго, хайде изброй ги останалите фактори, че не съм наясно кои от тях съм пропуснал?
Върнете се в началото Go down
Одергас
Новобранец
Новобранец




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 8:04 pm

Mladencho написа:
до Одергас : и защо реши,че адвентиса няма да може да се грундира добре като няма телевизор?
Това,че един МД е с дисплей не означава,че е добър или най-добрия,вярно е че до някаква степен показват повече информация от другите без дисплей,но това са глезотии,които повечето са безполезни.

Младенчо, това може да го каже само колега, който още живее в Бай Тошово време, когато се работеше само с примитивни гъдулки.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 8:11 pm

cecomotors написа:
maas7eer написа:
Podlecii.avg написа:
cecomotors написа:
Колеги спрял съм се на тези три модела които са в три различни зони спрямо честотата на работа.Имам нужда да знам кой от трите е най продуктивен при търсенето на монети например.
http://www.shop.imperio.bg/xp_adventis2megaultimate_metaldetector

http://www.shop.imperio.bg/fisher-gold-bug-dp-metaldetector

http://www.shop.imperio.bg/teknetics-omega8000-megaul-metaldetector
 от трите най-дългия  :  :soif100: : 


Да си призная същия отговор ми се въртеше в главата  Very Happy 



колега извинявай за спама  Cool 


Нищо колега,щом като го приемате за нормално да спамите и да пишете НИЩО с много думи и мнения аз нямам  избор.Тоест имам но е жалко за форумът.А просто ми се искаше да чуя поне едно две стойностни мнения но здраве да е.







В знак на извинение ще изкажа долу горе мъдро мнение .Въпросът ти е зададен неправилно .Трябваше да попиташ ,кой колега е работил с трите модела апарати ,а не кой от трите Very Happy  и ако има такъв ,той ще ти даде правилният отговор .Ако няма такъв човек, довери се на инструкциите на съответните МД . иначе ще ти стане каша в главата от мнения  Cool 



То малко хумор не е излишен но като чете човек колко си се амбицирал -дълбоки монети -дребни сигнали -златни дрреболийки  Shocked ако толкова си се взел на сериозно купи жпх -покрива надеждите ти, това машината  Cool 
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 8:40 pm

Те точно заради този ''ненужен'' Very Happy  телевизор дето показва едновременно грешката на грунда и минерализацията. Алметала и начина по които прави грунд аз избрах омегата и съм си доволен.
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 8:49 pm

Те плажовете и без това ги засяха вече, тъй че ще имаш няколко месеца за добре премислен избор Very Happy 
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 8:55 pm

Не съм се взел на много насериозно колега просто бюджета не е много голям а искам машината да е нова и да покрива добре и балансирано повечето критерий нужни за успешно практикуване на хобито.Не ми се ще да купя машина която е много добра в дадена област но за сметка на друга.Нещо балансирано,знам че и сумата не предполага най доброто.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 9:24 pm

Одергас написа:
Mladencho написа:
до Одергас : и защо реши,че адвентиса няма да може да се грундира добре като няма телевизор?
Това,че един МД е с дисплей не означава,че е добър или най-добрия,вярно е че до някаква степен показват повече информация от другите без дисплей,но това са глезотии,които повечето са безполезни.

Младенчо, това може да го каже само колега, който още живее в Бай Тошово време, когато се работеше само с примитивни гъдулки.

Примитивни гъдулки,ама затуй от дет са минали те няма сигнали.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 9:37 pm

cecomotors написа:
Не съм се взел на много насериозно колега просто бюджета не е много голям а искам машината да е нова и да покрива добре и балансирано повечето критерий нужни за успешно практикуване на хобито.Не ми се ще да купя машина която е много добра в дадена област но за сметка на друга.Нещо балансирано,знам че и сумата не предполага най доброто.



Ако това е първата ти машина от толкова мислене наистина ще избереш по-дългия от трите .Рискуваш  Shocked аз така направих  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСря Апр 23, 2014 9:54 pm

Първата ми беше Маска 2-бях доволен,за този си етап.Сега да кажем че искам да мина във друг етап от развитието на хобито.
Върнете се в началото Go down
Odesoss
Новобранец
Новобранец




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 8:26 am

cecomotors написа:
Първата ми беше Маска 2-бях доволен,за този си етап.Сега  да кажем че искам да мина във друг етап от развитието на хобито.

колега и аз като теб се чудех какъв да,,,,четях цяла седмица форумите, и докато си мисля за фишер некакъв нов модел ф5, нрж 150,или Хп15о ,, накрая като отидох в магазина, обсъдих всичко с консултанта,,,,,, и се прибрах с един лаит МХ5,, пак неква новичка уж за времитоси джаджа, работи на 14 килохрца, губи по дълбоките сигнали, но пък хваща по малките,,,, общо взето за 1000 ,,,1000 и нещо , не можеш да си вземеш кои знае какво,,,,,, а и да не пропускаме истината,,,,,,всичко е въпрос на късмет !!!! това което е в земята и си е за теб,,значе е за теб!
НЕ СЪМ СПЕЦ ПО МД!!! имах гарет от висок клас но това че дадох 3000 не означаваше че сам ще копае, имах и гъдулка преди 15 години, гарета му навъртях 30 часа работа за 4,,5 години, преди да го махна,,,, въпроса е не толкова какъв ще е а колко ще обикаляш!! успех с чуденето при избор,,,, но докато се чудиш колегите копат ,,,кои с аце 150 общо взето кои с каквото намери,,,,,,,,, но копат ! Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 11:01 am

cecomotors написа:
Първата ми беше Маска 2-бях доволен,за този си етап.Сега  да кажем че искам да мина във друг етап от развитието на хобито.



Мисля,че с тази машина може да  решиш с избора: minelab x-terra 705 кеф ти висока честота-слагаш сонда с висока честота,кеф  ти ниска честота слагаш сонда с ниска честота.
Има и Prospecting режим,който подобрява чувствителността към па малки предмети прим. като самородно злато.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 8:15 pm

Odesoss написа:
cecomotors написа:
Първата ми беше Маска 2-бях доволен,за този си етап.Сега  да кажем че искам да мина във друг етап от развитието на хобито.

колега и аз  като теб се чудех какъв да,,,,четях цяла седмица форумите, и докато си мисля за фишер некакъв нов модел ф5, нрж 150,или Хп15о ,, накрая като отидох в магазина, обсъдих всичко с консултанта,,,,,, и се прибрах с един лаит МХ5,, пак неква новичка уж за времитоси джаджа, работи на 14 килохрца, губи по дълбоките сигнали, но пък хваща по малките,,,, общо взето за 1000 ,,,1000 и нещо , не можеш да си вземеш кои знае какво,,,,,, а и да не пропускаме истината,,,,,,всичко е въпрос на късмет !!!! това което е в земята и си е за теб,,значе е за теб!
НЕ СЪМ СПЕЦ ПО МД!!! имах гарет от висок клас но това че дадох 3000 не означаваше че сам ще копае, имах и гъдулка преди 15 години, гарета му навъртях 30 часа работа за 4,,5 години, преди да го махна,,,, въпроса е не толкова какъв ще е а колко ще обикаляш!! успех с чуденето при избор,,,, но докато се чудиш колегите копат ,,,кои с аце 150 общо взето кои с каквото намери,,,,,,,,, но копат ! Wink




За това си абсолютно прав ,ако е писано ,че е за теб значи те чака независимо кога и с какво оръдие на труда си  .





Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyЧет Апр 24, 2014 11:29 pm

cecomotors написа:
Колега хубаво би било да помогнеш ако не можеш то поне да не пречиш.И тъй като гледам си опитен в бранша сподели ти кой е най дългият който си държал в ръка?
ти пък от майтап не разбираш ли ? кат си толкоз сериозен и наперен взимай там една бангия и обикаляй на воля по баирите като мен за здраве! ко има толкова да му мислиш?
 lol! 
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 1:30 am

Cool  мисля 4е подценяваме текнетикс г2 и никои не говори и не споменава ни6то ако те интересува няма да згре6и6 като се поразрови6 и се поинформира6 по добре и за тоя апарат мсля 4е има мн добри характеристики...нно не сум боравил с такув... просто от клипове и малко 4етене останах приатно изненадан с вузможностите му успехи... Smile
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 7:11 am

Podlecii.avg написа:
cecomotors написа:
Колега хубаво би било да помогнеш ако не можеш то поне да не пречиш.И тъй като гледам си опитен в бранша сподели ти кой е най дългият който си държал в ръка?
ти пък от майтап не разбираш ли ?  кат си толкоз сериозен и наперен  взимай там една  бангия и  обикаляй на воля по баирите  като мен за здраве! ко има толкова да му мислиш?
  lol! 
То така ще стане накрая .
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 7:16 am

Hadjiev написа:
Cool  мисля 4е подценяваме текнетикс  г2 и никои не говори и не споменава ни6то ако те интересува няма да згре6и6 като се поразрови6 и се поинформира6 по добре и за тоя апарат мсля 4е има мн добри характеристики...нно не сум боравил с такув... просто от клипове и малко 4етене останах приатно изненадан с вузможностите му успехи... Smile
Гледал съм го колега но G2 е същият като Фишер Голд бъг про.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 7:05 pm

cecomotors написа:
Hadjiev написа:
Cool  мисля 4е подценяваме текнетикс  г2 и никои не говори и не споменава ни6то ако те интересува няма да згре6и6 като се поразрови6 и се поинформира6 по добре и за тоя апарат мсля 4е има мн добри характеристики...нно не сум боравил с такув... просто от клипове и малко 4етене останах приатно изненадан с вузможностите му успехи... Smile
Гледал съм го колега но G2 е същият като Фишер Голд бъг про.




Всички станахме съпричастни на проблема ти  Very Happy с погрешно зададения въпрос освен да скараш форума друго няма да постигнеш .Подлеций е прав ,хващаш единият Very Happy който ти се стори по-дълъг Very Happy  за ушите и къпиш все пак е хоби каквото дал бог  Shocked наистина много се вживяваш за парите които си отделил и до догодина да се чудиш все същата  Cool 
Върнете се в началото Go down
Odesoss
Новобранец
Новобранец




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 7:32 pm

Mladencho написа:
Одергас написа:
Mladencho написа:
до Одергас : и защо реши,че адвентиса няма да може да се грундира добре като няма телевизор?
Това,че един МД е с дисплей не означава,че е добър или най-добрия,вярно е че до някаква степен показват повече информация от другите без дисплей,но това са глезотии,които повечето са безполезни.

Младенчо, това може да го каже само колега, който още живее в Бай Тошово време, когато се работеше само с примитивни гъдулки.

Примитивни гъдулки,ама затуй от дет са минали те няма сигнали.


в подкрепа на Младен предлагам този клип,
https://www.youtube.com/watch?v=TFBF3Ry8H60
за тракийската гъдулка,,тези колеги имат и още един клип,, заровиха си една стотинка или монета не помня,,,, но цигулка ли е гъдулка ли е не знам,,,,,но завиждам на собственикът и, за дълбочината на работа !!!!хахахаххах докато другите му колеги се пречкаха с некви машинки като моята Sad
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 7:44 pm

maas7eer написа:
cecomotors написа:
Hadjiev написа:
Cool  мисля 4е подценяваме текнетикс  г2 и никои не говори и не споменава ни6то ако те интересува няма да згре6и6 като се поразрови6 и се поинформира6 по добре и за тоя апарат мсля 4е има мн добри характеристики...нно не сум боравил с такув... просто от клипове и малко 4етене останах приатно изненадан с вузможностите му успехи... Smile
Гледал съм го колега но G2 е същият като Фишер Голд бъг про.




Всички станахме съпричастни на проблема ти  Very Happy с погрешно зададения въпрос освен да скараш форума друго няма да постигнеш .Подлеций е прав ,хващаш единият Very Happy който ти се стори по-дълъг Very Happy  за ушите и къпиш все пак е хоби каквото дал бог  Shocked наистина много се вживяваш за парите които си отделил и до догодина да се чудиш все същата  Cool 
Абе колега да няма в тоя форум някакво заплащане на брой записани мнения за което аз незнам?Ма то няма някъде някой да не е написал нещо и ти да не си цъфнал под него със твоето пустословие.Данеби да изпитваш някаква параноя да не изпаднеш от пъвенството по писане на безмислици?Ма никъде нищо не пишеш по темите точно като и тук пък си пъвенец по брой мнения-що за хейтър си ти бе?Ядеш ли спиш ли,за ходене по гората с металдетектор няма и да те питам.Земи си хвани гадже бе човек,ще окьоравееш пред компа.
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 7:54 pm

Нека да кажем че съм направил изборът за себе си.Защото тези които имаха какво да кажат по темата го казаха и аз им благодаря,но и тук както навсякъде дежурните драскачи не пропуснаха новото поле за изява.Отново благодаря на колегите опитали да помогнат и нека приемем че тази тема за мен е изчерпана.Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 8:06 pm

cecomotors написа:
Нека да кажем че съм направил изборът за себе си.Защото тези които имаха какво да кажат по темата го казаха и аз им благодаря,но и тук както навсякъде дежурните драскачи не пропуснаха новото поле за изява.Отново благодаря на колегите опитали да помогнат и нека приемем че тази тема за мен е изчерпана.Поздрави.


Колега,човек избира това,дето му е най-присърце-има и логика,и емоция!
Дано си късметлия много пъти с твоя избор!
Върнете се в началото Go down
Одергас
Новобранец
Новобранец




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 8:34 pm

cecomotors написа:

Възможно ли е в този ценови праг да съм изпуснал някой по добър вариант извън трите апарата коментирани в тази тема?

Както и един колега по-рано спомена, X-Terra 705 с високочестотната сонда (18.75 kHz| също е много добър вариант и дори е по-перспективна инвестиция, защото след време, ако решиш да ползваш детектора и за търсене на монети и други реликви, може да си купиш допълнителна сонда на по-ниска честота ( 3 или 7 kHz) и така ще имаш универсален апарат от висок клас, с който да си работиш професионално с години, а не да купуваш разни тояги една след друга и да се чудиш как да ги продадеш след това, както правят много от колегите.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyПет Апр 25, 2014 11:30 pm

cecomotors написа:
maas7eer написа:
cecomotors написа:
Hadjiev написа:
Cool  мисля 4е подценяваме текнетикс  г2 и никои не говори и не споменава ни6то ако те интересува няма да згре6и6 като се поразрови6 и се поинформира6 по добре и за тоя апарат мсля 4е има мн добри характеристики...нно не сум боравил с такув... просто от клипове и малко 4етене останах приатно изненадан с вузможностите му успехи... Smile
Гледал съм го колега но G2 е същият като Фишер Голд бъг про.




Всички станахме съпричастни на проблема ти  Very Happy с погрешно зададения въпрос освен да скараш форума друго няма да постигнеш .Подлеций е прав ,хващаш единият Very Happy който ти се стори по-дълъг Very Happy  за ушите и къпиш все пак е хоби каквото дал бог  Shocked наистина много се вживяваш за парите които си отделил и до догодина да се чудиш все същата  Cool 
Абе колега да няма в тоя форум някакво заплащане на брой записани мнения за което аз незнам?Ма то няма някъде някой да не е написал нещо и ти да не си цъфнал под него със твоето пустословие.Данеби да изпитваш някаква параноя да не изпаднеш от пъвенството по писане на безмислици?Ма никъде нищо не пишеш по темите точно като и тук пък си пъвенец по брой мнения-що за хейтър си ти бе?Ядеш ли спиш ли,за ходене по гората с металдетектор няма и да те питам.Земи си хвани гадже бе човек,ще окьоравееш пред компа.





Нямам намерение да отвръщам на обидите  Cool само не прочетох мнение на един който е работил с трите МД та да ти каже кой е по-добрият .Дано си разбрал нещо от по смислените постове.
Върнете се в началото Go down
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors



GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от трите да избера???   GOLD - Кой от трите да избера??? - Page 2 EmptyСъб Апр 26, 2014 9:25 pm

http://m.youtube.com/watch?v=qYZJWQQoo1Y

Дерзайте.
Върнете се в началото Go down
 
Кой от трите да избера???
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  ТРИТЕ ВЯТЪРА
» Прилики и разлики в тези трите модела на Minelab

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: