Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко

Go down 
+21
Aemilivs
Джэк
Petronii
adminn
kaponcheto
AZZAZEL78
kopa4
laki
Radislav
Аруки Минкоц
OMD Detectors
titpulo
mdetectors.bg
tepes
кирката
Podlecii.avg
stan960
Трибал-М
pechkata
lomidol
Golden Mask
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyПон Май 19, 2014 9:56 pm

Много точно колега Кирка. То някой хора като ходят на съборите с цел келепир а не за самото хоби после като се приберат със празни ръце им е крив целият свят. стена
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyПон Май 19, 2014 10:23 pm

Организацията беше на високо ниво!
Цените наистина бяха високи.
Участниците според мене бяха над 250-300 души, ако съдя по хората участващи в нашата томбола.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyПон Май 19, 2014 10:50 pm

кирката написа:
                                                                                                         Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow  Arrow   Явно като си тръгвал на събора си  мислел как да удариш някой келепир(демек да спечелиш металотърсач)-нооооооооо No не ти се усмихнал късмета  Петроний май и на теб гроздето ти е киселоо...... Razz Razz пробвай на др събор :mdr97:                              

Ми сигурно е така, ама като гледам когато се теглят томболите, как всичкото тумба се бутат пред сергиите, а през другото време няма никой, май не само аз съм отишъл за келепира, ама какво ти говоря аз, ти в томболи не си участвал май lol! 
Аз не съм жален за детектор, имам три - четири, ама нямаше да откажа някой от прехвалените, които толкова ги превъзнасят. Laughing 
Знам че някой хора съм засегнал в голяма степен и сега съскат, ама това е грозната истина, съборите всяка година отиват от зле по-на зле. Догодина пак го организирайте там, федерацията си мисли че прави нещо, но всъщност затъва все повече в бизнес интереси и никаква загриженост за хобито.
На мен въобще не ми пука за тези явления, отдавна съм разбрал, че подобни неща са както партиите, параван за осъществяване на собствени интереси, и други ще го разберат това, ама ползата никаква. Нашата работа е пълна пародия, някое и друго съборче на едни и същи муцуни, разтягане на локуми целогодишно по форумите, абе всичко е на шест, няма никакви проблеми.

emoxristov написа:
Много точно колега Кирка. То някой хора като ходят на съборите с цел келепир а не за самото хоби после като се приберат със празни ръце  им е крив целият свят. стена

А за какво друго мислиш че ходят, то хоби нямаше, тотално компроментирани тестове, пишман производители седят цял ден на масите и замезват, надали са продали и един детектор, а да не говорим, че такива като тебе, които се силят като производител и следа нямаше на събора и ако човек вярваше на форумни изяви, щеше да мисли минелабите за гаражна фирма в сравнение с вас. Защо не седна поне на една маса и да сложиш детектор и една принтирана страница във формат А4 , за да се знае, че съществуват омега детектори и такава фирма, ама и ти като мерчев се криеш, за да не ти се смеят хората.

 стена
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyПон Май 19, 2014 10:58 pm

super21 Cool 


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyПон Май 19, 2014 11:11 pm

кирката написа:

                                                                                                         Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Трибале ако идваш за бира нема проблем оти ти носи цяла каса  бира  А,я си домъкни и везната lol! 


Бира може да се пие и на по-привлекателни места...Въпрос на интереси.


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Пон Май 19, 2014 11:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyПон Май 19, 2014 11:16 pm

Petronii написа:

Знам че някой хора съм засегнал в голяма степен и сега съскат, ама това е грозната истина, съборите всяка година отиват от зле по-на зле. Догодина пак го организирайте там, федерацията си мисли че прави нещо, но всъщност затъва все повече в бизнес интереси и никаква загриженост за хобито.
На мен въобще не ми пука за тези явления, отдавна съм разбрал, че подобни неща са както партиите, параван за осъществяване на собствени интереси, и други ще го разберат това, ама ползата никаква.

Петроний, подобни мисли и на мен ми минават напоследък относно тази смешна федерацийка, но какво ли е трябвало да очакваме, след като един от съучредителите на БНФМ е производителят на най-дълбоките детектори в света? :mdr97: 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyПон Май 19, 2014 11:38 pm

Ти май взе да се шегуваш?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyПон Май 19, 2014 11:43 pm

Laughing Laughing Laughing -Ти най вероятно си ?........................-даже не помня последният ти ник,Кирето викаше че май бил с АЙПИ некаде от Сингапур или майната му райна там некъде в Азия -Очевидно си на ти с компютрите -Целтата ти тук е деструктивна,сигур го разбраха и новобранците вече -Дали си ченге дет са бори за по висок пагон или некъв хахо-хакер пак е без значение -Последният ти пост обаче ме зайнтригува, не че нещо но просто постфактум: -Тоя де са прави на Анонимен съм сигурен че не беше сред Учередителите,интересно ми е като какъв се е явил очевидно по късно като Съучередител-Сподели подробности ако ги знаеш.................................................... Wink Cool Smile
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 12:02 am

www.mdetectors.com написа:
Организацията беше на високо ниво!
Цените наистина бяха високи.
Участниците според мене бяха над 250-300 души, ако съдя по хората участващи в нашата томбола.
Доста хора май не участваха във вашата томбола. Поне на мен няколко човека ми казаха, че не са заявили участие, защото томболата е само собственици на ХП
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 12:18 am

tepes написа:
www.mdetectors.com написа:
Организацията беше на високо ниво!
Цените наистина бяха високи.
Участниците според мене бяха над 250-300 души, ако съдя по хората участващи в нашата томбола.
Доста хора май не участваха във вашата томбола. Поне на мен няколко човека ми казаха, че не са заявили участие, защото томболата е само собственици на ХП

Не, имаше си две кутии за притежатели и непритежатели и си беше ясно, че всички ще участват, само не беше ясно, какъв е смисъла от такова разграничение.
Друго некоректно се получи, че обещаваха в началото, че някой ще вземе деуса от томболата, ама после се оказа, че е спечелен в играта при търсенето, но сигурно толкова са ѝ възможостите на фирмата и няма средства за повече, та затова после се раздаваха чаши. Иначе много любопитно се получи със спечелилия, взе под наем енигма от Краси и намери наградата, още по фрапиращо е , че и миналата година малкото момче по същия начин спечели минелаба, намаше апарат и взе такъв пак енигма от Краси, тоя човек или са му добри апаратите или е егати кадема.  scratch 
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 12:30 am

То хубаво е имало две кутии, ама имаше и доста неразбрали. Даже в тази тема по горе има въпрос на който никой не отговори.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 12:37 am

stan960 написа:
Laughing Laughing Laughing -Ти най вероятно си ?........................-даже не помня последният ти ник,Кирето викаше че май бил с АЙПИ некаде от Сингапур или майната му райна там некъде в Азия -Очевидно си на ти с компютрите -Целтата ти тук е деструктивна,сигур го разбраха и новобранците вече -Дали си ченге дет са бори за по висок пагон или некъв хахо-хакер пак е без значение -Последният ти пост обаче ме зайнтригува, не че нещо но просто постфактум: -Тоя де са прави на Анонимен съм сигурен че не беше сред Учередителите,интересно ми е като какъв се е явил очевидно по късно като Съучередител-Сподели подробности ако ги знаеш.................................................... Wink Cool Smile

Сигурно си мислиш за друг новопоявил се специалист, лепнал се за полата на федерацията, Джек мисля визира Мерчев, а той май  е отдавна в  управлението.
 scratch
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 7:49 am

Petronii написа:

Друго некоректно се получи, че обещаваха в началото, че някой ще вземе деуса от томболата, ама после се оказа, че е спечелен в играта при търсенето, но сигурно толкова са ѝ възможостите на фирмата и няма средства за повече, та затова после се раздаваха чаши.  

Ами колега, то един бърз преглед на онлайн-магазина им е достатъчен да се разбере какъв пишман-дилър на съответните марки е въпросната фирма, която е взела по няколко бройки от даден модел и някои са се продали отдавна, други още не може да се продадат, затова и в момента не предлагат примерно моделите Delta 4000 и Gamma 6000 на Teknetics, а на Fisher пък нямат F70 и F4.  Laughing 
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 9:31 am



emoxristov написа:
Много точно колега Кирка. То някой хора като ходят на съборите с цел келепир а не за самото хоби после като се приберат със празни ръце  им е крив целият свят. стена

А за какво друго мислиш че ходят, то хоби нямаше, тотално компроментирани тестове, пишман производители седят цял ден на масите и замезват, надали са продали и един детектор, а да не говорим, че такива като тебе, които се силят като производител и следа нямаше на събора и ако човек вярваше на форумни изяви, щеше да мисли минелабите за гаражна фирма в сравнение с вас. Защо не седна поне на една маса и да сложиш детектор и една принтирана страница във формат А4 , за да се знае, че съществуват омега детектори и такава фирма, ама и ти като мерчев се криеш, за да не ти се смеят хората.

Моето място не е да седя на маса а да съм сред колегите и търсачите . Относно криенето никога не съм се крил и нямам намерение да се крия. Доста време и трите дена прекарах на полигона и показвах на всеки желаещ как работят апаратите ми.И пак ще повторя че ако искаше да видиш как работят лесно можеш да намериш телефона ми и да се обадиш и тогава щях да ти покажа как работят.
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 11:17 am

Аз имам друго питане. Защо осирате темата на Владо с глупости и спорове, вместо да му кажете едно браво и благодаря, че отново осигури почти никой да не си тръгне с празни ръце?
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 11:49 am

щото живеем в БУЛГАРИСТАН. Всеки завижда на другия като постигне нещо. Ако беше без награди щеше да се мрънка къде са наградите. Колкото до Владо наистина е много коректен и разбран човека.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 12:20 pm

Виждам, че на тоя събор е имало подаръци бол и едва ли някой си е тръгнал с празни ръце, но едно ЕВАЛА никой няма да каже!
Защо бе колеги, защо толкова ХЕЙТЪРИ в тая държава?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 12:28 pm

Пишете по темата,модераторите да не търкат безмислени постове.Събора мина и замина,хората са се били подготвили имало е награди и томболи.Вие какво искате награди въдици и пушки ли да се дават.Все пак е било събор по металдетектинг.Другата седмица откриваме сезона и правим сбирка на с.Бероново на горното течение на р.Луда Камчия.Ще правя два вида състезания с улей и драги и отделно с металдетектори.За целта съм поканил като спонсори колегите от  GARRETT.BG ,http://mdetectors.com и Golden Mask
както и други спонсори.Всеки да даде някаква награда към местата за класиралите се в двете категории.+точки които ще се наслагват към крайното класиране месец септември.Всеки е добре дошъл да участва във етапните състезания в различните категории, било той член на БАТСЗМ или не.Стига с тази злоба и завист,нека който не може да помага на подобни сбирки,да не пречи.В събота на 31 май стартираме в 11.00 часа.

https://www.imperio.biz/t8698-topic#104543


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 1:50 pm

Aemilivs написа:
Аз имам друго питане. Защо осирате темата на Владо с глупости и спорове, вместо да му кажете едно браво и благодаря, че отново осигури почти никой да не си тръгне с празни ръце?

Не е съвсем навреме,но добре,че някой все пак се досеща!
....."Пълните ръце" ли са водещия мотив за теб?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 2:04 pm

Трибал-М написа:
Aemilivs написа:
Аз имам друго питане. Защо осирате темата на Владо с глупости и спорове, вместо да му кажете едно браво и благодаря, че отново осигури почти никой да не си тръгне с празни ръце?

Не е съвсем навреме,но добре,че някой все пак се досеща!
....."Пълните ръце" ли са водещия мотив за теб?

Нещо,много се бави червената чертица?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 2:08 pm

adminn написа:
Виждам, че на тоя събор е имало подаръци бол и едва ли някой си е тръгнал с празни ръце, но едно ЕВАЛА никой няма да каже!
Защо бе колеги, защо толкова ХЕЙТЪРИ в тая държава?
ЕВАЛА на организаторите на този прекрасен събор...
ЕВАЛА на Голден маск както винаги на ниво - във всичко...
ЕВАЛА на Мдетекторс за представянето на XP ...
ЕВАЛА на NEXUS за отговорите на въпросите - зададени от колеги...
ЕВАЛА на МИКРОН за превъзходното представяна на АКА...
ЕВАЛА на тези с които си стиснахме ръцете - нека и в бъдеще е така...
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 2:21 pm

pechkata написа:
adminn написа:
Виждам, че на тоя събор е имало подаръци бол и едва ли някой си е тръгнал с празни ръце, но едно ЕВАЛА никой няма да каже!
Защо бе колеги, защо толкова ХЕЙТЪРИ в тая държава?
ЕВАЛА на организаторите на този прекрасен събор...
ЕВАЛА на Голден маск както винаги на ниво - във всичко...
ЕВАЛА на Мдетекторс за представянето на XP ...
ЕВАЛА на NEXUS за отговорите на въпросите - зададени от колеги...
ЕВАЛА на МИКРОН за превъзходното представяна на АКА...
ЕВАЛА на тези с които си стиснахме ръцете - нека и в бъдеще е така...

Мерси колега!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 4:40 pm

Свтльо много добре се е получило.Успех и за напред. За съжаление не можах да дойда ,но имам приятели които дойдоха и бяха доволни. Недоволни винаги ще има така че не се ядосвай. То май повечето недоволни са дет правят гаражните изделия . Едно време се е котирала техниката им , но на пазара има вече изпипана апаратура която е с гаранция и качество. Явно продажбите им спадат и затова се изнервят. Smile 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 5:26 pm

pechkata написа:

ЕВАЛА на организаторите на този прекрасен събор...
ЕВАЛА на Голден маск както винаги на ниво - във всичко...
ЕВАЛА на Мдетекторс за представянето на XP ...
ЕВАЛА на NEXUS за отговорите на въпросите - зададени от колеги...
ЕВАЛА на МИКРОН за превъзходното представяна на АКА...
ЕВАЛА на тези с които си стиснахме ръцете - нека и в бъдеще е така...
хах Печка ЕВАЛА и на теб  Cool  помниш ли че в момента когато си стиснахме ръцете , моят син спечели голямата награда осигурена от Владо  super21 


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко   ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 5:50 pm

Petronii написа:
tepes написа:
www.mdetectors.com написа:
Организацията беше на високо ниво!
Цените наистина бяха високи.
Участниците според мене бяха над 250-300 души, ако съдя по хората участващи в нашата томбола.
Доста хора май не участваха във вашата томбола. Поне на мен няколко човека ми казаха, че не са заявили участие, защото томболата е само собственици на ХП

Не, имаше си две кутии за притежатели и непритежатели и си беше ясно, че всички ще участват, само не беше ясно, какъв е смисъла от такова разграничение.
Друго некоректно се получи, че обещаваха в началото, че някой ще вземе деуса от томболата, ама после се оказа, че е спечелен в играта при търсенето, но сигурно толкова са ѝ възможостите на фирмата и няма средства за повече, та затова после се раздаваха чаши. Иначе много любопитно се получи със спечелилия, взе под наем енигма от Краси  и намери наградата, още по фрапиращо е , че и миналата година малкото момче по същия начин спечели минелаба, намаше апарат и взе такъв пак енигма от Краси, тоя човек или са му добри апаратите или е егати кадема.  scratch 

Не искам да се обяснявам на хейтър и мърморко като тебе, само искам да отбележа, че раздадохме подаръци за над 2000лв., а на тебе ако това не ти харесва си е твоя работа.
Ти какво подари на събора?
Момчето спечели металотърсачът и си е негов, а хейтъри като тебе само  пишат по форумите  Very Happy Very Happy 
Цялата тая злоба те е скапала изцяло!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
 
ШЕСТИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР 16,17 и 18 май 2014 с.Сливек Ловешко
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Национален събор
» III Национален събор на златотърсачите-яз.Домлян 10.09.2016
» Национален събор на БАТСЗМ 27.07.2019 гр. Враца-Леденика

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Golden Mask Металотърсачи-
Идете на: