Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    нишани Fisher tesoro Coil nexus Майнлаб deus 5000 TEKNETICS Minelab VANQUISH lorenz грунда miladinka Spectrum wave врътка Simplex kupuvam prodavam пират маск голден GOLD nokta mask
     

     Севлиево

    Go down 
    +8
    Аруки Минкоц
    OMD Detectors
    Petronii
    Трибал-М
    Одергас
    borislav123
    cecomotors
    pumata2003
    12 posters
    АвторСъобщение
    pumata2003
    Легионер
    Легионер
    pumata2003



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Севлиево   Севлиево EmptyСъб Апр 26, 2014 2:55 pm

    Кмета на град Севлиево е издал заповед и я е свел до РПУ Севлиево.С нея той забранява търсенето с металдетектор в Севлиевска община.Внимавайте колеги МВР-то сега бди Smile
    Върнете се в началото Go down
    cecomotors
    Легионер
    Легионер
    cecomotors



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyСъб Апр 26, 2014 3:07 pm

    А има ли законово право да издава такива забрани,освен на майка си в... имота?
    Върнете се в началото Go down
    borislav123
    Консул
    Консул




    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyНед Апр 27, 2014 7:03 am

    Стига бе . Имам няколко приятелчета от там с които сме обикаляли Севлиевските райони. Shocked 
    Върнете се в началото Go down
    Одергас
    Новобранец
    Новобранец




    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyНед Апр 27, 2014 9:16 am

    cecomotors написа:
    А има ли законово право да издава такива забрани,освен на майка си в... имота?

    Не си ли чувал сентенцията "цар дава, пъдар не дава" ? С други думи, в Абсурдистан всичко е възможно. Smile
    Върнете се в началото Go down
    cecomotors
    Легионер
    Легионер
    cecomotors



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyНед Апр 27, 2014 10:15 am

    Чувал съм я тая,но ако няма законово право то някакви реакции от наша страна не трябва ли да има?От федерацията нещо да кажат по въпроса.
    Върнете се в началото Go down
    Одергас
    Новобранец
    Новобранец




    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyНед Апр 27, 2014 10:22 am

    cecomotors написа:
    Чувал съм я тая,но ако няма законово право то някакви реакции от наша страна не трябва ли да има?От федерацията нещо да кажат по въпроса.

    По принцип да, това са незаконни действия на кмета и би трябвало от федерацията да сезират прокуратурата, все пак нали затова е тази федерация, а не само да събира селяни с металотърсачи от цялата страна в Сливек, за да пият, ядат и спорят кой апарат работи на "уродено".
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyНед Апр 27, 2014 1:52 pm

    Одергас написа:
    cecomotors написа:
    Чувал съм я тая,но ако няма законово право то някакви реакции от наша страна не трябва ли да има?От федерацията нещо да кажат по въпроса.

    По принцип да, това са незаконни действия на кмета и би трябвало от федерацията да сезират прокуратурата, все пак нали затова е тази федерация, а не само да събира селяни с металотърсачи от цялата страна в Сливек, за да пият, ядат и спорят кой апарат работи на "уродено".


    Не така,колега,там идват и граждани.А нали всички сме граждани на републиката,едни живеят в градски селища,други-в селища от селски тип,има все още махали и колиби в татковината ни.Има друг термин за онова,което мисля,че визираш...


    Хаосът е или временен,или гибелен!
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyНед Апр 27, 2014 10:22 pm

    Ами то Севлиево е близо до Ловеч, нека се задвижат там шефове на федерация и управителен съвет. Както е тръгнало, сега може да е прецедент, а утре да е мода навсякъде по общините, както стана със сините зони. Само ми е много чудно, толкова ли са тъпи, че не искат да изкарат пари от такива като нас, да регламентират някаква такса и разрешително и да определят кои места са археологически и не трябва да се припарва. Тогава хем вълка е сит, хем агнето все още не е заклано  Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 8:13 am

    [quote="Трибал-М"]
    Одергас написа:
    cecomotors написа:
    Чувал съм я тая,но ако няма законово право то някакви реакции от наша страна не трябва ли да има?От федерацията нещо да кажат по въпроса.

    По принцип да, това са незаконни действия на кмета и би трябвало от федерацията да сезират прокуратурата, все пак нали затова е тази федерация, а не само да събира селяни с металотърсачи от цялата страна в Сливек, за да пият, ядат и спорят кой апарат работи на "уродено".


    Колега ти член ли си на Федерацията ?
    Върнете се в началото Go down
    cecomotors
    Легионер
    Легионер
    cecomotors



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 11:40 am

    Не разбрах към кого е въпроса,но ако е към мен - ДА член съм от около 2 год.А това със селяните малко грубо прозвуча.То кой е гражданин в тая държава?


    Последната промяна е направена от cecomotors на Вто Апр 29, 2014 11:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    Аруки Минкоц
    Новобранец
    Новобранец




    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 11:42 am

    Емо, ще донесеш ли на събора някоя от твоите тояги Омега или те е страх да не станеш за смях?
    Върнете се в началото Go down
    cecomotors
    Легионер
    Легионер
    cecomotors



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 11:46 am

    Аруки Минкоц написа:
    Емо, ще донесеш ли на събора някоя от твоите тояги Омега или те е страх да не станеш за смях?

    Нали не става дума за Текнетикс Омега?
    Върнете се в началото Go down
    Аруки Минкоц
    Новобранец
    Новобранец




    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 11:58 am

    cecomotors написа:
    Аруки Минкоц написа:
    Емо, ще донесеш ли на събора някоя от твоите тояги Омега или те е страх да не станеш за смях?

    Нали не става дума за Текнетикс Омега?

    Не, Емо Христов е някакъв пишман-радиолюбител, дето заблуждава народа, че прави някакви Omega detectors, за които уж приемаше поръчки, но така и на никого не направи детектор.
    Върнете се в началото Go down
    tepes
    Цезар
    Цезар
    tepes



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 12:59 pm

    Одергас написа:
    .. а не само да събира селяни с металотърсачи от цялата страна в Сливек, за да пият, ядат и спорят кой апарат работи на "уродено".
    Благудърим, за бесцените савети! Убештаваме на тоа сабор, да гу одариме нъ пост и мулитва и ще си убсаждъме саму селските рабути, дукъту си драпъме топките и си чешиме заднитсите, през путурите! Да се не притесняъш толкуз многу, за теа сабори, че от злоба да те не се трашнеш с некуй енфракт или енслут! Зъ парати и уродено гак нема да чуеш...!
    Живеи и възсдишаи спукоину!
    Върнете се в началото Go down
    comander
    Цезар
    Цезар
    comander



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 1:27 pm

    tepes написа:
    Одергас написа:
    .. а не само да събира селяни с металотърсачи от цялата страна в Сливек, за да пият, ядат и спорят кой апарат работи на "уродено".
    Благудърим, за бесцените савети! Убештаваме на тоа сабор,  да гу одариме нъ пост и мулитва и ще си убсаждъме саму селските рабути, дукъту си драпъме топките и си чешиме заднитсите, през путурите! Да се не притесняъш толкуз многу, за теа сабори, че от злоба да те не се трашнеш с некуй енфракт или енслут! Зъ парати и уродено гак нема да чуеш...!
    Живеи и възсдишаи спукоину!
     Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    mdetectors.bg
    Джадай
    Джадай
    mdetectors.bg



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 1:39 pm

    pumata2003 написа:
    Кмета на град Севлиево е издал заповед и я е свел до РПУ Севлиево.С нея той забранява търсенето с металдетектор в Севлиевска община.Внимавайте колеги МВР-то сега бди Smile

    Само ако има нещо черно на бяло мога да повярвам, че това е истина.
    Дайте линк за заповедта или я сканирайте и я качете. В противен случай това е просто слух.


    Безплатна доставка до всяка точка на страната.
    www.mdetectors.bg
    12 ГОДИНИ С ВАС!
    Върнете се в началото Go down
    Petronii
    Цезар
    Цезар




    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyВто Апр 29, 2014 10:37 pm

    Аруки Минкоц написа:
    Емо, ще донесеш ли на събора някоя от твоите тояги Омега или те е страх да не станеш за смях?

    Дано да донесе, та да видим реално какво представляват, за да не ни обвинява, че го мразят. Ама се съмнявам да се появи или поне няма да се покаже, миналата година никой не го забеляза, за разлика от неговия "приятел" хектора, евала на човека, който и какво да говори, той чинно си седеше до детектора и обясняваше на всеки заинтересован.

     scratch 
    Върнете се в началото Go down
    stan960
    Джадай
    Джадай
    stan960



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyСря Апр 30, 2014 5:34 am

    -Познавам доста братчеди от нашенско де ми са фалят че в последно време биели яката по Севлиевско за железо,имало го доста щото вероятно на фона на общата разруха района като цяло е запазил икономиката си и очевидно местните там немат нужда а роват земята за антична или съвременна скраб -Друг е въпросът че там тракията е застъпена по осезателно -И да,мисля че когато преди преправяха новият-стар вече закон на кметовете по общини и селища се дадоха известни правомощия в това отношение -Така че не само има право да издава такава заповед ми може и сам или с помоща на общинската охрана да те арестува дори и без намесата на полиция.Wink  Smile 
    Върнете се в началото Go down
    OMD Detectors
    Консул
    Консул
    OMD Detectors



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyПет Май 02, 2014 8:33 pm

    Аруки Минкоц написа:
    cecomotors написа:
    Аруки Минкоц написа:
    Емо, ще донесеш ли на събора някоя от твоите тояги Омега или те е страх да не станеш за смях?

    Нали не става дума за Текнетикс Омега?

    Не, Емо Христов е някакъв пишман-радиолюбител, дето заблуждава народа, че прави някакви Omega detectors, за които уж приемаше поръчки, но така и на никого не направи детектор.

    Вземи малко прочети и ще разбереш как работят апаратите ми. Не мисля да давам обяснения на хора с по 10 ника.Ако искаш ела на място и тествай.Недей  да лаеш по всички производители.

    p.p. Сигурно и за пинпойнтерите ми не си чувал.. Very Happy  Гледам по мненията разбираш от детектори а си се регистрирал тук преди месец. Кой по ред ти е този ник ?  Laughing 
    Върнете се в началото Go down
    comander
    Цезар
    Цезар
    comander



    Севлиево Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Севлиево   Севлиево EmptyПет Май 02, 2014 11:34 pm

    emoxristov написа:
    Аруки Минкоц написа:
    cecomotors написа:
    Аруки Минкоц написа:
    Емо, ще донесеш ли на събора някоя от твоите тояги Омега или те е страх да не станеш за смях?

    Нали не става дума за Текнетикс Омега?

    Не, Емо Христов е някакъв пишман-радиолюбител, дето заблуждава народа, че прави някакви Omega detectors, за които уж приемаше поръчки, но така и на никого не направи детектор.

    Вземи малко прочети и ще разбереш как работят апаратите ми.  
    Охо то с четене ако се вижда как бачка които и да е детектор ,то измамени хора няма да има ве пич.
    Върнете се в началото Go down
     
    Севлиево
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Хоталич -градът крепост край Севлиево

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
    Идете на: