Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Дълбока програма XP DEUS

Търся зарядно за GPX 4000
Помогнете за избор на детектор  EmptyПет Сеп 13, 2019 10:45 pm by sitalk
Ако някой има за продаване, да ми пише или звънне....0878404482

Comments: 0
Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Помогнете за избор на детектор  EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Продавам Lorenz Deepmax Z1
Помогнете за избор на детектор  EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Помогнете за избор на детектор  EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Keywords
tejon GOLD kupuvam Spectrum prodavam маск грунда lorenz пират Coil металотърсач нишани POWER tesoro mask miladinka голден golden TEKNETICS продавам Майнлаб deus Fisher врътка nexus wave
Golden Mask 4 RO S
Share

Помогнете за избор на детектор

Go down 
АвторСъобщение
mario321
Цезар
Цезар
mario321

Помогнете за избор на детектор  Empty
ПисанеЗаглавие: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 10:54 am

Колеги ако може да ми помогнете Sad
Искам да си купя и един високо честотен детектор за търсене на
самородно злато, да може да хваща и по малки парченца 0,5гр.
Бюджета който сам отелил е 1500лв.

Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 11:32 am

Колега ф75 мисля че е подходящ за самородно злато. Иначе голд буг и ат голд мисля че са добри решения и на добра цена. Аз мисля да взема голд буга и да го ползвам и за монети.
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 12:20 pm

Да подходящ е ф75ЛТД за 1гр парченца но аз искам да купя
детектор и за още по малките самородки, а за това ще ми е нужен доста по честотен над 20kHz но за 1500лв .
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 12:24 pm

Скоро нали някои във форума писа за голд буг 2. Беше на бая висока честота. Не знам колко пари беше.
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 12:35 pm

Да аз се чудя за него 71KHz е и го има за около 1400лв.
Но не можах да прочета мнение от някои който го ползва.
BEKS
Консул
Консул
BEKS

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 3:23 pm

mario321 написа:
детектор и за още по малките самородки, а за това ще ми е нужен доста по честотен над 20kHz но за 1500лв .
Според мен ще си дадеш само парите.Не си знаеш възможностите на твоя апарат или не си го тествал с малки самородки за да видиш ,че и той става.С ф-5 хващах 0,4гр. злато без проблем,а ти говориш за 1гр. то си е голяма самородка да знаеш.С Ф-75 ще хванеш и 0,1-0,2гр. сигорен съм.С Голд бъг най-малкото зрънце с което съм пробвал е и го хваща е 0,09гр. просто по-малко нямаше за проба.Значи ако не е много висока минерализацията при теб такива малки въшки 0,2гр.на Алл метал няма да имаш проблем да ги чуваш на около 3-5см.в земята.Парите си ги спестявай за най-добрата голд машина GPX-5000 . Cool 
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 6:31 pm

BEKS написа:
mario321 написа:
Според мен ще си дадеш само парите.Не си знаеш възможностите на твоя апарат или не си го тествал с малки самородки за да видиш ,че и той става.С ф-5 хващах 0,4гр. злато без проблем,а ти говориш за 1гр. то си е голяма самородка да знаеш.С Ф-75 ще хванеш и 0,1-0,2гр. сигорен съм.С Голд бъг най-малкото зрънце с което съм пробвал е и го хваща е 0,09гр. просто по-малко нямаше за проба.Значи ако не е много висока минерализацията при теб такива малки въшки 0,2гр.на Алл метал няма да имаш проблем да ги чуваш на около 3-5см.в земята.Парите си ги спестявай за най-добрата голд машина GPX-5000 . Cool 
BEKS наистина не знаех че мога да хващам толкова малки
самородки  мерси приятелю да си жив и здрав Cool Cool Cool 
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 6:43 pm

Аз вече няколко пати търся с малката 5 DD антена самородно злато, не сам намерил още но честно казано самото търсене ми доставя голямо удоволствие а най важното нещо си е удоволствие то Cool  Cool  Cool 
TITITKANIE
Новобранец
Новобранец
TITITKANIE

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 8:56 pm

mario321 написа:
Аз вече няколко пати търся с малката 5 DD антена самородно  злато, не сам намерил още но честно казано самото търсене ми доставя голямо удоволствие а най важното нещо си е удоволствие то Cool  Cool  Cool   

Колега от къде взе тази 5 dd?
Иначе по речните корита ли търсиш с f петицата.

А горните постове за 0.0.... от грама направо ми скриха каскета.Това за какви сонди става въпрос.
BEKS
Консул
Консул
BEKS

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyНед Апр 27, 2014 10:06 pm

Значи ако хващаш съчми 3мм.и по-малки на Аллметал ,няма да имаш проблем със самородките.
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyПон Апр 28, 2014 12:04 am

Хващам ги и то доста добре даже, одеве направих тест с една доста малка златна обеца, пред нея сложих един гранитен камък дебел 5см и си я хваща цвят. А обецата си е едно топче доста малко 2мм.
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyПон Апр 28, 2014 2:00 pm

Колега имаш си прекрасен апарат и мисля че колегата Бекс е прав.
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyПон Апр 28, 2014 2:30 pm

мерси само чакам да спре малко дъждаангел  и раницата на гърбадупки   :animaux15:набарал сам едно местенце дето излизат на улея микрони златинки ще го претърся с детектора цялото търкане докато скокне някоя красавица Злато и тогава ще има повод за препиване 

Cool 
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyПон Апр 28, 2014 2:42 pm

дано имаш късмет колега. С улей или драга ходиш ли за самородно. Cool 
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyПон Апр 28, 2014 5:26 pm

мерси то късмета си е най важен без значение с какво се търси, да от време на време ходя и с улей да промивам,зимата наблягам на монетите а лятото на самородки, въобще си търся благородния метал по всички възможни начини. Cool 
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyСря Апр 30, 2014 1:58 am

Колега трябва да смениш името на темата с : ТЪРГОВЕЦ ЗАРИБЯВА С НЯКОЛКО НИКА .  Very Happy 

И да знаеш, fisher gold bug-2 не е лош апарат става и за монети .
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyСря Апр 30, 2014 12:09 pm

B.K. написа:
Колега трябва да смениш името на темата с : ТЪРГОВЕЦ ЗАРИБЯВА С НЯКОЛКО НИКА .  Very Happy 

Не колега за жалост не съм търговец, но това ми е една от мечтите, само дето нямам нужните връзки, но ако бях търговец щях главно да продавам Xp детекторите и Fisher, Teknetics  lol! 
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyПон Май 05, 2014 1:50 pm

"mario321" - не му обръщай внимание той обича да е център на внимание и не знае как да го постигне по друг начин освен да сере във всяка тема правейки се на компетентен във всичко!  Very Happy 
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyПон Май 05, 2014 2:29 pm

Да колега забелязал съм го super21 
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Помогнете за избор на детектор    Помогнете за избор на детектор  EmptyПон Май 05, 2014 7:47 pm

B.K. написа:

Колега имаш халюцинации. Колегата е отворил темата, защото така е решил, а fisher gold bug-2 не може да се настрои към Пернишките камъни и не е добър в това отношение.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ

Помогнете за избор на детектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: