Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum 5000 Minelab грунда пират TEKNETICS nokta miladinka lorenz wave GOLD Coil deus kupuvam tesoro Fisher VANQUISH врътка маск nexus Simplex Майнлаб prodavam голден нишани mask
 

 XP Deus ревю от RelicHuntingVT

Go down 
+8
borislav123
van_helsing
Ne6o
Аруки Минкоц
titpulo
sashometila
mdetectors.bg
RelicHuntingVT
12 posters
АвторСъобщение
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyПон Апр 28, 2014 5:35 pm

Привет  Smile 

Не знам защо, но до сега никой освен Светльо не се сети да направи едно ревю на бога на детекторите XP Deus (Deus = бог).
Няма да изпадам в много технически характеристики а ще напиша най-важното, което вълнува търсача.
Започвам с това, че никога не съм хващал по съвършенен детектор, който няма слаба страна.Всичко му е изпипано на 6.В началото гледах гледах на деуса като на играчка, която заради безжичната си технология е много крехка и трябва да се внимава с нея...След като вече 1 година търся, мога да кажа, че по-здрав детектор не съм имал.Преди си мислех, че фишера е здрав, ама му се отлепи двойно- залепващата лента около кутията и взе да му се прецаква пръта там където влизат тръбите една в друга.Отделно като го слагах в раницата ми буксата на антената винаги се огъваше и след време щеше да сдаде багажа..
Такива проблеми не съм имал с деуса.Няма кабели, букси, пръта му е съвършенно измислен.Компактна машина е, много лека, цял ден можеш да търсиш без да ти се измори ръката и рамото...
Бухал съм антената в камъни, нещо което е неизбежно при нашето хоби, никакъв проблем.Скочи ми каракачанска овчарка и за да се предпазя и насочих антената в муцуната и кучето я сръба и нищо пак и нямаше.Не съм имал никакъв проблем с нищо по деуса.
Отделно уникалността на машината е, че има различни честоти на работа.Може да се направи много бавна за дълбоко търсене и много бърза за замърсено търсене и средна за чисти места.Все едно имаш 3 различни детектора!
Аз лично работя с най-голямата сонда и съм вадил сигнали на 1 метър дълбочина (острие на брадва)  lol! 
Деуса има страшно много настройки за сигнализация.Има предостатъчно за всеки вкус.За разлика от фишера, деуса издава много отчетливи звуци като набара нещо.Просто трудно е да се пропусне "мишена" с него.
Въпреки, че работя с голямата антена, която уж предпочита по-големички цели, спойно намирам ситни заешки съчми, разни 13/0 с диаметър 8.33 мм мисля бяха за лов на глигани и други малки обекти.Чак съм се чудил как тази голяма сонда намира толкова малки нещица.

Заключение

При купищата настройки на деуса и многото възможности, които има би било неинтелигентно да се ползва друга машина.НИКОГА не бих използвал друга марка и друг детектор.Осен ако не е на друг принцип някакъв.

Деуса е най-добър във всички и навсякъде!

Това са моите отзиви.

Машините които съм използвал до сега са :

Микрон NRG 150
Fisher F 75
Teknetics T2

И 30 мин работа с MINELAB GPX-5000 overpriced piece of crap.

Това беше от мен драги приятели, ако се сетя нещо ще дописвам.

Успех на всички
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyПон Апр 28, 2014 9:30 pm

Колега, аз толкова суперлативи имам за XP DEUS, че чак не смея да пиша, за да не кажат колегите, тоя прави реклама на стоката си.
Затова съм оставил хората сами да пишат.
След като пуснат кантара, идва края на дните на мнооого металотърсачи и нещата няма да са същите.
Имам информация, но не мога да я споделя онлайн!
Много брагодаря за поста и много успехи!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyПон Апр 28, 2014 10:27 pm

www.mdetectors.com написа:
Колега, аз толкова суперлативи имам за XP DEUS, че чак не смея да пиша, за да не кажат колегите, тоя прави реклама на стоката си.
Затова съм оставил хората сами да пишат.
След като пуснат кантара, идва края на дните на мнооого металотърсачи и нещата няма да са същите.
Имам информация, но не мога да я споделя онлайн!
Много брагодаря за поста и много успехи!

Очаквам да отговорят на удара на гпх-5000 подобаващо.Ако е така и цената е кратна на тази на гпх-а то правилно съм усетил да не си бутам парите залудо. cheers cheers :yes: :yes: 


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
titpulo
Легионер
Легионер
titpulo



XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyПон Апр 28, 2014 10:44 pm

www.mdetectors.com написа:
Колега, аз толкова суперлативи имам за XP DEUS, че чак не смея да пиша, за да не кажат колегите, тоя прави реклама на стоката си.
Затова съм оставил хората сами да пишат.
След като пуснат кантара, идва края на дните на мнооого металотърсачи и нещата няма да са същите.
Имам информация, но не мога да я споделя онлайн!
Много брагодаря за поста и много успехи!



сподели я на ли4ни тогава.
Върнете се в началото Go down
Аруки Минкоц
Новобранец
Новобранец




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 11:03 am

RelicHuntingVT написа:
Привет  Smile 
Машините които съм използвал до сега са :

Микрон NRG 150
Fisher F 75
Teknetics T2

Колега, ако беше минал от Микрон направо към Деус, щях да разбера еуфорията ти, но да твърдиш, че Деус е по-добър от Ф75 и особено от Т2 е просто смехотворно и показва, че изобщо не си разбрал какви машини си държал в ръце и как да ги използваш. Да, Деуса има предимство в ергономиката, понеже и по-лек и безжичен, но само дотук, а повечето опциите в претрупаното му меню са напълно безполезни и са чисто и просто играчка, за да си мислиш, че си купил нещо извънземно, но на практика, в реална работа на полето, Т2 направо разбива Деуса.


Последната промяна е направена от Аруки Минкоц на Вто Апр 29, 2014 12:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 12:41 pm

Мине не мине малко време и току някой форумен лъв "разбирач" се прероди с ново име Smile
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 12:50 pm

Аруки Минкоц написа:
RelicHuntingVT написа:
Привет  Smile 
Машините които съм използвал до сега са :

Микрон NRG 150
Fisher F 75
Teknetics T2

Колега, ако беше минал от Микрон направо към Деус, щях да разбера еуфорията ти, но да твърдиш, че Деус е по-добър от Ф75 и особено от Т2 е просто смехотворно и показва, че изобщо не си разбрал какви машини си държал в ръце и как да ги използваш. Да, Деуса има предимство в ергономиката, понеже и по-лек и безжичен, но само дотук, а повечето опциите в претрупаното му меню са напълно безполезни и са чисто и просто играчка, за да си мислиш, че си купил нещо извънземно, но на практика, в реални работа на полето, Т2 направо разбива Деуса.

Много често сравненията са между 22см сонда на Деуса и стандартна по-голяма сонда на друг металотърсач.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 8:06 pm

van_helsing написа:
Аруки Минкоц написа:
RelicHuntingVT написа:
Привет  Smile 
Машините които съм използвал до сега са :

Микрон NRG 150
Fisher F 75
Teknetics T2

Колега, ако беше минал от Микрон направо към Деус, щях да разбера еуфорията ти, но да твърдиш, че Деус е по-добър от Ф75 и особено от Т2 е просто смехотворно и показва, че изобщо не си разбрал какви машини си държал в ръце и как да ги използваш. Да, Деуса има предимство в ергономиката, понеже и по-лек и безжичен, но само дотук, а повечето опциите в претрупаното му меню са напълно безполезни и са чисто и просто играчка, за да си мислиш, че си купил нещо извънземно, но на практика, в реални работа на полето, Т2 направо разбива Деуса.

Много често сравненията са между 22см сонда на Деуса и стандартна по-голяма сонда на друг металотърсач.

Нека си вярва.Текнетикса наистина е хубава машина но деуса е много по-добър.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 8:07 pm

Ne6o написа:
Мине не мине малко време и току някой форумен лъв "разбирач" се прероди с ново име Smile

Майнлаб феновете негодуват  cheers 
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 8:19 pm

Много се възхищавам на хорската твърдоглавост.Удивително е как някой като си внуши нещо и как халюцинира  cheers  дето вика Светльо.Светльо има най много машини от всички ни.В ръцета му са.Човека обяснява, но никой не слуша.
Същата работа като при стрелбата.Оръжейника ми вика еди си кой си внушил, че еди си кои патрони са най точни и ми обяснява той на мен кое как е?!На мен дето хиляди гилзи продавам за скрап и ми минават хиляди патрони през ръцете ....

Извод

На един човек можеш да му вземеш, но не можеш да му дадеш.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 8:25 pm

Deus и JPX . Това са машините. Единствено цената им не ми харесва.Светльо гледам че сте пуснали деус само със слушалки. Апарата може ли да се ползва така.Ако да каква е разликата когато е с пулт.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 10:47 pm

borislav123 написа:
Deus и JPX . Това са машините. Единствено цената им не ми харесва.Светльо гледам че сте пуснали деус само със слушалки. Апарата може ли да се ползва така.Ако да каква е разликата когато е с пулт.

Основния недостатък на работата само със слушалки, е ме нямаш достъп до експертните настройки, както е при дистанционното. Имаш основните настройки: ЗЕМЯ, ДИСКРИМИНАЦИЯ, ЗВУК,ТОНОВЕ,ЧЕСТОТА НА РАБОТА.
Ако искаш да си направиш твоя програма ти трябва някой с дистанционно, правиш си програмата с експертните нестройки и я прехвърляш на слушалките, като нова програма.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 10:58 pm

van_helsing написа:

Много често сравненията са между 22см сонда на Деуса и стандартна по-голяма сонда на друг металотърсач.

Често хората забравят, че XP DEUS 3.2. ако не е на 10-та програма практически е с постоянен режим на дискриминация, а обикновенно другия металотърсач е на ALL Metal с дискриминация на число, т.е. единия е на дискриминация, другия на ALL Metal.
Друга подробност при DEUS, е че масово се ползва на висока честота 18кхц и земен баланс -Tracking, което не е подходящо при паралелни тестове, а е подходящо за работа на ход на много замърсено.
Има и други тънкости, които правят нещата набедени при паралелен тест, особенно ако ползващия не е много светнат.
В същото време обаче всички, които ползват XP DEUS при работа са 4-5 пъти по-продуктивни, т.е. по-бързи. Или с други думи единия е преполовил празната чашка за кафе с цветни "боклуци", а другите имат 3-4  Very Happy 
Последното може и да не сте го разбрали, но има няколко души тук които ще се сетят  Basketball 


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyВто Апр 29, 2014 11:19 pm

RelicHuntingVT написа:
Много се възхищавам на хорската твърдоглавост.Удивително е как някой като си внуши нещо и как халюцинира  cheers  дето вика Светльо.Светльо има най много машини от всички ни.В ръцета му са.Човека обяснява, но никой не слуша.
Същата работа като при стрелбата.Оръжейника ми вика еди си кой си внушил, че еди си кои патрони са най точни и ми обяснява той на мен кое как е?!На мен дето хиляди гилзи продавам за скрап и ми минават хиляди патрони през ръцете ....

Извод

На един човек можеш да му вземеш, но не можеш да му дадеш.
Извинявай ,но това са пълни глупости!!!Никога,никога,ама никога,търговеца няма реална преценка за стоката си,освен ако не е и потребител!!!Никога ,никога,ама никога не питай търговеца,кое е най добро!!!Той, или няма реална представа,или ще те излъже!!!Той може да ти каже- кое най се харчи!!!Обикновено има малка,но понякога съществена разлика!!!Докато не изхвърлиш поне пет литра пот с една машина,си нямаш и хал хабер от възможностите и!!!
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyСря Апр 30, 2014 6:36 am

бобо написа:
RelicHuntingVT написа:
Много се възхищавам на хорската твърдоглавост.Удивително е как някой като си внуши нещо и как халюцинира  cheers  дето вика Светльо.Светльо има най много машини от всички ни.В ръцета му са.Човека обяснява, но никой не слуша.
Същата работа като при стрелбата.Оръжейника ми вика еди си кой си внушил, че еди си кои патрони са най точни и ми обяснява той на мен кое как е?!На мен дето хиляди гилзи продавам за скрап и ми минават хиляди патрони през ръцете ....

Извод

На един човек можеш да му вземеш, но не можеш да му дадеш.
Извинявай ,но това са пълни глупости!!!Никога,никога,ама никога,търговеца няма реална преценка за стоката си,освен ако не е и потребител!!!Никога ,никога,ама никога не питай търговеца,кое е най добро!!!Той, или няма реална представа,или ще те излъже!!!Той може да ти каже- кое най се харчи!!!Обикновено има малка,но понякога съществена разлика!!!Докато не изхвърлиш поне пет литра пот с една машина,си нямаш и хал хабер от възможностите и!!!

Светльо е и търсач...1000 пъти го е казвал.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyСря Апр 30, 2014 7:52 am

бобо написа:
RelicHuntingVT написа:
Много се възхищавам на хорската твърдоглавост.Удивително е как някой като си внуши нещо и как халюцинира  cheers  дето вика Светльо.Светльо има най много машини от всички ни.В ръцета му са.Човека обяснява, но никой не слуша.
Същата работа като при стрелбата.Оръжейника ми вика еди си кой си внушил, че еди си кои патрони са най точни и ми обяснява той на мен кое как е?!На мен дето хиляди гилзи продавам за скрап и ми минават хиляди патрони през ръцете ....

Извод

На един човек можеш да му вземеш, но не можеш да му дадеш.
Извинявай ,но това са пълни глупости!!!Никога,никога,ама никога,търговеца няма реална преценка за стоката си,освен ако не е и потребител!!!Никога ,никога,ама никога не питай търговеца,кое е най добро!!!Той, или няма реална представа,или ще те излъже!!!Той може да ти каже- кое най се харчи!!!Обикновено има малка,но понякога съществена разлика!!!Докато не изхвърлиш поне пет литра пот с една машина,си нямаш и хал хабер от възможностите и!!!

По принцип си прав за всичко, но винаги има изключения и това му е хубавото на живота  Very Happy 
Явно не се познаваме и никога не си купувал нещо от мене, за да оцениш доста по-различния ми подход, защото съм повече търсач от търговец.
Не са малко колегите, които дори съм отказал да си купят нещо скъпо, защото за разлика от другите търговци, аз съм работил на ход с почти всички металотърсачи и всеки ден говоря с клиенти и колеги не за компютри, а за машинки.
Другия път като търсиш нещо ми звънни.
Не те познавам, но определено не бих те посъветвал да си купиш AT GOLD щом имаш Wave  Very Happy или по-скоро бих те предупредил, че няма да е достатъчно дълбок, ако си ми казал, че имаш Монтанка.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyСря Апр 30, 2014 11:05 am

www.mdetectors.com написа:
бобо написа:
RelicHuntingVT написа:
Много се възхищавам на хорската твърдоглавост.Удивително е как някой като си внуши нещо и как халюцинира  cheers  дето вика Светльо.Светльо има най много машини от всички ни.В ръцета му са.Човека обяснява, но никой не слуша.
Същата работа като при стрелбата.Оръжейника ми вика еди си кой си внушил, че еди си кои патрони са най точни и ми обяснява той на мен кое как е?!На мен дето хиляди гилзи продавам за скрап и ми минават хиляди патрони през ръцете ....

Извод

На един човек можеш да му вземеш, но не можеш да му дадеш.
Извинявай ,но това са пълни глупости!!!Никога,никога,ама никога,търговеца няма реална преценка за стоката си,освен ако не е и потребител!!!Никога ,никога,ама никога не питай търговеца,кое е най добро!!!Той, или няма реална представа,или ще те излъже!!!Той може да ти каже- кое най се харчи!!!Обикновено има малка,но понякога съществена разлика!!!Докато не изхвърлиш поне пет литра пот с една машина,си нямаш и хал хабер от възможностите и!!!

По принцип си прав за всичко, но винаги има изключения и това му е хубавото на живота  Very Happy 
Явно не се познаваме и никога не си купувал нещо от мене, за да оцениш доста по-различния ми подход, защото съм повече търсач от търговец.
Не са малко колегите, които дори съм отказал да си купят нещо скъпо, защото за разлика от другите търговци, аз съм работил на ход с почти всички металотърсачи и всеки ден говоря с клиенти и колеги не за компютри, а за машинки.
Другия път като търсиш нещо ми звънни.
Не те познавам, но определено не бих те посъветвал да си купиш AT GOLD щом имаш Wave  Very Happy или по-скоро бих те предупредил, че няма да е достатъчно дълбок, ако си ми казал, че имаш Монтанка.
Да,да,говорех по принцип,а не конкретно.А относно АТ-то,когато го купувах преди две години-първо на теб звъннах,но се случи така ,че трябваше да чакам около два месеца,а аз нямах търпение-както и да е...исках машина на висока честота ,да става и за проспектинг,и за монети,и да работи добре на орудено-бях се насочил към Лобо,но се разочаровах,после везната се наклони към АТ,щото си има телевизор,хубав звук и е водоустойчив-и честно да ти кажа не съжалявам за избора си.Често излизаме с едно ХП Жмакс,и ги сравняваме-въпреки разликите в честотите,машинте са с доста сходни параметри.Но за цел -10 стотинки гарета е една идея по дълбок,докато за дискриминация и бързина/въпреки ниската честота/Хп е по добър.А относно Монтанката-на моите терени -просто няма шанс пред Гарета нито в дълбочина,нито в дискриминация,въпреки,че работи много добре.Извинявам се за спама извинявай Поздрави!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyПет Май 02, 2014 2:34 pm

бобо написа:
Често излизаме с едно ХП Жмакс,и ги сравняваме-въпреки разликите в честотите,машинте са с доста сходни параметри.Но за цел -10 стотинки гарета е една идея по дълбок,докато за дискриминация и бързина/въпреки ниската честота/Хп е по добър.
Надявам се че ги сравнявате с приблизително еднакви по размер антени...?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyПет Май 02, 2014 10:35 pm

pechkata написа:
бобо написа:
Често излизаме с едно ХП Жмакс,и ги сравняваме-въпреки разликите в честотите,машинте са с доста сходни параметри.Но за цел -10 стотинки гарета е една идея по дълбок,докато за дискриминация и бързина/въпреки ниската честота/Хп е по добър.
Надявам се че ги сравнявате с приблизително еднакви по размер антени...?
28см на ХП и 8.5 на 11 инча за Гарет-т.е.-почти еднакви.....естествено....За средни и малки монети-Гарета е по-дълбок!За големи-не съм ги пробвал!Иначе-и двата вадят доволно!
Върнете се в началото Go down
gonzo84
Легионер
Легионер




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: xp deus   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyЧет Юли 24, 2014 11:40 pm

Гледам колеги темата е станала горещичка , относно притежателите на детски играчки така наречените ДЕУС , понеже и аз съм с такава играчка, Първо да кажа че моита играчка не е закупена от БГ и не познавам представитела за БГ но на следващия събор където и да е тои мисля да се запознаем. ОТ 1999г работя с фабрични детектори и МИСЛЯ ЧЕ , МОГА С МОИТА ИГРАЧКА НАРЕЧЕНА - ДЕУС да спретна едно готино шоу и на 99% от останалите ПРОФИСИОНАЛНИ ДЕТЕКТОРИ да посвия перките. с изклучение на пулсиндукцията. Аз счм си с 22см детската антенка другите ако искат да се тестват с с антени 90х90 се ми е таз така че притежатели на про-детектори стегаите се за шоу. Very Happy Cool 
Върнете се в началото Go down
marrio
Новобранец
Новобранец




XP Deus ревю от RelicHuntingVT Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP Deus ревю от RelicHuntingVT   XP Deus ревю от RelicHuntingVT EmptyСря Окт 08, 2014 5:30 am

За коледа очакват ли се отстъпки на деуса ,за членове на форума най-вече rendeer интересува ме пулта и 22см сонда.И очаква ли се вдигане на срока на гаранция?
Върнете се в началото Go down
 
XP Deus ревю от RelicHuntingVT
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» xp deus
» Xp Deus
» MDETECTORS НА СЪБИРАНЕТО ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ НА 17.05.2014г. В СЛИВЕК - ЛОВЕЧ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: