Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
нишани голден пират Майнлаб врътка tesoro GOLD Simplex deus Fisher kupuvam wave Minelab грунда TEKNETICS nexus prodavam маск nokta miladinka lorenz mask Coil VANQUISH 5000 Spectrum
 

 Търся машина

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Търся машина Empty
ПисанеЗаглавие: Търся машина   Търся машина EmptyСря Май 07, 2014 5:58 pm

Търся машина, която да е много дълбока-No1 условие, дискриминации не ме интересуват.Искам дълбока машина да дъни на 2 метра надолу да работи стабилно да не прави фалшиви сигнали и да може да и се вярва, когато покаже.Ако може да да показва приблизителна дълбочина на обекта ако ли не няма проблем.Искам нещо с грамадна пита или кантар или не знам и аз какво, но да дъни на 2 метра.Не ми дреме дали засича малки неща.Ако ще и да не хваща монети все ми е таз.
Каква ще е тази машина ?

Падна голям метеорит и ще го търся с нея !
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Търся машина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся машина   Търся машина EmptyСря Май 07, 2014 7:38 pm

Отиваш на някоя забутана поляна "в дън гори Тилилейски", където човешки крак рядко стъпва, изкопаваш два метра дупка, поставяш вътре копие на това, което ще търсиш, поставяш отгоре една каменна плоча, засипваш дупката трамбоваш, наливаш вода, изчакваш около месец и ... започваш да тестваш подред- апарат след апарат... И така накрая разбираш, -Kой е твоят апарат ?.

И да напишеш кой апарат как се проявява. Cool


Последната промяна е направена от Radislav на Нед Авг 31, 2014 2:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Търся машина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся машина   Търся машина EmptyПон Авг 18, 2014 10:10 pm

Radislav написа:
Отиваш на някоя забутана поляна "в дън гори Тилилейски", където човешки крак рядко стъпва, изкопаваш два метра дупка, поставяш вътре копие на това, което ще търсиш, поставяш отгоре една каменна плоча, засипваш дупката трамбоваш, наливаш вода, изчакваш около месец и ... започваш да тестваш подред- апарат след апарат... И така накрая разбираш, кой е твоят апарат.

И да напишеш кой апарат как се проявява. Cool 

  super21  :bienvenue    Точно така се прави,но,ако"там"няма плоча?...
Шегувам се ,трябва да се сложи -за всеки случай.
Да се "пържат" производители,или майстори!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



Търся машина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся машина   Търся машина EmptyПон Авг 18, 2014 11:30 pm

RelicHuntingVT написа:
Търся машина, която да е много дълбока-No1 условие, дискриминации не ме интересуват.Искам дълбока машина да дъни на 2 метра надолу да работи стабилно да не прави фалшиви сигнали и да може да и се вярва, когато покаже.Ако може да да показва приблизителна дълбочина на обекта ако ли не няма проблем.Искам нещо с грамадна пита или кантар или не знам и аз какво, но да дъни на 2 метра.Не ми дреме дали засича малки неща.Ако ще и да не хваща монети все ми е таз.
Каква ще е тази машина ?

Падна голям метеорит и ще го търся с нея !

Ама че шегаджия  Laughing  Ако е паднал голям метеорит ще има кратер баце, не ти трябва металоискател.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Търся машина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся машина   Търся машина EmptyСря Авг 27, 2014 12:47 am

RelicHuntingVT написа:
Търся машина, която да е много дълбока-No1 условие, дискриминации не ме интересуват.Искам дълбока машина да дъни на 2 метра надолу да работи стабилно да не прави фалшиви сигнали и да може да и се вярва, когато покаже.Ако може да да показва приблизителна дълбочина на обекта ако ли не няма проблем.Искам нещо с грамадна пита или кантар или не знам и аз какво, но да дъни на 2 метра.Не ми дреме дали засича малки неща.Ако ще и да не хваща монети все ми е таз.
Каква ще е тази машина ?

Падна голям метеорит и ще го търся с нея !

Двата метра от отдавна не са проблем,но твоята изкусителна фантазия ме заинтригува...
Вече съм го казвал,но,ако прибавим пневматичен ръкав с подгреваем смукател и пулсираща винтелация,може да наподобим някой естествени процеси,стимулиращи търсача!...
Върнете се в началото Go down
 
Търся машина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: