Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Simplex врътка Minelab nexus пират VANQUISH Spectrum nokta Майнлаб 5000 deus wave Fisher нишани Coil TEKNETICS mask kupuvam prodavam маск грунда miladinka lorenz tesoro голден
 

  терен на който Ф75 се грундира на 90-91

Go down 
+14
sdsds
kronos555
comander
jordan_nenov
BEKS
borislav123
mario321
nasko75
mdetectors.bg
pechkata
pavli_q
бобо
kateracha_86
Podlecii.avg
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyСря Май 14, 2014 8:55 am

comander написа:

     На Венци машината много ме съмнява да е пулсова индукция, и да работи в стая толкова спокойно.Но пак може човек никога не знае но в земята работата е друго нещо
Е поне ще работи под жерета - пък може и да е на пулс основа...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyСря Май 14, 2014 9:31 am

sdsds написа:
Относно грундирането маи няма как да е еднакво даже и при едни и същи марки  Shocked Зависи от всичко ...честота ,предназначение на мд,сонда....разликата може и да е 20-30 еденици
може и да си прав, но не мисля че разликата ще е по-голяма от 1-2 единици!!
Но ми прави впечатление че на едно и също място Ф-75 се грундира на 65, на същото място грундирам Нокта Velox на 6,5!!! разликата че тя е с потенциометър!!! това ме кара да си мисля че всички апарати работят на един и същи принцип! диапазона на грундиране на Ф-75 е от 0 до 99! по същия начин е и при другите апарати с потенциометри от 0 до 10.  Cool 
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 4:33 am

Според мен единственият апарат, който може да работи качествено на силно орудена почва (фазово число над 90), това е BLISSTOOL LTC64X v3 !
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 9:04 am

Джэк написа:
Според мен единственият апарат, който може да работи качествено на силно орудена почва (фазово число над 90), това е BLISSTOOL LTC64X v3 !

Да може и да тръгне но чак пък и да работи много силно казано  Laughing Very Happy Laughing 
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 9:11 am

Най гадния терен на който аз съм бил беше 78-80 поне така го показваше деуса, но беше ужасен за търсене.Имаше буци руда и желязо като орехи навсякъде, там никакви майнлаби и чудесии не могат да пекнат ... само багетите работят и не ги бърка  Very Happy (понеже нищо не засичат)  Very Happy

П.С

Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обрани ниви... scratch 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 9:18 am

Джэк написа:
Според мен единственият апарат, който може да работи качествено на силно орудена почва (фазово число над 90), това е BLISSTOOL LTC64X v3 !
Това дето си писал като го видях повярвай ми така силно се изсмях че изкарах акъла на жена ми  Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 10:21 am

mario321 написа:
Джэк написа:
Според мен единственият апарат, който може да работи качествено на силно орудена почва (фазово число над 90), това е BLISSTOOL LTC64X v3 !
Това  дето си писал като го видях повярвай ми така силно се изсмях че изкарах акъла на жена ми  Laughing Laughing Laughing 
Истина е!
Гръмкия смях аз даже го чух вътре във фабриката ми при това на включени тресини и преси...
 Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 10:54 am

RelicHuntingVT написа:


Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обраниниви... 
scratch 

Може би тръпката е в усещането,че тези ниви са ката брашнени чували-колкото и да ги тупаш,все си пускат...Там всичко е предпоследно.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 11:14 am

Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:


Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обраниниви... 
scratch 

Може би тръпката е в усещането,че тези ниви са ката брашнени чували-колкото и да ги тупаш,все си пускат...Там всичко е предпоследно.

Дано е така Smile аз ще си открия нови места небарани Wink
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 11:23 am

RelicHuntingVT написа:
Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:


Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обраниниви... 
scratch 

Може би тръпката е в усещането,че тези ниви са ката брашнени чували-колкото и да ги тупаш,все си пускат...Там всичко е предпоследно.

Дано е така Smileаз ще си открия нови места небарани Wink

Все още ги има,макар и на привършване.А и някой много умело си ги кътат.
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 11:53 am

RelicHuntingVT написа:
Най гадния терен на който аз съм бил беше 78-80 поне така го показваше деуса, но беше ужасен за търсене.Имаше буци руда и желязо като орехи навсякъде, там никакви майнлаби и чудесии не могат да пекнат ... само багетите работят и не ги бърка  Very Happy (понеже нищо не засичат)  Very Happy

П.С

Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обрани ниви... scratch 

Точно това е тръпката колега, че като минеш с Деуса и се оказва че не са чак толкова обрани  Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 12:24 pm

Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:


Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обраниниви... 
scratch 

Може би тръпката е в усещането,че тези ниви са ката брашнени чували-колкото и да ги тупаш,все си пускат...Там всичко е предпоследно.

Колеги, нека си кажем истината право в очите - когато един търсач си купи BLISSTOOL LTC64X v3, пред него се разкрива един нов, непознат и бленуван свят на чудеса и съкровища, тогава именно търсачът разбира защо едни колеги ходят бедни, гладни и измъчени, копаейки ръждиви боклуци по нивите, а тези с Блистулите за нула време си купуват луксозни джипове и модерни вили на морето...
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 1:01 pm

Предлагам всички да си прода2ваме квато техника имаме и да минаваме на Блистоли,за да сложим край на сиромашията. Колега ти вярваш ли си като ги дрънкаш тия глупости. Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 1:03 pm

borislav123 написа:
Предлагам всички да си прода2ваме квато техника имаме и да минаваме на Блистоли,за да сложим край на сиромашията. Колега ти вярваш ли си като ги дрънкаш тия глупости. Cool 


Вие,колеги,не разпознахте ли вече новия Джек?
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 1:06 pm

Джэк написа:
Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:


Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обраниниви... 
scratch 

Може би тръпката е в усещането,че тези ниви са ката брашнени чували-колкото и да ги тупаш,все си пускат...Там всичко е предпоследно.

Колеги, нека си кажем истината право в очите - когато един търсач си купи BLISSTOOL LTC64X v3, пред него се разкрива един нов, непознат и бленуван свят на чудеса и съкровища, тогава именно търсачът разбира защо едни колеги ходят бедни, гладни и измъчени, копаейки ръждиви боклуци по нивите, а тези с Блистулите за нула време си купуват луксозни джипове и модерни вили на морето...
Да купуват си модерни джипове но само господин Мерчев а другите копаят кат замаяни наред подкови и палешници /лемежи/за скрап на по 50см  Laughing  Laughing  Laughing 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 1:18 pm

Трибал-М написа:
borislav123 написа:
Предлагам всички да си прода2ваме квато техника имаме и да минаваме на Блистоли,за да сложим край на сиромашията. Колега ти вярваш ли си като ги дрънкаш тия глупости. Cool 


Вие,колеги,не разпознахте ли вече новия Джек?

Симпли-Джек,не ти ли писна да тормозиш админи и колеги?
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 5:44 pm

jordan_nenov написа:
mario321 написа:
Джэк написа:
Според мен единственият апарат, който може да работи качествено на силно орудена почва (фазово число над 90), това е BLISSTOOL LTC64X v3 !
Това  дето си писал като го видях повярвай ми така силно се изсмях че изкарах акъла на жена ми  Laughing Laughing Laughing 
Истина е!
Гръмкия смях аз даже го чух вътре във фабриката ми при това на включени тресини и преси...
 Cool
ЙорданеCool  просто не можах да се сдържа на тази шега и стреснах орталъка  Cool 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 6:44 pm

RelicHuntingVT написа:
Най гадния терен на който аз съм бил беше 78-80 поне така го показваше деуса, но беше ужасен за търсене.Имаше буци руда и желязо като орехи навсякъде, там никакви майнлаби и чудесии не могат да пекнат ... само багетите работят и не ги бърка  Very Happy (понеже нищо не засичат)  Very Happy

П.С

Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обрани ниви... scratch 

хах точно там е истината братле  lol!  на 2 пръста дълбочина се крие страшно много материал!!!! материал който е недостижим за много от съвременните бангий  Cool  ПОВЯРВЯЙ МИ  :pepe: 
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 8:21 pm

Искрено се надявам да е така  Smile 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 10:03 pm

Джэк написа:
Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:


Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обраниниви... 
scratch 

Може би тръпката е в усещането,че тези ниви са ката брашнени чували-колкото и да ги тупаш,все си пускат...Там всичко е предпоследно.

Колеги, нека си кажем истината право в очите - когато един търсач си купи BLISSTOOL LTC64X v3, пред него се разкрива един нов, непознат и бленуван свят на чудеса и съкровища, тогава именно търсачът разбира защо едни колеги ходят бедни, гладни и измъчени, копаейки ръждиви боклуци по нивите, а тези с Блистулите за нула време си купуват луксозни джипове и модерни вили на морето...
Не, пич ,не става Блистула-даже за средно орудено не става-камо ли за силно-нещо си в заблуждение!!!.По нервен и непостоянен детектор ,аз, не съм фащал....,а този нов,непознат и бленуван свят-да,най вероятно той те е довел до тази лудост Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: терен на който Ф75 се грундира на 90-91     терен на който Ф75  се грундира на 90-91  - Page 2 EmptyЧет Май 15, 2014 10:12 pm

Podlecii.avg написа:
RelicHuntingVT написа:
Най гадния терен на който аз съм бил беше 78-80 поне така го показваше деуса, но беше ужасен за търсене.Имаше буци руда и желязо като орехи навсякъде, там никакви майнлаби и чудесии не могат да пекнат ... само багетите работят и не ги бърка  Very Happy (понеже нищо не засичат)  Very Happy

П.С

Абе не ви ли е тъпо да търсите на такива еба** места, където 1000 маняка са минали със всякакви търсачки и са преровили де що има?Къде е тръпката да се търси на тези обрани ниви... scratch 

хах точно там е истината братле  lol!  на  2 пръста дълбочина се крие страшно много материал!!!! материал който е недостижим за много от съвременните бангий  Cool  ПОВЯРВЯЙ МИ  :pepe: 
Аз знам доста такива места lol! super21 Cool 
Върнете се в началото Go down
 
терен на който Ф75 се грундира на 90-91
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Тест на замърсен терен ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: