Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
СЪБОР БАТСЗМ 27.07.2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
Нишан ли е това ? EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
Нишан ли е това ? EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
Нишан ли е това ? EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
Нишан ли е това ? EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]Нишан ли е това ? …

Comments: 3
Keywords
minelab металотърсач miladinka kupuvam маск GOLD Fisher tejon tesoro грунда врътка нишани deus пират mask TEKNETICS Майнлаб nexus продавам prodavam POWER golden Spectrum Coil голден wave
Share

Нишан ли е това ?

Go down 
АвторСъобщение
speedway
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyПон Май 26, 2014 11:18 pm

Здравейте!Днес снимах една скала и искам да ви питам нишан ли е това ?
Нишан ли е това ? 2hg8rdf
Нишан ли е това ? 73pe8w
Нишан ли е това ? Sesxmv
Нишан ли е това ? Ief488
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyСря Май 28, 2014 8:42 pm

speedway написа:
Здравейте!Днес снимах една скала и искам да ви питам нишан ли е това ?
Нишан ли е това ? Sesxmv
колега малко сте копали около камъка  Laughing 
огледай на около за следи от човешка намеса а не природни образования .
Нишан ли е това ? 11j10xz

:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Гадуларя
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyЧет Май 29, 2014 8:29 am

Аз не виждам нишан, но тези дупки по камъка определено са правени от човек и вероятно на този камък е свързан с някакъв култ, бих го датирал от халколита, тоест каменно-медната епоха, от която епоха е и Варненският некропол (с най-старото злато в света), така че около камъка е възможно да се намерят доста златни артефакти, но трябва да се сканира с кантар или рамка, защото вероятно предметите са на голяма дълбочи.
Трибал-М
Джадай
Джадай

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyЧет Май 29, 2014 9:18 am

Гадуларя написа:
Аз не виждам нишан, но тези дупки по камъка определено са правени от човек и вероятно на този камък е свързан с някакъв култ, бих го датирал от халколита, тоест каменно-медната епоха, от която епоха е и Варненският некропол (с най-старото злато в света), така че около камъка е възможно да се намерят доста златни артефакти, но трябва да се сканира с кантар или рамка, защото вероятно предметите са на голяма дълбочи.

Гадуларю,предлагам за пълна сигурност да се обработи мястото с багети,римски бастун и всякакви други бастуни.

Хаосът е или временен,или гибелен!
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyЧет Май 29, 2014 5:19 pm

Гадуларю,предлагам за пълна сигурност да се обработи мястото с багети,римски бастун и всякакви други бастуни.[/quote]

:mdr97: 
speedway
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyЧет Май 29, 2014 11:22 pm

Забравих да кажа , на върха на скалата има още 5-6 дупки около 1 см дълбоки и са пръснати по цялата горна част . Скалата се намира в западни родопи близо до стара пътека на много голям наклон . На по-малко от километър от мястото е имало 2 нишана който са били разбити .
markos
Преторий
Преторий
markos

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyПет Май 30, 2014 11:53 pm

speedway написа:
Забравих да кажа , на върха на скалата има още 5-6 дупки около 1 см дълбоки и са пръснати по цялата горна част . Скалата се намира в западни родопи близо до стара пътека на много голям наклон . На по-малко от километър от мястото е имало 2 нишана който са били разбити .
Тези дупки се правят за да заблуждават и да объркват търсещия истинския е счупен както казваш,а знаеш ли какви са били защото повечето хора ги чупят от завист защото не могат да ги разгадаят.
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyВто Юни 18, 2019 8:04 am

Здравейте колеги искам да попитам някой може ли да ми каже какво значи нишан кантар с топуз на скала.Нов съм в занаята и всяка информация ще ми е полезна.Открих го в една пещера случайно.Ще опитам да кача и снимки.
markos
Преторий
Преторий
markos

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyНед Юни 23, 2019 10:25 am

Да нишан е.
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyПон Юни 24, 2019 8:53 pm

Благодаря за отговора колега,а ако може да ми кажеш и какво значи или как се разчита , защото то има и числа ще съм много благодарен.
markos
Преторий
Преторий
markos

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyВто Юни 25, 2019 9:28 am

Имаш ли снимки,да не излезе че е съвремен че доста се навъдиха последните години за да манипулират хората.
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyВто Юни 25, 2019 9:12 pm

Имам снимки колега ,но незнам как да ги кача . Ще опитам пак.
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyВто Юни 25, 2019 9:39 pm

Нишан ли е това ? Img_2011
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyВто Юни 25, 2019 9:44 pm

Нишан ли е това ? Img_2011
markos
Преторий
Преторий
markos

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyСря Юни 26, 2019 12:05 am

Това да не е с боя,че ми изглежда много цветно като че ли.
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyСря Юни 26, 2019 8:05 am

Не не е боя.
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyСря Юни 26, 2019 8:22 am

Не не е боя.Това колега едни турци преди време идваха и ме питаха за местността в която е тази пещера.Имаха и книга с описи на турски .Аз гледах ама нищо не разбрах незнам този езикВ тази книга имаше същата рисунка и същите числа като на скалата.Само това можах да запомня.Мястото е толкова скрито ,че ако неси ходил преди няма да я намериш и една година да ходиш.После поразпитах и се оказа ,че страшно много хора го търсят това нещо. Въпросните турци питаха и за един римски мост и един човек ги заведе на него и след няколко седмици ясно личеше как са махнали камбаните и са копали и ясно се виждаше очертанията на котела каде е лежал за това съдя ,че и тук всичко е истина.
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyСря Юни 26, 2019 8:32 am

Самото място където е нишана е като отворена книга и на едната страница е нишана.
markos
Преторий
Преторий
markos

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyСря Юни 26, 2019 10:13 pm

Това е съвременно колега не се дерзай.Никога при нишан няма числа и там подобни.
Miron
Новобранец
Новобранец

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyЧет Юни 27, 2019 8:02 am

Може и да си прав колега аз него оспорвам , ако знаех какво е нямаше да пиша.Аз просто се интересувам как се разчита подобен нишан. В нета намерих едно обяснение,че на колко е сложен топуза толкова е златото и на колко крачки е от него и на каква дълбочина и в каква посока ето това незнам . Може би затова са другите числа.Ако знаех значението им щеше да е добре.Аз просто питам как се разчита подобен нишан.
markos
Преторий
Преторий
markos

Нишан ли е това ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишан ли е това ?   Нишан ли е това ? EmptyПон Юли 01, 2019 9:46 pm

Този който е направил нишана е и този който е продал картите,разцвета на търговията карти и нишани е точно в разгара си.

Нишан ли е това ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: