Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus Minelab prodavam Coil miladinka GOLD грунда Spectrum Simplex tesoro nokta mask VANQUISH Майнлаб врътка нишани TEKNETICS голден wave Fisher 5000 lorenz маск пират deus kupuvam
 

 МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Empty
ПисанеЗаглавие: МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?   МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? EmptyНед Юни 01, 2014 10:09 pm

Здравейте колеги! Понеже никой до сега не ми е отговорил реших да пусна тема. Та как мислите това дали е метеорит? Намерих го на една нива с металотърсача.Свиреше ми го цвят , леко го лови магнит, цветът е сиво-сребрист и тежи.
МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Ei9zl5МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Ei9zl5МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 6s56p0МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 2q3vwr5МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Dox992МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 2d0nsi1
Върнете се в началото Go down
Dim4o
Новобранец
Новобранец
Dim4o



МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?   МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? EmptyСря Юни 11, 2014 8:49 pm

traper2504 написа:
Здравейте колеги! Понеже никой до сега не ми е отговорил реших да пусна тема. Та как мислите това дали е метеорит? Намерих го на една нива с металотърсача.Свиреше ми го цвят , леко го лови магнит, цветът е сиво-сребрист и тежи.
МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Ei9zl5МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Ei9zl5МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 6s56p0МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 2q3vwr5МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Dox992МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 2d0nsi1

Отг: Твърдо НЕ!
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?   МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? EmptyЧет Юни 12, 2014 12:23 am

по скоро на руда ми прилича може би желязна или манганова
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?   МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? EmptyЧет Юни 12, 2014 10:39 am

Вземи го това парче и го изпили на един шмиргел, колкото да се мижда и го снимай.
След това измери плътноста му.
Претегли го колко тежи и в една медицинска колба измери обема му. Така като ги разделиш ще получиш теглото му за обем.
Сравни го с гранит примерно.
Снимай и пиши!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?   МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? EmptyЧет Юни 12, 2014 11:08 pm

Благодаря шефе за мнението , но това с мед. колба ми е сложно , няма отде да я намеря , но виж изпилването на шмиргел ще го направя. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?   МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? EmptyСъб Юни 14, 2014 12:33 pm

Колега това ако е метеорит, като го тръкнеш на шмиргела
и ще ти лъсне като кухненски нож, а магнита трябва да го лови
здраво, но щом го лови леко е някаква руда .
Върнете се в началото Go down
traper2504
Легионер
Легионер
traper2504



МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?   МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? EmptyСъб Юни 14, 2014 2:41 pm

Изпилил съм го малко , но с този телефон снимките нямат пиксели.Поздрави!
МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 5b6739МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 14xymuoМИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ? 2z8n2pl
Върнете се в началото Go down
 
МИСЛИТЕ ЛИ , ЧЕ ТОВА Е МЕТЕОРИТ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как мислите дали е вярно за това злато ?
» това метеорит ли е
» това метеорит ли е

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Форум за търсачи на Метеорити-
Идете на: