Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив

Go down 
+27
deultum
sashometila
pavli_q
Гадуларя
Трибал-М
vvurbanov
BLISSTООL
quell
hiddenhistory
titpulo
hristo0o0
comander
talasumo
кирката
stater
kaponcheto
adminn
Petronii
mario321
petar_pz
Golden Mask
FELIX
mdetectors.bg
atina
бобо
Radislav
akulata88
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
quell
Легионер
Легионер




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyНед Юни 08, 2014 10:54 pm

Гадуларя написа:
Само се чудя какво е това вълнение, сякаш нещо епохално е станало...
Чудо големо, бих казал - срещнали се трима, видяло се, че за нищо не стават детекторите им и се разотишли. Laughing 

еее ти пък сега....
На мен просто ми е интересно как са минали тестовете... понеже не можах да отида...
А за апаратите им не знам... виждал съм маските в действие и не мога да кажа лошо за тях... предполагам, че и нексус а и блистул си имат хубави и лоши страни....
На блистула най-ме влече възможността за бъзикане на почти всичко де що има по настройките... но ето виждам, че за повечето хора те са безмислени...
За нексус предимно по западните форуми има отзиви за голяма дълбочина и критика за стабилността...
Та не е вълнение... а любопитство...
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 12:27 am

pavli_q написа:
Гадуларя написа:
 Laughing 
Колега разбрах че са се намесили и други детектори и нашите хора маи са се хванали за палците затова никои от тях не се хвали  Laughing 
Пак ли Деус?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 7:37 am

sashometila написа:

Пак ли Деус?

Според Мерчев,"Блистула"е най-дълбочинен-има негово изявление в един друг форум.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 9:18 am

vvurbanov написа:
.Няма значение на колко хващат по клиповете металотърсачите, всеки трябва сам да пробва преди да си купи.На първо място за мен е стабилноста за да има комфорт при търсенето, след това дълбочината, която върви заедно с дискриминацията.Всички други екстри се нареждат след това.Винаги съм търсил на не повече от 25% увеличение на дълбочината.Това е работната оптимална, максимална дълбочина.Всичко друго е от лукавого. Evil or Very Mad 
Точно!...Старото си е старо Smile Cool 
Върнете се в началото Go down
Гадуларя
Новобранец
Новобранец




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 10:45 am

Дочух, че в "Сблъсъка на тоягите" 2014 е участвал и колега с Еурека Голд, който ги е размазал тотално, но инфото ми не е от очевидец, така че не мога да гарантирам за достоверността му.

На мен щеше да ми е интересно, ако Стефчо Микрона беше участвал с новия модел АКА Интроник, понеже за другите модели на АКА знаем, че не работят на силно орудени терени, но явно и новият е зле на орудено, иначе Стефчо нямаше да пропусне този шанс да им направи реклама.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 10:51 am

Бях очевидец на това много интересно мероприятие и мога да потвърдя лично, че Minelab Eureka Gold се представи по най-блестящия и категоричен начин ,чувайки перфектно абс. всички сигнали.Досега бях подценявал този модел ,но сега вече гледам с друго око на него.Чудесна машина! super21Забравих само да кажа, че апарата беше с кръглата 10" DD сонда а не със стандартната елипсовидна ,с която се продава.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 12:53 pm

само за протокола 11 инча.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 2:25 pm

stater написа:
Бях очевидец на това много интересно мероприятие и мога да потвърдя лично, че Minelab Eureka Gold се представи по най-блестящия и категоричен начин ,чувайки перфектно абс. всички сигнали.Досега бях подценявал този модел ,но сега вече гледам с друго око на него.Чудесна машина! super21Забравих само да кажа, че апарата беше с кръглата 10" DD сонда а не със стандартната елипсовидна ,с която се продава.
 Cool Що ли не се учудвам......Винаги съм знаел,че на орудено, по добър от голд детектор -едва ли има....
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 2:44 pm

бобо написа:
stater написа:
Бях очевидец на това много интересно мероприятие и мога да потвърдя лично, че Minelab Eureka Gold се представи по най-блестящия и категоричен начин ,чувайки перфектно абс. всички сигнали.Досега бях подценявал този модел ,но сега вече гледам с друго око на него.Чудесна машина! super21Забравих само да кажа, че апарата беше с кръглата 10" DD сонда а не със стандартната елипсовидна ,с която се продава.
 Cool Що ли не се учудвам......Винаги съм знаел,че на орудено, по добър от голд детектор -едва ли има....

Аз пък имам точно обратното впечатление, че майнлаб влф не става ама грам на орудено/в смисъл за цената си/. Е да важно е и операторът, но ....
Защо хората разпродадоха мойнлаб тояжките, щото са балъци и непросветени нали?
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 3:10 pm

админ, машината беше моя,аз бях и оператора и.ако желаеш връщаме се пак на полигона с твое присъствие естествено.да усложним малко нещата,ще разхвърляме малко керемиди и камъни каквито донесеш по твой избор.ще сложим монети и под тях.ще грундирам машината в началото на полигона за 5 секунди по часовник и ще я дадем на някои случаен колега дето не е работил с еурека.ако един сигнал и се опъне я признавам за дърво.по време на теста няма да се пипа нито едно копче по машината.ако стане това нещо ще се заречеш че ще спреш да плюеш по minelapite.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 3:16 pm

извинявай 5 секунди са много за грунда-3 секунди.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 3:28 pm

Апарата се държа фантастично ,и аз преди да го видя наживо имах предубеждения към него.Но това мое недоверие се дължеше предимно на факта ,че досега не го бях виждал на живо ,а само от клиповете които бях гледал в youtube и мислех че е посредствена машина.Точно обратното ,от гледането на такива клипове преди години се набутах със сума ти прехвалени боклуци, от които се чудех после как да се отърва.Сега работя с апарати на Владо и съм много доволен от тях ,но признавам че скоро този Minelab ще е следващата ми придобивка.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 4:28 pm

petar_pz написа:
админ, машината беше моя,аз бях и оператора и.ако желаеш връщаме се пак на полигона с твое присъствие естествено.да усложним малко нещата,ще разхвърляме малко керемиди и камъни каквито донесеш по твой избор.ще сложим монети и под тях.ще грундирам машината в началото на полигона за 5 секунди по часовник и ще я дадем на някои случаен колега дето не е работил с еурека.ако един сигнал и се опъне я признавам за дърво.по време на теста няма да се пипа нито едно копче по машината.ако стане това нещо ще се заречеш че ще спреш да плюеш по minelapite.  

Много съм ги гледал и знам, че чудо не е станало. Явно незнаеш що е това орудена земя.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 4:36 pm

ако искаш и на такива места мога да те водя.ти решаваш,аз няма да избягам от думата си.и за по убедително ти казвам,който ден кажеш в колко часа.няма ама зает съм ма не мога.донеси и някои от твоите летви дето продаваш да ги пробваш и заедно ще им се посмеем.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 6:19 pm

petar_pz написа:
ако искаш и на такива места мога да те водя.ти решаваш,аз няма да избягам от думата си.и за по убедително ти казвам,който ден кажеш в колко часа.няма ама зает съм ма не мога.донеси и някои от твоите летви дето продаваш да ги пробваш и заедно ще им се посмеем.

Колега, винаги пиша в скоби, че минелаб е добър монетар, ама не струва парите си. Разбираш ли?
Ако си намалят цените с 30-50% може би ще си заслужава.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 6:24 pm

ok.кажи тогава тази машина с която си писал че работиш заслужава ли си парите.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 7:25 pm

тишина.....няма отговор.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 7:38 pm

В момента тече спор във форума на федерацията по повод теста.Не е ясно кой е победител, май всеки се мисли за такъв.Там е работата, че някой е подхвърлил едно болтче и по този начин е саботирал тестовете.
Това имах предвид като споменах че производителите не познават работата с машините които правят и не могат да демонстрират техните възможности.Всеки опитен търсач познава апарата си и ще усети че болтчето е на повърхноста.Няма как да не усети и че това са два сигнала.Колегата petar_pz с еуреката си познава техниката и е показал класа. Laughing 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 8:18 pm

Вижте, за да се прави полигон се искат много средства и старание.
Производителите за теста могат да напарвят чудеса, но сериината машина да е друга.
Аз примерно не познавам един доволен криент на блисмола и безброй доволни от Маската.
По-добре е да се види, потребителя, търсачът какво мисли за машинките.
Работата на ход е много радзлична работа и само търсач може да ме разбере.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 8:18 pm

adminn написа:
petar_pz написа:
ако искаш и на такива места мога да те водя.ти решаваш,аз няма да избягам от думата си.и за по убедително ти казвам,който ден кажеш в колко часа.няма ама зает съм ма не мога.донеси и някои от твоите летви дето продаваш да ги пробваш и заедно ще им се посмеем.

Колега, винаги пиша в скоби, че минелаб е добър монетар, ама не струва парите си. Разбираш ли?
Ако си намалят цените с 30-50% може би ще си заслужава.
Ако нямалят цените с 30-50% те ще достигнат цените на бг тоягите, все пак това е МИНЕЛАБ админ.....  възможностите му могат да преценят само потребителите......., а не търговците....
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 8:23 pm

админ ще извиняваш ама не ми отговори на въпроса,като майлапите не си струват парите тази която си писал че работиш с нея струва ли си ги.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 8:27 pm

и на полигона бяха 3-ма производители,другите бяхме търсачи.и като гледам на каква възраст бяхме с не малко стаж.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 8:30 pm

Качвам видеото, там ще се видят много неща !
Видеото не е рязано или монтирано, качвам го директно от камерата .
Надявам се утре да взема и видеото от камерата на ЕВРОКОМ ТВ .

www.youtube.com/user/nufrii

Проверявайте за нови клипове в този канал..., по-късно ще кача и директни линкове....
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 8:56 pm

ииииииии,,,,,,,,,,,кооооооой е мошеника от тримата????? Laughing Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив   nexus - Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив - Page 3 EmptyПон Юни 09, 2014 9:26 pm

petar_pz написа:
админ ще извиняваш ама не ми отговори на въпроса,като майлапите не си струват парите тази която си писал че работиш с нея струва ли си ги.

Със сигурност си струва парите, защото много хора продадоха минебапите и си купиха Деуси.
Говоря ти за мноого стари фенове на минелаба  Very Happy  - айде да не спамим темата. Ти прави кво си знаеш! бира 
Върнете се в началото Go down
 
Сблъсъкът на тоягите 8 юни 2014 гр. Пловдив
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Семинар на БАТСЗМ -29.11.2014 гр.Пловдив
» Магазин в Пловдив: Клондайк Пловдив - MDETECTORS.BG
» пловдив-пазарджик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: