Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS Minelab nexus Майнлаб Simplex Spectrum mask голден врътка 5000 Coil пират грунда lorenz wave Fisher маск kupuvam VANQUISH prodavam tesoro нишани nokta GOLD deus miladinka
 

 Евтин пинпойнтер-къде да търся?

Go down 
+12
AZZAZEL78
Mladencho
Gandalf
бобо
gorianin83
sdsds
OMD Detectors
Radislav
vasilio
mdetectors.bg
akulata88
bakusho
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
bakusho
Легионер
Легионер




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyСря Юни 18, 2014 10:25 pm

Здравейте колеги искам да знам дали има по-евтини пинпойнтери, къде да ги търся, каква цена са и вършат ли работа? В олх.бг са плъзнали обяви за фалшиви пинпойнтери на Гарретт на цени от 120 лева, и до колкото чета са пълни ментаци. Ако администраторите смятат този пост като реклама, нека го изтрият.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyСря Юни 18, 2014 10:59 pm

Емо Христов- бгпинпойнтер на добра цена. Мисля, че цената беше около 40 лв.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyЧет Юни 19, 2014 9:38 am

bakusho написа:
Здравейте колеги искам да знам дали има по-евтини пинпойнтери, къде да ги търся, каква цена са и вършат ли работа? В олх.бг са плъзнали обяви за фалшиви пинпойнтери на Гарретт на цени от 120 лева, и до колкото чета са пълни ментаци. Ако администраторите смятат този пост като реклама, нека го изтрият.

Колега, за ментетата с иправ и затова за да си сигурен го вземаш от официалния представител на Гарет за България www.garrett.BG
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyЧет Юни 19, 2014 11:20 am

www.mdetectors.com написа:
bakusho написа:
Здравейте колеги искам да знам дали има по-евтини пинпойнтери, къде да ги търся, каква цена са и вършат ли работа? В олх.бг са плъзнали обяви за фалшиви пинпойнтери на Гарретт на цени от 120 лева, и до колкото чета са пълни ментаци. Ако администраторите смятат този пост като реклама, нека го изтрият.

Колега, за ментетата с иправ и затова за да си сигурен го вземаш от официалния представител на Гарет за България www.garrett.BG
Емо  Христом   които  произвейда  бг пинпоинтери  но  маи  нему  се  продават   .ас вече  го  чакам  20 дена  дами  кайе  как  щеми  прати  един  ,проблема  за  него
 е  че  сам  изван  БГ
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyЧет Юни 19, 2014 6:59 pm

Гледах в OLX (Продавалника) имаше негови пин-пойнтери...
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyСъб Юни 21, 2014 2:16 pm

В момента не се предлагат пинпойнтери , това е така защото се прави нова версия на пинпойнтера с доста по добри параметри.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyСъб Юни 21, 2014 5:15 pm

[quote="emoxristov"]В момента не се предлагат пинпойнтери , това е така защото се прави нова версия на пинпойнтера с доста по добри параметри.[/quo

Ако успееш да му внедриш и вибрация работеща отделно от звука (както е при Minelab Pro pointera) ще имаш добър успех с продажбите...
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyСъб Юни 21, 2014 8:21 pm

https://www.youtube.com/watch?v=fVeTxHf0Dv4 незнам какво повече искате от един пинпойнтер?
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyСъб Юни 21, 2014 10:20 pm

akulata88 написа:
https://www.youtube.com/watch?v=fVeTxHf0Dv4 незнам какво повече искате от един пинпойнтер?

Това е от първите модели във доста по кофти корпус. Сегашните са във удароустойчив .
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyНед Юни 22, 2014 6:48 pm

akulata88 написа:
https://www.youtube.com/watch?v=fVeTxHf0Dv4 незнам какво повече искате от един пинпойнтер?

Е, как какво...???Вибрация без звук бе, колега...Ако няма монети то поне може да го дадеш на заем на някоя съседка...На другата сутрин е гарантирано, че ще ядеш баница с айрян.  lol! 
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyНед Юни 22, 2014 9:04 pm

Не разбирам смисъла един пинпойнтер да има вибрация. За телефоните съм съгласен ако е в джоба и не го чуеш да усетиш като вибрира. Но пинпойнтер със вибрация ми звучи леко извратено.... affraid 
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyНед Юни 22, 2014 9:46 pm

emoxristov написа:
Не разбирам смисъла един пинпойнтер да има вибрация. За телефоните съм съгласен ако е в джоба и не го чуеш да усетиш като вибрира. Но пинпойнтер със вибрация ми звучи леко извратено.... affraid 
Ако си инкогнито ...нали разбираш.С детектора си на слушалки а пинпоинтера ти пиука,нали разбираш ,че няма да го ползваш в този случаи(залепят се едни изолибанди, върху светодиода ,високоговорителя)...АЗ на моя правеняк си сложих от самобръсначка жилет вибрация.
Върнете се в началото Go down
gorianin83
Новобранец
Новобранец




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyНед Ное 23, 2014 4:49 pm

готов ли е новият модел и откъде се купува?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyНед Ное 23, 2014 7:05 pm

emoxristov написа:
Не разбирам смисъла един пинпойнтер да има вибрация. За телефоните съм съгласен ако е в джоба и не го чуеш да усетиш като вибрира. Но пинпойнтер със вибрация ми звучи леко извратено.... affraid 
Аз работя с металотърсач Гарет, а на Гарет слушалките са супер, и за да чуя пойнтера трябва да ги свалям,което си е неудобство,и там идва екстрата ,която на лаиците се струва извратена,а тя си е чиста необходимост,ма практикаааааа.....
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyНед Ное 23, 2014 7:22 pm



Аз ползвам един от 6,7лв., жълт е на цвят и е 3в1 мисля или нещо такова беше! От магазин за строителни материали го купих и ми върши работа. По принцип пинпойнтера си е необходимост за дребните работи.. А за вибрацията, да, ако я има ще е добре! От имане глава не боли както казват по мъдрите Laughing Laughing Cool
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyНед Ное 23, 2014 8:31 pm

sdsds написа:
emoxristov написа:
Не разбирам смисъла един пинпойнтер да има вибрация. За телефоните съм съгласен ако е в джоба и не го чуеш да усетиш като вибрира. Но пинпойнтер със вибрация ми звучи леко извратено.... affraid 
Ако си инкогнито ...нали разбираш.С детектора си на слушалки а пинпоинтера ти пиука,нали разбираш ,че няма да го ползваш в този случаи(залепят се едни изолибанди, върху светодиода ,високоговорителя)...АЗ на моя правеняк си сложих от самобръсначка жилет вибрация.

Ето, това е отговорът за вибрацията. Cool
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyНед Ное 23, 2014 8:38 pm

В момента се изработва матрица за новите корпуси на пинпойнтерите , те ще са снабдени с LED фенерче и вибрация отговаряща на типа сигнал. Рекламата на всички апарати с марката OMEGA в този форум са забранени така че за сега мога само това да ви кажа. Поздрави
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyПон Ное 24, 2014 12:19 am

Radislav написа:
sdsds написа:
emoxristov написа:
Не разбирам смисъла един пинпойнтер да има вибрация. За телефоните съм съгласен ако е в джоба и не го чуеш да усетиш като вибрира. Но пинпойнтер със вибрация ми звучи леко извратено.... affraid 
Ако си инкогнито ...нали разбираш.С детектора си на слушалки а пинпоинтера ти пиука,нали разбираш ,че няма да го ползваш в този случаи(залепят се едни изолибанди, върху светодиода ,високоговорителя)...АЗ на моя правеняк си сложих от самобръсначка жилет вибрация.

Ето, това е отговорът за вибрацията. Cool

Христов от къде да го знае т'ва,той да не е търсач,това според него е простотия. Но сега вече и него ще го има като опция,нищо че е простотия Very Happy па алъш вериш да става,кво толкова Very Happy
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyПон Ное 24, 2014 7:12 pm

Моето мнение си остава лично мое ,правя това от което колегите имат нужда и то на доста поносима цена. Всеки има правото да избира какво ,от кого и на каква цена да си купува.
Върнете се в началото Go down
AZZAZEL78
Новобранец
Новобранец
AZZAZEL78



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyПон Ное 24, 2014 8:52 pm

Аз ползвам такова апарАтче и съм много доволен от него .....
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyПон Ное 24, 2014 11:15 pm

emoxristov написа:
В момента се изработва матрица за новите корпуси на пинпойнтерите , те ще са снабдени с LED фенерче и вибрация отговаряща на типа сигнал. Рекламата на всички апарати с марката OMEGA в този форум са  забранени така че за сега мога само това да ви кажа. Поздрави

Колега, за да са разрешени, защо не изпратиш по един апарат да тестваме и да пратиме при колеги да тастват, както прави Владо с маските примерно?
Това не важи само за тебе, но и за другите "производители".
Който е ербап прави като Владо и затова той ви бие като маче у дирек Very Happy и като гледам новите му разработки, боя ще продължи май Laughing
Върнете се в началото Go down
marrio
Новобранец
Новобранец




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyВто Ное 25, 2014 12:27 pm

Имам го тоя на Емо Христов като на клипа,сложих му и едно диодче,който иска мога да му го дам за 40лв,но не е нищо особенно не очаквайте да е като гаретаSmile
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyВто Ное 25, 2014 6:47 pm

Админ аз като производител предпочитам лични срещи с търсачи и така не само тестваме апарати но и се интересувам от мнението и препоръките към апаратите които предлагам.Много често ми се е искало да изкажа мнение относно работата на някои БГ апарат но винаги се въздържам от коментар
,поне за сега мисля че това е колегиално и професионално.Правил съм паралелни тестове както с почти всички наши апарати така и с чужди и отново съм се въздържал да качвам клипове и др.Нямам желание да се надскачам с никои но ако имаш някакви съмнения относно работата на машините ми ще заснема паралелен тест с някои БГ апарат или друг избран от теб като този клип ще ти го изпратя лично.Но повярвай ми нещата не седят така както на много хора и се иска.Поздрави
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyВто Ное 25, 2014 10:16 pm

emoxristov написа:
Админ аз като производител предпочитам лични срещи с търсачи и така не само тестваме апарати но и се интересувам от мнението и препоръките към апаратите които предлагам.Много често ми се е искало да изкажа мнение относно работата на някои БГ апарат но винаги се въздържам от коментар
,поне за сега мисля че това е колегиално и професионално.Правил съм паралелни тестове както с почти всички наши апарати така и с чужди и отново съм се въздържал да качвам клипове и др.Нямам желание да се надскачам с никои но ако имаш някакви съмнения относно работата на машините ми ще заснема паралелен тест с някои БГ апарат или друг избран от теб като този клип ще ти го изпратя лично.Но повярвай ми нещата не седят така както на много хора и се иска.Поздрави
Тестове......бошлаф работа–гърч в реални условия–това е истинския тест.....
Върнете се в началото Go down
marrio
Новобранец
Новобранец




Евтин пинпойнтер-къде да търся? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евтин пинпойнтер-къде да търся?   Евтин пинпойнтер-къде да търся? EmptyВто Ное 25, 2014 10:39 pm

Абсолютно е прав бобо,трябва доста хора да го тестват в реални условия и да останат доволни,щото на клипчета е друго.
Върнете се в началото Go down
 
Евтин пинпойнтер-къде да търся?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Търся добър пинпойнтер.
» Призма III
» продавам бърз, евтин ,чувствителен монетар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: