Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Купих си BLISSTOOL LTC64X v6

Go down 
+47
gun
ivanasen
Aurelius
Gandalf
zempar
N@SKO
van_helsing
nasko75
talasumo
Трибал-М
мотиката
бобо
lomidol
apolon
Mladencho
Germanicus
Балкански
adminn
TITITKANIE
marrio
кирката
jagler
sdsds
BLISSTООL
PMD
astervil
atina
Kolev
nachinaesht
mdetectors.bg
Сельо Бангиев
kronos555
cecomotors
quell
kopa4
mario321
vasilio
Ne6o
comander
Petronii
Avrelian
borislav123
stater
pet1r90
akulata88
Санчо
Golden Mask
51 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyСря Юни 25, 2014 10:51 pm

Доживях !
От днес съм с нова машина, кътах две години парици и събрах за  BLISSTOOL LTC64X v6 THE BEAST ( ЗВЯРА ) EXTREME PACK  !
Версията още не е обявена и за сега се предлага само за отличници !
Не ми достигна кураж да отворя кашона че отвътре се чуваше страшно ръмжене .

Кашона прави силно впечатление, за наличието на скъпа и луксозна техника вътре ...
Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  2EhjFPm3_thumb
Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  3KWxi0pL_thumb
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyСря Юни 25, 2014 11:07 pm

Golden Mask написа:
Доживях !
От днес съм с нова машина, кътах две години парици и събрах за  BLISSTOOL LTC64X v6 THE BEAST ( ЗВЯРА ) EXTREME PACK  !
Версията още не е обявена и за сега се предлага само за отличници !
Не ми достигна кураж да отворя кашона че отвътре се чуваше страшно ръмжене .

Кашона прави силно впечатление, за наличието на скъпа и луксозна техника вътре ...
Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  2EhjFPm3_thumb
Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  3KWxi0pL_thumb



Честито колега Smile Сега остава и г-н Мерчев да си вземе една Маска и шоуто продължава Smile
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 6:38 am

За тези пари можеше да си вземеш хубав апарат и да си търкаш с кеф.... ама... вие производителите сте си свикнали с тоягите....
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 8:27 am

важна е интригата  Smile 
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 9:28 am

Остава да видим какво има в кашона Cool 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 9:39 am

Владо да не е от стъкло тоя блистул че пише чупливо Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 11:19 am

Преди малко отворих кашона на звяра..., ОЦЕЛЯХ !
Изумих се от романа на който се натъкнах вътре
Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  20140624_170527EtJSiYc_thumb
Изглежда ще трябва да чета инструкциите за работа поне 2-3 дни.

Идеята ми за покупката на ЗВЯРА Санчо е да могат повече колеги да ГО видят, да ГО пипнат, да поработят с Него !
Аз няма да коментирам работата МУ, поне до средата на Септември ( след събора на Крайморие ).
Какво ще се случи тогава, ще напиша подробен доклад на няколко езика ще включа в него и коментарите на колеги които всички вие познавате от този и другите форуми. След това ЗВЯРА ще бъда разцепен до най-малкото болтче и сниман, схемата свалена и публикувана навсякъде.

А до тогава ще бъде представен на три събора както и на някои колеги които всички познаваме :

1. НАЦИОНАЛНА СБИРКА на БАТСЗМ В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли
2. Регионален събор по метал детектинг на БНФМ гр.Пловдив 2-3 Август
3. Регионален събор по метал детектинг на БНФМ Крайморие 5,6,7 септември
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 11:36 am

Значи ако успея да дойда на НАЦИОНАЛНА СБИРКА на БАТСЗМ ще мога да се запозная с това чудо на природата Smile а някакъв шанс има ли да качиш упътването или това е невъзможно Sad Там на събора ще имали някакви тестове или повече ще бъде за промиването на златото по реките.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 12:11 pm

Санчо написа:
Значи ако успея да дойда на НАЦИОНАЛНА СБИРКА на БАТСЗМ ще мога да се запозная с това чудо на природата Smile а някакъв шанс има ли да качиш упътването или това е невъзможно Sad Там на събора ще имали някакви тестове или повече ще бъде за промиването на златото по реките.
Упътването ще бъде качено утре.... Smile
На събора тестовете ще има каквото хората искат, както и реално търсене на предмети които са предварително заровени .
Отделно ще има тестване на чувствителността на метал детектори към малки златни обекти (самородно злато).
Сега се сещам че бях чел по чуждите форуми че на ЗВЯРА не му трябвала работна честота 18кХц или по-висока защото и така хващал добре злато.
В общи линии по западните форуми като пита някой защо ЗВЯРА няма еди какво си му се отговаря че не му е нужно защото той и така бие всички XP-та и Minelab-и.
За какво питат най- често западните потребители на ЗВЯРА.
1. Защо няма модел на висока честота ?
( отговора е по-горе )
2. Защо ЗВЯРА няма двутонална дискриминация ?
Отговор : Защото той и така дискриминира перфектно и за защита на това се пускат 20-30 клипа ...
3. Защо ЗВЯРА няма други антени освен 11'' и  15'' ?
Отговор 1: Защото на ЗВЯРА не са му необходими други размери и че вследствие на уникалната схемотехника тези два размера заместват поне 10.
Отговор 2: По-малки антени (говорят за 7'') ще има скоро.. ( този отговор е отпреди 3 години )
4. Защо ЗВЯРА няма протектори на антените ?
Отговор : Защото Ахмед и неговия екип използват уникална смола която използват само военните и за това BLISSTOOL антените нямат нужда от протектори !
5. Защо цената е толкова висока ?
Отговор : Защото ЗВЯРА e доказано един от най-дълбоко засичащите металдетектори в света ( 58 см за 50 евро цента), защото в него са вложени технологии, иновации и подобрения които са достъпни само за военни цели .
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 12:17 pm

Всичко това дето си го намислил е хубаво ,обаче искам да ти обърна специално внимание на теб и на Жоро Чаушев не му ли правите прекалено голяма реклама на този комплексар Мерчев с всички тези показвания ,мнения ,коментари и пр. на прословутия му Звяр.Аз съм напълно наясно какво целите с това ,но се опасявам да не стане така ,че накрая той да ви се смее.Затова си опичайте хубаво акълите и гледайте преди всичко да надделее обективността, защото когато фактите говорят и боговете мълчат, знаеш много добре това.Иначе съм напълно наясно ,че тази машина с всичките и копчалъци и джаркули дето ги има не струва повече от 100 лева ,и това е тавана.Е все пак Мерчев продава не себестойността и, а патента който явно е безценен ,щом както твърди че Брус Кенди от Minelab не може да се конкурира с него. стена 
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 9:43 pm

Е сега с Жорката, ще му откраднете схемата. Wink 
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 10:27 pm

Avrelian написа:
Е сега с Жорката, ще му откраднете схемата. Wink 

Е това е първото нещо което правят производителите, купуват конкурентни апарати, свалят схемите и после препродават, това важи за всички без изключение.
Значи, по-принцип не харесвам блистула, но е типични по български да се правят мръсни номера и ми се струва бумеранга ще тресне точно този, който го мята.
Какво му пречи на Мерчев да направи същото, ще свали схеми , ще ги публикува и ще лъснат колко струват прехвалените апарати, нищо че им търкат схемите с шкурка. Иначе е интересно да видим какво се крие в кутиите на нашите бангии, да не стане така, че всички после да се смеят, очаквам с итерес цирка.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 10:36 pm

Наблюдава се тенденция любители-аматьори да си слагат вече вди на произведенията си. Нашите бг производители с големите тоалетни изостават нещо.....
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 11:12 pm

От цялата работа стана ясно че ВЛФ е изпята песен.Няма как да се работи на почва с средна и тежка степен на минерализация.По принцип на мен ми е ясно от 15 години,ама друго си беше да се документира.За това и новата разработка която вече е факт е импулсната индукция,без да влизаме в разрез с патендите на Брус сме рамо до рамо с GPX 5000.А новото SDC2300 си остана доста назад което е срамно.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 11:32 pm

comander написа:
От цялата работа стана ясно че ВЛФ е изпята песен.Няма как да се работи на почва с средна и тежка степен на минерализация.По принцип на мен ми е ясно от 15 години,ама друго си беше да се документира.За това и новата разработка която вече е факт е импулсната индукция,без да влизаме в разрез с патендите на Брус сме рамо до рамо с GPX 5000.А новото SDC2300 си остана доста назад което е срамно.

Така е, но ако питаш Мерчев ще останеш приятно изненадан че неговия ЗВЯР успешно конкурира GPX . Оказа се че той е преборил физиката и е успял да постигне непостижимото !
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 11:43 pm

Golden Mask написа:
comander написа:
От цялата работа стана ясно че ВЛФ е изпята песен.Няма как да се работи на почва с средна и тежка степен на минерализация.По принцип на мен ми е ясно от 15 години,ама друго си беше да се документира.За това и новата разработка която вече е факт е импулсната индукция,без да влизаме в разрез с патендите на Брус сме рамо до рамо с GPX 5000.А новото SDC2300 си остана доста назад което е срамно.

Така е, но ако питаш Мерчев ще останеш приятно изненадан че неговия ЗВЯР успешно конкурира GPX . Оказа се че той е преборил физиката и е успял да постигне непостижимото !  
Ами тои не си ли върна думите назад,или продължава да подържа лъжата си?
То няма значение де след побликуване на схемата това така или иначе щте блесне.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyЧет Юни 26, 2014 11:43 pm

Petronii написа:
Avrelian написа:
Е сега с Жорката, ще му откраднете схемата. Wink 

Е това е първото нещо което правят производителите, купуват конкурентни апарати, свалят схемите и после препродават, това важи за всички без изключение.
Значи, по-принцип не харесвам блистула, но е типични по български да се правят мръсни номера и ми се струва бумеранга ще тресне точно този, който го мята.
Какво му пречи на Мерчев да направи същото, ще свали схеми , ще ги публикува и ще лъснат колко струват прехвалените апарати, нищо че им търкат схемите с шкурка. Иначе е интересно да видим какво се крие в кутиите на нашите бангии, да не стане така, че всички после да се смеят, очаквам с итерес цирка.

Petronii отново търсиш под вола теле !
Може да ти се струват много неща, но повярвай ми само ти се струват...!
Мерчев така яко е нас*ал европейските и не само пазари със своя ЗВЯР че никой вече не ще да чуе за БГ машини.
На всичкото отгоре си позволява нови измами да пуска.
Сменил лепенките изпонаписал небивалици и хоп нов модел, който разбираш ли не не различавал външно от стария ама бил нов модел .
Ти чел ли си какво пише тук - http://blisstool.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
и знаеш ли колко процента от написаното е вярно ?
За схемата му хич не ми дреме, щото я имам от има няма 15 години - ЕНИГМА 1999 г.
Която пък е ФИШЕР-МАГНУМ...
За да работи един детектор добре, не е толкова важна схемата, важна е антената !
Както и една схема направена на детектор от 10 човека работи по 10 различни начина.
В кутията се крие една ЕНИГМА на която всички тримери за изкарани на потенциометри Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyПет Юни 27, 2014 12:05 am

comander написа:
Golden Mask написа:
comander написа:
От цялата работа стана ясно че ВЛФ е изпята песен.Няма как да се работи на почва с средна и тежка степен на минерализация.По принцип на мен ми е ясно от 15 години,ама друго си беше да се документира.За това и новата разработка която вече е факт е импулсната индукция,без да влизаме в разрез с патендите на Брус сме рамо до рамо с GPX 5000.А новото SDC2300 си остана доста назад което е срамно.

Така е, но ако питаш Мерчев ще останеш приятно изненадан че неговия ЗВЯР успешно конкурира GPX . Оказа се че той е преборил физиката и е успял да постигне непостижимото !  
    Ами тои не си ли върна думите назад,или продължава да подържа лъжата си?
То няма значение де след побликуване на схемата това така или иначе щте блесне.

Кога ги е върнал ?
Ако прочетеш в английския форум на неговия дистрибутор ще прочетеш че този извънземен детектор бие GPX-a без проблем, в Американския пише същото..., иначе как ще продава, нали трябва да ги упойва с нещо.
В неговия сайт пише същото и това е за V3, а след нея има 4,5 и 6 като всяка следваща версия не е подобрена предишна а е напълно нов детектор независимо че външно е същия ...
Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Screen_Shot_06_26_14_at_11_48_PM_001
image free hosting
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyПет Юни 27, 2014 12:10 am

Golden Mask написа:
Petronii написа:
Avrelian написа:
Е сега с Жорката, ще му откраднете схемата. Wink 

Е това е първото нещо което правят производителите, купуват конкурентни апарати, свалят схемите и после препродават, това важи за всички без изключение.
Значи, по-принцип не харесвам блистула, но е типични по български да се правят мръсни номера и ми се струва бумеранга ще тресне точно този, който го мята.
Какво му пречи на Мерчев да направи същото, ще свали схеми , ще ги публикува и ще лъснат колко струват прехвалените апарати, нищо че им търкат схемите с шкурка. Иначе е интересно да видим какво се крие в кутиите на нашите бангии, да не стане така, че всички после да се смеят, очаквам с итерес цирка.


Petronii отново търсиш под вола теле !
Може да ти се струват много неща, но повярвай ми само ти се струват...!
Мерчев така яко е нас*ал европейските и не само пазари със своя ЗВЯР че никой вече не ще да чуе за БГ машини.
На всичкото отгоре си позволява нови измами да пуска.
Сменил лепенките изпонаписал небивалици и хоп нов модел, който разбираш ли не не различавал външно от стария ама бил нов модел .
Ти чел ли си какво пише тук - http://blisstool.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
и знаеш ли колко процента от написаното е вярно ?
За схемата му хич не ми дреме, щото я имам от има няма 15 години - ЕНИГМА 1999 г.
Която пък е ФИШЕР-МАГНУМ...
За да работи един детектор добре, не е толкова важна схемата, важна е антената !
Както и една схема направена на детектор от 10 човека работи по 10 различни начина.
В кутията се крие една ЕНИГМА на която всички тримери за изкарани на потенциометри Smile

Е аз не казвам че сега ще го направиш, а че това е практика и го потвърждаваш, че си го направил отдавна. Мисълта ми е, че това което вършиш е подло и няма да намери одобрение в широк кръг хора и недоумявам защо трябва да се прави, като този факт е ясен на всички. Да се покаже това от незвисими хора окей, ама от директен конкурент е меко казано некоректно.
Не знам дали има подобни примери в нормалния свят и в нормална бизнес среда, в целия свят ще ви се смеят на цирковете.

Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyПет Юни 27, 2014 12:54 am

Petronii написа:
Golden Mask написа:
Petronii написа:
Avrelian написа:
Е сега с Жорката, ще му откраднете схемата. Wink 

Е това е първото нещо което правят производителите, купуват конкурентни апарати, свалят схемите и после препродават, това важи за всички без изключение.
Значи, по-принцип не харесвам блистула, но е типични по български да се правят мръсни номера и ми се струва бумеранга ще тресне точно този, който го мята.
Какво му пречи на Мерчев да направи същото, ще свали схеми , ще ги публикува и ще лъснат колко струват прехвалените апарати, нищо че им търкат схемите с шкурка. Иначе е интересно да видим какво се крие в кутиите на нашите бангии, да не стане така, че всички после да се смеят, очаквам с итерес цирка.


Petronii отново търсиш под вола теле !
Може да ти се струват много неща, но повярвай ми само ти се струват...!
Мерчев така яко е нас*ал европейските и не само пазари със своя ЗВЯР че никой вече не ще да чуе за БГ машини.
На всичкото отгоре си позволява нови измами да пуска.
Сменил лепенките изпонаписал небивалици и хоп нов модел, който разбираш ли не не различавал външно от стария ама бил нов модел .
Ти чел ли си какво пише тук - http://blisstool.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
и знаеш ли колко процента от написаното е вярно ?
За схемата му хич не ми дреме, щото я имам от има няма 15 години - ЕНИГМА 1999 г.
Която пък е ФИШЕР-МАГНУМ...
За да работи един детектор добре, не е толкова важна схемата, важна е антената !
Както и една схема направена на детектор от 10 човека работи по 10 различни начина.
В кутията се крие една ЕНИГМА на която всички тримери за изкарани на потенциометри Smile

Е аз не казвам че сега ще го направиш, а че това е практика и го потвърждаваш, че си го направил отдавна. Мисълта ми е, че това което вършиш е подло и няма да намери одобрение в широк кръг хора и недоумявам защо трябва да се прави, като този факт е ясен на всички. Да се покаже това от незвисими хора окей, ама от директен конкурент е меко казано некоректно.
Не знам дали има подобни примери в нормалния свят и в нормална бизнес среда, в целия свят ще ви се смеят на цирковете.


А не е ли подло и нагло да се лъжат потребителите ? За справка тук - http://blisstool.com/


Идеята ми за покупката на ЗВЯРА Petronii е да могат повече колеги да ГО видят, да ГО пипнат, да поработят с Него !
Аз няма да коментирам работата МУ, поне до средата на Септември ( след събора на Крайморие ).
Какво ще се случи тогава, ще напиша подробен доклад на няколко езика ще включа в него и коментарите на колеги които всички вие познавате от този и другите форуми. След това ЗВЯРА ще бъда разцепен до най-малкото болтче и сниман, схемата свалена и публикувана навсякъде.

А до тогава ще бъде представен на три събора както и на някои колеги които всички познаваме :

1. НАЦИОНАЛНА СБИРКА на БАТСЗМ В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли
2. Регионален събор по метал детектинг на БНФМ гр.Пловдив 2-3 Август
3. Регионален събор по метал детектинг на БНФМ Крайморие 5,6,7 септември

Искам да покажа че този детектор не превъзхожда с нищо други БГ детектори, освен с цената си и с многобройните потенциометри и ключета стърчащи отвсякъде.
Може и да греша, това ще се види към средата на Септември.

Ако искаш ще ти го дам за една седмица да го тестваш, ти също може да се включиш към доклада, освен ако това не ти се вижда подло и нагло ?!
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyПет Юни 27, 2014 1:04 am

Има една схема на Блистул в Геотеча от 10 тина дни. Едва ли тая е по различна.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyПет Юни 27, 2014 1:06 am

Golden Mask написа:


А не е ли подло и нагло да се лъжат потребителите ? За справка тук - http://blisstool.com/


Идеята ми за покупката на ЗВЯРА Petronii е да могат повече колеги да ГО видят, да ГО пипнат, да поработят с Него !
Аз няма да коментирам работата МУ, поне до средата на Септември ( след събора на Крайморие ).
Какво ще се случи тогава, ще напиша подробен доклад на няколко езика ще включа в него и коментарите на колеги които всички вие познавате от този и другите форуми. След това ЗВЯРА ще бъда разцепен до най-малкото болтче и сниман, схемата свалена и публикувана навсякъде.

А до тогава ще бъде представен на три събора както и на някои колеги които всички познаваме :

1. НАЦИОНАЛНА СБИРКА на БАТСЗМ В СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ 12-13. юли
2. Регионален събор по метал детектинг на БНФМ гр.Пловдив 2-3 Август
3. Регионален събор по метал детектинг на БНФМ Крайморие 5,6,7 септември

Искам да покажа че този детектор не превъзхожда с нищо други БГ детектори, освен с цената си и с многобройните потенциометри и ключета стърчащи отвсякъде.
Може и да греша, това ще се види към средата на Септември.

Ако искаш ще ти го дам за една седмица да го тестваш, ти също може да се включиш към доклада, освен ако това не ти се вижда подло и нагло ?!

Да, би могло, тук колега си е направил полигон и може да се направи преценка.
Върнете се в началото Go down
vasilio
Про-Консул
Про-Консул
vasilio



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyПет Юни 27, 2014 10:03 am

Колега   патронни ще  останещ разочарован  а  и  щети  трябва  БАКАЛАВАРСКА  диплома  задаго  подкараш .Имам  прятели в Англiя които  се  излагаха  и  си  взеха  апарат на  Мирчев  и  сега  се  чудят  как  да се  отарват   ,и  това  което  каза  Владо  лилов  че  насира BG MD извенете  ме  за изразa е  точно  така
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyПет Юни 27, 2014 10:45 am

Е добре де съгласен съм с идеята, че е най-добре всеки един от колегите сам да прецени колко струва Зверо ,но пак повтарям не става ли прекалено голяма рекламата с всичките тези писаници по форума за този детектор.Не че съм против това да се пише за него, всеки има право на това, но смятам че истерията около това обслужва единствено интересите на Мерчев до момента.Той за това в момента си и мълчи.Е очакваме всеки момент да залее форума с всевъзможни "опровержения",той е ненадминат майстор на това.Все пак в България има и други производители ,за които почти нищо не се споменава, така че не е лошо да се помисли за това да се направят паралени тестове и с други български производители освен с тези ,които според мен се представиха повече от достойно на полигона Перегрузка.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  EmptyПет Юни 27, 2014 1:22 pm

Аз пък не мога да разбера с тази дълбочина кво толкова някой хора
си дерат гъ...вете, за един редовен търсач си е най важна
лекотата и дискриминацията на уреда !
Аз също съм работил с уред който изкопах 10 дупки и само ръждиви боклуци е направо се бях отказал то не стига че тежка бракмата, ами от горе на това се спукваш да копаеш
и нищо само дето се прибираш изморен и скапан pale 
Ами аз от га съм с прехвалената си машина която с голямата антена е още по прехвалена Twisted Evil  от цял ден търсене не сам се прибрал разочарован и изморен както преди scratch  мдааа така е колеги и колежки !
Но човек може ли да спори с радио хоризонт rendeer 
Върнете се в началото Go down
 
Купих си BLISSTOOL LTC64X v6
Върнете се в началото 
Страница 1 от 12Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
»  Продавам blisstool ltc64x v3
» Как се произвеждат BLISSTOOL металдетектори в BLISSTOOL фабриката в България

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: