Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz GOLD mask маск miladinka голден пират нишани nexus Minelab TEKNETICS nokta Simplex Spectrum врътка Майнлаб kupuvam 5000 Fisher deus tesoro VANQUISH грунда Coil wave prodavam
 

 Купих си BLISSTOOL LTC64X v6

Go down 
+47
gun
ivanasen
Aurelius
Gandalf
zempar
N@SKO
van_helsing
nasko75
talasumo
Трибал-М
мотиката
бобо
lomidol
apolon
Mladencho
Germanicus
Балкански
adminn
TITITKANIE
marrio
кирката
jagler
sdsds
BLISSTООL
PMD
astervil
atina
Kolev
nachinaesht
mdetectors.bg
Сельо Бангиев
kronos555
cecomotors
quell
kopa4
mario321
vasilio
Ne6o
comander
Petronii
Avrelian
borislav123
stater
pet1r90
akulata88
Санчо
Golden Mask
51 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyВто Ное 18, 2014 8:43 pm

kopa4 написа:
zempar:Прати на мен блистула,да се пробвам и аз.Не знам ти как за 5:37 сек.разгада машината Very Happy Явно Владко Тарикатко ще ти се кара ако кажеш нещо положително Razz lol! lol! lol! -как за 5 мин си давате мнения  не ми е ясно Suspect Suspect кажи на г-н  ТАРИКТКО д ми прати блистул аз имам поне 2 години стаж с блистула.ИЛИ ГО ПРАЩА СМО ЗА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА.. Very Happy
ами как на послушните а бе нямате ли малко съвест търсачи били подмазвачи
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2014 9:53 pm

apolon написа:
kopa4 написа:
zempar:Прати на мен блистула,да се пробвам и аз.Не знам ти как за 5:37 сек.разгада машината Very Happy Явно Владко Тарикатко ще ти се кара ако кажеш нещо положително Razz lol! lol! lol! -как за 5 мин си давате мнения  не ми е ясно Suspect Suspect кажи на г-н  ТАРИКТКО д ми прати блистул аз имам поне 2 години стаж с блистула.ИЛИ ГО ПРАЩА СМО ЗА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА.. Very Happy
ами как на послушните а бе нямате ли малко съвест търсачи били подмазвачи

Не че ме интересува блистула, ама тези клипове малко заприличват на сълзливите истории на Ферхунде и Фатма гюл bounce
Ама доста е смешно , някакъв земеделец мята на клипа детектора, чуди се кое копче да врътне, поне да беше заровил една монета, та да видим колко дълбоко ще я хване. Ясно е че се води търговска война, аз чакам с нетърпение коледа, за да видим дали ще се спазят обещанията на замесените, че ще има разфасоване и обнародване на схемите на моделите. Интересно е да се види на каква база са конструирани и нарушени ли са някой патенти.

santa

П.П. Визирам в случая долния клип

Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2014 11:42 pm

Petronii написа:
apolon написа:
kopa4 написа:
zempar:Прати на мен блистула,да се пробвам и аз.Не знам ти как за 5:37 сек.разгада машината Very Happy Явно Владко Тарикатко ще ти се кара ако кажеш нещо положително Razz lol! lol! lol! -как за 5 мин си давате мнения  не ми е ясно Suspect Suspect кажи на г-н  ТАРИКТКО д ми прати блистул аз имам поне 2 години стаж с блистула.ИЛИ ГО ПРАЩА СМО ЗА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА.. Very Happy
ами как на послушните а бе нямате ли малко съвест търсачи били подмазвачи

Не че ме интересува блистула, ама тези клипове малко заприличват на сълзливите истории на Ферхунде и Фатма гюл bounce
Ама доста е смешно , някакъв земеделец мята на клипа детектора, чуди се кое копче да врътне, поне да беше заровил една монета, та да видим колко дълбоко ще я хване. Ясно е че се води търговска война, аз чакам с нетърпение коледа, за да видим дали ще се спазят обещанията на замесените, че ще има разфасоване и обнародване на схемите на моделите. Интересно е да се види на каква база са конструирани и нарушени ли са някой патенти.

santa

П.П. Визирам в случая долния клип


Каква дълбочина те гони ?! Детектора не може да бъде балансиран при препоръчителните настройки !
Дай адрес на ЛС, в понеделник ще ти го пратя да му се насладиш и ти.
Според Мерчев съм повредил детектора през ,,COIL" буксата така че той да не може да се балансира при високи нива на усилване и звуков праг и съм му влошил дискриминацията .
Изглежда всички BLISSTOOL -и имат такива проблеми, даже и в неговите ръце !
Въпроса е че и за тези си неволи Мерчев има ,,логично" извинение...




Не знам да се смея ли, да рева ли, тоя е по-добър в извиненията от политиците !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:36 am

kopa4 написа:
......аз имам поне 2 години стаж с блистула.ИЛИ ГО ПРАЩА СМО ЗА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА.. Very Happy

Детектора го изпращам само на хора които познавам, ти кой беше ? !!!
Все пак за мераклиите с голям стаж и за тези които мислят че BLISSTOOL работи по начина по който го рекламира Мерчев имам следната оферта :

Важи само за модели BLISSTOOL v3,4,5,6,7.....100
Теста е на заровени монети които оператора на ЗВЯРА няма да знае къде са заровени !

<На близкия до ,,ПЕРЕГРУЗКА” полигон в 200 кв.м. има закопани 3 монети от 50 евро цента- 42 см. , 52 см и третата на 58 см.
При интерес тези 200кв.м. ще бъдат оградени а тревата окосена, на тези 200кв.м. не сме закопавали други сигнали, там не е имало следи от живот и следователно там няма много цветни или железни замърсители.
Моето предизвикателство е към притежателите на най-дълбоките машини в света BLISSTOOL v3,4,5,6,7.....100 и тн. с антена 11”  и разбира се персонално към злия гении Ахмед Мерчев.
Ако в рамките на 200 мин.в тези 200кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 42 см получава веднага 4200.00 евро !

Ако в рамките на 200 мин.в тези 200 кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 52 см получава веднага 5200.00 евро !

Ако в рамките на 200 мин.в тези 200кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 58 см получава веднага 5800.00 евро !

Ако намери и трите монети за не повече от 200 мин получава 15200.00 евро !

За записвания може да звъните на тел. 0887 809000 , 0899 809000 !>

Офертата я има по форумите от Октомври 06, 2014 и до сега няма желаещи !
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 2:54 am

Golden Mask написа:
Детектора не може да бъде балансиран при препоръчителните настройки !

- Владимир Лилов (Golden Mask), ти и изключен BLISSTOOL детектор да вземеш, пак ще твърдиш че не може да се балансира! BLISSTOOL детектори се използват в цял свят, хората работят с тях от години, а ти от години се опитваш да убеждаваш че BLISSTOOL детектори не работят. Определено пропускаш факта че при настройка за максималната дълбочина на детекция постигана от Golden Mask металдетектори (30 см за голяма монета 24 мм), BLISSTOOL металдетектори са много по-стабилни от тях, тъй като постигат такава дълбочина на детекция (30 см за голяма монета 24 мм) намалени почти на минимум.

Металдетектори Golden Mask 4 Pro и Golden Mask 4 WD при настройка POWER LEVEL около 9 (8.8 - 9.5) за максимална дълбочина на детекция, едвам-едвам постигат 30 - 34 см за голяма монета 24 мм, като при тази настройка са шумни при работа на ход. За сравнение, BLISSTOOL LTC64X (THE BEAST) за същата монета постига минимум 40-45 см дълбочина на детекция (за v3) и максимум 52-58 см (за v4, v5 и v6) в лека и средно минерализирана почва. Металдетектори BLISSTOOL LTC64X (THE BEAST) на ход, без никакви затруднения, постигат дълбочини от порядъка на 40 - 45 см за монета 24 мм, които дълбочини са само блян за Golden Mask металдетектори - те на ход постигат максимум 26 - 28 см за монета 24 мм.

Колкото до земния баланс - преди да твърдиш че BLISSTOOL металдетектори не могат да се балансират, си направи тест какво реално може твоя Golden Mask 4 Pro, който НЕ МОЖЕ С НИКАКВИ НАСТРОЙКИ, ДОРИ И НАМАЛЕН НА МИНИМУМ, да се балансира към високо минерализиран терен. За справка - видеото налично по-долу:



Ако имаш съмнения, звънни на произволен твой клиент и го попитай дали Golden Mask 4 Pro работи на високо минерализиран терен!

На този адрес пък:

https://www.youtube.com/user/blisstoolversus/videos

има още много други паралелни тестове между BLISSTOOL и Golden Mask металдетектори, които са също много показателни!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 8:28 am

Golden Mask написа:
Petronii написа:
apolon написа:
kopa4 написа:
zempar:Прати на мен блистула,да се пробвам и аз.Не знам ти как за 5:37 сек.разгада машината Very Happy Явно Владко Тарикатко ще ти се кара ако кажеш нещо положително Razz lol! lol! lol! -как за 5 мин си давате мнения  не ми е ясно Suspect Suspect кажи на г-н  ТАРИКТКО д ми прати блистул аз имам поне 2 години стаж с блистула.ИЛИ ГО ПРАЩА СМО ЗА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА.. Very Happy
ами как на послушните а бе нямате ли малко съвест търсачи били подмазвачи

Не че ме интересува блистула, ама тези клипове малко заприличват на сълзливите истории на Ферхунде и Фатма гюл bounce
Ама доста е смешно , някакъв земеделец мята на клипа детектора, чуди се кое копче да врътне, поне да беше заровил една монета, та да видим колко дълбоко ще я хване. Ясно е че се води търговска война, аз чакам с нетърпение коледа, за да видим дали ще се спазят обещанията на замесените, че ще има разфасоване и обнародване на схемите на моделите. Интересно е да се види на каква база са конструирани и нарушени ли са някой патенти.

santa

П.П. Визирам в случая долния клип


Каква дълбочина те гони ?! Детектора не може да бъде балансиран при препоръчителните настройки !
Дай адрес на ЛС, в понеделник ще ти го пратя да му се насладиш и ти.
Според Мерчев съм повредил детектора през ,,COIL" буксата така че той да не може да се балансира при високи нива на усилване и звуков праг и съм му влошил дискриминацията .
Изглежда всички BLISSTOOL -и имат такива проблеми, даже и в неговите ръце !
Въпроса е че и за тези си неволи Мерчев има ,,логично" извинение...




Не знам да се смея ли, да рева ли, тоя е по-добър в извиненията от политиците !


Аз съм нов. Блистула го бях видял преди няколко дена ,изгледах много видеа ( имах съмнения ,че нещо куца ) . След това видео ,когато самия производител неможа да го балансира , мисля че никой няма да може и затова мисля ,че трябва да се поправи машината от производителя . По такъв начин да се продава ,няма да е коректно към потребителя.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 12:03 pm

Golden Mask написа:
kopa4 написа:
......аз имам поне 2 години стаж с блистула.ИЛИ ГО ПРАЩА СМО ЗА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА.. Very Happy

Детектора го изпращам само на хора които познавам, ти кой беше ? !!!
Все пак за мераклиите с голям стаж и за тези които мислят че BLISSTOOL работи по начина по който го рекламира Мерчев имам следната оферта :

Важи само за модели BLISSTOOL v3,4,5,6,7.....100
Теста е на заровени монети които оператора на ЗВЯРА няма да знае къде са заровени !

<На близкия до ,,ПЕРЕГРУЗКА” полигон в 200 кв.м. има закопани 3 монети от 50 евро цента- 42 см. , 52 см и третата на 58 см.
При интерес тези 200кв.м. ще бъдат оградени а тревата окосена, на тези 200кв.м. не сме закопавали други сигнали, там не е имало следи от живот и следователно там няма много цветни или железни замърсители.
Моето предизвикателство е към притежателите на най-дълбоките машини в света BLISSTOOL v3,4,5,6,7.....100 и тн. с антена 11”  и разбира се персонално към злия гении Ахмед Мерчев.
Ако в рамките на 200 мин.в тези 200кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 42 см получава веднага 4200.00 евро !

Ако в рамките на 200 мин.в тези 200 кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 52 см получава веднага 5200.00 евро !

Ако в рамките на 200 мин.в тези 200кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 58 см получава веднага 5800.00 евро !

Ако намери и трите монети за не повече от 200 мин получава 15200.00 евро !

За записвания може да звъните на тел. 0887 809000 , 0899 809000 !>

Офертата я има по форумите от Октомври 06, 2014 и до сега няма желаещи !

Мой приятел има BLISSTOOL LTC64X v6 (THE BEAST) с 15"антена.
Има голямо желание да дойде и да се пробва да намери монетите.Условието да е суха почвата или поне 30см. от горния слой.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 1:45 pm

lomidol написа:
Golden Mask написа:
kopa4 написа:
......аз имам поне 2 години стаж с блистула.ИЛИ ГО ПРАЩА СМО ЗА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА.. Very Happy

Детектора го изпращам само на хора които познавам, ти кой беше ? !!!
Все пак за мераклиите с голям стаж и за тези които мислят че BLISSTOOL работи по начина по който го рекламира Мерчев имам следната оферта :

Важи само за модели BLISSTOOL v3,4,5,6,7.....100
Теста е на заровени монети които оператора на ЗВЯРА няма да знае къде са заровени !

<На близкия до ,,ПЕРЕГРУЗКА” полигон в 200 кв.м. има закопани 3 монети от 50 евро цента- 42 см. , 52 см и третата на 58 см.
При интерес тези 200кв.м. ще бъдат оградени а тревата окосена, на тези 200кв.м. не сме закопавали други сигнали, там не е имало следи от живот и следователно там няма много цветни или железни замърсители.
Моето предизвикателство е към притежателите на най-дълбоките машини в света BLISSTOOL v3,4,5,6,7.....100 и тн. с антена 11”  и разбира се персонално към злия гении Ахмед Мерчев.
Ако в рамките на 200 мин.в тези 200кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 42 см получава веднага 4200.00 евро !

Ако в рамките на 200 мин.в тези 200 кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 52 см получава веднага 5200.00 евро !

Ако в рамките на 200 мин.в тези 200кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 58 см получава веднага 5800.00 евро !

Ако намери и трите монети за не повече от 200 мин получава 15200.00 евро !

За записвания може да звъните на тел. 0887 809000 , 0899 809000 !>

Офертата я има по форумите от Октомври 06, 2014 и до сега няма желаещи !

Мой приятел има BLISSTOOL LTC64X v6 (THE BEAST) с 15"антена.
Има голямо желание да дойде и да се пробва да намери монетите.Условието да е суха почвата или поне 30см. от горния слой.

Да се обади, но преди това да си купи 11'' сонда ! С 15'' може да дойде само за слава Smile
Между другото днес получих BLISSTOOL-a обратно и сега го зареждам, по късно ще го изкаравам на паша(терен) с новата 10.5'' SUPER BLISSTOOL COIL - SBC10.5.
Която на първо четене (въздушни показатели ) бие оригиналната 11'' по дълбочина с поне 5 см, а за стабилност е 300% по-добре !
Също е и 100 гр по-лека ..

Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 10_5
how to use print screen

Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Image
imgurl
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 2:07 pm

Новите BLISSTOOL безжични слушалки ( само за отличници ) - SBW666
Има ги два варианта, черни и бели !

Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 DSC00171
how to take a screen shot

Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 DSC00172
screen shot pc
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 5:38 pm

20.11.2014,

ОФИЦИАЛНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ до Владимир Лилов, ГМ МЕТАЛДЕТЕКТОРС ЕООД и ВЕ ЕЛ ЕЛЕКТРОНИКС ЕООД и свързаните с тях лица, в качеството им на производител на Golden Mask металдетектори и в качеството им на производител на търсещи бобини - ментета и безжични слушалки - ментета означени с марката BLISSTOOL.

Предвид следните публикации и приложените снимки към тях от Владимир Лилов (потребител Golden Mask):

Golden Mask написа:
Между другото днес получих BLISSTOOL-a обратно и сега го зареждам, по късно ще го изкаравам на паша(терен) с новата 10.5'' SUPER BLISSTOOL COIL - SBC10.5.

Golden Mask написа:
Новите BLISSTOOL безжични слушалки ( само за отличници ) - SBW666
Има ги два варианта, черни и бели !

и предвид подобните негови публикации и в други сайтове, включително но не само в други форуми и в YouTube,

Владимир Лилов, официално ви уведомявам че BLISSTOOL е регистрирана международна търговска марка на Ахмед Мерчев и БЛИСТУЛ ЕООД (производител на всички оригинални продукти под марката BLISSTOOL) и само и единствено Ахмед Мерчев и БЛИСТУЛ ЕООД имат разрешение да произвеждат продукти под марката BLISSTOOL. В тази връзка, моля незабавно прекратете производството, рекламата, разпространението и продажбата на вашите продукти - ментета, представяни от вас под марката BLISSTOOL ("BLISSTOOL SBC10.5", "BLISSTOOL SBW-666", "BLISSTOOL TR-666" и т.н.) и ако към днешна дата имате подобни продадени на пазара ги заменете с такива които не съдържат надписа BLISSTOOL. Вие нямате право и не сте ауторизиран да произвеждате и продавате продукти под марката BLISSTOOL. Текущите ви коментари в този форум и всеки един продукт произведен от вас и маркиран като BLISSTOOL продукт ще бъдат използвани срещу вас в съда по дело за неоторизирано използване на марката BLISSTOOL, ако незабавно не прекратите тази практика, като ще бъдете задължени да компенсирате Ахмед Мерчев и БЛИСТУЛ ЕООД за всички вреди които сте нанесли на тях в резултат на неоторизираното използване от вас на марката BLISSTOOL, заради производството и разпространението на подобни продукти - ментета, които не са оригинални BLISSTOOL продукти!

Настоявам да премахнете незабавно и рекламните снимки в предходния ви коментар в този форум на които са изобразени безжични слушалли - ментета означени с надписа BLISSTOOL.

Настоявам администраторите и собствениците на този форум също да реагират и незабавно да премахнат въпросните и други подобни подвеждащи изображения и коментари относно продукти-ментета, т.е. неоригинални продукти означени с марката BLISSTOOL, за да не бъдат възприемани като съучастници на Владимир Лилов. Дал съм една камара пари за международната регистрация на търговската марка BLISSTOOL и не си мислете че ще оставя безнаказано Владимир Лилов да си прави каквото иска! След като е некадърен да произвежда качествени детектори и е решил да произвежда after market аксесоари (търсещи бобини и безжични слушалки) за BLISSTOOL металдетектори с цел печалба, нека го прави, но не и да използва марката BLISSTOOL. Това не са оригинални BLISSTOOL продукти и няма право да ги представя като BLISSTOOL продукти или да използва думата BLISSTOOL в тяхното име! Може да ги представя като after market аксесоари за BLISSTOOL металдетектори, но не и да ги представя като оригинални BLISSTOOL продукти! Моля незабавно премахнете въпросните материали представляващи неразрешено използване на марката BLISSTOOL!

В допълнение: BLISSTOOL НЕ ПРЕПОРЪЧВА закупуването на въпросните after market търсещи бобини за BLISSTOOL металдетектори, произведени от Владимир Лилов и свързаните с него лица и фирми, тъй като те не работят и не осигуряват 100% производителност с всички BLISSTOOL металдетектори! BLISSTOOL препоръчва на своите клиенти да закупуват само оригинални BLISSTOOL продукти, налични при BLISSTOOL производител и при съответните ауторизирани BLISSTOOL дистрибутори.

Владимир Лилов, определям ти дата 21.11.2014, Петък, като краен срок в който да премахнеш всички свои публикации и снимки от интернет в които представяш продукти-ментета под марката BLISSTOOL.

Владимир Лилов, определям ти дата 24.11.2014, Понеделник, като краен срок в който да изтеглиш от пазара всички произведени от теб продукти-ментета под марката BLISSTOOL.

Всичко налично след тези дати, ще бъде използвано като доказателство в съда за престъпната ти дейност относно неоторизираното използване от теб на марката BLISSTOOL.

Препращам тази тема до моите Patent & Trademark адвокати в България и САЩ!

Ахмед Мерчев, 20.11.2014, България.


Последната промяна е направена от BLISSTООL на Чет Ное 20, 2014 6:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 6:01 pm

BLISSTООL написа:
20.11.2014,

ОФИЦИАЛНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ до Владимир Лилов, ГМ МЕТАЛДЕТЕКТОРС ЕООД и ВЕ ЕЛ ЕЛЕКТРОНИКС ЕООД и свързаните с тях лица, в качеството им на производител на Golden Mask металдетектори и в качеството им на производител на търсещи бобини - ментета и безжични слушалки - ментета означени с марката BLISSTOOL.

Предвид следните публикации и приложените снимки към тях от Владимир Лилов (потребител Golden Mask):

Golden Mask написа:
Между другото днес получих BLISSTOOL-a обратно и сега го зареждам, по късно ще го изкаравам на паша(терен) с новата 10.5'' SUPER BLISSTOOL COIL - SBC10.5.

Golden Mask написа:
Новите BLISSTOOL безжични слушалки ( само за отличници ) - SBW666
Има ги два варианта, черни и бели !

и предвид подобните негови публикации и в други сайтове, включително но не само в други форуми и в YouTube,

Владимир Лилов, официално ви уведомявам че BLISSTOOL е регистрирана международна търговска марка на Ахмед Мерчев и БЛИСТУЛ ЕООД (производител на всички оригинални продукти под марката BLISSTOOL) и само и единствено Ахмед Мерчев и БЛИСТУЛ ЕООД имат разрешение да произвеждат продукти под марката BLISSTOOL. В тази връзка, моля незабавно прекратете производството, рекламата, разпространението и продажбата на вашите продукти - ментета, представяни от вас под марката BLISSTOOL ("BLISSTOOL SBC10.5", "BLISSTOOL SBW-666", "BLISSTOOL TR-666" и т.н.) и ако към днешна дата имате подобни продадени на пазара ги заменете с такива които не съдържат надписа BLISSTOOL. Вие нямате право и не сте ауторизиран да произвеждате и продавате продукти под марката BLISSTOOL. Текущите ви коментари в този форум и всеки един продукт произведен от вас и маркиран като BLISSTOOL продукт ще бъдат използвани срещу вас в съда по дело за неоторизирано използване на марката BLISSTOOL, ако незабавно не прекратите тази практика, като ще бъдете задължени да компенсирате Ахмед Мерчев и БЛИСТУЛ ЕООД за всички вреди които сте нанесли на тях в резултат на неоторизираното използване от вас на марката BLISSTOOL, заради производството и разпространението на подобни продукти - ментета, които не са оригинални BLISSTOOL продукти!

Настоявам да премахнете незабавно и рекламните снимки в предходния ви коментар в този форум на които са изобразени безжични слушалли - ментета означени с надписа BLISSTOOL.

Настоявам администраторите и собствениците на този форум също да реагират и незабавно да премахнат въпросните и други подобни подвеждащи изображения и коментари относно продукти-ментета, т.е. неоригинални продукти означени с марката BLISSTOOL, за да не бъдат възприемани като съучастници на Владимир Лилов. Дал съм една камара пари за международната регистрация на търговската марка BLISSTOOL и не си мислете че ще оставя безнаказано Владимир Лилов да си прави каквото иска! След като е некадърен да произвежда качествени детектори и е решил да произвежда after market аксесоари (търсещи бобини и безжични слушалки) за BLISSTOOL металдетектори с цел печалба, нека го прави, но не и да използва марката BLISSTOOL. Това не са оригинални BLISSTOOL продукти и няма право да ги представя като BLISSTOOL продукти или да използва думата BLISSTOOL в тяхното име! Може да ги представя като after market аксесоари за BLISSTOOL металдетектори, но не и да ги представя като оригинални BLISSTOOL продукти! Моля незабавно премахнете въпросните материали представляващи неразрешено използване на марката BLISSTOOL!

В допълнение: BLISSTOOL НЕ ПРЕПОРЪЧВА закупуването на въпросните after market търсещи бобини за BLISSTOOL металдетектори, произведени от Владимир Лилов и свързаните с него лица и фирми, тъй като те не работят и не осигуряват 100% производителност с всички BLISSTOOL металдетектори! BLISSTOOL препоръчва на своите клиенти да закупуват само оригинални BLISSTOOL продукти, налични при BLISSTOOL производител и при съответните ауторизирани BLISSTOOL дистрибутори.

Владимир Лилов, определям ти дата 21.11.2014, Петък, като краен срок в който да премахнеш всички свои публикации и снимки от интернет в които представяш продукти-ментета под марката BLISSTOOL.

Владимир Лилов, определям ти дата 24.11.2014, Понеделник, като краен срок в който да изтеглиш от пазара всички произведени от теб продукти-ментета под марката BLISSTOOL.

Всичко налично след тези дати, ще бъде използвано като доказателство в съда за престъпната ти дейност относно неоторизираното използване от теб на марката BLISSTOOL.

Препращам тази тема до моите Patent & Trademark адвокати в България и САЩ!

Ахмед Мерчев, 20.11.2014, България.

Нямам търпение да се видим в съда ! Smile
Върнете се в началото Go down
Germanicus
Новобранец
Новобранец




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 6:08 pm

И аз се загледах по едни клипове , лови монета на 52 см, а във въздуха макс 35 по инженерна преценка..
ъгъла от който пускат монетата не съвпада с маха и сигнала където го лови мерчев, тук ми замириса на измама

https://www.youtube.com/watch?v=_ajyNVPzOfM

може и аз да греша нека други изкажат мнение
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 6:29 pm

Germanicus написа:
И аз се загледах по едни клипове , лови монета на 52 см, а във въздуха макс 35 по инженерна преценка..
ъгъла от който пускат монетата не съвпада с маха и сигнала където го лови мерчев, тук ми замириса на измама

https://www.youtube.com/watch?v=_ajyNVPzOfM

може и аз да греша нека други изкажат мнение

В цялата тази история мошеника е Мерчев, скоро и съда ще го потвърди, аз чакам .....!
Върнете се в началото Go down
Germanicus
Новобранец
Новобранец




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 6:32 pm

Продължавам да си пускам клипове и попаднах на този, американеца намери сребро от 1964 , направи ми впечатление колко е излъскано среброто ...когато аз съм намирал е почти черно...

https://www.youtube.com/watch?v=NzyX8gNq8rU
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 9:48 pm

Petronii написа:


Не че ме интересува блистула, ама тези клипове малко заприличват на сълзливите истории на Ферхунде и Фатма гюл bounce
Ама доста е смешно , някакъв земеделец мята на клипа детектора, чуди се кое копче да врътне, поне да беше заровил една монета, та да видим колко дълбоко ще я хван

Лично познавам колегата земеделец Zempar .Случи се така,че заедно проверявахме възможностите на едно лобо на един събор в Краиморие преди няколко години,и ти гарантирам,че знае как се работи с коя да е металотърсаческа машина.


Последната промяна е направена от бобо на Чет Ное 20, 2014 9:54 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 9:50 pm

И аз нямам добро мнение за Блистуул.За три часа работа с един от старите модели не можах да го накарам да млъкне.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 10:14 pm

бобо написа:
И аз нямам добро мнение за Блистуул.За три часа работа с един от старите модели не можах да го накарам да млъкне.

На мен също не ми вдъхва много доверие и ми се вижда доста капризен за работа и не ергономичен. По-скоро ми направи впечатление на клипа, че не се показа нищо съществено, а е взет точно за демонстрация. Там като го балансира на малко усилване, поне да беше сложил монета да тества колко ще я хване, сега така само ще продължат митовете и легенди.

scratch
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2014 10:20 pm

Golden Mask написа:

Каква дълбочина те гони ?! Детектора не може да бъде балансиран при препоръчителните настройки !
Дай адрес на ЛС, в понеделник ще ти го пратя да му се насладиш и ти.
Според Мерчев съм повредил детектора през ,,COIL" буксата така че той да не може да се балансира при високи нива на усилване и звуков праг и съм му влошил дискриминацията .
да се смея ли, да рева ли, тоя е по-добър в извиненията от политиците !

Може би в началото бих се съгласил, но сега минала през доста хора и транспортирания, не бих могъл да бъда сигурен, че ще бъда достоверен и да проведа обективен тест, за да дам безпристрастна оценка.

scratch
Върнете се в началото Go down
мотиката
Новобранец
Новобранец




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyПет Ное 21, 2014 7:15 pm

Golden Mask написа:
lomidol написа:
Golden Mask написа:
kopa4 написа:
......аз имам поне 2 години стаж с блистула.ИЛИ ГО ПРАЩА СМО ЗА ОПРЕДЕЛЕНИ ХОРА.. Very Happy

Детектора го изпращам само на хора които познавам, ти кой беше ? !!!
Все пак за мераклиите с голям стаж и за тези които мислят че BLISSTOOL работи по начина по който го рекламира Мерчев имам следната оферта :

Важи само за модели BLISSTOOL v3,4,5,6,7.....100
Теста е на заровени монети които оператора на ЗВЯРА няма да знае къде са заровени !

<На близкия до ,,ПЕРЕГРУЗКА” полигон в 200 кв.м. има закопани 3 монети от 50 евро цента- 42 см. , 52 см и третата на 58 см.
При интерес тези 200кв.м. ще бъдат оградени а тревата окосена, на тези 200кв.м. не сме закопавали други сигнали, там не е имало следи от живот и следователно там няма много цветни или железни замърсители.
Моето предизвикателство е към притежателите на най-дълбоките машини в света BLISSTOOL v3,4,5,6,7.....100 и тн. с антена 11”  и разбира се персонално към злия гении Ахмед Мерчев.
Ако в рамките на 200 мин.в тези 200кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 42 см получава веднага 4200.00 евро !

Ако в рамките на 200 мин.в тези 200 кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 52 см получава веднага 5200.00 евро !

Ако в рамките на 200 мин.в тези 200кв.м. притежателя на метал детектор BLISSTOOL успее да локализира 50 евро цента на 58 см получава веднага 5800.00 евро !

Ако намери и трите монети за не повече от 200 мин получава 15200.00 евро !

За записвания може да звъните на тел. 0887 809000 , 0899 809000 !>

Офертата я има по форумите от Октомври 06, 2014 и до сега няма желаещи !

Мой приятел има BLISSTOOL LTC64X v6 (THE BEAST) с 15"антена.
Има голямо желание да дойде и да се пробва да намери монетите.Условието да е суха почвата или поне 30см. от горния слой.

Да се обади, но преди това да си купи 11'' сонда ! С 15'' може да дойде само за слава Smile
Между другото днес получих BLISSTOOL-a обратно и сега го зареждам, по късно ще го изкаравам на паша(терен) с новата 10.5'' SUPER BLISSTOOL COIL - SBC10.5.
Която на първо четене (въздушни показатели ) бие оригиналната 11'' по дълбочина с поне 5 см, а за стабилност е 300% по-добре !
Също е и 100 гр по-лека ..

Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 10_5
how to use print screen

Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Image
imgurl
Даа най вероятно голямата антена ще ги закове тия монети от раз
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyПет Ное 21, 2014 11:12 pm

мотиката написа:

             Даа  най вероятно голямата антена ще ги   закове тия монети от раз

Само трябва почвата да е суха или поне 30см. от горния слой Laughing
Това означава че началото на юни 2015 ще е подходящо ...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyПет Ное 21, 2014 11:16 pm

Petronii написа:
Golden Mask написа:

Каква дълбочина те гони ?! Детектора не може да бъде балансиран при препоръчителните настройки !
Дай адрес на ЛС, в понеделник ще ти го пратя да му се насладиш и ти.
Според Мерчев съм повредил детектора през ,,COIL" буксата така че той да не може да се балансира при високи нива на усилване и звуков праг и съм му влошил дискриминацията .
да се смея ли, да рева ли, тоя е по-добър в извиненията от политиците !

Може би в началото бих се съгласил, но сега минала през доста хора и транспортирания, не бих могъл да бъда сигурен, че ще бъда достоверен и да проведа обективен тест, за да дам безпристрастна оценка.

scratch

Мислиш се е изхабил от километри ?! Това да не е сапун да се изтрие Smile
Освен при мен е бил само при още един колега от Провадия.
Външно няма нито една драскотина, а антената е като нова.
Проблема е че и производителя често не може да го балансира в стремежа си да покаже колко е дълбок.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyПет Ное 21, 2014 11:23 pm

http://www.dunyadedektor.com/product.php?id_product=176

Мерчев я напиши и на турците едно заплашително писмо с червени букви ,дано се уплашат !
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyСъб Ное 22, 2014 3:54 am

Golden Mask написа:
http://www.dunyadedektor.com/product.php?id_product=176
Мерчев я напиши и на турците едно заплашително писмо с червени букви ,дано се уплашат !

- Заел съм се и с тях!

Владимир Лилов (Golden Mask),

със всички свои подривни и престъпни действия относно марката BLISSTOOL, ти се изявяваш просто като един нещастник. Жалък си!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyСъб Ное 22, 2014 11:18 am

Laughing Very Happy
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Купих си BLISSTOOL LTC64X v6    Купих си BLISSTOOL LTC64X v6  - Page 4 EmptyСъб Ное 22, 2014 2:57 pm

Mladencho написа:
Laughing Very Happy


Най-удобни са "безадресните" усмивки...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
Купих си BLISSTOOL LTC64X v6
Върнете се в началото 
Страница 4 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Как се произвеждат BLISSTOOL металдетектори в BLISSTOOL фабриката в България

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: