Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam маск miladinka lorenz mask Simplex Spectrum tesoro Minelab deus голден грунда пират Fisher Майнлаб Coil врътка prodavam nokta TEKNETICS wave 5000 VANQUISH nexus нишани GOLD
 

 Рамка

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
dido-f
Новобранец
Новобранец
dido-f



Рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Рамка    Рамка  EmptyЧет Юли 10, 2014 9:15 pm

Искам да си купя рамка , но нямам идея каква , искам лесно да се работи с нея и да хваща на по дълбоко , бюджета ми е до 900 лв максимум , може и вариант втора ръка . Няма да си взимам веднага , но мислех да разпитам колегите за добра рамка . Споделете с каква рамка работите и ако може да ми предложите добра машинка и за мен . Поздрави
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рамка    Рамка  EmptyПет Юли 11, 2014 3:13 pm

dido-f написа:
Искам да си купя рамка , но нямам идея каква , искам лесно да се работи с нея и да хваща на по дълбоко , бюджета ми е до 900 лв максимум , може и вариант втора ръка . Няма да си взимам веднага , но мислех да разпитам колегите за добра рамка .  Споделете с каква рамка работите и ако може да ми предложите добра машинка и за мен . Поздрави

Реликскан ,почти нов за 1000
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рамка    Рамка  EmptyСъб Юли 12, 2014 1:11 pm

Чисто нова с документи...


http://www.shop.imperio.bg/golden-mask/metalotarsach-deep-hunter-pulse-1?cPath=84&
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рамка    Рамка  EmptyСъб Юли 12, 2014 4:15 pm

pechkata написа:
Чисто нова с документи...


http://www.shop.imperio.bg/golden-mask/metalotarsach-deep-hunter-pulse-1?cPath=84&


Колега,има един мъж от "Много Южна България",който се справя на завидно ниво с тази техника...А цените са в пъти по-различни.Що не се поинтересуваш по-сериозно?
Върнете се в началото Go down
xp fan
Легионер
Легионер
xp fan



Рамка  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рамка    Рамка  EmptyСъб Юли 12, 2014 9:37 pm

Колега Пулс Стар 2 Про е една от наѝ добрите и се намира втора ръка за 1300-1600лв
Върнете се в началото Go down
 
Рамка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» рамка на вълчев
» Рамка 1X1
» Импулсен-рамка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: