Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Latest imagesLatest images  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  

Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?

Go down 
+3
borislav123
mdetectors.bg
bakusho
7 posters
АвторСъобщение
bakusho
Легионер
Легионер

Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ? Empty
ПисанеЗаглавие: Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?   Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ? EmptyСря Юли 16, 2014 12:10 am

Здравейте колеги, имам Гарет Евро Аце. Купих го със СЕФ 38х30, но беше прекалено голяма и дискриминацията й не беше добра, а аз търся на доста замърсено и я продадох. Чудя се дали да си купя Nel Tornado 30 x 33 . Ако някой има опит, моля да сподели как работи.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg

ПисанеЗаглавие: Re: Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?   Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ? EmptyСря Юли 16, 2014 9:39 am

Доста по-добър вариант е 33см. Ултимат

http://www.shop.imperio.bg/garrett-searchcoil-ace-33-metalotarsach

сондите нел са по-неустойчиви на температурни разлики, кабела им е доста зле и затова не ги продаваме.

НО има една подробност, самия размер, който търсиш 33см. е доста близък до оргиналната сонда 28см. и не очаквай чудеса, особенно за метали под 2-4см. в диаметър. резултатите ще са почти единтични.

Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?   Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ? EmptyСря Юли 16, 2014 10:51 am

Колега за замърсено ти трябва малка сонда
pechkata
Джадай
Джадай

ПисанеЗаглавие: Re: Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?   Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ? EmptyСря Юли 16, 2014 8:25 pm

Ултимата е по добра от Нелката - има по добра дискриминация на замърсено заради разположението на намотките...Рибката е по малка...И е много лека...
67aiga7a
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?   Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ? EmptyЧет Юли 30, 2015 11:52 am

bakusho написа:
Здравейте колеги, имам Гарет Евро Аце. Купих го със СЕФ 38х30, но беше прекалено голяма и дискриминацията й не беше добра, а аз търся на доста замърсено и я продадох. Чудя се дали да си купя Nel Tornado 30 x 33 . Ако някой има опит, моля да сподели как работи.

За добро или лошо Торнадо им е най-продаваната сонда за Гарет. Аз съм с такава и нямам забележки. Търсил съм на много замърсено и мога спокойно да кажа, че с по-бавен ход проблемите почти изчезват. Естествено най-добре за замърсено е Снайпер глава, малка и тн, но дълбочината си заминава съществено. По мое мнение по-големите сонди са прекалено тежки, но все пак ако търсиш 2-3 часа не би трябвало да е голям проблем, за цял ден търсене с Нел Биг ръката ми все едно е чужда на другия ден Smile

Поздрави!
hubavito
Легионер
Легионер

ПисанеЗаглавие: Re: Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?   Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ? EmptyПон Авг 03, 2015 6:23 pm

Тъкмо като ти е чужда ръката на другия ден може да свършиш някоя работа с нея Smile Някои хора си сядат на ръката за да им изтръпне Smile
adminn
Admin
Admin
adminn

ПисанеЗаглавие: Re: Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?   Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ? EmptyПон Авг 03, 2015 8:10 pm

Препоръчвам ти 33Ultimate.

http://www.shop.imperio.bg/garrett-searchcoil-ace-33-metalotarsach

Nel са просто Украински и от там идват другите тегоби.

http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ

Garret Euro Ace + Nel Tornado 30 x 33 ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам Garrett Euro Ace + Garrett Ace 150 + Nel Tornado 30x33
» Garret
» Помощ за Garret GTI 2500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: