Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD mask нишани wave lorenz Fisher TEKNETICS грунда врътка nokta Minelab Simplex kupuvam Coil маск miladinka VANQUISH Spectrum tesoro пират deus Майнлаб голден 5000 prodavam nexus
 

 Привет Колеги

Go down 
АвторСъобщение
alireza
Консул
Консул
alireza



Привет Колеги Empty
ПисанеЗаглавие: Привет Колеги   Привет Колеги EmptyСря Юли 16, 2014 9:39 pm

От опит разбрах,че с легенче се промива повече.Аз например имам тава, две купи, една туба от 5 литра и кофа 25 литра сито за брашно и сито от велосипедна кошница.С дълбоката купа вземам проби от метър дълбочина,при цвят включвам целия комплект.Дълбоката купа разбивам и изсипвам в по плитката но преди това сея с ситата,за да бъде лесно за промиване.Тубата и Кофата са ми като утайници.Не промивам вътре в реката водата е гребвам и е прехвърлям кога потъмнее
сипвам в малкия утайник.Кога ми се напълни малкия утайник изсипвам в по големия утайник кофата,като утайката от процеса на работа при двете купи чрез прехвърляне се е събрала сипвам в малкия утайник и така до големия .СИТАТА сея пясъка едрия камък само изплаквам ситния пясък първо него промивам,големите меки буци ги счуквам.Утайката има златна прах не изхвърляйте утайката прехвърляйте е.След като намалее пясъка в голямата купа материала отива в тавата,който промивам до черната утайка.И водата е въртя и нея хвърлям в нея има фини частици които много леко промивам.Материяла най вече фината прах тегля с живак.ФИНАТА ЧАСТИЦА Е ПОВЕЧЕ КАТО КОЛИЧЕСТВО ОТ ЕДРОТО.
Върнете се в началото Go down
 
Привет Колеги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» нови снимки от Родопите:????
» привет на всички
» КОЛЕГИ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Пособия за добив на злато-
Идете на: