Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда пират маск tesoro kupuvam Simplex VANQUISH врътка Minelab Fisher нишани wave nokta prodavam lorenz голден 5000 GOLD Coil deus Spectrum miladinka nexus TEKNETICS mask Майнлаб
 

 Методи за отваряне на тапи и нишани

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



нишани - Методи за отваряне на тапи и нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Методи за отваряне на тапи и нишани    нишани - Методи за отваряне на тапи и нишани  EmptyЧет Юли 24, 2014 1:32 am

Моя метод е взривяване снитроглицерин и амонит но ми е интересно как го правят старите кучета
Върнете се в началото Go down
Санчо
Легионер
Легионер




нишани - Методи за отваряне на тапи и нишани  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Методи за отваряне на тапи и нишани    нишани - Методи за отваряне на тапи и нишани  EmptyНед Юли 27, 2014 8:09 am

EXTERMINATE написа:
Моя метод е взривяване снитроглицерин и амонит но ми е интересно как го правят старите кучета

Ще ти кажа да не вземеш да си гръмнеш некое м*** Smile Значи взимаш две игли и в единия край ги кривиш кат рибарски куки.Какво следва натам......еми просто е,забиваш ги срещуположно в тапата,натискаш към камъка и тя излиза Smile дано съм го обяснил правилно........снощи го сънувах Smile
Върнете се в началото Go down
 
Методи за отваряне на тапи и нишани
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» тапи в скали
» нишани
» помощ за нишани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: