Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване

Go down 
+3
pechkata
adminn
йосиф111
7 posters
АвторСъобщение
йосиф111
Новобранец
Новобранец




XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване Empty
ПисанеЗаглавие: XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване   XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване EmptyНед Авг 10, 2014 5:41 pm

Колеги, според вас кой от тези дава детектори, има по бързо възстановяване на процесора, при засичане на цвят и желязо.Аз работя с GMP, а мой приятел е с фишера и се опитва да ме убеждава , че фишера бил доста по бърз, а на мен ми изглежда точно обратното.
Сега някой ще напише направете тест, е вече направихме една дузина и за мен силата е малко по добра.
Пишете кой какви виждания има и от двата детектора.


ЗАБЕЛЕЖКА:Да, пишат само колеги, които са работили и с двата детектора.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване   XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване EmptyНед Авг 10, 2014 6:07 pm

Тъй като GMP е на 18 Кхц, а Fisher F75 е на 13Кхц, т.е. при равни условия ти ще си по-бърз за по-малките метали, и по-бърз за меднте сигнали.
Има една подробност, ако правите паралелни тестове накарай приятеля ти да ги прави в лежим на дискриминация, защото при тебе практически ти винаги си в такъв режим и не можеш да минеш на алл метал.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване   XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване EmptyНед Авг 10, 2014 7:15 pm

По принцип Фишера мисли мн. повече от ХП-то при обработка на сигнала - дори и на еднакви честоти да са и двата детектора аз бих заложил на ХП-то при  облог...
Върнете се в началото Go down
sisbliacat
Новобранец
Новобранец
sisbliacat



XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване   XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване EmptyЧет Ное 27, 2014 8:34 am

pechkata написа:
По принцип Фишера мисли мн. повече от ХП-то при обработка на сигнала - дори и на еднакви честоти да са и двата детектора аз бих заложил на ХП-то при  облог...

Според мен ХП е по бърза
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване   XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване EmptyПон Дек 01, 2014 2:09 pm

Като изключим деуса,едва ли има по-бърз апарат от ГМП.

Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване   XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване EmptyПон Дек 01, 2014 2:28 pm

Mladencho написа:
Като изключим деуса,едва ли има по-бърз апарат от ГМП.

Младенчо нищо лично но преди да взема деуса бях с Fisher деуса го повъртях малко около 6 месеца и разбрах че не ми допада ,и сега пак съм на Fisher и то по нисък клас от предишните ми и съм си доволен въпрос на предпочитание Cool
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване   XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване EmptyПон Дек 01, 2014 9:52 pm

pavli_q написа:
Mladencho написа:
Като изключим деуса,едва ли има по-бърз апарат от ГМП.

Младенчо нищо лично но преди да взема  деуса бях с Fisher деуса го повъртях  малко около 6 месеца и разбрах че не ми допада ,и сега пак съм на Fisher и то по нисък клас от предишните ми и съм си доволен  въпрос на предпочитание Cool
Голд бъга,ако си с него, не е по нисък клас....Просто е различен клас.... Cool
Върнете се в началото Go down
 
XP GMP или fisher 75 ltd е с по бърз процесор на възстановяване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продавам бърз монетар .
» 5 Част The Legend - Бърз старт с металотърсача
» Купих си BLISSTOOL LTC64X v6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: